Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) astorre19


astorre19
aktív tag

Most duppoltam MoonKnightot. Na neki örülök most:)

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#152) rewards


rewards
újonc

Sziasztok
Nagyon sokat gondolkozom milyen a jó mastery leosztás az újítások miatt (willpower gyengítés és az új offense pontok miatt) ....
Szerintetek ha a Defense-be szinte nem is teszek pontot az hiba? ..ha a utility (parry) és offense tölti ki az leosztásom.?!

(#153) TomWexX válasza rewards (#152) üzenetére


TomWexX
addikt

A willpower és coagulate még most is hasznos mastery. Főleg warban van előnye.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#154) astorre19 válasza rewards (#152) üzenetére


astorre19
aktív tag

willpower mindenképpen kell.Jó az ha van.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#155) Rivaul válasza rewards (#152) üzenetére


Rivaul
addikt

Kifejezetten hiba. Story és aw szétdarál pillanatok alatt. A def sztem még mindig egy nagyon lényeges és a willi+recov kell jelen pillanatban is. Én a block profot is tartottam mert hiába team nincs úgy hozzá mint eddig de a bejövő sebzést akkor is redukálja. A kiegyensúlyozott masteryk a jók, ami elmegy egy irányba az sztem nem lehet hasznos.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#156) rewards válasza Rivaul (#155) üzenetére


rewards
újonc

Értem.
Én (lvl44) Def-be block-ra kihoztam 5/5-re; Util-ba dextery és parry 3/3; offense-be meg unfazedre gondoltam fullozni rank 4-es hősökkel terveim szerint jobban látszott volna a mastery hatása.
köszi a tanácsokat sokat számít, hogy meglehet vitatni ezt :)

[ Szerkesztve ]

(#157) Rivaul válasza rewards (#156) üzenetére


Rivaul
addikt

Sztem dobd ide a masteryde és segítünk. Dextery fölösleges 3/3-ra, 3/1-en már evade (ellépsz a spec elöl) a többi meg nem számít jelentősen. Ha annyit kell ugrálnod akkor a játékstíluson kell még finomítani :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#158) rewards válasza Rivaul (#157) üzenetére


rewards
újonc

jelenleg ilyen :

(#159) Rivaul válasza rewards (#158) üzenetére


Rivaul
addikt

Okés. Akkor a dexterityt vedd le 3/0-ig, a stand your ground még felesleges ilyen mastery mellett . Nem fogsz annyi nagy ütést kapni ami megérné míg nincs rá többlet pontod, szóval: block prof/perfect block/stand 0 ahogy van. Offense alatt a pierce szintén mehet le, jó amúgy de nem leszel tőle jobb, tehát 3/1.

Ez 9 pont plussz. Amire tedd: willpower, stupefy, recowery maxra. Ezek pont kijönnek és már jobban fogod magad érezni :) Később én gyűjtenék az inequity-re mert nekem bejön de mehet vissza a blockos rész is amit most lebontottál a block profal kiegészítve. Viszont nem az az elsődleges.

Nekem ez mind kész, most ráizgultam hogy minden új pont-ból láthatóvá tegyem a rejtett classokat a mapon. Még pont hiány miatt csak a zöld van kész, de aw-ba így is vihetem bátran gilót és boszit együtt ami nagy könnyebbség. Plussz tudtam jelezni a többieknek mire készüljenek ha pont megláttam :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#160) nepi81


nepi81
újonc

Sziasztok!

Szerintetek a jelenlegi 43-as szintemhez ez a mastery jó vagy változtassak rajta? Mert normál küldetéseknél elég jól boldogulok, de pl. AW-ba vagy AC-ba nem igen tudok labdába rúgni még a kisebb bossokkal szemben se.:( Bár, lehet, hogy csak a harcmodorommal van baj. Folyamatos védekezésből próbálok mindig visszatámadni. És a Parry hatását, meglehet hosszabbítani valamivel? Segítségeteket előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#161) Rivaul válasza nepi81 (#160) üzenetére


Rivaul
addikt

A támadásba. Crueltyt maxold, a 5/5-re, courage 3/3-ra mert úgy is fél élet alatt harcol sokat az ember. Kis plussz erőnek a glass cannon is mehet. Nem vesz el jelentőset az életből de támadásba jól jön.

A defense részbe. Nincs érdemi hatása 4% perfect block lehetőségnek, a salve is fölösleges kettesen.

Util-ba. Stupefyvel terjeszted ki a parry idejét. ugyan csak 0,5 sec de jóval többnek érzed. ezen kívül nem tudom miért nem használja senki a limbert hisz azon múlik sokszor hogy veszítesz vagy győzöl. A parryt meg tudod fogni sebződés előtt és nem töltöd kómába a fél játékot.

Ezt most nem számoltam mennyi pont de ezekre alapozz elsőre sztem.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#162) nepi81 válasza Rivaul (#161) üzenetére


nepi81
újonc

Köszi a gyors választ! Viszont lenne még egy kérdésem. Te mit javasolsz, ha védelemből visszaveszem a pontokat, akkor a támadásra tegyem elsőre vagy a utilityre?

(#163) rewards


rewards
újonc

köszi :)
és ezek az új masteryk?! "despair" ; "unfazed" ; "assassin" ezek megérik az árukat? és érdemes lenne áldozni majd későbbiekben ezekre?

(#164) Rivaul válasza nepi81 (#162) üzenetére


Rivaul
addikt

Az utilba húzd fel a parry kiegészítést, a többit meg támadásba tedd elsöre.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#165) Rivaul válasza rewards (#163) üzenetére


Rivaul
addikt

Ezek akkor kellenek sztem ha már jól küzdesz és esetleg te vagy a boss verö a csapatba. Ezek extra masteryk, amiket soroltam azok sokkal fontosabbak és használhatóbbak.

Sry a két hsz-ért de telóról vagyok...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#166) nepi81


nepi81
újonc

Köszi a segítséget, de ahogy számolom, ha kiveszem a pontokat a védelemből, akkor nem lesz meg a 15 pontom a willpowerhez mit javasolsz, mit érdemes fejlesztenem?

(#167) Rivaul válasza nepi81 (#166) üzenetére


Rivaul
addikt

Tényleg, ne haragudj. Mindig elfelejtem ezt a ponthatáros vackot. Amennyire haszontalan most a def masteryd akár nincs is rá szükség. Húzd fel az offense és util részt ahogy írtam. A maradékból meg kezd el pakolni a defet ahogy látod nálam és késöbb alakul. Rége az ellenkezöjét javasoltam volna, mert a def volt a leg alapabb, de most sajna csak kiegészítő lett, így eredményesebb leszel hirtelen ha a másik kettöt javítod és késöbb egészíted hozzá a defet.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#168) nepi81 válasza Rivaul (#167) üzenetére


nepi81
újonc

Kipróbálom úgy! Köszi!

(#169) astorre19


astorre19
aktív tag

De nagy csend van errefelé.Semmi érdekes senkivel?Nem nyitott senki valami jó hőst?

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#170) TomWexX válasza astorre19 (#169) üzenetére


TomWexX
addikt

Tegnap végeztem act4-gyel, a 3db t4c kristályban 2 tech és egy skill volt.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#171) astorre19 válasza TomWexX (#170) üzenetére


astorre19
aktív tag

Gratu:)
Nekem 2 skill és 1 mutáns volt benne.Lassan skillből is meglesz a 3.
Az új aq nagyon bejött nekem eddig,2 mystic t4et dobáltak a cryok:) 1 meg az ajándék map6 cryból volt,így összejött a boszi rank5.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#172) Rivaul válasza astorre19 (#171) üzenetére


Rivaul
addikt

Grat a r5-höz. Sztem az egy következő szint első lépcsője. Már van egy rakás r4-em de kezd kifejezetten nem tud izgatni. Úgy érzem megrekedtem :(

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#173) astorre19 válasza Rivaul (#172) üzenetére


astorre19
aktív tag

Köszi.
Hát én is így voltam/vagyok. nem is tudom mennyi rank4 em van pontosan, de mindegy is.16 biztos van,de nem lehet azokkal nagyon szintet lépni,mindegy hogy 16 vagy 25 van kb.
De a rank5 öt meg jó csillagállás kell nagyon összehozni..
Ezt nem értettem sosem a játékban,hogy a nehezebbnél nehezebb nodeokat találják ki,ahova jobbnál jobb herok kellenek,de fejlődni meg nagyon nehéz..Ördögi kör...Ezek az aq rewardok se nagy valami.Class t4 fragment cryt nem nagyon ad....

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#174) Rivaul válasza astorre19 (#173) üzenetére


Rivaul
addikt

Nah ez az. Egyikünk sem kezdö. Nagyon sok idö és játék van a profiljainkban. Kicsit lehetne ehhez igazítani a rewardokat vagy nyitásokat. Nálunk egy srác újra kelett kezdje mert bexart a telója és a másikon nem adta be a profilt sehogy, kabam meg belexart. Már tele van négyesekkel meg van rank4 is 2 hónap alatt... Miközbe másik tag 100.000 fölötti küzdelem számos profillal ül a rank4-eken és ennyi. Tudom hogy pénzből élnek de azért a keménymagot is kéne értékelni ha fizet ha nem.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#175) astorre19 válasza Rivaul (#174) üzenetére


astorre19
aktív tag

Na igen, a pénz az úr...
De ezzel a hozzáállással előbb utóbb azt érik el,hogy csak a durván fizetős játékosok maradnak.
Az se lenne jó helyzet nekik szerintem,azért nem mindegy hányan játszanak a játékkal.

Az nem nagy öröm,hogy az olyan eventet ami értelmes rewardot ad azt 90% nem tudja kimaxolni.Gondolok itt a Mingre is.
Az én szintemen a Master maxolható,de az nem egy kecsegtető reward..

A Minirolra esélyem sincs...a Régi Rolt meg fogom tudni csinálni,csak gyűjtök hozzá még ezt azt.
Múltkor csak úgy próbából nekiálltam,bosziig sima ügy volt,de az a céda kellemetlen ellenfél,ha ütöd posion+health block,oda kell pár poti,utána meg wolvit nem sikerült boszival 950 ütésől leverni,ott kiléptem,más taktika is kell majd.

Mondjuk ezt is csak azért,mert unatkozok,a 3 4*os hero annyira nem vonz amit ad,max a 3 T4 basic

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#176) Rivaul válasza astorre19 (#175) üzenetére


Rivaul
addikt

Nah ez a másik. A mastert tudnám hozni de többe kerülne mint amit ad kb ha maxolni kell. A rol az szintén vicc block prof és willi nélkül. Ming meg új labik meg no comment. Ebbe az a szívás hogy aki régen megcsinálta az mosolyog. Minket megnyírtak de nem "könnyítették" hozzá az eventeket így nem sok esély van. Az inventory limit miatt nem is tudod kigyűjteni a megfelelő mennyiségű cuccot sem mert elveszi. Max unitot spórolgatsz. És igen, kivel fog játszani a pénzes aki maxon van ha a többi régi kiszáll a buliból mert nem éri meg vele vesződni? 2 klán warozik majd egymással azt annyi? Nem hiszem hogy sokáig maradnak ilyen formában. A goodgame: shadow kings is ilyen volt. Elkezdtük és tök jó volt. Aztán mindenki maxolt, onnan meg csak pénzzel lehetett tovább menni és erősebbnek lenni a többinél. Szép lassan kikoptunk, maradtak az friss játékosok meg egymásnak a pár pénzes. Fél éve felnéztem a játékba és kipusztult az egész, már nem is frissítik mert nem játszanak vele. A contest hatalmas bevételű de ha nincs egy arany közép út akkor könnyen bukó lehet.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#177) astorre19 válasza Rivaul (#176) üzenetére


astorre19
aktív tag

Az tényleg kibaszás,hogy egyáltalán semmi könynítés nem volt,pedig a bock prof teammel sokkal sokkal egyszerűbb volt megcsinálni.
A WP nekem nem para,mert boszi a crit teammel állandóan tölt szinte ROLban igazából én a block team hiányát sem érzem,csak de ez akkor is kibaszás nagyon,bele se gondoltam eddig.

Legalább a rewardokat emelhetnék akkor classt4el vagy valami.(

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#178) Rivaul


Rivaul
addikt

Meg van a 30. négyes hősöm. És fel is figyeltem egy phc sémára pár hónapja. Azóta ezt nézegetem. A következő lenne. Nyitok egy 4* (phc minden esetben, nem írom le mindig), utána kb 150-200 lóf@x, majd megint 4*, elpörög kb 30 kavics és 4*, majd megint 200 lovacska mire jön a 4*. Megint 30 kövecske a négyes és így tovább ezzel az ütemmel. Figyeljétek meg. 4 periódust követtem végig és nekem ez állandó. Most is nyitásnál csütörtökön dup amcap, ma meg fehér mágnes. Szóval most ubi szezon jön.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#179) Rivaul


Rivaul
addikt

Act4 slash pályán a kva nyuggert mivel ütöttétek ki abból a bográcsból? Megőrjít. Még a venomot is simán letoltam a rövid szálon de a lábas fejű egy szívógép.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#180) TomWexX válasza Rivaul (#179) üzenetére


TomWexX
addikt

Scarlet + crit rate team. 5 revive kellett, 2x mentem neki.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#181) Rivaul válasza TomWexX (#180) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszi. Tehát akkor 2 körbe szedted le a gyengítést? Okés, akkor próbálok vele ráfeküdni és a crit csapattal.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#182) astorre19 válasza Rivaul (#179) üzenetére


astorre19
aktív tag

Én nem emlékszem konkrétan ki volt a legjobb, de keleltt pár poti azt tudom.
Az a legmocskosabb egész act4 ben,még maestro is könnyebb.
akkor tudsz sokat elszedni,ha power lockot kap,csak arra figyelj,hgy olyankor te se lődd el a specet nehogy váltson.
Ja igen az evidens,hogy 2 körben kell menni.

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#183) Shamy válasza Rivaul (#179) üzenetére


Shamy
tag

Ha nincs scarlet, akkor bleeder karival menj. BP pld.
Sajna itt kelleni fog revive. Nekem kb 600 unit ment bele, és eleve úgy mentem, hogy 2x 2 debuffot szedtem le, aztán már csak egyet, és jó sokszor mentem rajta végig, de 20%hp +20% all buffal a 17000-es juggertől általában kibírtam 2 pofont is, ami elég sok időt adott a 2. special összegyüjtéséhez, ami egy black panthernél eléggé lezúzza az enemyt.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#184) Rivaul válasza Shamy (#183) üzenetére


Rivaul
addikt

A crit teamembe egyszerre csak egy hős fér pluszba. Nekem superior, hawk, sima cap, és vas van benne, melléjük jön egy. Ált gilót használom de van boszi is, mellé akkor ha nehéz rápróbálok agenttel mert az spec1 nagyon véreztet és nálam r4. Már csak ő van vissza c3-ból így bosszant. Köszi mindannyiótoknak.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#185) astorre19 válasza Rivaul (#184) üzenetére


astorre19
aktív tag

Milyen boszid van?duppolt?Rank mennyi?

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#186) Rivaul válasza astorre19 (#185) üzenetére


Rivaul
addikt

Sima csak, nem dupis de rank4. Esetleg devilek vannak dupolva, az auto evade nem kapcsolja be a slash-t de azok is csak egyszer duposak így nem igazán evadel, max a retro energia ellen, de ugye nyugger meg nem azzal specel :((( . Widow aki lvl52 de sajna itt sebződik ő is.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#187) astorre19 válasza Rivaul (#186) üzenetére


astorre19
aktív tag

Am kap WW2 sokat stunnolja a spec támadása,meg bleedel is elég jól.
Egyik tagunk azzal nyomta le

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#188) Rivaul válasza astorre19 (#187) üzenetére


Rivaul
addikt

Nekem csak sima capom van de az dup r4. Szeretem de nyugger ellen nem tolt nagyot sajna.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#189) Rivaul


Rivaul
addikt

Kicsit más téma. Visszabontottam a glass cannont és így lvl60-ként volt elég pontom hogy láthatóvá tegyem egy lépésről a színeket. Kivéve a lilát, de amit nem látok az lila értelemszerűen :DDD Marha hasznos mind storyba, mind war-ba. Mivel én kezdek általában így az elején még a többieknek is tudok segíteni. Nem is tudom hogy tudtam eddig teljes vakságban élni :))

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#190) astorre19 válasza Rivaul (#189) üzenetére


astorre19
aktív tag

Lehet én is elkezdem ezeket kinyitni.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#191) Rivaul


Rivaul
addikt

Köszi srácok! Meg van a nyugger, ráadásul egy körbe levettem az összes gyengítést. Masszív gyerek volt: 27700 rating, 135e élet és 9020 sebzés. Crit team és boszi volt a kulcs. 20% boost, 6 revo boszira és kb 200 unit. Ha az elején elkapta a parryt és az első három hitbe volt crit akkor mehetett a gyepa mert levette az unstoppot és a kezem alá dolgozott. Ha nem fogta le a parryt vagy nem vert criticalt akkor elvitt a busz :D Venom is meg van a röviden így remélhetőleg újra haladhatok Maestroig :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#192) astorre19 válasza Rivaul (#191) üzenetére


astorre19
aktív tag

Na gratula:)

De így akkor még egyszer kell menni,mikor rajta lesz összes gyengítés?

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#193) Rivaul válasza astorre19 (#192) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszi. Igen még egy kör de akkor kb 35e élet és 2200 sebzése lesz. Az már csak megy :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#194) astorre19 válasza Rivaul (#193) üzenetére


astorre19
aktív tag

Az úgy már nem lesz vészes.
Hogy áll egyébként az act4 maxolása?sok hiányzik?

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#195) Rivaul válasza astorre19 (#194) üzenetére


Rivaul
addikt

Sorba haladtam és ahogy kifogytam akkor hagytam mindig. A chapter 3-ból még kb 5 kör van, viszont a chapter 4 az még csak egy szálon van kész. Viszont ahogy olvastam a nehezén túl vagyok a rövid venommal és a maxos nyugerral.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#196) astorre19 válasza Rivaul (#195) üzenetére


astorre19
aktív tag

Hát ja.Thor Janes pályán lesz egy 13k s pók vagy rhino,de az duppla widowal nem lesz neked nehéz:D

Na meg Maestro a végén megfelelő hero nélkül nagyon nehéz...Van nálunk 2 játékos akik nagyon pengék,de nem igazán boldogulnak vele...Gioval se jön ösze nekik,igaz egyszer-egyszer próbálta mindkettő még.

venomot mi 3*os Ronannal aláztuk,stunban volt végig:)

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#197) Rivaul válasza astorre19 (#196) üzenetére


Rivaul
addikt

Igen a pókok nem zavarnak, bár múltkor pvp-be belefutottam egybe aki sorba evadelt. Nem tudom hányszorosan lehetett dupolva mert jelenleg lvl53 anya és már szinte mindent kikapcsol. Ma egy 5000 dupis superior is elfelejtette a töltést. Sajna csak 2* ronan van nekem, mást nem akar adni így kénytelen voltam máshogy megoldani venomot, de gilo crit team mellett szépen lecsavarta. Viszont azért a maxos maestrotol tartok én is azt bevallom.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#198) astorre19 válasza Rivaul (#197) üzenetére


astorre19
aktív tag

Ha gioval egyszerre le tudod csapni akkor nem lesz gond,csak jól el kell kapni kétszer spec2 vel
de ha marad kis hp-ja akkor szívás,mert ha kezdődik az új meccs egyből regenerál

Én is megszenvedtem egyszer mikor már alig volt hp-je és boszi nem adta egyből a nullfit.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#199) Rivaul


Rivaul
addikt

Bemegyek warba nagy cowboyként előre. Mondom körbe milyen színek vannak. Erre közlik hogy tudják. Mondom mi a fsz??? Kiderült hogy ami mellett elmegyek és látom, az mindenkinek láthatóvá vállik :D Mekkora király lenne ha elég fölös pontom lenne a 3 lépéses kukucskáláshoz.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#200) TomWexX válasza Rivaul (#199) üzenetére


TomWexX
addikt

Egy pontot raktál a középsőre?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.