Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferkoboy

    aktív tag

    Nincs sok időm, de:

    TB-re van lencse, de csak klinikán írhatják fel! (és elég korlátozott a típusválaszték is tudtommal).

    Babarka: Neked amit Görög doktornő adott, az egy "félkemény" lencse! Nem keverendő össze a manapság nagyon elterjedt lágy lencsékkel!
    Országszerte elég kevesen foglalkoznak kemény lencsékkel! (Jól pedig talán még kevesebben illesztenek ilyen lencsét!)
    Tehát első körben ne akarj váltani!
    Görög-doktornő szakmailag jó!
    Biztosan megvan az oka, hogy nem adott elsőre erősebb lencsét.
    Sajnálom, hogy a betanítás során már nem ő volt jelen. Sajnos ez a "bevett" gyakorlat, de én mégis jobb szeretem magam betanítani a pácienseket!

    Ariadne:
    Betanítás: azért maradjunk már annál, hogy optometrista vagy szemész-kontaktológus tanítson be, és ne "optikus". Aki egyébként szakmáját tekintve látszerész, és nem tanítanak neki kontaktlencse betanítást! (Tudom, tapasztalatból.)
    Lehet meg tudna csinálni egy vakbélműtétet az ifjú rezidens is, de mégse tegye ezt felügyelet nélkül, alanyként engem használva... A műtősfiút hogy már ne is említsem...

    canonka:
    Hybrid lencsét nem véletlen ajánlanak. Menj bátran Görög doktornőhöz! (Ha mégis visszatartana valami, akkor meg keresd meg dr Tapasztó Beát, ő is a Tömő u.-i Szemklinikán van (2 ajtóval arrébb, mint Görög K. rendelője - De a Kemény-Kontakt Labort Görög doktornő viszi!).

    drogery:
    Mehetsz többfelé.
    Van alternatíva,ha a Precision UV 9,1-ről váltani szeretnél.
    Már szilikon-hidrogél lencsék között is létezik nagyobb bázisgörbülettel gyártott lencse!
    Privátban többet is mondok ha megkeresel!

    Üdv: Ferkó

    drogery:

    Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés