Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Kinder válasza 3mb3r (#1300) üzenetére


Kinder
senior tag

Simán is jó, duplán gyógyul is

(#1302) 3mb3r válasza Kinder (#1301) üzenetére


3mb3r
tag

Köszi :R

(#1303) csababarca


csababarca
őstag

van értelme ugyanazt a karaktert csak más csillaggal megtartani?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1304) Jim-Y válasza csababarca (#1303) üzenetére


Jim-Y
veterán

Igen. Nem szabad karaktert eladni, mert a kesobbiekben ezek fontos alapanyagul szolgalnak a fejlodesben. Hogyan? Ha kihuzol egy olyan karaktert aki mar megvan neked, akkor "duplikalod" amivel egyreszt feloldod a "signature abbility"-jet masreszt ISO-t, crystal shardokat es csekely aranyat is kapsz. Ezekbol az ISO ami a kesobbiekben nagyon fontos lesz es a kristaly shardok is.

Magyaran a legegyszerubb (es legbolcsebb) ha soha semmilyen champet nem adsz el.

Kicsit hosszabb magyarazat:

Van 3*-os Dominod, ha azzal elered a 99-es signature szintet, akkor ha kihuzol megint egy 3*-os Domino-t akkor nem csak siman 2x5000 mutans ISO-t es 55 3*-os kristaly shardot kapsz hanem pluszban meg 55 shardot. Ha van egy 4*-os maxolt Dominod es huzol meg egyet akkor nem 55db 4*-os shardot kapsz hanem feltehetoen meg 55-t osszesen 110-et es igy tovabb. Ez az elejen meg nem szamit mert nem lesz olyan champed semmilyen szinten ami maxos lenne, de ahogy kozeledsz a vegjatekba ugy egyre tobb es tobb maxolt 3*-os es 4*-os champed lesz amik utan 2x-es jutalmat kapsz ami miatt megint csak elobb fogsz tudni nyitni ujabb champet ami lehet megint dupla jutalmat eredmenyez igy tobb 5*-t tudsz majd nyitni stb. Egy szo mint szaz, megeri NEM eladni a championokat.

[ Szerkesztve ]

(#1305) 3mb3r válasza Jim-Y (#1304) üzenetére


3mb3r
tag

Én erről már leszoktam, hogy úgy mondjam. Már van annyi 4*-os hősöm, hogy általában 3v3-at kimaxolom, vagy kicsit túl is tolom, aztán jönnek azok a shardok :)

(#1306) 3mb3r


3mb3r
tag

4* korg-ot hány pontnál lehet kiszedni? Saccperkb 🙂

(#1307) Jim-Y válasza 3mb3r (#1306) üzenetére


Jim-Y
veterán

The predictions are in the order of 5* Sabretooth/4* Sabretooth/4* Korg

Cade - 27.84/6.52/3.97
ClobberinTime - 27.81/5.64/2.45
CraftyGrinding - 30.00/5.60/3.40
Dragon - 34.82/6.21/3.58
JoNeSƎʞƎɹp - 55.00/14.5/3.40
Royal - 30.00/11.00/3.10
Unsteady - 21.66/6.66/2.86

ATTENTION: This will be the last time Predictions are sent out from Concierge. Starting next arena, Predictions will be moving to our new home on InfoBot, so make sure to check us out over there!

(#1308) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Ma úgy voltam vele, hogy eldontottem hogy nem gyűjtök a dhampir kristályra, nincs meg 5*-os Blade-em de ha kiporgetnem és valaha duplikalnam akkor sem tudnék rá signaturet tenni. Long story short, vettem egy regular 5*-os kristályt és duplikaltam belőle corvust majd emiatt kijott egy 6*-ra való amiből szintén corvust húztam. Lol

(#1309) Rivaul válasza Jim-Y (#1308) üzenetére


Rivaul
addikt

Neked csak megszületni volt nehéz :D Most már van mindenhova. Aw vagy Aq és Storyba is tudsz közbe haladni :D Van aki a fél heréjét oda adná egyikért is nem hogy 5-6.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1310) csababarca


csababarca
őstag

én nekem 4 csillagos a legnagyobb karakterem, valahogy esélyem sincs többre, általában ha shardokat nyitok 3 csillagos a max amit bedob:/
az a baj nagyon nem vágom mit hogy kéne.
bent vagyok egy alliencbe de hogy annak mi jelentősége van arra még nem jöttem rá igazából.
mert láttom vannak csaták, de egyszer sem tudtam részt venni bennük, csak látom hogy van valami.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1311) 3mb3r válasza Jim-Y (#1307) üzenetére


3mb3r
tag

Bocs, de nem értem mit szeretnél közölni 😳
Nekem ez nagyon kínai 😂

(#1312) Jim-Y válasza 3mb3r (#1311) üzenetére


Jim-Y
veterán

Gamora buff. A 6*-os gamoram értékelni fogja 👍

[link]

(#1313) 3mb3r válasza Jim-Y (#1312) üzenetére


3mb3r
tag

😃

(#1314) 3mb3r


3mb3r
tag

üdv, ti kit fejlesztenétek r5-re - 4* blade vs mephisto...
előre is köszi :)

(#1315) Jim-Y válasza 3mb3r (#1314) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hat ez nem egy nehez dontes, Blade 100%.

- tobb utilty
- nagyobb dmg
- jobb (legalabbis megbizhatobb) sustain
- jobb synergy

Mephisto mellett nem is nagyon tudnek pozitivumot felhozni. Legalabbis ebben a matchupban.

(#1316) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Ha esetleg valakit erdekelne, hogy mibe kerul R3-olni egy 6*-t. (jelenleg lehetetlen mert Tier5 class catalyst kell hozza ami meg nincs a jatekban)

(#1317) 3mb3r válasza Jim-Y (#1315) üzenetére


3mb3r
tag

Köszi 🙂
Jelenleg blade, mephisto, ghost rider, stark pók és luke cage vannak a csapatban és egész jól kiegészítik egymást. A két említett champ még r4 és nem tudtam dönteni, mert őszintén szólva még nem sikerült rájönnöm, blade mitől olyan jó 😳
Éppen ezért a tapasztalatotokra bízom magam :R

(#1318) TomWexX válasza 3mb3r (#1314) üzenetére


TomWexX
addikt

Ugyan mephisto se rossz, de Blade az egyik legjobb kari a játékban, szóval én is ő rá voksolok.
Blade egyik képessége a danger sense, ami alapesetben a dimensional beeing karik ellen aktiválódik (magik, mephi, dormi, stb), ilyenkor nagyobb a sebzés és adott %ban csökkenti az ellenfél abilityjét. Vaspók synergy ezt a %ot növeli, Gr synergy pedig kiterjeszti a danger sense-t a villainok ellen is, így ez a 3as trió nagyon jó elég sok helyre. ;) Ezen kívül ha Blade duplikált, akkor blockot nyomva powerből tud gyógyulni 71%ig. Szóval baromi jó kari, nincs mese. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1319) 3mb3r válasza TomWexX (#1318) üzenetére


3mb3r
tag

Köszi neked is :R

(#1320) TomWexX válasza csababarca (#1310) üzenetére


TomWexX
addikt

Keress egy olyan magyar csapatot ahol a többség kb azon a szinten van mint te, és ott tudtok egymásnak segíteni, együtt megtanulhatjátok mit hogy érdemes csinálni. ;) Ha gondolod csatlakozz a nagy magyar fb csoportba, ott viszonylag könnyen találhatsz alliance-ot.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1321) 3mb3r válasza TomWexX (#1320) üzenetére


3mb3r
tag

Köszi, de már próbálkoztam ezzel és nekem nem jött be az a fajta kötöttség, ami ehhez elengedhetetlen... Tudom, a fejlődés is könnyebb lenne, de jobb ez így :)

Amúgy érdekes visszagondolni, hogy régen scarlet witch, black widow, quake, ultron, stb voltak a menő champek, most meg már a kutya nem emlegeti őket :D

(#1322) TomWexX válasza 3mb3r (#1321) üzenetére


TomWexX
addikt

De ezt nem is neked írtam. :P Tudom hogy te nem akarsz alliba csatlakozni. ;) Bár amennyit arénázol, egy kisebb alliban való kötöttség se lenne neked megtergelőbb sztem..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1323) 3mb3r válasza TomWexX (#1322) üzenetére


3mb3r
tag

Tényleg, most nézem :Y

(#1324) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Elerheto az uj update. Gamora, Spider-Gwen, She-Hulk buff.

Akinek esetleg van Gamoraja es ki szeretne probalni RoL-ban. Synergy team: 2x BB, Ronan, CapIW + Gamora

Prestige bump-ot is kapott, 6*-os eseten kb 700-al lett nagyobb.

[ Szerkesztve ]

(#1325) TomWexX válasza Jim-Y (#1324) üzenetére


TomWexX
addikt

Kiváncsi leszek mennyire lesz nehéz megszerezni ezt a “CAVALIER” title-t. Anno UC se volt könnyű. 😬

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1326) Jim-Y válasza TomWexX (#1325) üzenetére


Jim-Y
veterán

Biztos nem lesz könnyű. Én inkább attól félek hogy valami olyan buff lesz amit valamelyik új championnal lehet csak érdemben megcsinálni. 😔

(#1327) Kinder


Kinder
senior tag

Már kint vannak a szép új node-ok.

pl ha közel mész, ugyan gyógyulsz 1%-ot, de ha távol vagy, degen 3%, vagy ha hátra szaladsz, mindenképp degen ( a caltrops erősebb verziója, mivel az immun karival "kikerülhető" ), vagy ha közel mész, weakness-t kapsz, vagy csak akkor nő a powerbarod, ha a védő is eléri az 1-2-3 powerbart, ha ő ellövi, a tiéd is lemegy....
Ilyen kis fincsik lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#1328) Kinder


Kinder
senior tag

...és csak 5* vagy 6* hőssel mehetsz.
Act6.2-ben pedig még ezen belüli limitálás is lesz, kb olyan, mint a variant, vagy a mostani Fury-s event.

(#1329) astorre19 válasza Kinder (#1328) üzenetére


astorre19
aktív tag

Nem tudnak már mit kitalálni,hogy szopassák a népet.
Lesz olyan szál is elvileg ahová csak 6*al mehetsz.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#1330) Rivaul


Rivaul
addikt

Ezzel herélnek ki. Elveszik a synergyt. Így a legtöbb bika hős használhatatlan lesz. Csak a felső pár játékos élvezheti a játékot akiknek meg van mindenük 5-6-ba is.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1331) Jim-Y válasza Rivaul (#1330) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szerintem ezzel csak azt szeretnek elerni, hogy kevesen tudjak megcsinalni elso korben. Gondolom ugy velekednek, hogy ha ez a szigoritas nem lenne akkor a community "atszaladna" (nyilvan nem, de ertitek) a kontenten es akkor ott lennenek viszonylag gyorsan, hogy kene valami ujabb nagyobb kontentet adni a nepnek es azzal nem tudjak tartani a lepest. Igy, siman azt fogjak mondani, hogy ott a variant, ott az Act6 ha meg nem megy, akkor grindolj tovabb amig meg nem lesz a megfelelo roster.

Amugy meg sokat adnak a synergy-k ez teny es valo, de azert rendesen tul van tolva a community reszerol ez. Megertem hogy a community fele mar megszokta, hogy minden kontent-en vegigmegy egy holy-trinity-vel, es most hogy Blade nem lesz mindenki ellen eros egybol jaj-igy, jaj-ugy, vagy, hogy Ghost igy nem fog tudni sp3-at tankolni, de azert arrol nincs szo, hogy Blade ezutan ne lenne hasznalhato, vagy Ghost.. csak nehezebb lesz.

Most igy hirtelen nem is tudom, hogy van-e olyan God-tier champ aki synergy nelkul egyenesen hasznalhatatlan lesz Act6-ban, de szerintem nincs ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#1332) 3mb3r


3mb3r
tag

Sziasztok, új vasember ellen ki/kik a leghatásosabbak? Ő a mumusom 😂

(#1333) Jim-Y válasza 3mb3r (#1332) üzenetére


Jim-Y
veterán

A legtobb champpel le lehet gyozni, csak arra kell figyelni, hogy 4-nel ne legyen tobb armor-up-ja, ha tobb van mint 4 akkor a heavy-jet kell hevay-vel counterelni. Es meg kell tanulni evadelni a specieljeit (egyiket sem nehez)

De azert itt egy lista akik kifejezetten jok ellene:

- Medusa
- Corvus
- Void

[ Szerkesztve ]

(#1334) 3mb3r válasza Jim-Y (#1333) üzenetére


3mb3r
tag

Köszi. 🙂

(#1335) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Act6 velemenyek?

En megcsinaltam a completion-t. A Cavalier-nek orulok, es egyszer megcsinalni nem volt veszesen nehez, de 100%-olni mar (nekem) annal nehezebb lesz szerintem, de ha eleg unitot farmolok ossze akkor nem tartom elkepzelhetetlennek.

(#1336) TomWexX válasza Jim-Y (#1335) üzenetére


TomWexX
addikt

Én még neki se álltam, sőt még az ehavi UC sincs kész, szóval nem tudok még véleményt mondani. 😃
De nálunk már sokan végig szaladtak, ha van megfelelő counter akkor nem vészes, de azért úgy látom vannak buzi node-ok, biztosan nem lesz egyszerű maxolni.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1337) astorre19 válasza TomWexX (#1336) üzenetére


astorre19
aktív tag

Néztem Legacyt mit leszenvedett top rank5 karikkal pl az utolsó pályán mikor maxolta.
Vannak geci nodeok,nem hiányzik a maxolás.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#1338) 3mb3r válasza Jim-Y (#1292) üzenetére


3mb3r
tag

Szia, rászántam magam, hogy átpakoljam a mastery-t, de minimum 15-öt le kell pakolni deffense fül alatt, hogy a komolyabb részre tudjak rakni... Szívás :D

(#1339) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Igen, sot, a komolyabb mastery-k tobbe is kerulnek, joval :(



(#1340) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Ti nyitottatok mar valami jot Cavalier kristalybol? Nekem eddig mind csak 4*, 5 darabot nyitottam kb, baratnom viszont 5-bol mar nyitott egy 5*-os CB-t.

[ Szerkesztve ]

(#1341) Kinder válasza Jim-Y (#1340) üzenetére


Kinder
senior tag

Meg sem csináltam még. :O

(#1342) 3mb3r válasza Jim-Y (#1339) üzenetére


3mb3r
tag

A unit nem gáz, elég hamar összejön. Szerencsére meg tudom állni, hogy elköltsem. A gond az, hogy amiket írtál, hogy nem nagyon kellene oda pakolni, nem igazán megoldható, mert mindenképp le kell raknom valahova azt a 15 masteryt. De azért még így is sikerült megspórolnom 3-at 🙂
Blade-nek Deep wounds menjen fullra?

[ Szerkesztve ]

(#1343) Jim-Y válasza 3mb3r (#1342) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nekem igy nez ki a Defense tree:

De hozzateszem, hogy ez Void miatt ilyen foleg.

Blade-nel menjen a Deep Wounds fullra.

[ Szerkesztve ]

(#1344) 3mb3r válasza Jim-Y (#1343) üzenetére


3mb3r
tag

Köszi 😃

(#1345) TomWexX válasza Jim-Y (#1340) üzenetére


TomWexX
addikt

Én ma lettem cavalier, de nem tudok nyitni ilyen kristályt mert jelenleg nincs annyi unitom. 🤦🏻‍♂️ Bár ha lesz is, nem hiszem hogy erre fogom elkölteni...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1346) csababarca


csababarca
őstag

Ezeket a mastery pontokat csak akkor kapjuk, ha szintet lépünk? vagy van más mód is a beszerzésére?

illetve mi ez a Cavalier dolog?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1347) Rivaul válasza csababarca (#1346) üzenetére


Rivaul
addikt

Igen, egy alap mastey ponttal rendelkezel és ahogy haladsz előre ezek növekednek egy bizonyos határig. Ez a Cavalier dolog a kérdésed alapján neked még nem lényeges :) Ez egy szint amit a jelenleg inkább end game játékosok tudnak elérni. Az act6 első chapterét kell levinni és akkor kapod.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1348) 3mb3r válasza Rivaul (#1347) üzenetére


3mb3r
tag

Hozzátennék annyit, hogy act4-ben is ad masteryt. Act3-ban nem vagyok biztos, de a 4 az ad.

(#1349) csababarca válasza Rivaul (#1347) üzenetére


csababarca
őstag

köszi, én még csak act 3nál járok, 2 csata van hátra belőle.
igyekszem, csak egy idő után nehéz a fejlődés, illetve, nem nagyon dob a gép 4 csillagos karaktereket, talán 3 van belőle nekem egyelőre.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1350) 3mb3r válasza csababarca (#1349) üzenetére


3mb3r
tag

Csináld az arénákat, onnan jönni fog a shard 😉

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.