Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz rígel #49079 üzenetére

    És miért van ez? :U Mert 10-ből 8 júzer a Samsung mellett dönt. Persze hogy több jót fogsz róla hallani. A 7xxx/8xxx tulajok meg ebből adódóan jóval kevesebben vannak. Érdekes, hogy lebeszéltek róla, lehet valami álnéven regisztrált Samu-s "gerilla marketinges" júzer volt. Mert abból adódóan, hogy több a Samu-s tulaj, több negatív vélemény van, ami a nagy számok törvénye alapján teljesen jogos. Philips 7-es, 8-as széria tulajai meg, ahányat én ismerek, mindenki elégedett, bár még most is jóval kevesebb a tulaj, és gondolom amikor te vetted, még kevesebb volt.
    Furcsállom, hogy fórum alapján döntöttél a Samu mellett. Mert azért a szubjektív vélemény ér a legtöbbet. Ugyanis te fogod használni. Nekem is sokan ajánlgatták a B650-et a kezdetekben, ami nem is baj, de utánaolvasgattam, teszteket böngésztem, végül elmentem, és órákon keresztül néztem őket (Samu B650, Sony V5500, Philips 7404, Sharp-ok). Én a Philips mellett döntöttem, pedig nekem se ajánlgatta az égegyadta világon senki. Én így láttam a rangsort képminőség alapján: Philips, Sony, Sharp, Samu, LG. Az pedig hogy a dizájn, és a multimédia milyen, az érdekelt a legkevésbé. Sokaknak viszont a multimédiás képesség mindennél többet ér, és sokan ezért döntek a Samu mellett, mert ebben viszont verhetetlen. De ugyanakkor csalóka is, mert sokaknak a képminőség a lényeg, teljesen jogosan, és öket esetleg megtévesztheti.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák

Hirdetés