Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3947) noja11 válasza andrisss8 (#3946) üzenetére


noja11
újonc

Koszi a biztatast! :)
Ahogy sejteni lehetett, a Doktornő is azt mondta, hogy varjak es legyek turelmes. Mindenesetre hozzatette, hogy ha valoban nem lesz valtozas a kovetkezo 2 hetben sem, akkor menjek be es megnezik, legrosszabb esetben korrekciot is vegeznek, teritesmentesen. Amit osszessegeben elmondott, az korrekt volt, a stilusa viszont annal kevesbe. Ki kellett allnom magamert, mert persze rogton szabadkozott, hogy nagy cilinderem volt stb, es ezt meg le is nyelnem, mert itthon ez mar csak igy megy, de amikor szamonkero hangsullyal megkerdezte, hogy 3 evvel ezelott (akkor voltam naluk alkalmassagin es megfeleltem) miert nem muttettem meg es miert mentem a Maria utcai szemeszetre, akkor kinyilt a bicska. Nalam ugyanis az volt a story, hogy elmentem akkortajt a Focusba is, kivancsi voltam ott mit mondanak es ott keratoconus gyanuval elutasitottak es elkuldtek a Maria utcai szemeszetre tovabbi kivizsgalasra. 2 ev utan ott megallapitottak hogy kizarhato ez a betegseg igy iden visszamentem a Budaiba. A Dokino meg most ezt magara vette. Szerencsejere diplomatikus vagyok, igy elmondtam normalisan, hogy az ember egy ilyen komoly mutet eseten azert eleg ovatos, es mivel nem vagyunk orvosok, tobb velemenyt is szeretnenk meghallgatni es hogy ez nem barmelyik orvos szakmai hozzaertesenek volt a megkerdojelezese,....de hogy ezt tenyleg meg kellett magyaraznom, ..nonsense. Mire egyebkent ő azzal reagalt, hogy keratoconusra ők is szűrnek es nem erti, hogy akkor miert... Itt inkabb elengedtem a dolgot, bar arra szivesen emlekeztettem volna, hogy az alkalmassagin nem kotik epp az ember orrara h a 8. gép, ami moge beul, az epp mit vizsgal.. Szokasos orvosi arrogancia. Na de koncentraljunk a gyogyulasra! :)
Bocs, ha hosszu lett!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.