Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24251) Kachorra válasza szab.tam (#24250) üzenetére


Kachorra
csendes tag

"élethűbb a valóságánál".

És pedig de, valami ilyesmi fogalmazódik meg bennem is egy-egy jó HD adást nézve, ugyanis tényleg "élesebbnek" látom a képet mint a valóságban. Részletesebbnek láthatod a dolgokat, mint amilyen közel vagy hozzá. Úgyhogy ha csak ezt az oldalát nézzük a dolognak, akkor furcsa kijelentés de nem teljesen blődség.

(#24252) Locutus válasza szab.tam (#24250) üzenetére


Locutus
veterán

Én inkább arra gondolnék itt, hogy 90" méretben már közel élethű nagyságú minden :)
80-84-es TV-ket nézegettem már Bécsben, azért képminőség ide vagy oda, abban a méretben akkor is magával ragad.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#24253) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ok. akkor ezek szerint van, aki érti.
:) :))

****

de akkor ez új távlatot nyit. olyat, ami messzebbb van a végtelennél...
:DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#24254) BBéci válasza Locutus (#24252) üzenetére


BBéci
titán

Az a baj az akkora tévékkel és ezt már tucatnyiszor leírtuk, hogy egy átlagosnál nagyobb, 30-40 négyzetméteres nappaliban is zavaró, amikor nincs bekapcsolva. Egy hatalmas fekete lap uralja a szobát. Ezzel szemben egy akár 3 m széles vászon tokját is el lehet úgy rejteni, hogy csak az veszi észre, aki kifejezetten keresi.
20-25 négyzetméteren pedig elviselhetetlen egy akkora kikapcsolt TV. Sokan még egy 50 colosnak sem találnak helyet a - bocsánat a kifejezésért - kispolgári csökevény szekrénysorok miatt.

Az élethű nagyság pedig értelmezhetetlen, mert egy 50 colos tévén a teljes képet kitöltő szempár nagyságrendekkel hatalmasabb, mint a valóságban.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24255) Locutus válasza BBéci (#24254) üzenetére


Locutus
veterán

Nemtom mennyit eszik egy ekkora LCD, de szerintem egyfolytában bekapcsolva hagynám, csak legyen :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#24256) BBéci válasza Locutus (#24255) üzenetére


BBéci
titán

Másképp fogalmazok: amikor nem néztem filmet, akkor bántóan hatalmasnak tűnt még a 63 colos is.
Akartak adni tesztre 70 colos Sharpot, amit megköszöntem, és nem vállaltam el. Azt viszont repesve várom, hogy a forgalmazóhoz megérkezzen a Stewart Cima vetítővászon szállítmány és kapjak belőle egy 110 colosat a mostani 2 m széles helyett! :K

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24257) ensolid


ensolid
tag

Sziasztok!

Van egy Samsung LE27T51B C típusú TV-m monitornak használom xbox-al játszok vele és ritkán tv-t is nézek rajt. Mostanában olyant vettem észre rajta, hogy a böngésző kedvencek címsora mint ha beleéget volna a képernyőbe vagy is ha más van éppen a képernyőn halványan látom a kedvencek címsort. Ezzel lehet valamit csinálni, hogy kiszedni belőle valamivel vagy kijelzőt kéne cseréltetnem rajta?

(#24258) BBéci válasza ensolid (#24257) üzenetére


BBéci
titán

A tévéd ékes bizonyítéka annak, hogy az LCD paneleket is fenyegeti a beégés, nem csak a plazmákat.
Szokj hozzá, mert a javítás iszonyú drága lenne.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24259) ensolid válasza BBéci (#24258) üzenetére


ensolid
tag

Rendben akkor ezek szerint így jártam. De olvastam egy két oldalon, hogy plazma tv-knél segít az, hogy váltogatja az ember a fekete és fehér képernyőt. Vajon ha megpróbálom lcd tvnél itt is segíthet rajta valamennyit?

(#24260) elistvan


elistvan
senior tag

Hello!

LCD TV-t szeretnénk venni a saját kis szobánkban (ami egy panel kis szobája) a mostani 55--ös CRT-től mindenképp nagyobb legyen de szerintem felesleges a 82 centis mert 2-3méterre van az ágytól. (3 méterre már a fejünk az ágy másik végében.) Gyártanak még 22-és 32" közötti tv-ket, és ha igen melyiket érdemes venni?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#24261) BBéci válasza ensolid (#24259) üzenetére


BBéci
titán

Plazmák beégésén semmi nem segít, aki mást állít, az nem tudja, mit beszél.
Azt nem tudom, LCD-vel mi a helyzet. Próbáld ki!

elistvan!
40 colosnál kisebbet ne vegyél, 3 méteres nézési távolsághoz még az 55 colos TV sem nagy.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24262) -=RelakS=- válasza BBéci (#24256) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

hmm.... hol kell jelentkezni? :DDD
Szívesen bevállalom a 90 colosat is :D Legfeljebb az 5m hosszú szoba egyik végébe rakom a tv-t, másikba meg a fotel :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#24263) -=RelakS=- válasza ensolid (#24257) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

kép van?

Mondjuk ilyesmit láttam már, bár az laptop képernyő volt, és a kolléga által használt ablakok voltak beleégve, mint a régi crt-kbe :Y

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#24264) dh66e válasza ensolid (#24259) üzenetére


dh66e
veterán

Azért egy "képernyőmosást" megpróbálnék,mert ez inkább ghost gyanús.
Dugj rá egy analóg jelforrást és futtass le rajta egy hangyaháborút 30 percig.Szerintem nem fog ott maradni, viszont nagyon meglepődnék ha igen.Bár jobban belegondolva ez egy TN paneles tv lehet ott meg simán elképzelhető :U

[ Szerkesztve ]

(#24265) BBéci válasza -=RelakS=- (#24262) üzenetére


BBéci
titán

Abban mi lenne jó? Sokkal szívesebben nézek ugyanakkora vetített képet.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24266) Piftuka válasza bul07 (#24238) üzenetére


Piftuka
veterán

Köszi a tippet! ;) Örülök, hogy már itt is van a témával foglalkozó rovat!

Sajnos a fogyasztóknak még mindig a kisebb százaléka mondható csak tudatos vásárlónak napjainkban! Szükség van a felvilágosításra!

"Aquila non captat muscas."

(#24267) -=RelakS=- válasza BBéci (#24265) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Mivel úgyis vissza kell adni, az élmény, hogy egy ideig egy ekkora iskolatábla is volt a közelemben, amin mehetett film/játék/akármi.
Meg gondolom te sem azért csinálod, hogy hátba veregessenek a jó munkáért.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#24268) ensolid válasza -=RelakS=- (#24263) üzenetére


ensolid
tag

Igen kép az van.

(#24269) ensolid válasza dh66e (#24264) üzenetére


ensolid
tag

Rendben köszönöm a tippet ezt megpróbálom.

(#24270) BBéci válasza -=RelakS=- (#24267) üzenetére


BBéci
titán

Pénzért tesztelek, az is a munkám része, hátbaveregetésből nem lehet megélni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24271) -=RelakS=- válasza ensolid (#24268) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

mármint fénykép a beégésről :U

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#24272) ensolid válasza -=RelakS=- (#24271) üzenetére


ensolid
tag

Képet rendeset nem tudtam róla csinálni mert nem mindig látszik csak bizonyos szín árnyalatoknál látszik mondjuk kék egy két árnyalatánál. Egyébként megpróbáltam a "hangyaháborút" fél órán keresztül ment, de sajnos semmi se változott

(#24273) nightshadow


nightshadow
veterán

Sony Bravia KDL-55W905A review [link]

(#24274) CheGhost


CheGhost
aktív tag

Sziasztok!
Elöször is azzal kezdeném, hogy köszönetet mondanék ismét, hogy néhány éve segítettetek a tv választásomban a jó irányba indulni. Akkor 32 collos Samsung C650-t vettem, amit azóta is megelégedettséggel használok.
A mostani problémám az lenne, hogy tönkrement a szüleim régi CRT tv-je. Tudnátok segíteni egy-egy (akár néhány) tv felsorolásával az alábbi kategóriákban?
- jó minöségü tv (FHD)
- jó ár/érték arányú tv (FHD v. HD)
- egyszerü tv (HD)
Ami fontosabb szempont még, hogy 32 collos tv lenne az ideális, esetleg egy kicsi kisebb. Azért van ez a sok kategória, mert lehet, az én tv-met adnom nekik. Remélem nem nagy feladat ezt a kis listát összeállítani, mert ti sokkal jobban bennevagytok a témában mint én.
(Végezetül bocsánat a hosszú ü betü hiányáért)
Köszönettel és Tisztelettel: Gábor

*** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

(#24275) nightshadow válasza CheGhost (#24274) üzenetére


nightshadow
veterán

Samsung [link]
32ES6100
32ES6540
32ES6800

LG
32LM620
32LM660

[ Szerkesztve ]

(#24276) Locutus válasza nightshadow (#24273) üzenetére


Locutus
veterán

7ms? Asszem megvárom inkább más oldalak tesztjét :D

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#24277) N0S


N0S
csendes tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni, tévé vásárlás előtt állok, s a következőket néztem ki:

Samsung UE40F6400AWXXH
Samsung UE46F6100AWXXH

Melyiket javasolnátok inkább a kettő közül? Nyitott vagyok másra is, nem ragaszkodom kifejezetten a fentiekhez.

Igények:

- fHD
- minimum 40, de inkább 46" méret
- 250.000 HUF +- 10%
- leginkább sorozatokat, filmeket néznénk rajta, illetve Tré IPTV

(#24278) Locutus válasza N0S (#24277) üzenetére


Locutus
veterán

Erre a célra egy plazma sokkal jobb választás.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#24279) Nabukin


Nabukin
tag

Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy rábukkantam erre a fórumra. Igyekeztem átolvasgatni az eddig leírtakat, de rengetek minden összegyűlt már itt, nagyon sok idő lenne mindent átrágni sajnos. Ezért elnézést kérek, ha olyasmit kérdezek, amit már előttem is egy csomóan megkérdeztek.
Természetesen tv vásárlás a téma. Ebben szeretnék tanácsokat kérni. Az itteni fórumlakók jóval tájékozottabbak a témában, mint én, ezért fordulok hozzátok. Az első és legkeményebb feltétel, hogy maximum 100000 forint van a vásárlásra (ezt is 60-70-ről sikerült kiharcolni, hogy ennyi legyen). Ebből az összegből szeretném a legtöbbet kihozni. A továbbiak, amiket szeretnék, ha beleférne, hogy legalább 32”-os legyen, de ugye minél nagyobb, annál jobb. :) A másik a Full HD felbontás. Hogy nehezítsem a dolgot, lenne egy olyan is, hogy legyen benne wifi, ha beleférne. Nem igazán internetezni szeretnék a tv-vel, hanem az otthoni hálózatra csatlakozni, így filmet lejátszani stb, ha ez lehetséges. Az, hogy LED, vagy csak LCD, az mindegy, a lényeg, hogy a kép szép legyen. Ez lesz az első HDTV a családban és szeretném, ha nem lenne csalódás a vége.
Tudom, hogy ez az összeg nem valami sok, ezért nincsenek is túlzott elvárásaim a leendő tv tudását illetően. Örülnék egy smart tv-nek, mozgásérzékeléssel, anyám kínjával, de sajnos ez van, ezt kell szeretni. :)
Remélem tudtok segíteni a választásban.
Előre is köszönöm a segítséget.

Üdvözlettel:
Nabukin

(#24280) ginola válasza Nabukin (#24279) üzenetére


ginola
addikt

Milyen messziről néznétek?

(#24281) membrandj


membrandj
nagyúr

Üdv! 150-160 ezer forint környékén melyik 42 colos tv most a best-buy? Ha kicsivel drágábban sokkal jobbat kapni, akkor az is érdekel. Smart tulajdonságok nem lényegesek annyira. Az viszont jó lenne, ha mediacard-ot fogadna( upc-s, vagy később digi-s, ha egyáltalán ott létezik.) LG? Samsung? Sony? Ha tudnátok írni egy párat, azt megköszönném!

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#24282) Nabukin válasza ginola (#24280) üzenetére


Nabukin
tag

Változó, egy elég nagy ebédlőbe menne. Általában olyan 3-4 méterről nézzük, de pl főzés közben messzebbről is... bár akkor inkább csak hallgatva van. :)

(#24283) membrandj válasza membrandj (#24281) üzenetére


membrandj
nagyúr

Illetve , ha jól látom egyedül az LG ad 3 év garanciát, de nem minden boltba adják ezt tovább. Tudnátok olyan boltot mondani,ahol igen?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#24284) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!

Igazából egy "milyen tv-t vegyek" topicot kerestem, de sajnos nem találtam, sorry ha mégis létezik.
Szóval tervezem életem első lakásába 1 tv vásárlását.
Igényem: minél nagyobb legyen, a képminöség gondolom ma már minden új tv-nél eléri a nézhető kategóriát, ezen kivül legyen megbízható, garancia minél hosszabb.... :P A tv főként sportközvetítések nézésére kellene, szóval NEM KELL, hogy okos legyen (annak itt vagyok én), nem kell, hogy 3D legyen (annak is itt vagyok én), nem kell a youtube rá, meg a sok flikk-flakk. Pc alkalom adtán lehet, hogy rá lesz kötve. USB csatin keresztül esetleg jó lenne, ha le tudna játszani mindenféle formátumot.
Kicsit vaksi vagyok, a "közelről nézek nagy tévét" szoktam meg itthon, uh a méret az elsőszámú szempont.
A keret egyelőre nagyon rugalmas. 150.000 körül gondolkozom.
Több opciót várok.

Előre is nagyon köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#24285) BBéci válasza Lmh (#24284) üzenetére


BBéci
titán

A nagy TV 50 colnál kezdődik, akkorát 150e forintért csak plazmából kapsz.
Jó képminőséget is. Pláne sport nézésére.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24286) Lmh válasza BBéci (#24285) üzenetére


Lmh
őstag

Ahamm, nem vagyok ellene,bár fogalmam sincs a különbségről. A plazma jobb, mint az LCD? :P
Akkor elkezdek nézelődni a plazma tv-k között, meg átnézek vmi másik topicba, köszi szépen! :R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#24287) BBéci válasza Lmh (#24286) üzenetére


BBéci
titán

Itt érdeklődj!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24288) cintula187


cintula187
addikt

Hali!

Toshiba 46tl938 199-ért jó vételnek számít?

köszi

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#24289) Norbi14


Norbi14
senior tag

70.000 melyik ajánlott lcd tv? Min. 80cm, mamámnak lesz tehát fogyasztás is számít.

(#24290) Locutus válasza Norbi14 (#24289) üzenetére


Locutus
veterán

Úgy írod, mintha 70 ezerért olyan sok 82-es LCD-t lehetne kapni.
De a kérdésedre válaszként: Ennyiért mind szar, mindegy melyiket veszed.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#24291) Norbi14 válasza Locutus (#24290) üzenetére


Norbi14
senior tag

Nem úgy írom, azért ne túlozzunk, hogy szar mind...Köszi a segítséget! Akkor bemegyek a boltba és veszek egyet, gondoltam némi különbség lehet 70ezres kategóriában is.

(#24292) BBéci válasza Norbi14 (#24291) üzenetére


BBéci
titán

Nem túlzás. :(

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24293) Norbi14 válasza BBéci (#24292) üzenetére


Norbi14
senior tag

Azért azt is nézzük, hogy mamámnak lesz. Tehát nincsenek nagy elvárásai, biztos vagyok benne, hogy nem nézhetetlen. Sajnos ennyit tud szánni tv-re.Kisebbet meg nem lenne jó venni neki.

(#24294) nightshadow válasza Norbi14 (#24293) üzenetére


nightshadow
veterán

32E420 [link] teszt: [link]

(#24295) membrandj válasza membrandj (#24281) üzenetére


membrandj
nagyúr

Valaki?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#24296) csizo13 válasza Norbi14 (#24293) üzenetére


csizo13
tag

Sajnos kevés ember van itt, aki normálisan áll az idelátogató érdeklődőhöz és megfelelő tanácsot tud adni árkategóriákhoz mérten (csak egy hozzáértő képes erre). Ne vedd a szívedre, látogass vissza többször, nagyon jókat lehet nevetni a "szakértő" hozzászólásokon.
Átlag és -alatti ész, magasan az átlag (de inkább ember)feletti szem és fül általi érzékelés.
Jó szórakozást a fórumokhoz!

[ Szerkesztve ]

(#24297) Norbi14 válasza nightshadow (#24294) üzenetére


Norbi14
senior tag

Köszönöm! Szerintem ez megfelelő lesz!

csizo13
Több helyen észrevettem, ahogy aki alacsonyabb árkategóriában keres valamit, de azért megkérdezni, hogy mit lenne érdemes(mert tuti h azok között is van különbség) azt a választ kapja, hogy tök mindegy mind szar. Pedig ez nem így van, olcsóbb termékek közt is vannak hatalmas különbségek.

(#24298) Nabukin


Nabukin
tag

Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy rábukkantam erre a fórumra. Igyekeztem átolvasgatni az eddig leírtakat, de rengetek minden összegyűlt már itt, nagyon sok idő lenne mindent átrágni sajnos. Ezért elnézést kérek, ha olyasmit kérdezek, amit már előttem is egy csomóan megkérdeztek.
Tv vásárlás lenne a téma. Ebben szeretnék tanácsokat kérni. Az itteni fórumlakók jóval tájékozottabbak a témában, mint én, ezért fordulok hozzátok. Az első és legkeményebb feltétel, hogy maximum 100000 forint van a vásárlásra (ezt is 60-70-ről sikerült kiharcolni, hogy ennyi legyen). Ebből az összegből szeretném a legtöbbet kihozni. A továbbiak, amiket szeretnék, ha beleférne, hogy legalább 32”-os legyen, de inkább 40, mert általában 3-4 méterről lenne nézve. A másik a Full HD felbontás. Hogy nehezítsem a dolgot, lenne egy olyan is, hogy legyen benne wifi, ha beleférne. Nem igazán internetezni szeretnék a tv-vel, hanem az otthoni hálózatra csatlakozni, így filmet lejátszani stb, ha ez lehetséges. Az, hogy LED, vagy csak LCD, az mindegy, a lényeg, hogy a kép szép legyen. Ez lesz az első HDTV a családban és szeretném, ha nem lenne csalódás a vége. Mit tudtok javasolni ezek a feltételek alapján?
Tudom, hogy ez az összeg nem valami sok, ezért nincsenek is túlzott elvárásaim a leendő tv tudását illetően. Örülnék egy smart tv-nek, mozgásérzékeléssel, anyám kínjával, de sajnos ez van, ezt kell szeretni. :)
Remélem tudtok segíteni a választásban.
Előre is köszönöm a segítséget.

Üdvözlettel:
Nabukin

(#24299) nightshadow válasza Nabukin (#24298) üzenetére


nightshadow
veterán

100k-ért nem fogsz kapni ilyen tévét, egy normális 32"-es is 130k körül van. Nagyjából ez van 100k-ért: [link]

(#24300) BBéci válasza Norbi14 (#24297) üzenetére


BBéci
titán

Ha annyira tisztában vagy a különbségekkel, akkor miért kérsz itt tanácsot?

Közben nightshadow is kijelentette, hogy 130000 Ft egy normális 32 colos LCD TV. Igaza van, de egyesek ezt képtelenek elfogadni, inkább burkoltan, gusztustalan módon személyeskednek. Ezt ne vedd magadra!

(#24298) Nabukin
3-4 méteres nézési távolsághoz a 40 colos TV kicsi. Ha csak 100e forint van rá, akkor nem csak méretben, képminőségben is erős kompromisszumkészségre van szükség.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.