Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:19:28

LOGOUT.hu

Minden ami kínai és óra, és minden ami olcsó és jó óra.
Bizonyítsuk be, hogy ami kínai és olcsó az is lehet jó óra. :-)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22201) dzsi23 válasza xcvbxcvb (#22200) üzenetére


dzsi23
addikt

Milyen Vostokot rendeltél?

(#22202) EnterR válasza Donki Hóte (#22188) üzenetére


EnterR
veterán

Azt hogy értitek, hogy hamis? Nem úgy van, hogy legyártják ugyanott, az egyik minőségellenőrzőtt + zafíros + olajozott, a másik meg nem esik át ezeken és mehet a viszonteladókhoz? Tudomásom szerint ezek egy és ugyanazok, ellenére az árkülönbözetnek.

PSN ID: marquuard

(#22203) dzsi23 válasza EnterR (#22202) üzenetére


dzsi23
addikt

Nem hamis, ne terjesszük már a halandzsát...

(#22204) xcvbxcvb válasza dzsi23 (#22201) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

090486-ost, most dmit-től rendeltem.
De cserélve lesz a bezel, hátlap, majd a korona is később ,és talán a számlap is:P
Meg tervezem homokszórni is.

Meranomnál most vannak baikal lünetták,bár nem olcsók.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#22205) nebancsa válasza xcvbxcvb (#22204) üzenetére


nebancsa
senior tag

Baikal bezelnél mi a lényeg, mit lehet vele mérni?

(#22206) xcvbxcvb válasza nebancsa (#22205) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Dekompressziót írnak rá. Pont ma kérdezte valaki a reviewnál :) . Mondjuk színbe nem tudom melyik amfis számlaphoz passzolna ez a világoskék vagy sötétkék.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#22207) dzsi23 válasza xcvbxcvb (#22206) üzenetére


dzsi23
addikt

Oké, hogy dekompresszió, de hogy is kell használni? :U

(#22208) xcvbxcvb válasza dzsi23 (#22207) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Az volt a kérdés mit lehet vele mérni :) .
Búvárkodáshoz nem értek. Gondolom van valami időtartam amire meg kell állni emelkedés közben, ezek lehetnek jelölve.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#22209) Donki Hóte válasza EnterR (#22202) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nagyon jó kérdés az, hogy mi számít hamis Parnis órának.

Egyrészt minden Parnis márkajelzéssel ellátott órát valamilyen Parnishoz kötődő gyárban és/vagy Parnis alkatrészekből raknak össze, tehát ilyen értelemben hamis Parnis óra nem létezik.

Másrészt viszont maga a Parnis cég írja le a saját honlapján, hogy vannak olyan Parnis márkajelzéssel ellátott órák, amelyekre a gyár semmiféle garanciát nem vállal, illetve semmilyen támogatást, vagy szolgáltatást nem nyújt hozzájuk.

Ezek - ha nem is hamis, de - a gyár által is másodosztályúnak tekintett termékek.

Itt a topikon szerintem messze 10 alatt van azon órák száma, amelyek a Parnis szerint az első osztályba tartoznak, viszont százszám vannak olyan órák, amelyek másodosztályúak. Természetesen a másodosztályú órák között is vannak jobban sikerült darabok és vannak rosszabbul sikerült darabok.

Nekem két Parnis órám van, nagyon nagy a minőségkülönbség közöttük, az egyik egy jobban sikerült, a másik egy gyengébben sikerült darab a másodosztályból.

Akinek szerencséje van, az jobb minőségű darabhoz jut hozzá, akinek nincs az gyengébb darabot fog ki. Nem véletlen, hogy az eladók eléggé könnyen adnak árvisszatérítést, hiszen ők is tudják, hogy az nagyon vegyes minőségű órákat adnak el.

Előfordul olyan eladó is, aki vesz többezer Parnis órát és válogat közülük. A jobbakat meghirdetik 80 - 120 dolláros ársávban fix áron, a gyengébbeket meg Ebay aukción értékesítik, viszik amennyiért viszik.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#22210) pulutodurumo válasza Donki Hóte (#22209) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Amit a parnis.org ír az nettó faz55ág. Csak megpróbálják a saját boltjukba terelni a vevőket.
Érdekes módon, van több olyan Parnisom, amit ebayen vettem, van hozzá doboz, papír, és acél a tok, zafír az üveg.
Nem minden igaz ám a internetbe benne van.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#22211) Keil Walker válasza xcvbxcvb (#22204) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Én is várok most egy 710634-et szintén Dmitry-től. 3 hete rendeltem öcsémnek, tegnap kértem tracking number-t, meg is adta csak nem működik a nyomonkövetés. Te kértél tőle számot? Működik?

(#22212) Donki Hóte válasza pulutodurumo (#22210) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A mostani Parnis vita pont abból indult, hogy valaki Ebayen vett Parnis órát és rövid idő alatt pár funkció lehalt az óráján. Esélyt sem adnak neki, hogy visszaküldje és kap egy jót, hanem részleges árvisszatérítést adnak neki.

Ez pontosan azt támasztja alá, hogy nem egységes az órák minősége és ezt az eladók pontosan tudják. Ha neked jó óra jutott, az nem azt jelenti, hogy hülyeséget ír a parnis.org, hanem azt, hogy eddig szerencsés voltál a vásárlásban.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#22213) pulutodurumo válasza Donki Hóte (#22212) üzenetére


pulutodurumo
őstag

De ha nem egységes az órák minősége, és csak a parnis.org árul acél totkos órát, az ebayes mind ötvözet - mert ez van a táblázatban - akkor hogy kaphatok én acél tokos órát ebayről? Az is benne van a táblázatban, hogy az ebayes szerkezetek nincsenek olajozva. Az is kamu. Ez egy legenda, nyilván voltak / vannak olyan szerkezetek amit péntek délután raktak össze. De a Watch Repair Channelt futtató órás csóka is vett SeaGull szerkezetet, megnézte, és volt benne kenés.

Hogy fix áron a jobbakat adják el, az valószínű. Az öt Parnisból amim van, egy tényleg nem tökéletes, apró esztétikai hibája van, de tökéletesen működik.

Az meg hogy valami hibás, előfordul. Márkás termékeknél is. Hogy az adott ebayes eladó hogyan intézi a garanciát, ahhoz a gyártónak - legyen az a Parnis, a Sony, vagy bárki - mégis mi köze van?

A parnis.org összegyűjtött pár tévhitet, meg random dolgot, hogy náluk vásárolj. Ennyi. Azért érheti meg mégis innen venni, mert két év garanciát ígérnek. De az a táblázat, tényleg egy marhaság.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#22214) dzsi23 válasza xcvbxcvb (#22208) üzenetére


dzsi23
addikt

Igen, van, csak nem tudom, hogy mennyi. Pl. az a 18-as a 60-as mellett abszolút bekavart, gondoltam, hátha te vágod, ha már szóba hoztad, mert nekem lövésem sincs. :D

(#22211) Keil Walker:
Ha nem működik a tracking, még nem adta fel a csomagot. Várj pár napot.

(#22212) Donki Hóte:
"Esélyt sem adnak neki, hogy visszaküldje és kap egy jót, hanem részleges árvisszatérítést adnak neki."

Lemaradtam... ez melyik eset volt? Kinek nem volt lehetősége visszaküldeni? :F :F

(#22215) Breki válasza Donki Hóte (#22212) üzenetére


Breki
veterán

Ez nem így van.

Egyrészt nem csak a parnis.org hivatalos weblap van.

az összefoglalóban anno összeszedtük az összeset

pl

http://www.parniswatch.pro/

Ezen kívül van német Parnis oldal is, persze más árakkal.

A valódi Parnis sztorit pedig pár napja linkeltem.

Itt lett kitárgyalva
[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#22216) Breki válasza dzsi23 (#22214) üzenetére


Breki
veterán

Erről van szó szerintem.

[link]

de elsőre azt hittem rólam :C

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#22217) Donki Hóte válasza dzsi23 (#22214) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Igen, az a sztori, amit Breki linkelt!

#22215 Breki Tehát nem az az igazság, amit a parnis.org-on lehet olvasni (ami a források túlnyomó többsége szerint az igazi Parnis honlap), hanem az az igazság, amit a szomszédod unokanővére keresztfiának a munkatársa írt le minden különösebb alátámasztás, vagy megerősítő külső hivatkozás nélkül :)

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#22218) dzsi23 válasza Breki (#22216) üzenetére


dzsi23
addikt

Kizárásos alapon, csak erről az esetről lehet szó. :D
De ő is ugyanúgy visszaküldhette volna, csak nyilván ő sem akarta, mert egyrészt macerás, másrészt sok idő a szállítás. Olyat viszont senki sem írt, hogy nem küldheti vissza, nem tudom, honnan szedte Donki Hóte. Pedig ~4 órája kértem, hogy ne terjesszünk halandzsát, erre itt a másik...

(#22217) Donki Hóte:
:N

[ Szerkesztve ]

(#22219) Donki Hóte válasza dzsi23 (#22218) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Bocsi, de nekem sem engedték meg, hogy visszaküldjem a vásárolt és nem megfelelő órát!!!

Nekem a rotor erősen surlódott, meg a felhúzóval is voltak gondok. Azt mondta az eladó, hogy nem tud másikat küldeni, ne is küldjem vissza. Nekem is csak visszatérítést volt hajlandó adni. Ali sem avatkozott közbe, hiába kértem :(

Ezután került sor a sztorira az órásnál, ahová azért vittem be, hogy olajozza meg kicsit a forgás közben suhogó rotort, mert ilyen állapotban eladni sincs esélyem az órát, mert nagyon csúnya hangja van a rotornak forgás közben. Ekkor volt az, hogy az órás az asztalra se engedte letenni az órát, megnézni sem volt hajlandó, nemhogy olajozni.

Pedig olyan órásról beszélek, akihez rendszeresen viszem a kínai óragyártás legalját (Geneve, SKMEI, Megir, stb.) elemcserére, soha semmi kifogása sem volt a kvarcórák szétszedése, összerakása ellen.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#22220) schawo válasza Donki Hóte (#22212) üzenetére


schawo
titán

🐄💩

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#22221) nebancsa


nebancsa
senior tag

Azt azért leszögezhetjük, hogy amit a parnis.org küld arra vállal garanciát, és biztos az van amit leír róla, zafír, kékített csavaros szerkezet, bőr szíj, valamennyi vízállóság stb. Pedig ha nem tőlük vetted, akkor próbáld az eladótól behajtani a garanciát, mert a gyár nem fog rá adni. Továbbá azt sem szavatolja hogy amit más viszonteladó árul, olyan összetevőkkel árulja ami nála a weblapon van. Így akár lehet olcsóbb szerkezet, sima ásványi üveges verzió is, épp a megrendelő épp milyet kér. Viszont ha a viszonteladó minőségibbet kér, akkor azt gyártanak neki, csak ember legyen a talpán, hogy képről eldöntse a vevő ezt. :)

(#22222) Donki Hóte válasza Breki (#22215) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Itt egy kép az általad ajánlott parniswatch.pro oldal kínálatából.

Azt hiszem, hogy ez eldönti a vitát. A linken lévő óra alapára 120 dollár.

A díszdoboz felára 15 dollár, a zafírüveg felára 45 dollár, a vízállóság felára 25 dollár.

Tehát létezik Parnis óra ásványi üveggel, nem vízálló verzióban illetve létezik ennek az órának kinézetre gyakorlatilag megegyező kivitele zafírüveggel, vízálló tömítéssel.

Vagyis akkor valóban létezik első és másodosztályú verzió a Parnis órákból, akárhogyan próbáljátok ezt tagadni :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#22223) Breki válasza Donki Hóte (#22222) üzenetére


Breki
veterán

egyrészt nem akárki állította ezt hanem a német cég egyik vezetője, ott van a neve eredeti szöveg stb.

És nem arról van szó, hogy nem lehet többféle változatban kapni, és lehet extrákért üveget meg hasonlókat kérni ezt senki se cáfolja. Egy fórumtársunk le is írta korábban ezt, hogy, ő hogy kért különböző extrákat.

Azt cáfoljuk, hogy csak a parnis.org-on lehet jó parnis órát venni és azt hogy ők állítják be, hogy csak náluk lehet erdeti jó minőségűt venni a többi mind szar.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#22224) schawo válasza nebancsa (#22221) üzenetére


schawo
titán

kékített csavaros kékre festett

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#22225) schawo válasza Donki Hóte (#22222) üzenetére


schawo
titán

Attól még az összes eredeti Parnis.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#22226) xcvbxcvb válasza Keil Walker (#22211) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Először koche-viktortól rendeltem, több mint 2 hónapja, nem jött meg az óra. Tőle kértem kb 3 hét után tn-t küldött is, de én sem tudtam megnézni, meg írta is a levélben hogy lehet hogy nem fog működni akkor írjak neki és megkérdezi.

A mostani rendelésem még csak tegnap adta fel.

Szerintem ez olyan tn lehet mint a mi ajánlott küldeményünk, amire adnak tn-t de csak a posta saját rendszerében tudják megnézni.
Meranomtól kb 4 hét után jött meg a rendelésem.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#22227) Donki Hóte válasza Breki (#22223) üzenetére


Donki Hóte
veterán

OK, ha olyat állítottam volna, hogy csak a parnis.org-ról lehet jó parnis órát venni, akkor tévedtem (bár emlékeim szerint nem állítottam ilyet) :R

A parnis.org-on lévő FAQ-ot csakis azért hoztam be, mert ott írták le korrekten, hogy mi a különbség az első osztályú és a másodosztályú Parnis órák között. Még több különbséget sorolnak fel, mint amit a parniswatch.pro oldalon feláras tételként megjelölnek, valószínűleg, ha a 120 dolláros óra árát az extrák bepipálásával 200 dollár felleti értékre viszed fel, akkor ott is megkapod az olajozást, a minőségellenőrzést és az acél tokot.

Sőt, valószínűleg kapsz garanciát is az órára, nem fogják 5-15 dollár árengedménnyel kiszúrni a szemedet hibák esetén.

Az mindenesetre nekem biztosnak tűnik, hogy 80 dollár alatt csak egy ásványi üveges, öntvény tokos, nem vízálló, kenetlen, garancia nélküli Parnis órát kapsz meg, ha ezeket az opciókat is szeretnéd, akkor jóval 100 dollár feletti árat kell fizetni az óráért :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#22228) schawo válasza Donki Hóte (#22227) üzenetére


schawo
titán

Az olajozást mindig megkapod, annak az ellenkezője önmagában bullshite. Ahogy az öntvény tok is. Bizton állíthatom, van több nem parnis.org-os, olcsó, ásványi üveges Parnisom. Acél tokkal, rendesen olajozva. Garanciát meg mindig a kereskedő vállalja, annak semmi köze semmihez. Az nem az óra minőségét jelöli, hanem az adott kereskedőét. Persze egy jó kereskedő által, reményteli garanciális körítéssel eladott óra értékesebb is lehet, szóval közvetetten hat rá.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#22229) dzsi23 válasza Donki Hóte (#22227) üzenetére


dzsi23
addikt

Oké, most már biztos, hogy csak trollkodsz. :))

(#22226) xcvbxcvb:
Dmitry és Viktor ugyanaz a személy (vagy együtt dolgoznak).
Ha ROxxxxxxxxxRU formátumú a TN, akkor követhető. Ha ennek ellenére üres a tracking, akkor még nem adták fel.

(#22230) nebancsa válasza Donki Hóte (#22227) üzenetére


nebancsa
senior tag

A kívétel erősíti a szabályt :) időnként ki lehet fogni zafírosat is 80 dollár alatt.
Öntvénytokos parnis-t még nem láttam amúgy...

(#22231) xcvbxcvb válasza dzsi23 (#22229) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Remélem nincs igazad hogy egy személy vagy társulás. Ezt miből gondolod, tudod ?

Megnéztem, ez a tn formátuma, valóban a meranom-os rendelésnél látható a levél útja, az óránál azt írja nem lát semmit. Lehet hogy feladta simán és bekamuzott valami tn-t. Azán a postán eltüntette valaki, vagy nem is adta fel, ami simán átverés.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#22232) Donki Hóte válasza dzsi23 (#22229) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem trollkodok, őszintén elmondom a véleményemet a Parnis cégről, ami nem túl jó. Két órám van tőlük, egyik sem tökéletes. Ez van :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#22233) dzsi23 válasza xcvbxcvb (#22231) üzenetére


dzsi23
addikt

Rendeltem már mindkét eladótól, de mindig Dmitry adta fel a csomagot, ugyanarról a címről, és ugyanazon az útvonalon jött, ezért gondolom. :) Nem hiszem, hogy átverés, mivel visszakapod a pénzed, ha nem érkezik meg a csomag. Valószínűbb, hogy sok a megrendelés, és nem bírnak vele. Vagy csak lusták. Kikérik a TN-t odadobják a vevőnek, aztán feladják a csomagot, amikor kedvük van. Viszont a TN követhető, csak várni kell, hogy mutasson valamit.

(#22234) EnterR válasza dzsi23 (#22203) üzenetére


EnterR
veterán

Hát ezt mondom, hogy nem az. :D Két product line van, ennyi az egész.

Egyébként mintha pont itt olvastam volna, hogy a parnis.org sem a gyártó oldala, hanem valami halandzsanevű cég tokozza/gyártja, ez csak egy értékesítési csatorna. De lehet, hogy a másik órásban volt róla szó.

Na, frissen linkelte is Breki. :R

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#22235) Breki válasza Donki Hóte (#22232) üzenetére


Breki
veterán

Nekem 20-30 volt legalább. Eddig semelyikkel nem volt gondom kivéve ezt az egyet. De szerintem ez se a Parnis cég hibája.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#22236) xcvbxcvb válasza dzsi23 (#22233) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Az jó :F , lehet hogy dropshippingelnek akkor valahonnan .

Mondjuk kellett nyitnom ticketet, mert bár azt írta hogy persze, visszautalja a vételárat de az nem akart megérkezni.

De nem mutat semmit a tn, és 2,5 hónap alatt se képes teljesíteni egy megrendelést azért az átverés szerintem.

Alin vannak vostok szerű gumi szíjak barátságos árban. Meg találtam vostok polót :)

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#22237) Kornel


Kornel
veterán

Mik az induló márkák / típusok (árban), ha minimum lenne a zafír üveg és az acél tok egy óránál?

(#22238) xcvbxcvb válasza Kornel (#22237) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Ebayen vannak Parnisok 22 ezertől. A webshopokban meg 140$-tól.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#22239) pulutodurumo válasza Kornel (#22237) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Egy ilyet 10e alatt el lehet hozni liciten, ha van még.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#22240) @mriya@ válasza xcvbxcvb (#22236) üzenetére


@mriya@
őstag

Csomószor nekifutok egy ilyen "búváros számlapos" Vostok megvásárlásának, de a fizetés előtti pillanatban mindig meggondolom magam.
Tizenéve tart nálam ez az állapot. :K

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#22241) Keil Walker válasza @mriya@ (#22240) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Nekem csak egy éve :D De most rendeltem egyet ajándékba öcsémnek. Könnyen lehet, hogy végül magamnak is veszek majd.

[ Szerkesztve ]

(#22242) dzsi23 válasza @mriya@ (#22240) üzenetére


dzsi23
addikt

Én megvettem azt a Vostokot, ami a legjobban tetszett nekem, és drága is Vostok viszonylatban, azóta egyiknél sem érzek vásárlási kényszert. Bár közben már azt is eladtam, de ettől úgy érzem, hogy ezt a márkát már kipipáltam. :D A Vostok-Europe már más kérdés, ott amit megvennék, nagyon nagy lenne rám, szal szóba sem jön.

Viszont kicsit ijesztő is, hogy ezt érzem... vajon ha megvehetném bármelyik luxusórát, és meg is venném, ami tetszik, akkor utána vágynék még valamelyikre? :U Mázli, hogy nincs annyi pénzem. :D

(#22243) Breki


Breki
veterán

Egy kis érdekesség

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#22244) Tsebacsi válasza Breki (#22243) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Túl vannak fizetve a srácok, sehol egy Megir, egy Parnis... :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#22245) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Írtam Dmitry-nek, hogy nem látom a nyomonkövetést. Ezt válaszolta:

"Hello, on the official website of Russianpost https://www.pochta.ru/ : specified "parcel on the way" but detailed information is not available sometimes it happens I sent a request to the postal service, in 1-2 days you will be able to track the parcel, I think you will receive it in 5-10 working days
Please don't do bad feedback for me it's very important. Please forgive me for this problem.
kind regards Dmitry"

Megnéztem a linkelt oldalon is. Ott tényleg létezik a csomag, legalábbis amit Google fordítóval ki tudtam bogozni a cirill betűkből.

[ Szerkesztve ]

(#22246) nebancsa válasza dzsi23 (#22242) üzenetére


nebancsa
senior tag

Nálad úgy látszik a vásárlás öröme (megnézés, utánajárás, paraméterek figyelése, hol olcsóbb) miatt veszel órát. Mikor már meg van nem okoz örömet, így könnyen meg is tudsz tőle szabadulni.
Nálam más az eset leírás, én képtelen vagyok eladni egy órát ha már megvettem :)

(#22247) nebancsa válasza xcvbxcvb (#22236) üzenetére


nebancsa
senior tag

Viszont érdekes orosz óra nincs az alin, még hasonlót, másolatot sem láttam.

(#22248) xcvbxcvb válasza @mriya@ (#22240) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Nekem is tetszik a vörös vagy kék számlapos.


Egy ilyen 100—as tokkal fekete vagy vörör lünettával nem lenne rossz.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#22249) dzsi23 válasza nebancsa (#22246) üzenetére


dzsi23
addikt

Azért a Vostok megvolt 5 hónapig, és egészen az utolsó 1-2 hétig úgy gondoltam, sosem adom el. Aztán egyszer csak mégis. De a Parnisom is fél éves már, és van olyan órám is, ami megvan egy egész éve. :) Szerencsére nincsenek milliárdjaim, így csak szépen apránként tudok feljebb lépni, mindig van olyan, amit "megkívánok". :D

(#22250) xcvbxcvb válasza Keil Walker (#22245) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Tegnap előtt rendeltem meramomtól is alkatrészeket. Most küldte a tn-t,de még nem látszik,persze ez még lehet természetes.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.