Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60050) ubyegon2 válasza lacafaca (#60046) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ha valami nagyon gáz, akkor az ilyen hozzáállás valóban az. Ha annyira nagyra vagy az itt lebegtetett kapcsolati hálóddal, kérd meg inkább, hogy tájékoztasson a fórum topikjainak általános használatáról.

Elég érthetetlen ez a felháborodás részedről és még azt se tudom mondani, hogy megszoktam már..... :U

Ott a legnagyobb probléma, hogy ahhoz moderátor kell szerinted, hogy a topik szabályait betartsátok!
De, hogy megnyugtassalak, valószínűleg nekem van legkisebb esélyem arra, hogy moderátor legyek, igaz a topik rendjét a Topikgazda hivatott fenntartani, ezen a szinten mindenképpen.
Ma is tanultál valamit, arra inkább nem reagálok, hogy életkor alapján próbálsz személyeskedni, mert valószínűleg még óvodában piszkáltad az orrod, mikor én már csajoztam ezerrel. :D bocsi

(#60048) BoB ;)

"Különben meg miért nincs itt topikgazda?" - idézem a már lassan klasszikussá vált kérdésedet újra.
(annak külön örülök, hogy ketten is egyetértettetek velem, hálám jeléül megígérem, hogy sosem leszek Tg) :Y

(#60051) lacafaca

Azért legalább valami értékelhetőt is írtál: ..de mindegy is, én itt befejeztem. :R
Én inkább nem vonnék le semmilyen következtetést a hozzászólásaid alapján, ha nem haragszol.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.