Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Rivaul válasza TomWexX (#200) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem, azon még nincs. A rating annyira nem érdekes mert úgy is adott. Az számított hogy class mínusszal ne kezdhessek.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#202) TomWexX válasza Rivaul (#201) üzenetére


TomWexX
addikt

Ja, most nézem hogy a középső a ratingot mutatja. Akkor melyikre raktál pontot?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#203) Rivaul válasza TomWexX (#202) üzenetére


Rivaul
addikt

Körbe a színekre. Ami a ratinges körül van. Mindegyik 10 színes core amivel nyílik és 1 unit a feloldás. Így összesen 6 mastery pont és egy lépésnyi távolságból már mutatja. Pl aw közép ötös mezőn körbelátja az elejét 4,6,11. és így a többiek is látják mivel kezdenek. Nekem később is jó de középre beérkezve is látszik a két oldal, vagy balon a 40-es később. Viszont storyba is sokkal könnyebb úgy menni hogy nem darálnak le class mínusszal soha. Jó sok potit megspórol egy egy ilyen kör. lehet 6 pontért lehetnék kicsit erősebb is de nem hiszem hogy ennyire hasznos lenne valami. Ratingot viszont nem emelnek ezek a nyitások, a többi masteryvel ellentétben.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#204) TomWexX válasza Rivaul (#203) üzenetére


TomWexX
addikt

Jah, csak nekem nincs 6 fölös pontom, csak 1. :N Story kész van, végig scarlettel mentem még a zöldek ellen is, neki nem számított a class hátrány. :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#205) Rivaul válasza TomWexX (#204) üzenetére


Rivaul
addikt

Majd jön nemsoká az új story akkor lehet jó lesz. Nincs olyan amit vissza lehetne bontani? Érdekel milyen az ennyire fix masteryd. :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#206) TomWexX válasza Rivaul (#205) üzenetére


TomWexX
addikt

Most így néz ki:

Az egy kósza pont az assassin maxolására megy, és az egy szabad pont most a mystic dispersionon van.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#207) Rivaul válasza TomWexX (#206) üzenetére


Rivaul
addikt

Látom te rámentél az extrákra. A def elég pocsékolós hogy elérd a willit. Majdnem megkérdeztem mi értelme a salve 120hp-nak 2 pontért de rájöttem hogy így van meg a limit. Így amúgy mit hoz ki? Jobb boss killerként jössz ki?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#208) TomWexX válasza Rivaul (#207) üzenetére


TomWexX
addikt

Salve emeli legjobban a Pi értéket, így arénában picit több pont jön. ;) Defense fülnél minden pont tudatosan van elrendezve. pl. Stand your Ground level 2 felett már nem emeli a Pi értéket.
Igen, az assassin boss killer mastery, de mindenhol haszna van, kicsit olyan mintha mindig Electrával mennék, és emellett az abilityt is csökkenti, pl sokszor nem kapcsol be vasember regenje ha ellenem jön.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#209) Rivaul válasza TomWexX (#208) üzenetére


Rivaul
addikt

Értem szóval ezért. Így nem gondolkodtam még de nem is arénázok annyit. 600-nál kiszállok az meg 3 kör alatt meg van nagyon maximum.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#210) astorre19


astorre19
aktív tag

Este kezdődik a Cloe2 event.
Jó lesz biztosan az act4:)

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#211) astorre19


astorre19
aktív tag

Esetleg ha van itt valaki aki egy 4,1 milliós allihoz csatlakozna az ne fogja vissza magát:)

Aq első 2 nap map5 öt nyomjuk,azt nem árt ha bírja az illető:)
Meg 11 Rank4 4*os hero is kellene.

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#212) nepi81


nepi81
újonc

Sziasztok,
A véleményetek szeretném kérni abban, hogy Ti melyik 4*-os hőst raknátok rank 4-re /Amerika kapitány már az/? Én Fekete Özvegyre gondoltam, de sajnos nagyon lassan tudok T4-hez jutni, ezért inkább gondoltam mielőtt elpocsékolnék egy fejlesztést inkább kikérem a véleményetek. Ja és kikkel raknátok össze őket egy csapatba? Válaszotok előre is köszi.

(#213) Rivaul válasza nepi81 (#212) üzenetére


Rivaul
addikt

Cap egy jó választás volt, widow nagyon jó de dupolva igazán hasznos. Én mindig azt tanácsolom hogy minden színből legyen egy amit használsz is és azt tedd r4-re. Widow ezek szerint simán mehet.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#214) nepi81 válasza Rivaul (#213) üzenetére


nepi81
újonc

Köszi, az ezüst csillag az egyenlőre nagyon távoli számomra, mivel nagyon kevés 4*-os hősöm van. Na de majd idővel! :)

(#215) Rivaul válasza nepi81 (#214) üzenetére


Rivaul
addikt

Ez nem jelent semmit. Nekem widow volt az első négyesem. Kb 4. nyitásra már dupoltam is :) Nem sorba kapod őket. Van egy zsák hősöm ami még nincs meg, de van olyan amit vagy 3-4x nyitottam.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#216) astorre19


astorre19
aktív tag

Tolja valaki cloe2 event-et?
jelentem sikeresen kimaxoltam:)Ez az első ilyen eventem amit sikerrel vettem:)Bár hozzáteszem fele olyan nehéz se volt mint a minges.Nem voltak nagyon trükkös dolgok a nodeokon,meg a legutolsó boss hp-ja is csak 140k volt. De akkor is örülök most magamnak,és potion se keleltt csak kb 100,de az mind volt raktáron, a felelejárt volna úgyis pár napon belül,unitot nem költöttem:)

Most dilemme van hogy lvl 40 es daredevil vagy sima widow menjen rank5re

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#217) Shamy válasza astorre19 (#216) üzenetére


Shamy
tag

Ha scarlet witchel hoztad, akkor azt tudom mondani, nem a cloe2 lett gyengusz, hanem az a rohadt picsa imbalanced.... :)

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#218) Rivaul válasza astorre19 (#216) üzenetére


Rivaul
addikt

Én widowot vinném. Ha ledupolod könnyes szemekkel fogsz rá nézni :DDD A Chloéhoz meg grat. Nekem nincs raktáron potim az act4 coli miatt így hagyom a chapt4-et.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#219) TomWexX válasza astorre19 (#216) üzenetére


TomWexX
addikt

Sajnos pók ellen nincs senkim. :( Megpróbáltam 3* Natival, de blokkon keresztül agyonüt. De majd Scarlettel teszek egy próbát, ch3 már megvan, viszont most a mastert nyomom..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#220) Rivaul


Rivaul
addikt

Meg volt az esti nyitás stop után. Immáron negyedszerre nyizottam widowot. Mostanra lvl74. 94% fölött kapcsol ki mindent. Igazán undorító kari :D A master event jóféle de karnak megfogott elsőre c2/2-be magnetó elött.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#221) TomWexX válasza Rivaul (#220) üzenetére


TomWexX
addikt

Én pont most vertem le magnetót, az se sokkal könnyebb mint karnak :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#222) astorre19 válasza TomWexX (#221) üzenetére


astorre19
aktív tag

Magneto az jól el van ott találva.
Cserébe a 2 Főnix az nem lesz para.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#223) astorre19


astorre19
aktív tag

Jól mondta a kollega,tényleg nagyon OP kari boszi,de van még egy pár ilyen.Azért egy lvl 70 es widow se semmi:)

Hogy miért írom ezt?Mert a ROLt is lenyomtam tegnap boszival.Wolvi nagyon megizzasztott(4600 ütés),meg előtte boszi kicsit,de a többiek azok simák voltak nagyon.

Most egy darabig nem fogom borzolni a kedélyeket, a road to labirint az kicsit más kávéház,oda widow kellene nagyon :D

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#224) Rivaul válasza astorre19 (#223) üzenetére


Rivaul
addikt

4600 hit... Nekem 950 volt a maxom amit végig kellett játszanom. Kemény az a luvnya :W Számomra másik ilyen az Gilo... Egy mészáros. Crit rate team mellett úgy darabol hogy hihetetlen. Widow átl 720-800 sebzést üt, addig Gilo 1300 körülieket, egy állat. Avt4/3 venomot végighúzza egy élettel a földön sima 4/40-es létére. A ROL-hoz grat, mos nagyon begyűjtöttél akkor. Sikerült átlépned egy lépcsőt ami előtt én pl megakadtam. Ahogy a múltkor mondtam, hiába a valag r4 ha nem tudok már velük érdemben haladni :(((

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#225) Rivaul válasza astorre19 (#223) üzenetére


Rivaul
addikt

Tényleg, már mind mutattuk a masterynk. Kíváncsi vagyok a tiedre is :B

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#226) astorre19 válasza Rivaul (#225) üzenetére


astorre19
aktív tag

Melózok,de délután felrakom,semmi extra,wolvihoz átáltam vérzősre.

az volt a gond,hogy levertem 80%át vagy 30szor biztos,de mindig visszatöltötte,mert nem jó ütembe jött a nullfi,meg kapott armor,meg 3 szoros regent,és csak a spec3 töröl el mindent 100%al,a sima ütésre a nullfi csak 1 dolgot,azt is csak bizonyos %al,szóval 1 órás meccs volt kb, vagy több.Már majdnem feladtam mire sikerült.Boszival nem nagy dolog bennt maradni addig.Még üttettem is magam direkt,hátha kap health blockot wolvi,de az is alig akart összejönni.

Egy dupla gio vagy starlord jobb ellene,de nekem ilyen nincs.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#227) TomWexX


TomWexX
addikt

Na kérem szépen...

Vért izzadtam, de sikerült! :))

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#228) Rivaul válasza TomWexX (#227) üzenetére


Rivaul
addikt

Nah jó. Nem szeretlek titeket :DDD Elveszitek a maradék önbecsülésem is. Pont ezt mondtam a többieknek hogy minden event 80%-on áll és ott megtorpantam. Sztem jó vagyok és eddig mindenkihez képest tudtam is tartani ezt az elméletem, de egyszerűen nem vagyok elég erős ezekhez és nem is igazán tudok erősebb lenni :(

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#229) Rivaul


Rivaul
addikt

Ha már itt tartunk. Akkor szeretnék tanácsot kérni tőletek. Hogy tudok minél hosszabb harcokra rágyúrni? Én az a 32 hites srác vagyok. Ha kell aw-be egy 8e electrot lehozok egy körbe 325hp-val tier3-on. Volt rá többször példa, de az hogy ultronnak nekimenjek a végén 140e hp-ra, az esélytelen. Leveszem a negyedét és új hős... Már azon is gondolkodtam hogy letörlöm a parryt. Mióta azt használom kifejezetten függök tőle. Nekem fél éve még nem volt masterym és sztem jobb játékos voltam nélkül emint most. Ugyan most 3x akkora ellent leszedek de a technikám legalább ilyen arányban romlott is.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#230) astorre19 válasza Rivaul (#229) üzenetére


astorre19
aktív tag

Na igen,stun immun nodeal èn is bajba vagypk,megszoktam a parryt nagyon..
Nem tudok tanácsot adni,mert változò nekem is hogy megy.winterrel gyakoroltam sokat rolban,az elejèn neezen ment,de utána egyre jobban.
Azt vettem èszre mèg magamon,hogy ha nem full hpval megyek be egy nehezebb harcba jobban megy.talán jobban koncentrálok.

TomWexx graula:)

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#231) TomWexX válasza Rivaul (#229) üzenetére


TomWexX
addikt

Én se tudok nagyon tanácsot adni, mert nekem se megy a 20 percen keresztül tartó több100 hites folyamatos koncentráció. Ezért én neki se állok a ROL-nak. :N
A parryvel én is így vagyok, annyira rászoktam hogy a stun immunne ellenfélnél szabályosan szenvedek.

astorre19: Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#232) Rivaul


Rivaul
addikt

Nálatok kapott valaki 4* Gambitot? Kora reggel felidegesített a kabam. Miért nem lehet szinthez állítani a dolgokat. Most mit kezdjek egy 3* hőssel? lvl60, egy zsák 4* és ad egy ilyen szart egy hónap várakozás után... Ez olyan mint amikor az alli kristályból t3 szilánkot ad... Köszi.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#233) astorre19 válasza Rivaul (#232) üzenetére


astorre19
aktív tag

1 embernek lett nálunk 4*os gambit:D
Jó az arány.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#234) TomWexX válasza Rivaul (#232) üzenetére


TomWexX
addikt

Nálunk senki nem kapott 4*ost.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#235) Rivaul


Rivaul
addikt

Azért a 3 alli 90 emberéből kemény az az 1db... Mostanában nagyon szemét módon bánik a dolgokkal a Kabam... Tegnap befejeztem az act4/3-at maxra. Persze a t4 kristályból színes isot kaptam... Dugják föl maguknak :(((

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#236) astorre19 válasza Rivaul (#235) üzenetére


astorre19
aktív tag

Persze.Az előző cryból is majdnem mindenki 3*os signature stonet kapott.Az is nagy segítség...Nem kibírtak volna 4*awekening gem cryt adni? Az segítség lett volna.Vagy amit utálok a sok 2*os a prém cryban, vagy a dailyben az 1*osok.Azok is mire jók lvl10 felett kb??Semmi értelmük.Meg a 75ös ISOk is...

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#237) Rivaul


Rivaul
addikt

Végre elkezdték kísérletezni az autoplayt. Remélem használható lesz legalább közép szintig és értelmesen lesz megcsinálva. Jó lenne nem 4e karikkal rúgni az 1* hősöket mikor haladnék.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#238) astorre19 válasza Rivaul (#237) üzenetére


astorre19
aktív tag

Erről tudsz valami bővebbet mondani?soha nem hallottam még róla hogy lesz:)

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#239) Rivaul válasza astorre19 (#238) üzenetére


Rivaul
addikt

Trucos tette ki.

Dzsátube videó.

És trucos bejelentő:

Auto Fight Beta
The auto play feature is currently available to a small group of select players as it is currently being tested. Once and if the feature is released, players will have the chance to activate it before or during a fight. Right now, this includes Event Quests and Story Quests.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#240) astorre19


astorre19
aktív tag

Ki mit szól az új frissítéshez?

Röviden,tömören nekem nem tetszik:D

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#241) TomWexX válasza astorre19 (#240) üzenetére


TomWexX
addikt

Bővebben mi nem tetszik? Nekem nincs különösebb bajom vele.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#242) astorre19 válasza TomWexX (#241) üzenetére


astorre19
aktív tag

Az hogy a nagy újítás meg bug fixek között az ezres utáni vessző volt a legfontosabb,de az egéssz alliban ugyanúgy szar az irányítás Aq ban mint eddig, előre húzom hátra megy,mellé üt kombó közben, nem védekezik,csak a szokásos.

Na meg a nagy T4 fragment event is egy vicc.összesen kiszedsz vagy 3k fragmentet kb egy rakat energiával.

Pont a vesszős dolog nekem tetszik,csak nem az volt a legfontosabb szerintem:(

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#243) Rivaul válasza astorre19 (#240) üzenetére


Rivaul
addikt

A t4 fragmentes nem zavar hisz ez egy plusz. Annak akinek kéne, annk viszont nehéz sztem. Akinek nem nehéz annak meg már nem igazán kell. Ezek a csillagszórós sebzéeek szörnyűek, a mozgás is darabos lett és csúszik. A vessző nem mindenhol kéne mert van ahol zavaró. Érdemi dologgal nem igazán találkoztam. A sok csicsa helyett a gördülékenyebb játékmenetre kéne koncentrálniuk sztem.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#244) astorre19 válasza Rivaul (#243) üzenetére


astorre19
aktív tag

Zavarni nem zavar csak nincs értelme pont amit írtál azért:)
Inkább class T4ekkel vezetnék be annak lenne értelme.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#245) Rivaul válasza astorre19 (#244) üzenetére


Rivaul
addikt

Igen, az kellett volna. Így hogy a class aréna színes iso-t dob így nincs értelme vesződni vele. Viszont a hiánya meg nagyon érződik.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#246) Christmas93


Christmas93
kezdő

Üdv.

Tanácsot szeretnék kérni, hogy ezt a csodát, hogy és mivel verjem le? Gondolom, hogy heal block-os hero kell ellene, van ilyenem. Pl 3* Vison sajnos 4*-os hőseim között nincs olyan ami heal block-al rendelkezne.

Az ott lévő ellenfél, egy erős Magneto ami folyamatos heal alatt van, sima champion-el esély nincs ellene.

(#247) Rivaul válasza Christmas93 (#246) üzenetére


Rivaul
addikt

Magneto? Kifejezetten jóféle :D Nekem rank3 boszival 960+ ütés alatt jött le. Még Ultronnal szoktak rámenni, nem tudom miért de vele működik. Gilo sajnos nem jó mert magnetizálja és nem megy a spec2.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#248) Christmas93


Christmas93
kezdő

Lenne még kérdésem. Ezt a hőst megéri húzni rank4-re?
Elég jól tudok vele, annak ellenére, hogy nem rég kaptam meg. Elég nagyokat is sebez, viszont könnyen ki lehet ütni, nincs sok élete. Ki mit gondol róla? Nem szoktam annyira látni, hogy használnák az emberek..

Yellowjacket-re gondoltam még, hogy húzom rank4-re. (ez igazából biztos, de ezen az iron first-t karakteren nagyon nem jutok dűlőre)

(#249) Rivaul válasza Christmas93 (#248) üzenetére


Rivaul
addikt

Fist jó kari de nincs előnyös képessége ezért nem használják. Esetleg aq támadónak. Arra jó, de yellow is ugyan ez. Ha bedobsz egy képet a négyeseidről akkor szívesen ajánlunk rankolhatóakat.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#250) Christmas93


Christmas93
kezdő

Nincs túl sok 4* herom..

Ezek vannak:

meg ezek:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.