Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#76) education válasza education (#63) üzenetére


education
tag

Kaptam egy levelet egyik forumtarsunktol, idezet belole:
'' Nekem is az ujlenyomat olvasoval van gondom és bevittem a szervizbe.Ott hardveresen megnézték és közölték ,hogy müködik az általuk felteleoitett Windozal.Az az a windows amit a feltelepitett változatba van. Az ismerösödnek olyan lehet.A mi dosos laptopjainkon nincs rajta a vinyon eleve tárolt a Lenovo által felrakott titkos particion az elérés.Azt mondja a Lenovo support hogy az Omnipass nevü szoftvert kell megvásárolni,azzal fog müködni.Persz ők nem árulnak ilyet.Vagy az a megoldás hogy a norton ghost-tal másolni kell a barátod laptopjárol alap telepitéssel és jo pénzért eladni,pl engem érdelelne.Azért is érdemes lenne ezt megcsinálni mert windowst ha jol sejtem nem adtak mellé csak rajta van a gépen ha törölni kell akkor az uj windowsban már nem lesz benne ez a progi.''
Tehat igy lehetne kozeliteni a problemahoz, norton ghost-ot meg nem hasznaltam, mintha a neronak is lenne valami hasonlo, az jo?
Sajnos csak ilyan lassan tudok a dolgok vegere jarni, mert a baratom( akie a Lenovo) nem az en varosomban lakik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.