Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) .NandorDitt.


.NandorDitt.
csendes újonc

Sziasztok! :)
Érdemes rá awát tenni, vagy inkább várjak Colossusra?
Válaszokat előre is köszönöm! :R

(#1502) Jim-Y válasza .NandorDitt. (#1501) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ha szamit a prestige -> igen, tegyel ra
Ha nem szamit -> ne tegyel ra mert nem feltetlen kell neki a dupe

(#1503) .NandorDitt. válasza Jim-Y (#1502) üzenetére


.NandorDitt.
csendes újonc

Viszont több Solarral indul ha dupp, és nagyobb sig.

(#1504) Jim-Y válasza .NandorDitt. (#1503) üzenetére


Jim-Y
veterán

Igy van, de az a plusz solar charge sokszor nem fontos, 80-bol is fel tudsz epiteni 3,4 XY-t es ugy SP2 es halott az ellen ezert nem kell neki a dup. Pl egy Nick Fury-nak kell, Voidnak kell, Dr Voodoo-nak kell, Sunspotnak nem kell. Persze kicsit jobb lesz de duplikalatlanul is lehet hasznalni.

Ez kb olyan, hogy ha huzol egy

Namor-t
Omega Red-et
Archangel-t

akkor ezeket nem fogod se rankupolni se hasznalni addig amig nem duplikalod oket. Ha Sunspotot huzol akkor azt duplikalatlanul is rankolod es hasznalod mert nem ad a signature neki semmi ujat minden ott van a base kitjeben.

(#1505) Rivaul válasza Jim-Y (#1504) üzenetére


Rivaul
addikt

Azért AA dup nélkül is az egyik legpusztítóbb hős. Ami nem immun az megeszi. Az egyik első r5 volt nálam undup is. Csak pár hónapja dupoltam le. Feltoltam 140-ig de nem igazán látom nagyobb értelmét. Legalábbis nem annyit hogy emiatt ne használná bár ki. Voidom pl van 5 és 6 is. Nem is használom őket mert undup. Aegon is csak dup ér valamit. Ők jobb példa :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1506) .NandorDitt.


.NandorDitt.
csendes újonc

Én most óriásit húztam! :DD

(#1507) TomWexX válasza .NandorDitt. (#1506) üzenetére


TomWexX
addikt

Az szép! Grat. 🙂

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1508) Rivaul válasza .NandorDitt. (#1506) üzenetére


Rivaul
addikt

Ezzel 1-2 évig meg is vagy 😁 Nekem r5 az ötös de már az is elképesztő.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1509) .NandorDitt. válasza Rivaul (#1508) üzenetére


.NandorDitt.
csendes újonc

Nem is gondoltam volna, hogy ez ilyen jó kari. :DD

(#1510) Rivaul válasza .NandorDitt. (#1509) üzenetére


Rivaul
addikt

Még annál is jobb. Meg van szinte minden ötös duposan de Fury az egyik ha nem a legjobb számomra. Igazi kisrevi kari. Nem kell potizni csak éleszted és csapsz mint egy állat.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1511) .NandorDitt.


.NandorDitt.
csendes újonc

Sziasztok! :)
Őt meddig érdemes húzni?
Szürke awát rakhatok rá?
Válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1512) Rivaul válasza .NandorDitt. (#1511) üzenetére


Rivaul
addikt

Én kéket raktam, r4-ig ment de r5 Hypo mellett nem igazán használom. Sokan nagyon szeretik és r5-ig is tolják. Szürke awa? Hát nem tudom, én nem tenném rá.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1513) Jim-Y válasza .NandorDitt. (#1511) üzenetére


Jim-Y
veterán

A generic szerintem csak akkor menjen ha prestige miatt tolnad rá. Ő is olyan hogy dupe nélkül is fel lehet rankolni mert a dupe hasznos de nem szükséges. Szerintem mehet R5-ig főleg ha van mellé NF

(#1514) .NandorDitt.


.NandorDitt.
csendes újonc

Köszi skacok! :C
Van mellé bizony! Menj egy picit feljebb! :D

[ Szerkesztve ]

(#1515) .NandorDitt.


.NandorDitt.
csendes újonc

Őt is érdemes fejleszteni? :)

(#1516) Rivaul válasza .NandorDitt. (#1515) üzenetére


Rivaul
addikt

Nekem azt mondták hogy olyasmi mint Aegon. Ha az van mellette akkor nem. Ha nincs akkor igen.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1517) Jim-Y válasza .NandorDitt. (#1515) üzenetére


Jim-Y
veterán

Van utility-je is, nem tud critical hitelni, helyette csekely degeneration dmg. De ennek van haszna is, pl Flow waroknal, vagy Spite ellen is jo (asszem), meg van az a node, aminek a neve most nem jut eszembe, ami minden critical hit eseten bizonyos szazalekban sebez teged. Na az ellen is jo. Dupla immunis, nem rossz egyebkent, bar nekem nincs meg es a fantaziamat sem mozgatja kulonosebben, de vedonek sem rossz, osszesegeben nem lehet rossz valasztas a felhuzasa.

(#1518) .NandorDitt.


.NandorDitt.
csendes újonc

Köszi mindenki! :C
Lenne rá tech r3r4 és r4r5 gemem.
Bár még megvárom a Hulkbuster buffot előtte inkább.

(#1519) .NandorDitt.


.NandorDitt.
csendes újonc

Hát ez hihetetlen! :D
Szerintetek suicide nélkül is rankolható tovább?

[ Szerkesztve ]

(#1520) Rivaul válasza .NandorDitt. (#1519) üzenetére


Rivaul
addikt

Szériában vagy ahogy latom :D Ilyenkor mindig félek mert tudom egy nagyon hosszú és sötet korszak fogja követni :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1521) .NandorDitt.


.NandorDitt.
csendes újonc

Nem ártana egy picit lassítani :D
Szerintetek suicide nélkül is rankolható tovább?

(#1522) Jim-Y válasza .NandorDitt. (#1521) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nem, nem is a suicide-on van a hangsúly hanem hogy kell neki mindenképp a duplikalas. És ha már ott tartunk akkor minél nagyobb signature. Edit: ja látom ez már duplikalas. Azigen. Szériában vagy lol. Ja így már akár rankolhatod is bár tudd hogy minél több sigstone kell neki sajnos. Én az enyémet suicide nélkül is használom AQ-ban

[ Szerkesztve ]

(#1523) .NandorDitt.


.NandorDitt.
csendes újonc

Köszi! :)
Meglátom, hogy tetszik aztán lehet rankolom tovább.
Azt hittem kötelező neki a suicide.

[ Szerkesztve ]

(#1524) qwer83qwer83


qwer83qwer83
csendes újonc

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Eddigi tervem void lett volna r5-re, de ma beesett egy iw kapitány is. Mindkettő tetszik 4* ok alapján, de jelenleg csak 1 mehetne r5re. Fáklya van már r5.
Melyiket lenne érdemesebb elsőre? Act 6al próbálkozom 1 vonalon. Jelenleg 6.3 van meg így. Aq általában map 5 ami megy, de lehet map 6 lesz belőle. Ennek tükrében szeretném a tanácsotokat. Előre is köszönöm!

(#1525) .NandorDitt.


.NandorDitt.
csendes újonc

Szeva!
Void inkább hasznosabb, Kapi viszont damageban nagyon ott van.
Neked kell eldönteni, hogy mire kell éppen! :)

(#1526) qwer83qwer83


qwer83qwer83
csendes újonc

Több helyről is azt hallom h void hasznosabb. Most elsősorban 6.4 lenne a cél 1 vonalon. 1 corvus van, aegon csak r4, de ő nem tetszik, mert csak be csúszik néha pár pofon. Láttam h corvussal meg kapival jól lehetett szedni grandmastert. Meg ss mellé jó lehet kapitány champion ellen is? Jól tudom h jól bírja az ütést blokkban?

(#1527) Jim-Y válasza qwer83qwer83 (#1526) üzenetére


Jim-Y
veterán

En a mai napig meg vagyok gyozodve rola, hogy Void a legjobb champ a jatekban. En is ot ajanlom. Van voidom is r5, ot merhetetlenul sokat hasznaltam, van CapIW-m is R5, ot alig hasznalom, mondjuk pont 6.2 champion ellen igen, az utolso 10%-ra o a legjobb.

CapIW-nek jobban kell a signature mint Voidnak, de igazabol mindkettore kell tenni. Void tobb dmg-et kap a minel nagyobb signature-bol, Cap pedig akkor lesz reliable, kicsit mint Namor.

[ Szerkesztve ]

(#1528) Rivaul válasza qwer83qwer83 (#1526) üzenetére


Rivaul
addikt

Én megszenvedtem Championnal. 2x hagytam ott nagyobb mennyiségű unitot és fel kellett adnom így is. Aztán meglett cap meg egy awa. Felment 140-ig és elrongyoltam Championt végre. Pedig van r2 SS is de vele nem ment az utolsó 10%. Ennek ellenére Capot nem használom nagyon. Ha nagyot kell ütni akkor Hyponál nincs számomra jobb. AA, Fury, Hypo, SS az alap csapatom. Most betuszakoltam Cap-ot Ghost helyett de csak úgy van. Szép meg jó de annyira nem érzem. Lehet későn kaptam meg mert ott van a többi akiket megszoktam és hatásosak.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1529) qwer83qwer83


qwer83qwer83
csendes újonc

Köszönöm a tanácsokat! :)
Valószínű, hogy void lesz akkor előbb r5. Mire eljutok majd egyszer addig, hogy többször le kell csapni championt addig ráérek kapitányra gyűjteni. :)

(#1530) .NandorDitt.


.NandorDitt.
csendes újonc

Sziasztok! Egyszerűen nem tud szart adni a game :D
Mennyire szükséges neki a dupp, és mit ad neki?
Válaszokat előre is köszönöm! :)

(#1531) Jim-Y válasza .NandorDitt. (#1530) üzenetére


Jim-Y
veterán

Leginkabb csak prestige a dupe.

(#1532) Dittmarn


Dittmarn
újonc

Sziasztok! :)
Kit rankolnátok?

(#1533) Jim-Y válasza Dittmarn (#1532) üzenetére


Jim-Y
veterán

Void. Leghasznosabb ezek kozul

(#1534) 3mb3r


3mb3r
tag

Sziasztok! Készülőben van az első 5r5 herom és tanácsot/megerősítést kérnék tőletek. Szerintetek undupp colossus, vagy dupp iw vasember lenne jobb választás?
Colost már régóta tervezem maxolni, nagy kedvencem, de nemrég beduppoltam vasembert és szerintem ő az egyik legjobb "mindenre is" hero... Előre is köszi :)

(#1535) Jim-Y válasza 3mb3r (#1534) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nincs jobb ezeknel? :)

(#1536) Rivaul válasza 3mb3r (#1534) üzenetére


Rivaul
addikt

Háát öööö izé. Egyiket se :D R4 még oké ha szereted de első r5-re meg tizedikre se érdemesek.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1537) 3mb3r


3mb3r
tag

Ők vannak, jelenleg nincs több r4, csak ezek. Viszont kellene már egy r5, hogy jobban tudjak haladni.

(#1538) 3mb3r


3mb3r
tag

(#1539) Stockbauer79 válasza 3mb3r (#1538) üzenetére


Stockbauer79
tag

Venomkacsa r2, vagy ha tudsz ss-el játszani, akkor az r5

just leave me alone

(#1540) 3mb3r


3mb3r
tag

itt a többi, közülük esetleg valaki? Ss-t nem nagyon tudom kezelni, kacsával meg úgy vagyok, hogy sehogy 😅

(#1541) LagerMaister


LagerMaister
tag

Magik, Arcanghel, Havok, Venom, Cull... ez mind sorba :D :D

Alaplap: Asus F2A85-M LE----Proci:AMD Athlon(tm) X4 750K Quad Core 3.4GHZ---Cooler Zalman CNPS10X Optima---RAM:Kingmax 2x4GB, DDR3, 1333MHZ---Videokari:nVidia GTX660 TI 2Gb 192Bit DDR5 --Merevlemez:KINGSTON 120G SSD, Samsung 2x1Tb---Táp: nJoy Ayrus 500W---Monitor:Samsung TV---Ház:ASUS TA-863 ---Bill

(#1542) qwer83qwer83


qwer83qwer83
csendes újonc

Sziasztok!
Gamorát használ valaki? Esett egy 6osban. Igazából ami értelmes 6osom van az ss de ő van r5. Hulkbuster van még ha jó lesz egyáltalán. Érdemes lenne esetleg gamorát húzni vagy jó az úgy r1en?

(#1543) Rivaul válasza 3mb3r (#1540) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha jó látom a profilod akkor még nem késő.
Egy vacak r5-el semmire nem fogsz jutni hiába r5.
Ezekbe vannak jók. AA, Magik, Ice, SS. Ezek mind remek hősök lesznek később is.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1544) Rivaul válasza qwer83qwer83 (#1542) üzenetére


Rivaul
addikt

Biztos nem tenném Gamorát r2-re csak azért hogy legyen.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1545) Dittmarn


Dittmarn
újonc

Sziasztok!
Mit szóltok a Hulkbuster buffról? Érdemes r5ig akár rankolni?

(#1546) 3mb3r


3mb3r
tag

Róla tudtok mondani valamit? Soha nem használtam. Azt mondják jó, de ahogy próbálgattam nekem vegyesek az érzéseim 🙄

(#1547) Dittmarn


Dittmarn
újonc

Kell neki a dupp ha jól tudom.

(#1548) 3mb3r válasza Dittmarn (#1547) üzenetére


3mb3r
tag

seatin listája szerint dupp és magas sig lvl kell neki, plusz synergy... hát nem tudom

(#1549) qwer83qwer83 válasza Rivaul (#1544) üzenetére


qwer83qwer83
csendes újonc

Köszönöm! Nem tettem fel. Buster lett r2. Eddig tetszik 😀
Erről a sorcerer supremeről tudtok valamit? Érdemes vele foglalkozni? Dupp igényes?
Ss, claire, magic van már r5, meg r1 ss van még.

(#1550) Rivaul válasza qwer83qwer83 (#1549) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem tudom sajna, nekem nincs. SS van r2 az bőven elég :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.