Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4151) Incubus


Incubus
tag

2022-dec 30 Online
2023-március 22 hiánypótlás

(#4152) axioma válasza Incubus (#4151) üzenetére


axioma
veterán

bocs, megyeket (beadas, elbiralas) hozzatenned? dec.30 online Pest megye, me'g semmi

(#4153) rushmoon


rushmoon
csendes tag

December közepi beadás papír alapon, tegnap utaltak, ma hozta a postás a TO-t. Fejérben adtam be, Szabolcsban bírálták.

(#4154) WasabiTrsr


WasabiTrsr
csendes tag

Dec 24 beadas, mult het kozepen utaltak. Eszak Pest megye.

[ Szerkesztve ]

(#4155) petyus_


petyus_
senior tag

December 22 online beadás
Március 20 hiánypótlás
Máricus 23 utalás
Budapest

(#4156) kovacsroli válasza kovacsroli (#4105) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Na :)

Pénteken beadtam a hiánypótlást a napelemekkel, ma délelőtt pedig megkaptam a módosított támogatóit. :K
Így összesen 2.964.678-t sikerült visszaigényelni :))

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#4157) n.kema76


n.kema76
csendes tag

Sziasztok.
December 22 online beadás.
Pozitív támogatói elbírálásról tájékoztató március 31.
Április 03 utalás.
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye
Szolnok

(#4158) axioma


axioma
veterán

dec. 30 elektronikus beadas, Pomaz (Pest), epp most jott a tamogatoi okirat, Jasz-Nagykun-Szolnok megyebol, a penzt me'g va'rjuk szeretettel :)

(#4159) axioma válasza axioma (#4158) üzenetére


axioma
veterán

megjott a penz is, project done, koszi a segitsegeket!

(#4160) OPiiPO válasza axioma (#4159) üzenetére


OPiiPO
addikt

jó hír, lassan akkor eljutnak a december 31. 17h beadásokhoz is :D

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4161) Ereshkigal válasza OPiiPO (#4160) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Tudsz élni. :D

(#4162) OPiiPO válasza Ereshkigal (#4161) üzenetére


OPiiPO
addikt

2 bejgli közt pont ráértem beadni :D

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4163) OPiiPO válasza OPiiPO (#4160) üzenetére


OPiiPO
addikt

Megjött a támogatói okirat Jász-Nagykun-Szolnok megyéből, még pont a hosszú hétvége előtt :D

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4164) axioma válasza OPiiPO (#4163) üzenetére


axioma
veterán

tegnap me'g pont volt hiradoban a kesesrol riport, kozben remeljuk elfogynak... innen van aki me'g var?

(#4165) Veron válasza axioma (#4164) üzenetére


Veron
őstag

Én még várok.
Dec. 30. Körül adtam be elektronikusan.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#4166) OPiiPO válasza OPiiPO (#4163) üzenetére


OPiiPO
addikt

Utalás is megjött :)
Köszönöm mindenkinek a segítséget, rég láttam ennyire segítőkész topicot :R

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4167) Veron válasza OPiiPO (#4166) üzenetére


Veron
őstag

lassan kezdek aggódni nem keverték-e el a papírjaim.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#4168) axioma válasza Veron (#4167) üzenetére


axioma
veterán

szerintem csak egy leterheltebb megyebe kerult, ne izgulj... max. az ido okozta vesztesegen

(#4169) Dorian


Dorian
félisten

Dec közepén adtuk be, április elején megérkezett a 3 milla. (Szentendre) Tegnap vettem csak észre amikor beléptem a netbankba, h mintha kicsit több pénz lenne a számlán.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#4170) OPiiPO válasza Dorian (#4169) üzenetére


OPiiPO
addikt

Hja kérem, így megy ez gazdagéknál, jön 3 milla jópár pár napig észre sem veszi - de akkor csak egy ici-picivel több van a számlán :))

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4171) Dorian válasza OPiiPO (#4170) üzenetére


Dorian
félisten

Szerencsére nem kenyérre kell. De azért 3 milliótól nehogy gazdag legyen vki, jobb helyeken ez 2 havi munkabér.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#4172) Veron válasza Dorian (#4171) üzenetére


Veron
őstag

feleségem 16 hónapig dolgozik érte. ez nem szemrehányás neked, és egyáltalán nem is éreztem lekezelőnek az eredeti hsz-t, csak megemlítem, hogy ilyen is van. peace. :R

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#4173) Dorian válasza Veron (#4172) üzenetére


Dorian
félisten

Persze, tisztában vagyok vele, h sajnos a magyar bérek többnyire a béka segge alatt vannak kettővel. De a gazdagság azért nem itt kezdődik.
Amúgy én sem keresek ennyit. Nálam ha bruttó munkabérről beszélünk 3 havi, ha nettóról, 4,5, ha havi nettó jövedelemről, akkor 3. Kereshetnék 1,5x ennyit sokkal stresszesebb munkahelyen-munkakörben, de annyit nem ér.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#4174) 6030D


6030D
Ármester

Van még, aki vár rá? Nekünk még nem jött. :F Szilveszter, 16:30, Pest megye

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#4175) axioma válasza 6030D (#4174) üzenetére


axioma
veterán

Itt is volt valaki meg IRL is ismerek valakit, aki me'g nem kapta meg. Tok random.

(#4176) DopeBob válasza 6030D (#4174) üzenetére


DopeBob
addikt

Mi napelem miatt csúsztunk a beadással, nagy szerencsénk volt a hosszabbítással. Január végén adtuk be, azóta semmi. :U

MZ/X

(#4177) lez68


lez68
csendes tag

12.27. beadás elektronikusan, (Bp.)
04.24. hiánypótlás: kérték a gyerekek TAJ kártyáját
04.25. HP teljesítve, még aznap TO-t megkaptuk (Heves vármegye)
04.27. utalták a pénzt :R

(#4178) Veron válasza lez68 (#4177) üzenetére


Veron
őstag

karaj! :)
nálunk csend és hullaszag.
30 napuk elbíráni ugye? :D

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#4179) Bikkrom válasza Veron (#4178) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Volt régen. Aztán januárban eltörölték a beadott mennyiség alapján. :DDD
Elvileg hó végéig végeznek minddel. Elvileg...

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#4180) tulover


tulover
újonc

Sziasztok,
hiánypótlára szólítottak fel, hogy csatoljam a 2022.09.30. napjáig beadott hálózati csatlakozási igénybejelentésről szóló igazolást.
Írtam a kivitelezőnek aki elküldte a következőt: 'Igénybejelentés háztartási méretű kiserőmű (HMKE)' c. nyomtatványt. De rákeresem a neten és van egy ilyen nevezetű nyomtatvány is: "Csatlakozási igénybejelentési nyilatkozat, Támogatási eljárásban érintett erőművi beruházáshoz". Félek, nehogy rosszat küldjek, mert csak 1x lehet hiánypótlást benyújtani. Volt valakinek hasonló hiánypótlása?

(#4181) tothbe válasza tulover (#4180) üzenetére


tothbe
addikt

a második, amit találtál, az sztm az ami a 100%-os támogatásúhoz kell. amit küldtek, az lesz a jó.

By(e) Tothbe

(#4182) Thoty válasza tulover (#4180) üzenetére


Thoty
senior tag

Ha biztosra akarsz menni, hívd fel az ügyintézőt, ő tudni fogja pontosan, mit hiányol.

(#4183) 6030D válasza 6030D (#4174) üzenetére


6030D
Ármester

Megjött a hiánypótlás igény (egy tanúzási hiba és egy számla kifizetési igazolást kérnek), Szekszárd van a dátum mellett. Idén akár még pénzt is láthatunk belőle. :D

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#4184) bdos


bdos
csendes tag

Na akkor lassan a végére érnek....
Bács megye, Ügyfélkapus beadás 12.31-én.
Tegnap TO HP nélkül, ma utalás.
Bírálta JNSZ megye.

(#4185) Inhouse


Inhouse
őstag

Sziasztok!

Blőd kérdés lesz, de semmit nem találtam róla és biztosra mennék... A támogatásból kapott összeg ugye adómentes és nem kell szerepeltetni az adóbevallásban?

Üdv Inhouse

(#4186) BB9000 válasza Inhouse (#4185) üzenetére


BB9000
senior tag

A kérdés jó.
Elsőként végigolvastam a pályázati oldalon a GYIK-et. Abban nincs említve, tehát semmit nem lehet megtudni belőle erről.
Azután megnéztem a saját -2022-es- adóbevallás tervezetemet, amit a NAV készített el nekem és abban nem szerepel az általam visszakapott pénzösszeg. A NAV mindenről tud, hiszen minden adatunkat meg kellett adni igényléskor, beleértve az adószámunkat is. Mivel ők nem tették bele, ebből arra következtetek, hogy nem adóköteles jövedelem. Otthonfelújítási kölcsönt is vettem fel, és annak a kölcsönnek az állami kamattámogatása sem szerepelt az adóbevallás tervezeten az adóköteles bevételeim között.
Majd rájöttem, hogy a kifizetés 2023-ban történt, így az nem is lehetne benne a 2022-es adóévről szóló adóbevallásomban. :)
A hitelt 2022-ben folyósították és már akkor kaptam kamattámogatást, annak benne lenne a helye. Ha adóköteles lenne, akkor biztos beletette vona a terveztetbe a NAV.
Szerk:
Próbáltam a kérdés jogszabályi hátterét is megtalálni, és végül meglett! Az SZJA tv 2.1.1 pontjában van kifejtve az SZJA mentesség mind az OFT-re mind az otthonfelújítási hitel kamattámogatására.

[ Szerkesztve ]

(#4187) molnarpeter válasza BB9000 (#4186) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Szuper kérdés, szuper válasz :R

(#4188) bmxbandita


bmxbandita
tag

Márc. 11. beadás, csak napelem 1 számlával
Május 5. TO, Budapest

Pedig az olvasottak alapján május végére számítottam, hogy sorra kerülök. :C

(#4189) Veron válasza Veron (#4178) üzenetére


Veron
őstag

Na csak megjött a hiánypótlásra való felszólítás.
Kérték az egyik átutalásos fizetés kivonatát és az alábbi címigazolást. Valaki tudja értelmezni, mivel tudom igazolni a címet, ami egyébként a lakcíkártyámon szerepel?

"A kérelemben megadott helyrajzi számhoz (HRSZ: xxx) tartozó
ingatlanhoz az ingatlan-nyilvántartás szerint nem tartozik cím, a „címképzés
alatt” szerepel, a benyújtott lakcímet igazoló hatósági igazolványokon yyy cím szerepel.
Kérem, szíveskedjen olyan önkormányzati címigazolást benyújtani, mely
igazolja, hogy a kérelemben megadott helyrajzi számhoz a kérelemben és a
lakcímet igazoló hatósági igazolványokon szereplő cím tartozik."

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#4190) molnarpeter válasza Veron (#4189) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Irány az önkori :K

(#4191) Veron válasza molnarpeter (#4190) üzenetére


Veron
őstag

és mit kérjek tőlük, "címigazolást"? ez valami általános dokumentum, amit az önkoriban kiadnak és lobogtatom majd a MÁK-nak?

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#4192) tothbe válasza Veron (#4191) üzenetére


tothbe
addikt

mondd el nekik pontosan mi van. mert a leírásod alapján a nyilvántartásban még nincsenek benne a címek amire a lakcímkártyát viszont megkaptátok. Adnak egy igazolást, hogy az adott HRSZ-hez ez a cím tartozik. Ez a címigazolás.

By(e) Tothbe

(#4193) Jovanny2 válasza Veron (#4191) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nekem házszámváltoztatás volt vagy 7 éve, csak nem szóltak hivatalosan. A tulajdoni lapon már átírták, a térképmásolaton a régi van, és minden hivatalos helyen és közműnél a régit használom. A városházáról adtak egy fejléces, bélyegzős, aláírt papírt, hogy a két cím megegyezik, ezt már alapból becsatoltam az igényléskor, és így rá sem kérdeztek. Szerintem neked is valami hasonlót kell igényelned. Vagy a földhivatalt pingelni a dologgal.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#4194) molnarpeter válasza Veron (#4191) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Mutasd meg a levelet amit kaptál, nekünk is kb ugyanezzel visszadobták hiánypótlásra. Címe "Hatósági bizonyítvány", tartalom kb:
X Önkori Hivatal Jegyzője igazolom, hogy Y szám alatt lévő ingatlan címe Z számra változott utca, házszám rendezés miatt. Hrsz: 1234. +tv, címjegyzék, központi nyilvántartás hivatkozás +dátum +szignó, titulus.

(#4195) Veron


Veron
őstag

Köszi, mindenkinek, hétfőn írok az önkormányzatnak.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#4196) Inhouse válasza BB9000 (#4186) üzenetére


Inhouse
őstag

Köszönöm a válaszod!

Üdv Inhouse

(#4197) DopeBob válasza DopeBob (#4176) üzenetére


DopeBob
addikt

Na most jott meg a tamogatoi okirat, kicsit tobb mint 3 honap volt, szerencsere minden ok volt :)

MZ/X

(#4198) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Sziasztok,

Megkaptam az OFT palyazatra a hatarozatot - elutasitva.

Az oka abszolut banalis, veletlenul ket regi lakcimkartyat kuldtem be csatolmanykent. Termeszetesen rendelkeznek a csaladtagok a megfelelo dokumentumokkal... Nem kaptam semmilyen felszolitast, felhivast azzal kapcsolatban, hogy adjak be hianypotlast, sem emailben sem telefonon nem keresett senki. A hatarozat ugy szol, hogy ezzel az ugy le van zarva, keretik tudomasul venni.

Felhivtam a MAK-ot, ahol kedvesen elmondtak, hogy futhatok meg egy kort a megadott kozponti email cimen, de ne fuzzek hozza sok remenyt, mert a MAK kommunikacioja az, hogy a palyazat lezarult, es ha valami nem tetszik akkor polgari peres eljarasban lehet kijarni az igazunkat.

Kerdesem az lenne, hogy mas is jart e ilyen - vagy hasonlo - cipoben, es mire lehet szamitani? Erdemes egyaltalan azonnal ugyvedet keresni, mi az atfutasa egy ilyen eljarasnak, mik az eselyek?

Koszi!

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#4199) Acheron


Acheron
őstag

Sziasztok,
Nemrég kaptam meg a hiánypótlési felszólítást (December 31 -i beadás).
Egy hivatalos azonosító irat másolatárt, néhány előlegszámla végszámláját, illetve néhány fizetési igaztolást kérnek - ezek mindegyike megvan, könnyen pótolható.
De van egy tétel, amin vakarom a fejem.
Napelem telepítés is volt a felújításban, és a kivitelező két szerződést és két számlát adott az elvégzett munkáról. Én mindkettőt betettem a pályázatba, viszont a hiánmypótlási felszólítás szerint a két számla összegével kalkulálva a telepítés meghaladja a 450 000 Ft/kWp összeget. Ha csak az első szerződést és számlát adom be, akkor nincs túllépés.
Kérdésem: a hiánypótlás során hogyan tudom szabályosan jelezni, ha egy, az eredeti igényben beírt számlára úgymond nem tartok igényt, a számlát és a kapcsolódó szerződést ki akarom vonni az eljárásból?
Köszönöm, ha van ilyen tapasztalata valakinek.

[ Szerkesztve ]

(#4200) tothbe válasza Acheron (#4199) üzenetére


tothbe
addikt

Ezt sztm már nem tudod kijavitani, mivel már tudják, hogy kettő van. Max az egész napelemet tudod kiszedni, mivel nem felel meg a pályázati elvárásoknak. És akkor csak a többi projekted elszámolni. Esetleg megpróbálhatsz egyezkedni a kivitelezővel, és egy új számlát kérni, ami megfelel, majd azt beadni, hogy véletlen a régit küldted. Hátha igy elfogadják. De azért ez idő, szivesség meg sokminden kérdése, amiből ha csak egy nem stimmel, borul az egész.

By(e) Tothbe

(#4201) p.t.r válasza Acheron (#4199) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Szerintem mindenképpen hívd fel az ügyintézőt és beszéld meg vele, hogy mi legyen. Az a tapasztalat, hogy pozitívan állnak a dolgokhoz (nekem is volt gondom). Csak ne késlekedj, mert az idő telik és ha valaminek tényleg utana kell menni, akkor nagyon gyorsan telnek a napok.

(#4202) Bikkrom válasza DNReNTi (#4198) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Sokan jártak így. Irány a facebook, vannak szakértők akik segítenek. Sok elutasítást oldottak már meg.

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#4203) DNReNTi válasza Bikkrom (#4202) üzenetére


DNReNTi
őstag

Zsir, koszi! :R

Kozben annyi van, hogy mind emailben, mind postai uton beadtam egy kerelmet a MAK fele, hogy a hibasan bekuldott lakcimkartyakat hianypotlas kereteben cserelhessem a megfeleloekre - erre megkaptam a kb "automatikus" valaszt, hogy tovabbitjak az ugyintezo fele. Meglatjuk. :U

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#4204) Acheron válasza tothbe (#4200) üzenetére


Acheron
őstag

Köszönöm a visszajelzésed.
Új számlát kérni nem tudok, illetve új szerződés sem játszik - a napelemes rendszer teljesítménye adott, azon változtatni nem tudok, a kivitelezés bekerülési költsége is adott.
Minden módosítás utólagos manipuláció - itt a legtisztább az lenne, ha a visszaigényelt összegből ki tudnám venni a második - kiegészítő szerződést és annak a számláját.
Sajnos nem oszt - nem szoroz, olyan kis összeg az egészhez viszonyítva, de ezen most elmehet az egész pályázat, ha nem jól kezelem le.
Merthogy a szöveg az így szól:
"
Tájékoztatom továbbá, hogy amennyiben a hiánypótlási felhívást a megjelölt határidő
alatt nem teljesíti, kérelmét a Magyar Államkincstár a rendelkezésére álló adatok
alapján bírálja el. Amennyiben a jelen hiánypótlási felhívást nem megfelelően teljesíti,
kérelmét a Magyar Államkincstár elutasítja.
"
Magyarán ha rosszul adom be, akkor bukom a teljes összeget...
#4201p.t.r: Köszönöm a tenácsod! Próbáltam hívni, de az ügyiraton szereplő számra folyamatosan az "A hívott szám pillanatnyilag nem kapcsolható" választ kapom, holott az is fel van tüntetve, hogy 13:00 - 15:30 között kereshetők az ügyintézők H - Cs.
Mindenesetre rájuk írtam a megadott E-mail elérhetőségen, leírtam a problémát, kértem a véleményük a szabályos eljárásról. Titkolnivalóm nincs, azt is látják, hogy azzal azt egy plusz számlával nem nyerészkedni akartam, mert bőven megvan a nélkül is a 3 - 3 milliós kifizetés részemről. Én vagyok naiv, de valójában nekem is csak most világosodott meg, miért is két számlát adott a kivitelező. Mondjuk azt igazán mondhatták volna, hogy csak az egyiket adjam be...

(#4205) tothbe válasza Acheron (#4204) üzenetére


tothbe
addikt

igen, most rámentek erre, ahogy más is irta, hogy el is utasitják, ha nem jó valami. Reméljük sikerül elérned az ügyintézőt és egyeztetni vele. az lenne a legegyszerűbb. Próbáld hivni többször és és minden nap. Valamikor csak fel fogja venni.

By(e) Tothbe

(#4206) 6030D válasza 6030D (#4183) üzenetére


6030D
Ármester

Éjjel 0:47-kor beadtuk a hiánypótlást, 10:06-kor jött az okirat, hogy utalják a pénzt. Miért nem megy minden ilyen gyorsan? :N

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#4207) DNReNTi válasza tothbe (#4205) üzenetére


DNReNTi
őstag

Nekem nincs is direkt kontaktom az ugyintezohoz, csak a kozponti szamot tudtam hivni, meg a kozponti email cim... Kivancsi vagyok mi lesz belole. :N

"igen, most rámentek erre, ahogy más is irta, hogy el is utasitják, ha nem jó valami."
Gondolom jott fentrol az utasitas, hogy fogyik a penz, ideje fekezni a bulit.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#4208) Acheron válasza tothbe (#4205) üzenetére


Acheron
őstag

Úgy tűnik, szerencsém van - már válaszoltak is a levélre. Teljesen pozitív, segítőkész módon.
Csupán a bontással van baj - a 2. számla a kapcsolódó villanyszerelési munkákat tartalmazza (ez tényszerű, ez szerepel a mellékeleten és a számlán is)
Mint ilyen, ennek a szerződés meklléklet "a" sorában kell szerepelnie.
A kivitelezőtől kapott szerződés mellékletén ez az "i" sorban (napelemes rendszer telepítése) szerepel.
Ilyen formán csak a 2. szerződés mellékletének átírása szükséges, illetve az összesítőben is módosítani kell ezt.

Egy kérdés: a melléklet önmagában nem tartalmaz aláírásokat - azt magam is tudom módosítani, és beszkennelni, vagy mindenképp a kivitelezőtől kérjek újat?

[ Szerkesztve ]

(#4209) tothbe válasza Acheron (#4208) üzenetére


tothbe
addikt

nem feltétlenül kell, de utána juttasd el a kivitelezőnek a módositott verziót valamilyen módon, hogy ha később ellenőrzést kapnátok, akkor mindkét helyen meglegyen ugyanaz a szerződés + melléklet.

By(e) Tothbe

(#4210) 6030D válasza 6030D (#4206) üzenetére


6030D
Ármester

Meg is jött a pénz.
12.31. délután beadás
05.03. hiánypótlás levél
05.15-16 éjjel hiánypótlás
05.16. okirat
05.17. utalás

Ellenőrzésről ki mit hallott? Jönnek, nem jönnek, kukacoskodnak, megnézik pontosan a gépeket?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#4211) tothbe válasza 6030D (#4210) üzenetére


tothbe
addikt

eddig nem sok ellenőrzésről tudni, de van még rá idejük bőven. Ahol kimentek, ott viszont tényleg mindent megnéztek. Bár nem tudok olyanról, akinél végül így vagy úgy de nem stimmelt volna valami, szóval arról nem tudok nyilatkozni, hogy olyankor mit tesznek.

By(e) Tothbe

(#4212) Inhouse válasza tothbe (#4211) üzenetére


Inhouse
őstag

Biztosan lesz ahol nem stimmel... Több olyanról is hallottam, ahol vagy semmi felújítás nem történt mégis beadták, vagy nem annyi, csak ki lett maxolva papíron...vagy ezek mindig megússzák?

Üdv Inhouse

(#4213) Veron


Veron
őstag

valaki el tudna navigálni az online hiánypótlás felületére? kösz!

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#4214) DopeBob válasza Veron (#4213) üzenetére


DopeBob
addikt

[link]

Elektronikusan adtad be? Ugyan az a felület van hiánypótlásra is, csak kiválasztod az elején, hogy hiánypótlás.

MZ/X

(#4215) p.t.r válasza Veron (#4213) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Hiánypótlást email-ben intéztem.

(#4216) DNReNTi válasza DopeBob (#4214) üzenetére


DNReNTi
őstag

Plusz kell hozza egy hianypotlasi azonosito - mivel pl engem nem szolitottak fel hianypotlasra, igy ott nem tudom beadni a helyes lakcimkartya masolatokat.. :W

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#4217) Veron válasza DNReNTi (#4216) üzenetére


Veron
őstag

És az micsoda pontosan?
Online adtam be a kérelmet egyébként.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#4218) DNReNTi válasza Veron (#4217) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ha kaptal felszolitast hianypotlasra, akkor kapnod kellett egy azonositot is, amit a hianypotlasos beadasnal meg kell adni. Ez az online urlap elso oldalan van.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#4219) Veron válasza DNReNTi (#4218) üzenetére


Veron
őstag

na megjött a lóvé, végre. :)
dec. 30-i beadás, pesti bírálat hiánypótlással

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#4220) DNReNTi válasza Veron (#4219) üzenetére


DNReNTi
őstag

Gratula!
Engem valaszra sem meltat az ugyintezo :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#4221) DNReNTi válasza DNReNTi (#4220) üzenetére


DNReNTi
őstag

Na - update:
Igaz valasz es megkereses nem volt, de ma jott a TO. Gondolom kb a heten akkor leesik a penz is. Phew... :U

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#4222) axioma válasza DNReNTi (#4221) üzenetére


axioma
veterán

megnyugtato hogy igy megoldodott... nagyon fura volt az elozo allapotod

(#4223) DNReNTi válasza axioma (#4222) üzenetére


DNReNTi
őstag

Jaja, eleg szerencsetlen helyzet volt. En a kommunikaciot hianyolom a tortenetbol, semmilyen felvilagositast nem tudtam szerezni azzal kapcsolatban, hogy egyaltalan tortenik e valami. Na mindegy, lenyeg hogy megoldodni latszik, es talan kozvetit nemi remenyt azoknak, akik szinten beragadtak valamivel. :)

Nem maxoltuk ki a tamogatast, nem haltunk volna ehen nelkule, de azert jobb ez igy. :K

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#4224) tothbe válasza DNReNTi (#4223) üzenetére


tothbe
addikt

én azt tudom elképzelni, hogy vagy el lett gépelve az kapcsolattartási mail cím megadáskor vagy ők küldték rossz helyre valamiért. De most már kb mindegy, a lényeg, hogy megvan.

By(e) Tothbe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.