Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5316) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Saját kérdés a saját rackjeimmel kapcsolatban... SyncBack programmal szoktam menteni a külső merevlemezekre (Rapid Case és Swift Case is). A házak adottak a lemezek mindegy a szempontból, ami történik. Végig megy a szinkronizáció, átrakja amit kell, törli amit kell, se a Swift, se a Rapid nem mutat folyamatban lévő adatmozgást, a W7 mégsem engedi leválasztani.. Meg lehet nézni valamivel, hogy ilyenkor mit csinál még, mi nem engedi leválasztani? Ilyenkor azon kívül, hogy lekapcsolom mit tudok csinálni? Csak a lemezek sem szeretnek úgy leállni, hogy elveszed alóla a kraftot... Nagyon idegesít, mert a lemezeket meg óvnám, azért kaptak ilyen házat, amivel szépen leállna... Ha ilyenkor nem szívatna. Ha csak bekapcsolom megnézek róla valamit, leválasztom, akkor leáll. A SyncBack semmilyen folyamata nem fut, ezt megnéztem már mindennel, amivel lehet, nem az tartja vissza a lemezt... Nem értem.

Erőforrás-figyelőben sincs a lemezre semmilyen mozgás... Csak 2 másik partíciót listáz, ami az SSD meg a belső HDD... :W

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.