Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33551) sanko7777 válasza Drizzt (#33549) üzenetére


sanko7777
csendes tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#33552) sanko7777


sanko7777
csendes tag

az a link dínónak szól csak elnéztem

(#33553) jani00


jani00
tag

üdv mindenkinek

Srácok végig olvastam a téma végét és nekem az jött le ,hogy ti nagyon vágjátok ezt a témát és én sajnos a segítségetekre szorulok.Nos nekem volt egy Videoton tv-m 55 centis az tönkrement azóta nem tv zek inkább gépezek.Most szerdán sajnos a régi jó 17 colos noname (crt) monitor megadta magát most kénytelen voltam behozni egy öreg Sony-t de ez már nagyon öreg villog tiszta fakó és még a felbontása is kicsi.

Mivel ez történt gondoltam most már ideje lenne egy számomra jó tv-t venni ,de az a helyzet ,hogy nagyon pénz nincs rá igazából követelmény sem hatalmas, legyen nézhető adás set top boxrol vagy analóg kábelről és monitornak is használnám. Mivel a gép bőven bírná a hd-t ezért HDMI kéne bele ez gondolom azt jelenti ,hogy szebb képet ad mint d-sub on vagy dvi-n teletext nem muszáj és nem is kell csicsás design.Lényegében fps játékra azaz igen gyors reagálású képeket se húzzon ami ph írás alapján annyit tesz=kicsit megnyúlik a mozgás(soha nem volt LCD cuccom sem monitor sem tv) ha húzom az egeret.Ezenkívül filmnézésre is használnám többségében nem hd hanem normál DVD és divx. lényeg az egy sok funkciós cucc kéne, aminek szebb a képe mint ennek a hülye 17"os Sony crt nek.

Nem tudom ,hogy az mpeg4 meg a pip,pap,pat meg az a a többi okosság miért lehetne fontos ,ha a sima tv adás és a számítógép jól megjelenik rajta akkor számomra tökéletes tv. Ki is néztem egy szerintem nagyon jó áru készüléket [link] esetleg ha ebben az árfekvésben tudtok hasonló méretű és az elvárásoknak megfelelő tv-t akkor szívesen olvasnám a tanácsaitokat.Vagy esetleg, ha érdemes lenne még várni pár hónapot gondolom karácsonyra megint lemennek az árak és valami ennél jobb tv is van, akkor az is érdekelhet. A márka számomra nem érdekes.

Végül elvárások:
HDMI bemenet
Ne húzza a képet
Nézhető analog/digitális adást tudja venni
Nagy felbontást viszonylag jó képfrissítéssel kezelni tudja
Gondolom a látószög is fontos nem mindeg ,hogy hogyan nézem

Ami nem fontos
pip pap pat
design
márka
teletext

Várom a megtisztelő válaszokat

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." (Petőfi Sándor)

(#33554) tikhunter


tikhunter
tag

LCD tévéhez keresnék fali konzolt. Egy LG 42LH2000 est kéne elbírnia. A TV állvány nélkül 18Kg 200x200 as lyukosztással a hátulján. Mit tudnátok ajánlani. Fukarba nézegettem egész egyszerű konzolt .Az ugyan 30kg ig volt hitelesítve viszont csak 40" os tv- ig. Egyszerű volt, dönthető, és relatív olcsó. Szükséges ehhez a Tv hez komolyabb konzolt venni ?(10k fölöttiek) Vagy elbírja egy 10kg al akár többet is bíró 7ezres fali konzol ami csak 40" ig lenne használható?

A lényeg ,hogy tapadjon a bélyeg!

(#33555) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

Tegnap vettem egy Orion PT 32S LCD TV-t az egyik multiban akciósan.
Na most az lenne a kérdésem, hogy normális egy mai LCD tv-nél, hogy után húzása legyen?
Mert ennek elég erősen van és én ezt gondolni se mertem volna.
Ennek ilyennek kell lennie vagy esetleg valami nem működik rendesen a tv-ben vagy nem állítottam be valamit, és vigyem vissza vagy fogadjam el ilyennek.
Ez az első LCD tv-m, de a két Plazmámhoz képest egy rakás fos a képe.
Tudom, hogy olcsó húsnak híg a leve, de én úgy gondolom, hogy egy mai LCD tv-nek nem szabadna, hogy után húzása legyen.
Esetleg elképzelhető, hogy valami régi panel van benne és ezért ilyen?

Előre is köszönöm a válaszokat. :R

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#33556) [DiNo] válasza sanko7777 (#33551) üzenetére


[DiNo]
csendes tag

Sziasztok! Köszi szépen mindenki segítségét, jó fejek vagytok! Ha lehet mégyegy kérdésem: A 46"-os LE-46B650 T2W testvérének is jó képe van? kb. 3 méterről néznénk és neteznék is rajta, így arra gondoltam, lehet, hogy egy nagyobb kellene! Köszönöm, DiNo

(#33557) Alex91 válasza [DiNo] (#33556) üzenetére


Alex91
félisten

Persze.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#33558) [DiNo] válasza Alex91 (#33557) üzenetére


[DiNo]
csendes tag

:) Te nem szoktál aludni? Köszönöm a gyors választ!

(#33559) [DiNo] válasza Alex91 (#33557) üzenetére


[DiNo]
csendes tag

Illetve Alex, márha megengedsz mégegy kérdést...a B650-es sorozat számos weboldalon úgy van feltüntetve, hogy B650, vagy így, B650T2, vagy B650T2W...ezek mind ugyanazt jelentik? A Samsung honlapján csak B650T2W-van...Köszönöm!

(#33560) Alex91 válasza [DiNo] (#33559) üzenetére


Alex91
félisten

Szerintem igen, csak van ahol nem irhatjak ki a teljes nevet.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#33561) anrab válasza Drizzt (#33549) üzenetére


anrab
addikt

sajnos nem tudom mert nem igazán jön össze ez a media szerver dolog. szívtam vele mire felraktam a media 11-et. nem csak a film de még a képek sem. egyszer-egyszer sikerült a tv közepén kis bélyegképszerű fényképet kicsikarni az 1280x1024-es képekből, meg lejátszottam egy xvid meg egy avi filmet. aztán eltűnt nem találja a tv. ezt töbször eljátszotta és így hagytam a francba mert csak idegesít. a tv itt van mellettem 40 cm-re és inkább nem idegesítem magam hogy mi lehet. minden bizonnyal én bénázok. az internet simán megy rajta, azon szoktam nézni reklám közben a fórumot de írni inkább a pc-n írok mint sms-ezzek. a net tv is jó. amilyen országot állítassz be azoknak az országoknak jönnek a widgetjei. 10-20 között nagyjából. ezt kilehet választani mikor belépsz. a magyarnál csak 6. mondjuk ez a widget tök hülyeség mert a nettel ugyanezeket eléred csak bekell rakni a könyvjelzők közé, de mindegy. na most hogy megnéztem ezt, utána átkapcsoltam a pc tallózásra és rögtön bejött a media szerver. nem értem. na mindegy. annyit tudok mondani hogy tv adásnál engedélyezni kell a feliratozást meg valami süket üzem módot ha jól emlékszem. ott is van több variáció. lehet hogy ott cseszték el mikor nézték a 8404-est. úgyhogy sajnálom hogy nem tudtam segíteni ebben a kérdésben. egyébként azért én is kíváncsi lennék rá. remélem valaki nemsokára leteszteli aki ért is hozzá!!!
engem konkrétan a feliratozás nem is érint mert meg se nézek olyan filmet amit olvasni kell.
egyébként a dolog csak jobb lehet ha beindulnak a frissítések mert még csak vagy a 3. van kint.

[ Szerkesztve ]

(#33562) z67 válasza Tigi (#33555) üzenetére


z67
őstag

Az Orion, mint cég már nem létezik Magyarországon, tudomásom szerint valaki a névhasználatot megvásárolta és csomagol bele bármilyen szar, noname tákolmányt, rájátszva a márka valahai magyarországi hírnevére. Valószínűleg a kereső sem hoz rá külföldi találatot, max. kelet-Európában. Ha még tudod, vidd vissza, van ahol rugalmasan kezelik ezt, ha levásárolod.

(#33563) B-L-A-C-K válasza Tigi (#33555) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ilyen tv-t max kapni szabad ingyen, venni nem. Szerintem is vidd vissza...

(#33564) Lacix29 válasza Tigi (#33555) üzenetére


Lacix29
őstag

Ha van benne zajszűrés, azt kapcsold ki.

(#33565) Majstor válasza z67 (#33562) üzenetére


Majstor
senior tag

Thakral - Szingapúr :K

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#33566) Lui76


Lui76
őstag

Jelenleg 17" tft monitorom van , meg egy LG 72 cm 100Hz Tv-m aminek túl sötét a képe és nem annyira élvezetes filmet nézni rajta.
Nem tudom hogy nagyobb monitort , vagy LCD TV-t vegyek (tv-vel talán 120-ig lenne kedvem - és ez nem az átmérő) ?

www.kezmuveskeramia.hu

(#33567) Rick4 válasza z67 (#33562) üzenetére


Rick4
félisten

Elég rosszul tudod, tévéket, házimozit, meg minden mást készítenek, BP-en az Orion gyárban, az Orion mint márka megmaradt, de hozzátettek egy kis technológiai fejlesztést, hogy haladjanak a korral. Márkaboltjuk is van, érdemes benézni, ha nem vágysz különleges extrákra, és jó áron akarsz vásárolni...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#33568) z67 válasza Rick4 (#33567) üzenetére


z67
őstag

Igen, persze, Budapesten, Magyarországon.

Talán még fotóid is vannak a gyártósorokról...

Már az igényes weblap is a minőséget sugallja.

Mondjuk ezt nem tudom mire véljem, és azt sem, hogy ez mennyiben cáfolja, amit én mondok, szar, Orion néven futtatva:

"A cég a Szingapúri Thakral Csoport tulajdonában van 1997 óta."

Rólunk

Igazi trágyagyár.

[ Szerkesztve ]

(#33569) Tigi


Tigi
őstag

Köszi a válaszokat srácok.
Ezt a zajszűrést kipróbálom.
Ha visszaviszem akkor gondolom semmi garancia nincs rá, hogy a másik amit elhozok az jó lesz.
Még filózok rajta, hogy mi legyen.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#33570) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Új vagyok itt a fórumon, segítséget kérnék a hozzáértőktől (úgy látom, vannak itt egy páran).
Van egy Sharp 32SB25E lcd tévém, T-Sat adást nézek rajta, meg pár földi digitális adást (horvát, osztrák). A tévé elég ramaty hangja miatt azt terveztem, hogy veszek hozzá egy 2.1-es hangfal szettet, és azzal oké lesz. Szerencsére még vásárlás előtt kipróbáltam a dolgot, a hangfalat rca dugókkal csatlakoztattam a tévé audió kimenetéhez. Ekkor jött a meglepetés, a T-Sat (ami hdmi-vel van a tévére kötve) hangja nem szólalt meg a külső hangszórókon, csak a saját tunerrel fogott adásoké.
Ez mitől lehet?
Előre is köszi a válaszokat!

(#33571) z67 válasza Tigi (#33569) üzenetére


z67
őstag

Egy másik márkára gondoltam(tunk). Ne csak hipermarketben forgalmazottat vegyél.

(#33572) Tigi válasza z67 (#33571) üzenetére


Tigi
őstag

Gondoltam. :)
Tegnap este mikor beizzítottam a tv-t akkor maxra raktam a képzajcsökkentést mert mostanában elég rossz a kábel tv minősége és ezt nem kellet volna mert ahogy kikapcsoltam a zajcsökkentést ahogy Lacix29 írta, megszűnt a probléma.
Talán mégse olyan rossz ez a tv ennyiért.

Köszi mindenkinek. :R

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#33573) VGYke


VGYke
addikt

Elnézést az OFF kérdésekért és azért, hogy tapasztalat hiányában tök süket vagyok a témához! Lakhelyemen csak UPC és kábeles DigiTV érhető el. Nem szeretnék boxokat kapni, műsort rögzíteni, egyszerűen a koaxt bedugni a megfelelő (DVBC tuner) TV-be és nézni a műsorokat.
1.) Ugye ez működhet mindkét szolgáltatónál?
2.) Van olyan, hogy a koaxon jön az analóg és digitális jel is? Mert legalább 4 TV-t szeretnék elhelyezni, amiből 2 LCD ugyan, de nincs benne tuner.
3.) Lakásfelúsításom van folyamatban, a koax a falban megy, ezer helyre elvezetve (ki tudja 5év múlva mikor hol kell), splitterekkel (passzív elosztókkal), amiknek nagy a csillapítása amit ugye a jelek nem nagyon szeretnek. Analóg adásnál nem megfelelő "db"-es jel "rizsás" élvezhetetlen képet okoz, de a digitális vétel ugyan ilyen érzékeny a jelerősségre? Mi történik digitális adásoknál, ha a spitterek miatt gyenge a jel?
4.) Ha valamikor vágynék kódolt FullHD adásokra, annak vételét csak külön box-al lehet megoldani (annyi minden kártyát lehet beledugni a mostani tévékbe...), a francnak hiányzik külön doboz, tápegység, távirányító, stb.?
5.) Ugyan azon csatorna digitális és analóg vétele között ugyan azon TV-n van minőségbeli különbség?

Nagyon szépen megköszönöm, ha a nálam tapasztaltabbak 1-2 sorban válaszolnak!

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#33574) anrab válasza VGYke (#33573) üzenetére


anrab
addikt

ha a DIGI Tv-nél fizetsz elő és DVB-T/C mpeg4 tuneres tv-t veszel, minden vágyad teljesül.
[link]
5; attól függ milyen tv-t veszel.
valamennyi külömbség mindig lessz, akár az SD javára is. a hang a digitálison viszont mindig jobb.

[ Szerkesztve ]

(#33575) cv01


cv01
csendes tag

Sziasztok, végigolvastam az utolsó 400 hozzászólást ezek alapján úgy találtam, hogy Samu B650-et kell venni mert azt ajánlották a legtöbben. Ebben az árkategóriában (250-350k) vagy kicsit olcsóbban 46"-os TV-k közül mi az ami még labdába rúg?
Leginkább divx filmeket néznénk rajta egyelőre (magyar nyelvű felirattal) lehetőleg USB sticken keresztül vagy a laptopot akarjuk rákötni (HDMI kimenete van), és azért elég sokat tévézünk is (kábel).

(#33576) dabadab válasza jani00 (#33553) üzenetére


dabadab
titán

Mivel meg senki nem mondott semmi okosat: az a 70k, amit raszansz a projektre, elegge behatarolja a lehetosegeket, ugyanis az ismert markak 32"-es TV-i 100k-tol kezdodnek.
Bar csak tippelni tudok, abban a Funaiban valoszinuleg vmi regebbi panel lehet vmi alap kis elektronikaval. Az analog adasok valoszinuleg nem lesznek tul szepek, az input lag talan problemas lehet, bar eppen az egyszerusege miatt ez nem tul sanszos - igazabol meg kellene nezni.

DRM is theft

(#33577) dabadab válasza anrab (#33574) üzenetére


dabadab
titán

A Diginel nem kell kulon dekoder kartya?

DRM is theft

(#33578) zhagyma válasza VGYke (#33573) üzenetére


zhagyma
őstag

Szia!

Az STB ellenszenvedet "mélységesen" megértem.

1. Mindkét szolgáltatónál van DVB-C digitális adás SD/HD. A DIGI kódolatlan (kivéve az HBO), a UPC pedig kódolt.
2. KábelTV esetén mindig koaxon jön az analóg és a "digitális" jel is.
3. A "körbe kábelezek mindent" ötlet jó, csak a koax jellemzői bírják 5 évig (itt a kínai eredetűre gondolok). A digitális DVB-C adás "vétele" esetén szintén lehet "gyenge jel" (akadozás, kockásodás, kimerevedés). Az átmenet hirtelen következik be, mivel a gyenge jel hatásait "elfedi" az alkalmazott digitális hibajavítás.
4. Egyelőre UPC STB-s, DIGI kódolatlan HD adásokat lehetne venni nálad. Hosszabb távon talán lehet STB nélküli világ is ...

[ Szerkesztve ]

(#33579) Voice24


Voice24
őstag

Valaki a kérdésemre?...

(#33580) Alex91 válasza Voice24 (#33579) üzenetére


Alex91
félisten

Most ha valaki elmagyarazza, attol szerinted lesz hangod? :) Valoszinuleg nem nyomja ki a TV-d, igy jartal.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#33581) anrab válasza dabadab (#33577) üzenetére


anrab
addikt

csak a kódóltakhoz.
a duna hd-m1hd-m2hd-hez nem kell.
viszont ezeket azt hiszem hogy csak a CI +-os tv-ken lehet stb. nélkül fogni mert a havernál nem jön. ott fekete a képernyő. a philipsem ilyen a haveré sony az gondolom hogy csak CI slotos és nem + os így neki a hd-hez kellene a dekoder kártya.
szóval nálam minden kódolatlan digitális és hd digitális jön kártya nélkül.
ha ezt a CI slotos dolgot esetleg rosszul írtam zhagyma majd kijavít. Ő nagyon vágja.

[ Szerkesztve ]

(#33582) H4CKmyM1ND válasza H4CKmyM1ND (#33550) üzenetére


H4CKmyM1ND
tag

Ezt senki tudja vagy senkit nem érdekel? :)
Samsung görögországi utazás, bárhol vásárolt TV-hez jár vagy csak a nagyáruházakban?

(#33583) highness válasza anrab (#33581) üzenetére


highness
tag

Vajon a 40B650-en működik kártya és stb nélkül a Digikábeles digitális adás? Mert ez nekem is fontos lesz majd kb 2 hónap múlva.

(#33584) zhagyma válasza anrab (#33581) üzenetére


zhagyma
őstag

Szia!

A kódolatlan DVB-C vételéhez nincs szükség sem DVB-CI, sem CI+ (DVB-CI továbbfejlesztése) interface-re. Lehet, hogy a "haverod" SONY-ja nem támogatja a DVB-C-t. Ha igen, akkor viszont érdekes jelenség van: A DVB mpeg transport stream-ben benne van a kódolt "adás" és a "kikódolást" segítő információ. Ha van CI / CI+ interface a TV-n, akkor a "kódolt adás" érxékelésekor a tuner "kinyomja" az egészet a CI / CI+ interface-n keresztül a "CAM + előfizetői kártyának" kikódolásra. Igazából a kódolás "érzékelésénél" lehet probléma, mivel több lehetőség is van és egyes TV és STB gyártók "félmegoldásokat" implementálnak. Ez azért van, mivel "szinte" lehetetlen minden kódolási rendszert egy szoftverben lekezelni a sok "hülyeség" miatt. Na ha ebben "zavar" van, akkor a kódolatlan is lehet kódolt. :)

Megjegyzem a DIGI ASZF 98. oldal szerint csak m1HD / m2HD van MPEG4 kódolással.

[ Szerkesztve ]

(#33585) Voice24 válasza Alex91 (#33580) üzenetére


Voice24
őstag

Köszi a "segítő" választ! Ettől q..a okos lettem...

(#33586) zhagyma válasza anrab (#33581) üzenetére


zhagyma
őstag

Csak a HD nem jön (MPEG4) és az SD (MPEG2) jön? Mert akkor benéztem az MPEG4 dekóder hiányát. :) Bocs ...

(#33587) H4CKmyM1ND válasza mcdokika (#33433) üzenetére


H4CKmyM1ND
tag

De valószínű az lesz az, ahogy z67 kollega írja engem is zavar. No more barátokköszt. Mondjuk Magdi anyus borulása mosönplussz nélkül is feledhetetlen... :C

(#33588) anrab válasza zhagyma (#33584) üzenetére


anrab
addikt

akkor a tv-jével lessz valami. sony 40"V4000. csak a három HD-vel jelölt és az RTL teszt, a TV2 teszt, és a DUNA II Autonomia teszt nem jön neki. a többi digitális csatit tudja fogni.
a Duna TV-ből is van HD csatorna.
az az igazság hogy még egy HD műsort sem láttam mert nem nézem ezeket a csatikat, viszont ezek a csatornák már jól néznek ki, nem úgy mint a sima digitális csatik.

(#33589) anrab válasza zhagyma (#33586) üzenetére


anrab
addikt

ja, ahogy az előbb írtam. a HD-vel jelölt és a teszt adások nem jönnek. a többi digitális SD jön.

(#33590) anrab válasza zhagyma (#33586) üzenetére


anrab
addikt

de akkor létezik hogy csak a DVB-T/C MPEG2 dekódert rakták volna bele?

(#33591) zhagyma válasza anrab (#33588) üzenetére


zhagyma
őstag

A SONY KDL-40V4000 a kézikönyv specifikációja szerint csak MPEG2 videódekóderrel szerelt. Pont azokat a csatornákat soroltad fel, amelyek az AH DVB-T rendszeren MPEG4 videókódolást használnak. Biztos "rátették" kábelre. :)

(#33592) anrab válasza zhagyma (#33591) üzenetére


anrab
addikt

igen, úgy tudom hogy a DIGI úgy vadássza le őket és volt is belőle valami ha jól emlékszem, de aztán biztos dűlőre jutottak mert frankón jönnek.
na a sony meg ezek szerint jól kibabrált ezekkel a vásárlókkal. én nem is gondoltam volna, azért nem is néztem meg a specifikációját. csak hümmögtem hogy nem jön neki mikor fent voltam.

(#33593) B-L-A-C-K válasza zhagyma (#33591) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szia.

Látom itt ilyen tv-adásokrol meg tunnerekről beszéltek...NEm tudod véletlenül
az LG 47LG5010-ben hol tudom megnézni milyen tunner van benne?

[ Szerkesztve ]

(#33594) anrab válasza B-L-A-C-K (#33593) üzenetére


anrab
addikt

[link]
ezek szerint csak a DVB-T MPEG2 van benne, ami sajnos nem jó nálunk semmire.

(#33595) gaben75


gaben75
tag

Erre valaki?

Intel i5-3570 @3,4 GHz,8 GB DDR3 MEMORY,SHUTTLE XPC, SAMSUNG 840 120 GB SSD, SAMSUNG HD103SJ SATA, HKC 24"

(#33596) B-L-A-C-K válasza anrab (#33594) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor ki is lököm...:) Amugy thx...

Amugy mindenkinek felhivnám a figyelmét a linken hirdett 219.990Ft-os áron lévő tv sérült azért ennyi az ára azt akartam megvenni, de mivel outlet elötte rákérdeztem van e bibije...:)

(#33597) jahatpersze


jahatpersze
aktív tag

használt 15'-os LCD monitor pixelhibátlanul mennyit érhet?

(#33598) Alex91 válasza jahatpersze (#33597) üzenetére


Alex91
félisten

Egy uveg sort? :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#33599) jahatpersze válasza Alex91 (#33598) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

:C de én komolyan gondoltam, mennyit ér?

(#33600) atesz999 válasza anrab (#33594) üzenetére


atesz999
tag

Na várjunk csak,ezt nem értem.
Az LG47LH5000-re a LG honlapján DVB-T MPEG4 digitális tuner van beírva a specifikációkohoz.
Akkor most mi az igazság? Mpeg2 vagy Mpeg4?

Nah,most nézem,elnéztem,mert én az LH-t néztem,nem pedig az LG változatot :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.