Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5224) pirate777 válasza batagy (#5223) üzenetére


pirate777
csendes tag

Szia

Köszönöm az ötleteket.

Sajnos a Wifi kikapcsolása nem jött be, letiltottam a Wifi-t és a repülő üzemmódot is bekapcsoltam, nehogy valami bezavarjon, de semmi.

Ilyen USB kábelem nincs, egy új USB kábelről van szó, végigtapogattam, nekem úgy tűnt rendben van, de persze ez messze van egy műszeres ellenőrzéstől...

Próbáltam a Rack-et merevlemez nélkül rádugni a gépre, de semmi, így nem ismeri fel a gép, azaz firmware frissítés nem lehetséges, annyi plusz infó azért van, ha bekapcsolom a rack-et akkor bekapcsol a zöld led, ha rádugom a notira, akkor a piros is elkezd világítani folyamatosan, ahogy lehúzom elalszik, mindez HDD nélkül.

A HDD nem minden bekapcsolásnál pörög fel... gondolom a sok rádugdosás azért meghülyíti a windowst... amikor rádugom a gépre és felpörög, akkor kb 7-8 alkalommal jelez az új hardver felismerése hang és sorban küldi a már leírt hibaüzenetet is...

A HDD felpörgésekor hallható, hogy olvas/ellenőriz egy pillanatra, nem tudom ez jelent e valamit? nagyon halkan, nem kattan vagy hasonló, amikor felpörög és rajta van a gépen, akkor a rack-en a zöld és a piros led is végig világit.

A kérdés, ha esetleg a rack rossz, az árthat a merevlemeznek? A merevlemezt egy helyi üzletben vettem, holnap vissza tudom vinni, hogy nem ismeri fel a gép...persze ha kiderül, hogy jó, akkor gondolom bevizsgálási díj?

A rack bonyolultabb... ott szerintem egyszerűen visszadják a pénzt, nem foglalkoznak vele, nem hardverbolt, az egyik nagyobb bolthálózat. A probléma az, ha visszaviszem, akkor egy másikat kell rendelnem, ami szintén idő...legjobb esetben is szerda előtt nem lesz másik rack...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.