Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Rivaul válasza astorre19 (#300) üzenetére


Rivaul
addikt

Jó persze a semminél jobb. Nálunk is volt aki írta hogy vezetés közbe jó így is "upc kábeles :DDD " de értitek. Ez megint csak fél megoldás. Legalábbis szerintem.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#302) Kerive


Kerive
kezdő

Köszi a választ Rivaul megfogadom a tanácsod, és rámegyek a fent említett hősök fejlesztésére.
Azt nem tudod hogy Mordo és Doctor Voodoo milyen karakterek lesznek? Ellenfelek vagy kilockolhatóak?
Van vmi infód a dimensional rift-ekről? (Olvastam hogy ott jobb rewardok lesznek, de hogy mik azt sehol sem találtam)

Az autoplayel kapcsolatban: A Star Wars Galaxy of Heroes-ban is ez van. Érthetetlen számomra is hogy ennek így mi értelme van. Biztos milliószor átrágja a dev. team, hogy mi és hogyan legyen. Nem tudom kinek fáj, vagy milyen érv van amellett, hogy ezek a csaták ne 1mp-esek legyenek. Amúgy is tudatosan lassítják a játékot az energie-vel mindkettőben, így gyorsabban úgy sem tud végig haladni az ember szóval nem értem. De annyira megkérdezném őket hogy ezt így miért?

[ Szerkesztve ]

(#303) Christmas93 válasza Kerive (#302) üzenetére


Christmas93
kezdő

(#304) Rivaul válasza Kerive (#302) üzenetére


Rivaul
addikt

Ők bekerülnek majd arénába és késöbb phc-ba is beleteszik őket. Minden új hősnél így van. A többire felettem láthatod a választ.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#305) Kerive


Kerive
kezdő

Frankó köszi Rivaul Christmas.

(#306) Christmas93


Christmas93
kezdő

Engem a HC mapp érdekelne leginkább de addig még nem tudom milyen enemyk vannak, nem merek bemenni..

(#307) Rivaul válasza Christmas93 (#306) üzenetére


Rivaul
addikt

Utolsó előtti van pont előttem mert az utolsót compli eventre tartogatom. Tehát heroic 3/1 2e dupos 4* hősök és a vége egy 4e dupos giló.

Amúgy meg indulj neki. Ne költs bele potit vagy revivet se boostot azt meglátod meddig jutsz. Ha sokáig és pl csak az utolsó chapter a nehéz akkor elkezdhetsz beletenni mindent. Ha már a közepén elfogysz akkor meg hagyod azt legalább tudod mire készülj.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#308) Christmas93 válasza Rivaul (#307) üzenetére


Christmas93
kezdő

A dimension rift-re a gondoltam. a Sima event questes Hc map az lassan kész, de azért úgy, hogy nem tudom mik várnak rám, félve áldoztam volna be 10 000 shardot. de találtam egy videót amiben benne van: https://www.youtube.com/watch?v=NWr5GzP8WjE

(#309) astorre19 válasza Christmas93 (#308) üzenetére


astorre19
aktív tag

Semmi, egy 4ks loki volt a végén azt hiszem.Nagyon könnyűvolt,kár hogy 10k shard kell hogy be tudj lépni és random vonalra dob még véletlen sem olyanra ahol a jó cuccok vannak:(

Ez a Mordo viszont ultra kemény:D Stun,Parry nem játszik ellene

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#310) Christmas93 válasza astorre19 (#309) üzenetére


Christmas93
kezdő

Kétszer lehet bemenni pontosan.

HC map 100% = 10000 D3 Shard ---> egyszer megcsinálod ---> 5000 D4 shard.

+

Kaptál alapból 10 000 Beginner shardot ----> 5000 normal
Beginner map 100% = 10000 Beginner shard ---> mégegyszer megcsinálod ---> 5000 normal Shard

és így tovább..
bemész megint 2 szer a normalra.. és megvan a 10k D3 shard.. abból meg lesz 10k D4 shard és akkor még mester szinten nem játszottál.

(#311) astorre19 válasza Christmas93 (#310) üzenetére


astorre19
aktív tag

Igen,csak én cryt vettem a beginner shardért:(
De a daily login is ad elég jól beginner shardot jó lesz az

Mondjuk én arra gondoltam hogy 10k shard megnyitni és csak egy vonalon mehetsz ennyiért azt sem te választod hanem random,Így azért elég karcsú

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#312) Christmas93 válasza astorre19 (#311) üzenetére


Christmas93
kezdő

igen.. a heti quest tényleg dobál ilyet.. amúgy én is azt hittem, hogy lehet választani.. már elterveztem, hogy kifarmolok 2 darab 4* aweking gem-et meg mester rift-en egy 5* aweking gem-et.. de hát nem jött be az elképzelésem.

(#313) Rivaul válasza astorre19 (#311) üzenetére


Rivaul
addikt

Én is bevásároltam a kva 10e-ből azt most látom mi a matek :W

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#314) astorre19 válasza Rivaul (#313) üzenetére


astorre19
aktív tag

Hát igen,na de ez van.

Volt 12 refillem talonban,tegnap kiamxoltam heroicot,meg a mastert 1szer végigvittem.ez a mordo nagyon kemény a master végén:(

Heroic riftben kaptam ekmény 300 4*os shardot,még véletlen sem olyan vonalra dobott ahol volt aw gem,vagy t4.

De mondjuk így kilett a 4*cryom és duppoltam crossbonest szóval jól jártam így is.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#315) Christmas93 válasza astorre19 (#314) üzenetére


Christmas93
kezdő

Rosszabb mint Ghost Rider?
Mert nála kb annyiból állt a fight, hogy 2 ütéstől fullon volt az energiája, és nyomogatta rám a 3-as speelt ami meg is ölt 14 ezer hp-ról. Semmi mást nem tudott csinálni..

(#316) astorre19 válasza Christmas93 (#315) üzenetére


astorre19
aktív tag

Rosszabb:(
Állandóan blockban áll,bekapcsol neki a power gain,specet alig lő el,ha stunolod ledaobja magáról és rád degenerationt ad,meg megtámad közben reagálni se tudsz...
rank 5boszi,rank5 thorn rank5 devil,5*rank3 strorm és még így is 2 szer kellett boszit visszahozni...
el kell találni hogy akkor üsd meg amikor nekedtámad és akkor tudsz leszedni,mert amúgy blockban áll folyton...Talán a végére belejöttem,de maxolni nehéz lesz

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#317) Christmas93 válasza astorre19 (#316) üzenetére


Christmas93
kezdő

Remélem azért elég lesz hozzá ez is. Ghost Ridert is ezekkel sikerült leszednem.
Pókkal általában végig tudod darálni a mappot mert nagy a sebzése.. többi meg marad bossra.

Ghostnál még Venompoolt- is simán le tudtam szedni Redhulk-al 1v1-be, meg is lett elsőre.. de ő nem azt csinálta mint Ghost.. mert most az ellen nem tudok mit csinálni ha folyamatosan tolja rám a 3-as speelt.
Viszont időm nem nagyon volt fullozni a Mestert, csak egyszer mentem rajta végig, az előzőben.

Mondjuk van még pár 4* 40/40-es pl egy Yellow, ő legalább class bónuszos lesz Mordo ellen.

[ Szerkesztve ]

(#318) astorre19 válasza Christmas93 (#317) üzenetére


astorre19
aktív tag

Ezek jók lehetnek,agent venom főleg mert ledobja a degenerationt.Én is azon agyalok mit változtassak majd a csapaton.dupla cíclopst be kéne rakni mert az 20 ütés után átütné a blockot

Mondjuk szerintem doki is jó lehet.Majd úgyis a nagyok raknak fel videókat,nézni kell kivel intézik el

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#319) Christmas93 válasza astorre19 (#318) üzenetére


Christmas93
kezdő

Na eljutottam a Mester szintre.. Hát azért ez a Voodoo is elég kemény.. ha elképzelem, hogy AW bossnak beteszik akkor az ilyen.. elképzelni nem tudom, hogy lehet leszedni.. ugye az elején nyomatja a healt.. aztán ki kell ütni 1 karakterrel, mert ha megint rátámadsz akkor simán felmaxolja magát.. főleg ha ilyen rank 4 es szinten van, vagy felette.

(#320) st_


st_
csendes újonc

Sziasztok!
Meg tudnátok mondani, hogy tudok képet belinkelni ide telóról?

(#321) Christmas93 válasza st_ (#320) üzenetére


Christmas93
kezdő

(#322) st_ válasza Christmas93 (#321) üzenetére


st_
csendes újonc

Nem megy... a képek a telómon vannak (képernyőképek), nem a neten. De akkor sem megy, ha a lenti képfeltöltés lehetőséget választom... de azért köszi a gyors választ

(#323) Christmas93 válasza st_ (#322) üzenetére


Christmas93
kezdő

Hát töltsd fel őket valahova..
mondjuk kepfeltoltes vagy imgur és a kép linkjét kell bemásolni oda. Máshogy nem lehet.

(#324) astorre19 válasza Christmas93 (#319) üzenetére


astorre19
aktív tag

Igen azt egybe kell leverni.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#325) astorre19


astorre19
aktív tag

Mordo ellen: ha stunnolod vagy parryzod csak spec attackot nyomj rà,akkor nincs astral evade.ha nincs ki a speced akkor vàrd ki mig lejàr a stunja.fontos hogy simàn ne üsd amig stunban van,mert akkor kapod a degenerationt... ìgy is elèg nehèz de valamivel könnyebb

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#326) Cyberjack


Cyberjack
csendes tag

Sziasztok!

Játszik valaki IOS-es eszközről?

Hogyan tudok úgy kabamos accountot hozzá rendelni a játékomhoz, hogy az ne induljon elölről?
Akárhányszor próbálok regelni accot, minden egyes alkalommal új játékot kezd.
Több mint 1 éve játszom és nem tudom más eszközre átköltöztetni.

Köszi a válaszokat!

* Iphone 14 Pro Max / Watch 8 *

(#327) Rivaul válasza astorre19 (#325) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszi :) Viszont ahogy láttam végre a retkes degenerationra is bekapcsol a willi.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#328) Christmas93


Christmas93
kezdő

Van valami megoldás arra, hogy ne fagyjon le folyamatosan a játék, ha AW-n meg akarom nézni a másik bg-ben, hol járnak a csapattársak és az ellenfél?

Ha váltok akkor mindig csak tölt.. de soha nem tölt be, mindig újra kell indtani.
Iszonyatosan idegesítő.

(#329) Rivaul válasza Christmas93 (#328) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha a másik bg-t akarod látni akkor elöbb lépj a mód választó képernyőre és kezd elölről a bg kiválasztását azzal amelyiket meg akarod nézni. Sajna bg-ből, bg-be azonnal, az fix fagyás.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#330) TomWexX válasza Rivaul (#329) üzenetére


TomWexX
addikt

Már vagy 2 hónapja jelen van ez a bug, javíthatnák már.. :((

(#326) Cyberjack: Regisztrálj egy kabam accountot a játék főmenü, bal fent fogaskerék, majd a login résznél. Ha ez megvan, akkor bármilyen másik eszközön ugyanitt bejelentkezel az email címmel és jelszóval és máris onnan folytatod a játékot, ahol tartottál.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#331) astorre19 válasza TomWexX (#330) üzenetére


astorre19
aktív tag

Pontosan, ez az egy módja van,én is így tolom Ipadről otthon, droidos telefonról munkában:)

Riftet nyomta már valaki?

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#332) Cyberjack válasza astorre19 (#331) üzenetére


Cyberjack
csendes tag

Megcsinálom gond nélkül!
Meg is születik a kabam accountom.
Aztán feljön egy ablak, hogy LOG IN vagy CANCEL
Ha rányomok a LOG IN-ra akkor elkezdődik elölről az egész játék!
Most kipróbáltam, hogy ezt az accot amit létre hoztam egy másik eszközön beírom, akkor egy tök új játékba lép be.
Valamiért nem kapcsolja össze a kabam accot a játékommal. Már van kismillió kabam accom a próbák miatt, de mindegyik új játékos.

Nem értem nálam miért nem működik, ha mindenkinél megy. :(((((((((

[ Szerkesztve ]

* Iphone 14 Pro Max / Watch 8 *

(#333) TomWexX válasza Cyberjack (#332) üzenetére


TomWexX
addikt

És ha nem ott hanem a játék beállításainál jelentkezel be a kabam fiókba?

(#331) astorre19: Én majd master után nézem meg azt a riftet. De itt a H-L-ben már szedett ki valaki 5* skill awakening gemet is onnan. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#334) astorre19 válasza TomWexX (#333) üzenetére


astorre19
aktív tag

Óhh az nem rossz.Képen láttam 5* cryt is kaptak már külföldi alliból.
Nekem egy 4* skill aw gem elég lenne,ne kelljen widow miatt arénáznom:)

Én is úgy fogom majd hogy az event végéig gyűjtöm a shardokat,max az alacsonyabb lvleseket nyitom meg addig,a mastert és heroicot nem.A heroicot már ellőttem egyszer így is..

Master maxolta már valaki a H-L ben?

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#335) TomWexX válasza astorre19 (#334) üzenetére


TomWexX
addikt

Az egyik tagnak már pénteken kész volt a master.. :DDD Azt mondta scarlettel ezt is meglehet csinálni, csak 2 revive kellett neki.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#336) astorre19 válasza TomWexX (#335) üzenetére


astorre19
aktív tag

:D
Nekem kétszer van meg az utolsó mordo masteren,de nekem eddig 4 review kellett.
Reflexből nekimegyek ha parry vagy stun van,amúgy meg lehet csinálni,csak türelemjáték nagyon.

Állítólag widowal egyszerűbb mint scarlettel.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#337) astorre19


astorre19
aktív tag

Bocsi lejárt a szerkesztés.

Most tudtam meg widow kikapcsolja az astral evadet,szóva akinek van az hajrá.

Ugyanígy crossbones is jó ha a fury megfelelően magas akkor az is 100%al kikapcsolja,meg Falcon,nála viszont nem tudom hogy működik,mert olyanom nincs:)

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#338) Cyberjack válasza TomWexX (#333) üzenetére


Cyberjack
csendes tag

Ott is ugyan az a helyzet.

Most kipróbáltam. 8 e-mail címet regeltem már kabamnal ebből csak egy működik, amit az androidos karimon csatoltam be. Ezzel bárhol betudok lépni és azt a karaktert kapom vissza.
Az összes többi, amit IOS alatt csináltam 1es szintű karihoz visz. Ráadásul mindegyik más. :)
Már azt is csináltam, hogy kikapcsoltam a game centert és ugy regeltem ill. próbáltam belépni kabam accal, akkor sem jutok sehova. Nem értem.
Viszont ha ki jelentkezem mindenhonnan, akkor egyből vissza jön a helyes kari.

Ebbe csak az a szívás, hogy egyre kevesebb időt van nálam az ipad ill. haldoklik az akksija és nem tudom átvinni a telefonra.

* Iphone 14 Pro Max / Watch 8 *

(#339) Rivaul válasza astorre19 (#334) üzenetére


Rivaul
addikt

Heroicra engem sem dobott értelmesre de a végén adott 500 5* szilánkot legalább. Plussznak jó volt.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#340) Fang


Fang
aktív tag

Sziasztok, az volna a kérdésem hogy a bekarikázott három masteryt érdemes-e fejleszteni. Elég sok olyan hősöm van amik vérzést okoznak, meg a legerősebbek között több piros is van. Valamint a bal szélső "deep wounds" fejleszétséhez mi kell? mert ha rámegyek nem írja ki

szerk: a "költségeket" megtaláltam, de a kérdés továbbra is fennáll, megéri?

[ Szerkesztve ]

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#341) Rivaul válasza Fang (#340) üzenetére


Rivaul
addikt

A skillre én nem tennék semmit, egyedül ami ér valamit színeknél az a mystic unlockolása. Ha vérzésre mész és olyan csapatod is van akkor sokan használják az alsó "extra" masteryt. Ez viszont akkor jó ha pl a quest csapatod erre alapozod. Azért hogy néhány hős nagyot véreztessen pvp-be, elég felesleges sztem.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#342) astorre19 válasza Rivaul (#341) üzenetére


astorre19
aktív tag

az a baj ezekkel a classos masterykkel,hogy lvl5 re felvinni rengeteg fiola,több ezer unit,és igazán úgy ér valamit ha lvl5.a mystices lvl5ön is 12%od ad a power barhoz ha lejár az ellenfélről egy debuff,ami nem rossz,de tekintve hogy vagy 3k unit,háát...én elkezdtem lvl2 őn van,de nem tudom hogyan kellene továbbmenni a masteryben,az újak közül semmi nincs még megynitva

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#343) Rivaul válasza astorre19 (#342) üzenetére


Rivaul
addikt

Nálunk a leadernek meg van maxon a mystic. Jó sok unit volt de ő lilákkal tolja. Azt mondja úgy megéri mert alig bírja eltolni a speceket és azzal a lilák nagyon érvényesülnek. Én a story, aw biztonságra megyek semmi extrára. Minél kevesebb bejövő sebzés érjen. Nekem ez ami bevált.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#344) Fang válasza Rivaul (#341) üzenetére


Fang
aktív tag

A pvp itt nem szempont, drax meg panther mindig ott vannak aw-ben (támadó), vagy aq-ban, ezért gondoltam hogy érdemes lehet elindulni ebbe az irányba (extra vérzés)

[ Szerkesztve ]

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#345) astorre19


astorre19
aktív tag

Na lenyomtam a mastert,meg a master riftet.Kurva mákos vagyok.5* cryhoz dobott,patriot dupla lett belőle:)

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#346) bendige


bendige
újonc

Érdemes 2csillagos karinak a rankját növelni?

[ Szerkesztve ]

(#347) Rivaul válasza bendige (#346) üzenetére


Rivaul
addikt

Szinttől függ de ha nem vagy kezdő és nem érdekel a ratinged akkor nem. Én a 3*-al sem foglalkozom.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#348) Christmas93 válasza bendige (#346) üzenetére


Christmas93
kezdő

Nem, haszontalan hősök igazából.
Később semmire nem jók.. még igazából arra se, hogy arénázz velük mert 4* arénában hamarabb lehet hozni a 3* új hőst ha épp az a terved.. de igazából bárhogy is nézem felesleges fejleszteni őket még kicsiként is. Max annyid legyen, hogy tudj questezni, de több tényleg nem kell.

(#349) bendige válasza Christmas93 (#348) üzenetére


bendige
újonc

köszia válaszokat de tökre kezdő vok és angolul se tok hogyan lehet pénz nélkül 3illetve 4 csillagos karit szerezni?

[ Szerkesztve ]

(#350) Rivaul válasza bendige (#349) üzenetére


Rivaul
addikt

Az elmúlt 2-3 oldalon pont ez volt a téma, kicsit lapozgass vissza mert amúgy is sokat lehet tanulni belőle :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.