Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) 3mb3r válasza TomWexX (#1250) üzenetére


3mb3r
tag

Igen, van. Ennyire jó?

(#1252) qwer83qwer83


qwer83qwer83
csendes újonc

Sziasztok! Két kérdésem is lenne. Van kék 5* ébresztőm és sárga is, mire érdemes ezek közöl elhasználni, vagy várjak még?
A másik kérdésem h kit érdemes 5* ban r4re tenni, vagy várjak még vele?
Előre is köszönöm!
qwer83

(#1253) TomWexX válasza 3mb3r (#1251) üzenetére


TomWexX
addikt

Jó bizony! Nézz róla youtube gameplay videókat hogy miket csinálnak vele! Meg kell tanulni vele játszani, pl brutálisan tud bleedelni ha lucky mód alatt nyomsz spect, de tud még egy-két trükköt. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1254) qwer83qwer83


qwer83qwer83
csendes újonc

(#1255) 3mb3r válasza TomWexX (#1253) üzenetére


3mb3r
tag

Kingpinen is gondolkodtam... Hamarosan lesz még egy 5*-os,meglátom mit dob a gép. Ha semmi értékelhetőt, akkor domino, vagy kingpin.

(#1256) TomWexX válasza qwer83qwer83 (#1254) üzenetére


TomWexX
addikt

Tech gem max Starlordra, mutáns meg Sabretoothra, de még várhatsz is kicsit hátha jönnek jobbak. Blade-et szimplán is vinném r4re simán!

(#1255) 3mb3r: Kingpin szerintem nem egy atomvillanás.. :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1257) qwer83qwer83 válasza TomWexX (#1256) üzenetére


qwer83qwer83
csendes újonc

Köszönöm!

(#1258) 3mb3r válasza TomWexX (#1256) üzenetére


3mb3r
tag

Köszi :D

(#1259) Rivaul válasza TomWexX (#1248) üzenetére


Rivaul
addikt

Akkor engem palira vettek anno :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1260) 3mb3r


3mb3r
tag

Őt sikerült nyitni, jónak tűnik így elsőre. Vélemény? :)

(#1261) 3mb3r


3mb3r
tag

Az éves termés :DD

(#1262) Rivaul válasza 3mb3r (#1260) üzenetére


Rivaul
addikt

Jó nyitás bizony. Nekem ugyan nincs, de többször láttam hogy irkáltak róla többiek.

Én ezzel a hármassal zárom az évet :B

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1263) 3mb3r válasza Rivaul (#1262) üzenetére


3mb3r
tag

:C

(#1264) qwer83qwer83


qwer83qwer83
csendes újonc

Sziasztok! Most nyitottam 5* arcangelt, ő jobban megéri az ébresztőt mint sabre? Van sima pengém, őt gondoltam r4re tenni, vagy dup sl, vagy esetleg dup angyal? Múlkor javasoltátok bladet, csak nost így angyal miatt kérdezem újra.

(#1265) NANDORDITT7


NANDORDITT7
lelkes újonc

Nekem is elég jól indult az Új év! 😄
Érdemes mutáns awát rakni Angyalra?
Ghostnak kell a dupp? (generic awa)
Köszi a válaszokat! :)

(#1266) astorre19 válasza NANDORDITT7 (#1265) üzenetére


astorre19
aktív tag

Gratula

Angyalra mindenképp mehet a sárga,Ghsotra szürkét nem raknék.Brutál kari,de nagyon körülményes hatékonyan játszani vele.
Én mostanában tesztelgetem az enyémet,szokni kell azt a stílust ami kell hozzá.
Ja és egy wasp synergy az alap mellé.

qwer83qwer83

Inkább angyal mint sabre.

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#1267) NANDORDITT7


NANDORDITT7
lelkes újonc

Melyikre használnátok el?
Köszi a helpet! :)

(#1268) astorre19 válasza NANDORDITT7 (#1267) üzenetére


astorre19
aktív tag

Voodoonak nagyon kellene a dupla,magik használható anélkül is.Jó power control+sp3 sok buffos ellenfélnél sokat sebez így én Magikre.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#1269) NANDORDITT7


NANDORDITT7
lelkes újonc

Fogalmam sincs kire rakjam...
Ti mit tanácsoltok?

(#1270) Rivaul válasza NANDORDITT7 (#1269) üzenetére


Rivaul
addikt

Én azt hogy gyere át a mi allinkba, ott gyorsan kapnál mindig segítséget :D :P Emmának nem kell, AA szintén nem igazán, Ice coldal kezdene ami hasznos de sztem Dominora voksolna mindenki. Bàr nekem az az egy nincs meg :(

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1271) astorre19 válasza Rivaul (#1270) üzenetére


astorre19
aktív tag

Dominora sem igazán kell elvileg,csak védelemben hasznos neki,inkább AA-nak,hogy abi csökkentés is legyen a neurotoxinnak.

+1 szavazat,hogy gyere hozzánk:D

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#1272) NANDORDITT7


NANDORDITT7
lelkes újonc

Köszi srácok! :)
Rendesek vagytok, de maradok ahol vagyok.

(#1273) NANDORDITT7


NANDORDITT7
lelkes újonc

Sziasztok!
Lassan el szeretném kezdeni a LOL-t.
Dominot vagy Ghostot érdemesebb r5be húzni rá?
Válaszokat előre is köszönöm!

(#1274) zoll77


zoll77
újonc

Sziasztok!
Mastery beallitsban kernek segitseget. Eleg sok bleed carim van.
Az allimban azt a tanacsot kaptam assissin fele menjek,de gondoltam megkerdezlek titeket is.
Nem sokra kigyulik a unitom a carbra.
Az is erdekelne ha arra megyek akkor kell e valamit valtoztatnom a jatekomon vagy kell e valamire jobban figyelnem.
Illetve ha barmi eszreveteletek van a masterymmel kapcsban ne tartsatok magatokban.
Ha kell rakok kepet a champekrol is.
Koszonom!

(#1275) Rivaul válasza zoll77 (#1274) üzenetére


Rivaul
addikt

Szia. Még nem vagy elég magas szinten. Az assassins fele mehetsz de ne told még túl mert többet veszthetsz vele mint nyersz. amit látok most így az attack alatt a courage mehet maxra mert 50% élet alatt amivel elég sokat harcol az ember, 50% +sebzést növel, kár kihagyni.

Proff alatt a parryt vidd maxra és stupefyt azzal segítesz magadon a legtöbbet mert tovább marad stunba az ellenfél. Limber szintén jó maxon mert felezi az időt amit stunba töltesz, sokszor a komplett meccs múlik rajta hoyg nem ájultan pofoznak rommá.

Marad az offense amibe szerintem még mindig érdemes a willpower irányába menni mert utálom ha apró 100-as vérzéseken megy el egy kari kb aq-ba vagy bárhol, azt meg a willi simán fenntartaná. A stand your ground viszont elég 4-en mert ugyan annyit fog. Kabam matek soha sem logikus de 50% vagy 33% tök ugyan az :) Nagy vonalakba ennyit foglalkoznék most vele.

Az assasins sztem bőven rá ér még.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1276) 3mb3r válasza Rivaul (#1275) üzenetére


3mb3r
tag

Nekem így van elosztva. Vélemény? Elég jól bejött, de ti tapasztaltabbak vagytok.

(#1277) Rivaul válasza 3mb3r (#1276) üzenetére


Rivaul
addikt

Attackba azt a glass cannont biztos levenném. nem ad akkora plussz sebzést mint amekkorát elvesz az életből. Egy 20k életes hősnek van 1k sebzése. Ott az a 7% difi -1500 élet +75 sebzés... helyette mehet neked is a courage ahogy fent írtam mi a haszna. Az legalább kompromisszum nélküli előny.

Defen a salve csak arra jó hogy pi-t növeljen. Valamivel több pont arénába de amúgy csak pont pocsékolás, akkor már tedd a willire és megfogja a csipp csupp szarokat teljesen.

Én így ezeket látom nagyjából.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1278) 3mb3r válasza Rivaul (#1277) üzenetére


3mb3r
tag

Köszönöm 😊

(#1279) zoll77 válasza Rivaul (#1275) üzenetére


zoll77
újonc

Koszonom en is :R :R

(#1280) 3mb3r


3mb3r
tag

Na megint egy általam sosem használt champ 😂
Elég magas értéken nyitott, de használható valamire?

(#1281) Ehhe13


Ehhe13
újonc

Sziasztok, magyar alliancet keresek, gondolom van. Hogyan tudnék csatlakozni?

(#1282) Rivaul válasza Ehhe13 (#1281) üzenetére


Rivaul
addikt

Elég sok van. Dobsz egy képet magadról már mint a profilodról? Akkor könnyebben tudunk ajánlani/segíteni.


3mb3r

Ő inkább def karakter, semmi extra.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1283) Ehhe13 válasza Rivaul (#1282) üzenetére


Ehhe13
újonc

(#1284) Rivaul válasza Ehhe13 (#1283) üzenetére


Rivaul
addikt

Igen. Ő is egy red skull :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1285) csababarca


csababarca
őstag

Sziasztok.
Elkezdtem a játékkal játszani, elolvasgattam az összefoglalót is, de van pár kérdésem.
Alliancehoz csatalakoztam most, de nem nagyon értem, tudom mikor van csata, akármi.
Van magyar Alliance fb csoporttal ahol ezek jobban követhetők lennének?

gondolom egy idő után a fejlődés szempontjából muszáj részt venni ezeken.

egyelőre elég gyengén állok, csak pár hete játszok, van jópár 3 csillagos karakterem de egyelőre rank 1-2 mind, mert nem tudok olyan itemeket szerezni, amik kellenének.pl Wolverine x-23hoz Tier 2 mutant Catalyst kellene, de nem tudom honnan?
illetve ezek a catalystok hiányoznak nagyon.
látom vannak quest event questsek és ott néha bead olyat ami kell.

story questben is még csak a Act 2 nél járok, a 4 chapter hiányzik.

versus eventeket is csinálgatom amennyire tudom.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1286) 3mb3r válasza csababarca (#1285) üzenetére


3mb3r
tag

hirtelen az jutott az eszembe, amit még az elején házigazdánk leírt: türelemjáték :D
ha türelmesen csinálgatod, szépen haladni fogsz előre. onnan, hogy még egy 3*-os champ is nagynak és kihívásnak tűnik, odáig, hogy a ezeket már eladod és csak 4-5*-os hőseid vannak, marha hosszú az út és sok türelem kell hozzá. azokról már ne is beszéljünk, akik már 6*-osokkal nyomják :D

(#1287) updog válasza 3mb3r (#1286) üzenetére


updog
senior tag

Én olyan egy hónapja játszom, az elején orrvérzésig toltam (lehetőségekhez mérten, munka és család mellett kb. a vécén volt erre időm :DDD). Most a legnagyobb problémám, hogy elfogytak a Quest energy refill-ek... Úgyhogy nálam most jön a "türelem" rész, 30 unitért nem veszek refillt hogy egy quest alatt elfogyjon újra.

Az a jó (rossz.... ;] ) hogy 1-1 meccs kevesebb mint egy perc, a betöltés tovább tart, így nagyon rá lehet függeni a játékra :D

Act1 mindjárt kész, de inkább az Event Questekre feküdtem rá (This Man.. kész beginneren, és mindjárt normalon is, a napikat is rendszeresen letolom), azok jobb jutalmakat adnak. Egyelőre lvl22-n, 32 hősöm van, már leszoktam az eladogatásról, kb. 10-et még eladtam anno az elején. Alig forgattam ki pár dupeot, valahogy csak gyűlik a szutyok, rendet kéne már tenni :D Két ***-osom van egyelőre, azok is olyan szerencsétlenül jöttek hogy mindkettő ugyanolyan (Tech) :D

De 3v3-ba jók végülis a */**-osak is, hozzák a bevételt, upgradelni ezeket nem szoktam. Matchmaking többnyire jó (ahogy nézzük, az ellenfélnek rossz, R1L1-eseimmel szembe általában ilyen egy napos újoncokat ad be :DD), úgyhogy legtöbbször velük is nyerek.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#1288) 3mb3r válasza updog (#1287) üzenetére


3mb3r
tag

Igen, akinek bejön, azt be tudja szippantani :D
Emlékszem, mikor még a havi eventben a normál is kihívás volt, már meg se csinálom, csak a heroic-ot :D
Pedig én nem vagyok benne egy "bandában" sem, egyedül nyomom. Sokkal lassabb és nehezebb így, de nincs kötöttség. Hősöm nekem jelenleg 70 db van, abból 10 db 5*-os, a többi 4*. A "kicsikkel" már nem foglalkozok, bár írta itt valaki, hogy eladni bűn :D Nekem is volt olyan, mikor sorra minden nyitásnál mutánsokat kaptam úgyhogy ne aggódj, 3v3-at meg nyomasd ahogy tudod, nekem volt hogy 2 premium kristályt nyitottam egyszerre és mindkettő 4*-ost dobott :D Ilyen is van.
Lassan, de biztosan te is majd elérsz oda, hogy vicces lesz visszagondolni, milyen nehéz volt az eleje. ;)

(#1289) 3mb3r


3mb3r
tag

Daily quest expertben csak engem idegesít, hogy a boss kivételével csupa science hero van? :)

(#1290) TomWexX válasza 3mb3r (#1289) üzenetére


TomWexX
addikt

Melyik daily questre gondolsz?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1291) 3mb3r válasza TomWexX (#1290) üzenetére


3mb3r
tag

mystic

(#1292) Jim-Y válasza 3mb3r (#1276) üzenetére


Jim-Y
veterán

Attol is fugg, hogy kivel tolod a legtobbet. En Void player vagyok igy nekem kore van epitve a mastery-m. De ha Blade player (is) vagy akkor pl a Deep Wounds mar nem opcionalis hanem szukseges.

Szerintem tul sok pont van Petrify-on es Pacify-on. Recovery-re es Salve-ra se tennek 1-nel tobbet, nem eri meg. Es a stand your ground se tul hasznos. Velemenyem szerint boven lenne min valtoztatni a masteryeidben.

[ Szerkesztve ]

(#1293) 3mb3r válasza Jim-Y (#1292) üzenetére


3mb3r
tag

Köszönöm a válaszod. Nálam Luke Cage az alappillér, hogy úgy mondjam. Az a baj, hogy mindenkinek más a tapasztalata ebben az ügyben. Jól elvagyok most ezzel a beállítással, de nem hagy nyugodni, hogy lehetne jobb is :DD Szívesen veszem mindenki segítségét és véleményét - igyekszem kihozni belőle a maximumot :)
Amúgy 99%-ban stunnolok, nem tudom ez számít e

(#1294) Jim-Y válasza 3mb3r (#1293) üzenetére


Jim-Y
veterán

Petrify, Pacify -> szerintem feleslegesek, talan a pacify az ami stun kozben csokkenti az ellenfel abb. accuracy-jet ami egy Magik ellen elony de azon kivul meg sem erzed a hianyat. Magik-re pedig egy end-game playernek kell, hogy legyen valamilyen megoldasa. Blade, Ghulk, AA stb.. Nekem ezek maxosak voltak mint neked, de az utobbi 3,4,5 honapban egyaltalan nincs rajtuk es egyedul Magiknel lehet erezni, hogy jol jottek, de azon kivul nem.

Salve, Recovery:

Recovery ha van willpower vagy surun hasznalsz olyan champet aki healel (pl GR) akkor 3/3 az jo! Ha nincs willpower vagy egyaltalan nem hasznalsz regen champeket (mondjuk ezt nem hiszem :D) akkor ketseges. Nekem ez 3/3
Salve: na ennek viszont egy end-game playernel nincs ertelme, ez asszem hogy a jatek elso 20mp-ben regeneralsz, 1/3-nal 2-t per masodperc, 3/3-nal 4-et, recovery 3/3-al 5-ot per masodperc. Egy 20.000+ hp-s champnel amik mar neked is biztos vannak semmit sem szamit. Szerintem erre 1 pontnal tobbet rakni pazarlas, konkretan amit nyersz azzal hogy 3/3 1/3 helyett az az ellenfeltol 1 darab blokkolt hit.

Stand your ground:

Ennek meg azert nincs ertelme, mert ha end-game player vagy akkor ugysem fogsz surun heavy attackot benyelni, azert a par havonta 1-1 eset miatt meg nem eri erre rakni.

(#1295) 3mb3r válasza Jim-Y (#1294) üzenetére


3mb3r
tag

Köszi 😊

(#1296) Ehhe13


Ehhe13
újonc

Szinte minden második nap maintenance. Ez mindig így volt. Kérdeztem már hogy hogyan tudok magyar alliancehoz csatlakozni, de még nem kaptam választ

(#1297) Kinder válasza Ehhe13 (#1296) üzenetére


Kinder
senior tag

Sajnos néha van maintenance, de 99%-ban írják is a játékban, mint üzenet.
Általában reggel 5-7 óra között le is megy, hacsak nem valami tűzoltást kell gyorsan csinálni.

Magyar csapatokhoz pedig leginkább a facebookon tudsz csatlakozni, ott is van mcoc fórum.

(#1298) Rivaul válasza Ehhe13 (#1296) üzenetére


Rivaul
addikt

Sajnos nem elégszer van. Az elejétől kezdve játszok de még egy ilyen bugos xart mint ez a játék :D Kb krumpli szervereken üzemel a kabam és bizony a burgonyák fele rohadt... Allihoz az alliance fülön keresel valamit és ott ha nyitott az alli akkor join ha nem akkor request-re rá nyomsz és várod hogy elfogadják vagy sem. Ha kezdő vagy akkor Magyart ne nagyon nézz mert minden kicsi halott a nagyba meg nem fognak felvenni. Ilyen 4-5 millás külföldit néznék elsőre ahol a játékosok belépési ideje nem 86 nappal régebbi :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1299) Ehhe13 válasza Rivaul (#1298) üzenetére


Ehhe13
újonc

Köszi

(#1300) 3mb3r


3mb3r
tag

Nem értettem, Mephisto miért is jó, de tegnap dupos lett és mintha kicserélték volna :C
Nyitottam egy Blade-et is, ő duposan az igazi, vagy így simán is jó?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.