Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) TomWexX válasza csiribi (#1450) üzenetére


TomWexX
addikt

Eleinte csak ott üti el az időd, aztán szép lassan megeszi az életed! ;]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1452) csiribi válasza TomWexX (#1451) üzenetére


csiribi
csendes tag

Amint meglesz a ryzenes konfig a mostani fx helyére, nem lesz időm marvelra :DD

(#1453) 3mb3r válasza csiribi (#1452) üzenetére


3mb3r
tag

ryzen 5 2400g van nekem is, jó kis cucc :) bár gondolom neked újabb ryzen lesz :D

(#1454) Rivaul válasza csiribi (#1452) üzenetére


Rivaul
addikt

Anno nekem is volt gamer gépem, konzolom meg mindenem. Most már csak az aktuális telefon érdekel amin keveset tölt a pvp és nem laggolok harc közben :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1455) TomWexX


TomWexX
addikt

Hadd mutassam meg egy videómat arról, hogy hogyan lehet leszedni egyben Thing bosst, tier2es AWban Voiddal. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1456) csiribi válasza 3mb3r (#1453) üzenetére


csiribi
csendes tag

Én csak R5 2600 ig mentem fel, gondolom elég lesz gtx 1060 6 gb mellé, egyenlőre FHD monitorom van és egyenlőre marad is :))

TomWexX: Kocka :DD

[ Szerkesztve ]

(#1457) NANDORDITT7


NANDORDITT7
lelkes újonc

Sziasztok! :)
Kire érdemesebb tech awát rakni?

(#1458) Rivaul válasza NANDORDITT7 (#1457) üzenetére


Rivaul
addikt

Én Ghostra tettem és megérte. Így tudom vinni immun nodokra amire azonnal kap furyt és egyből iszonyatosan szájon tudom vágni az ellent. Akkor is jó ha speccel kezd valami amit néha betesz a paraszt kabam. A misselt ütésekre meg ugyan úgy tölti a powert mint ha leblokkolnád.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1459) Jim-Y válasza Rivaul (#1458) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ehhez nem kell duplikaltnak lennie. Én egyikre sem használnám el a gemet hanem várnék vele.

(#1460) Jim-Y válasza NANDORDITT7 (#1457) üzenetére


Jim-Y
veterán

https://www.youtube.com/watch?v=LY-240XgGHM

Majd szerintem arra hasznald el akit rank 5-olsz vegul. Igazabol egyiknem sem szukseges ahhoz hogy god-tieres champ legyen. Ghost tobb powert kap tole ami atvetitheto surubb special-okre ami tobb dmg-et jelent. Sparkynak pedig csak siman tobb dmg-et jelent de mindketto R5-olheto duplikalas nelkul is.

(#1461) Jim-Y


Jim-Y
veterán

En meg az utobbi idoben rankupoltam kettot. Az egyik a Variant2 exploration gem-bol a masik catalystbol. Persze signature stone-ok alig vannak, pedig pakolnam rajuk :) Ezek jol megdobjak majd a prestige-em.


[ Szerkesztve ]

(#1462) NANDORDITT7


NANDORDITT7
lelkes újonc

Gratula mind a kettőhöz! ✌️
Én most vittem ki a Variant 2-őt!
Mystik gemet nem igazán tudom kire tenni csak Voodoora.
Cosmic r5 gemet pedig Venomra.
Vélemények?

(#1463) Jim-Y válasza NANDORDITT7 (#1462) üzenetére


Jim-Y
veterán

Annyi jo cosmic champ van, en nem hasznalnam el Venomra, felre ne erts, Venom nagyon jo champ, de Variant3-on kivul ritkan kapna rivalda fenyt. Szerintem varj amig huzol egy jobb cosmicost.

Ha szereted Voodoo-t akkor ra mehet a gem.

(#1464) NANDORDITT7


NANDORDITT7
lelkes újonc

Ugyan úgy gondolom a Venomos dolgot ahogy Te! Köszi! :)
Viszont Hyperionom van r5ben, és Corvusom is 6* r2ben.

[ Szerkesztve ]

(#1465) Jim-Y válasza NANDORDITT7 (#1464) üzenetére


Jim-Y
veterán

Gratu, de meg huzhatsz, Medusat, Cullt vagy Captain Marvelt :) De ha szereted Venomot isten ments, hogy megallitsalak a rankupban, szerintem is jo champ :)

(#1466) 3mb3r


3mb3r
tag

Sziasztok. Érdekelne a véleményetek. Fullra tele vagyok 4* herokkal, a nagyja már dupos. 5*-ba eddig r3-ig sikerült húzni őket, de úgy érzem, kellene már egy-kettő r4, hogy haladni tudjak. Red skullt terveztem, mert szeretem használni, dupos is, de közben sikeresen dupoltam furyt, aki mellé ott van marvel kapi is és mindkettő elég ütős 🙂
A kérdésem az lenne, hogy 5* red skull r4, avagy 4* fury+marvel kapi r5-re?

(#1467) TomWexX válasza 3mb3r (#1466) üzenetére


TomWexX
addikt

Redskullt én biztos nem vinném r4re, kb semmit nem tud. 🙄

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1468) NANDORDITT7


NANDORDITT7
lelkes újonc

Sziasztok! :)
Mit gondoltok, jó nyitás volt?

[ Szerkesztve ]

(#1469) Jim-Y válasza NANDORDITT7 (#1468) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szerintem nagyon jo nyitas volt, duplikalatlanul is hasznos tud lenni pl AQ-ban. Jo morningstar es hyperion mini boss ellen is map5-on. Ha egyszer meg sikerul duplikalni akkor a sig is nagyon hasznos tud lenni bizonyos helyzetekben. Nyilvan nem egy CG vagy Domino, de na, a poolhoz kepest sokkal rosszabbat is huzhattal volna ezt legalabb tudod majd hasznalni arenan kivul masra is.

(#1470) 3mb3r válasza TomWexX (#1467) üzenetére


3mb3r
tag

Köszi, akkor várok amíg kigyűlik a mutáns t4c, aztán iceman megy r4-re :R

(#1471) qwer83qwer83


qwer83qwer83
csendes újonc

Sziasztok!
Szerintetek 5 * dupp hyperion vagy inkább black widow claire voyant érné meg az r4 et. Egyiküket tudnám most rankolni. Mind kettő tervben van ahogy lesz rá mód.Nem tudom voyant jó lenne e esetleg act 5 ultron ellen, mert próbálom ahogy tudom act 5öt befejezni majd de ultron ment a legnehezebben eddig.
Előre is köszönöm!

(#1472) TomWexX válasza qwer83qwer83 (#1471) üzenetére


TomWexX
addikt

Claire baromi jó karakter, nekem is megvan 5ösben és én r5ig tervezem vinni. ;)
Viszont act5 ultronra nem tudom mennyire lenne hasznos, oda én inkább medusát vagy voidot vinnék, ha van. Hypo is jó, de ultron ellen vele se mennél sokra.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1473) NANDORDITT7


NANDORDITT7
lelkes újonc

Jó reggelt függők! :DD
Mit szóltok a Colos, Old Man buffokhoz?
Nekem csak Old Man van, és az lenne a kérdésem, hogy szerintetek kell-e neki a dupp?

(#1474) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Az OML buff elég rosszul sikerült -> [link]
Nekem is csak duplikalatlanul van meg OML. Ellenben a colossus buff az egész jó. Kis utility, immunities és a damage sem rossz. Őt megeri rankolni.

[ Szerkesztve ]

(#1475) galandras90


galandras90
újonc

Sziaaztok.
Hosszabb idő után most kezdtem újra játszani, kivsit még bizonytalan vagyok. Tier4 skill catalystot hogy tudok a leggyorsabban szerezni?

Köszi előre is!

(#1476) Rivaul válasza galandras90 (#1475) üzenetére


Rivaul
addikt

Az hogy skill közel sem biztos. Főleg hogy mindig azt nem adja ami pont kell. De egy alliba belépve aq questekkel a leggyorsabb.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1477) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok. Kinek hogy alakult a karácsonyi időszak? Gifting, season end, stb.
Én sok kristalyt tudtam nyitni de sajnos semmi jót nem kaptam 😕

(#1478) 3mb3r válasza Jim-Y (#1477) üzenetére


3mb3r
tag

Ugyanígy jártunk mi is az alliban. Nyomtuk mint az őrültek, aztán jött a pofára esés. Amit sikerült 4-5* shardból nyitni, nagyrészt azok is sz@rok voltak 😪 Kabam legalább ilyenkor adhatna a játékosoknak valami használhatót... Remélem a többiek jobban jártak 🤟

[ Szerkesztve ]

(#1479) TomWexX


TomWexX
addikt

Decemberem képekben:

Most nem panaszkodom. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1480) Jim-Y válasza TomWexX (#1479) üzenetére


Jim-Y
veterán

Az igen. Én is örültem volna egy ilyen hónapnak 👍 gratu

(#1481) 3mb3r válasza TomWexX (#1479) üzenetére


3mb3r
tag

Ez szép, gratulálok 🤟

(#1482) TomWexX válasza Jim-Y (#1480) üzenetére


TomWexX
addikt

+3mb3r: Köszi! 🙂

Mostanában megnyílt a T5B csap, már megint van 3db. 🙃
Át is álltunk aq-ra, hogy benne legyünk top150ben, war marad kényelmes P3.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1483) Dittmarn


Dittmarn
újonc

Sziasztok! :)
Mennyire érdemes rá awát rakni, és duppal mit tud?
Valamint rank5ig lehet húzni?
Válaszokat előre is köszönöm! :R

(#1484) TomWexX válasza Dittmarn (#1483) üzenetére


TomWexX
addikt

Mysticek ellen nagyon jó, dupla is elég hasznos, de nem tudom pontosan mi, mert nekem nincs meg. Nálunk többeknek is r5ön van.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1485) 3mb3r válasza Dittmarn (#1483) üzenetére


3mb3r
tag

Én annyit tudok mondani, hogy picit suicide típus, kell neki pár pofon, hogy maxon égjen, akkor viszont sz@rrá éget mindenkit 😅
Elvileg a pre fight abilityt adja neki a dupp, ezt harc előtt tudod aktiválni.

(#1486) Jim-Y válasza Dittmarn (#1483) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nos látom kicsit megoszto válaszokat kaptál. Tegyük helyére a dolgokat. Van egy pre fight abilityje ezt egyszer tudod használni per quest ha nincs duplikalva HT. Ha duplikalva van akkor akár többször is per quest. Ebből az látszik ha quest clearernek akarod használni akkor kell a dup de ha egy niche situational karakternek (legtöbben ennek használják) akkor nem kell a duplikalas. Leginkább mystic championok ellen jó de azokra ő a legjobb.

(#1487) 3mb3r válasza Jim-Y (#1486) üzenetére


3mb3r
tag

Látom te vágod a témát :R hogy tudom a persistent charges-t újratölteni, hogy a pfa-t megint tudjam használni? :F

(#1488) astorre19 válasza 3mb3r (#1487) üzenetére


astorre19
aktív tag

HA dupla akkor %os eséllyel visszakapod.LVL 200on azt hiszem 40% az esélye.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#1489) Dittmarn


Dittmarn
újonc

Köszönöm a válaszokat skacok! :R
Következő kérdés :D
Megéri r2re undupp?

(#1490) Kinder válasza TomWexX (#1479) üzenetére


Kinder
senior tag

:C
Ugyanakkor: :O :O Nekem semmim sincs :O :O

(#1491) Jim-Y válasza Dittmarn (#1489) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szerintem nem. Akkor eros ha megvan a dup, addig is jo, de foleg csak a synergyk miatt. En nem rankolnam ugy, hogy nincs duplikalva.

(#1492) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Tegnap jó napom volt. Ezt megcsinaltam egyszer pluszban 5* doom és 5* aegont is húztam. Mindkettőt tudtam rank5-ni

[ Szerkesztve ]

(#1493) TomWexX válasza Jim-Y (#1492) üzenetére


TomWexX
addikt

Grat! 👏
Nálam act6 úgy néz ki, hogy cavaliert megszereztem és annyi. Úgy is marad örökre. 🌝

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1494) Kinder válasza Jim-Y (#1492) üzenetére


Kinder
senior tag

Grat!

(#1495) Kinder válasza TomWexX (#1493) üzenetére


Kinder
senior tag

Nálam is, nem is érdekel a f@somtudjamilyen szivatós node-os poti/unit temető :D

(#1496) TomWexX válasza Kinder (#1495) üzenetére


TomWexX
addikt

Engem se. Elég a HL chaten olvasni, hogy a pár fanatikus tag mit szenved vele. 😃 Előbb utóbb aq/war reward is adja t5c-t, többi meg már most is jön szépen.
Szóval nálam aq/war/uc haviból áll a játék, minden más off és így még élni is van időm. 💁🏻‍♂️

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1497) Kinder válasza TomWexX (#1496) üzenetére


Kinder
senior tag

Nekem annyi a plusz ehhez, hogy nagy aréna, ws 100 / 3 nap, azaz kb 30-40 ws naponta, 2 részre elosztva, ez még belefér az onnan elhozható max 5-6* shardért.

(#1498) 123456789bri


123456789bri
friss újonc

Sziasztok! Gyors kérdés: miért ilyen buzi a kabam hogy nem kaptam meg a seanson rewardot? Miközben minden War alatt részt vettem. Írtam nekik e-mailt is és válasz sem jött ! Help pls. :o

(#1499) Jim-Y válasza 123456789bri (#1498) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ennél több infó kéne. Ennyiből senki sem fog tudni segíteni. Ha egy klanban részt vettél egyhuzamban 5 warban akkor jár neked a season jutalom.

(#1500) TomWexX válasza 123456789bri (#1498) üzenetére


TomWexX
addikt

Csúszott pár napot a season reward, de mára meg kellett, hogy kapd.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.