Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Macrodroid

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-19 20:45:01

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15) meko1 válasza Mcrazy (#14) üzenetére


meko1
tag

nos,ha nem haragszol,az első tapasztalatok:
/nem akarom időd és türelmed próbára tenni,rögtön jelezd,ha így lenne!/
2.javaslatodat építettem föl,azzal a kiegészítéssel,h.a wifi bekapcsolása előtt hangjelzés
lejátszását is beírtam("pontos időjelzés")>>na ettől rögtön NEM kapcsolt be a wifi(számomra ez
azt jelenti,h.az elérhető hálózatok közül kapcsolódik valamelyikhez/nyilván a saját routeremhez
-itthon/),amikor ezt az akciót töröltem,csatlakozott ugyan a teló a saját hálózatomhoz,de percek multán sem kapcsolt ki,a vélhető frissítések után(éppen nem jöttek friss üzeneteim előzőleg,így nem tudtam ellenőrizni)
miből kellett volna látnom,h.valóban végigcsinálta a teló,amit előírtál(írtam)neki?nem a kezdőképernyő volt
elöl a folyamat alatt,nem is változott közben,és a 'végén' sem váltott kezdőképernyőre-többször próbálkoztam
nyilván rögös az út,s mivel gyanítom,hogy a programozáshoz kicsit több a hozzáértésed az enyémnél,vajon mi
lehet a hiba,illetve,nem kellett volna a folyamat alatt 'előugrania' az éppen elinduló programnak(force new!),s a
végén kezdőképernyőnek,ahogy írtad is?

/mitagadás,sokszor elbizonytalanít,ha nem működik egy kitaláció,a tieidnél sokkal egyszerűbbek sem,s
ezért,saját korlátaimat is tudomásul véve,a lehető legegyszerűbb feladatokat alkalmazom,pedig a program
már jelenlegi feltétel-gyűjteményével is nagyszerű dolgokra lehetne képes-hozzáértő kezében,naná/
köszönöm türelmed,üdv meko1

bocs,csináltam gyorsan mégegy próbát.lezárt képernyővel(nem kezdőn hagytam lezárás előtt),3perc múltán,tehát bőven a folyamat 'lefutása?' után,scr on,:ugyanaz a képernyő,ahol hagytam,s a wifi még
mindig be van kapcsolva

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Macrodroid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.