Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35751) venember83 válasza Tizedes1 (#35750) üzenetére


venember83
nagyúr

Az ultegrás azért esett ki, mert nem egy neves váz, ki tudja, hogy milyen minőségellenőrzés zajlott a gyártás során, illetve a késztermék végső vizsgálatánál.

A Giost láttam én is, nem csúnya, de alumínium és nem mai darab, én inkább nem vennék ilyen használt alumíniumot, még ha egy ilyen patinás név is van mögötte. Inkább acél, az biztosabb. A Battaglin is alumínium, bár a Chorus szett tényleg nagy plusz pont. A Maxinál tudtommal kb. úgy lehet alkudni, mintha a fogát húznád az embernek, leginkább sehogy. Én a Sigát választanám, abszolút jó felszereltség, új, nem is csúnya, ha megvan rá a pénzed és méretben is jó, hajrá.

Reggeli tanácsadás is kipipálva.

(#35752) norbee2244 válasza Tizedes1 (#35750) üzenetére


norbee2244
senior tag

Maxiékat hagyd ki. Egy átvágós bagázs akik a bringára se néznek úgy adják el csak behozzák külföldről és csókolom.

Az ultegrás sem lehet amúgy rossz vétel hiába szóljátok le egyszerűen NEM KERÜLT RÁ MATRICA ,de én az author-nak gyártott váznak nézem a 2004-2008 közti időkből amik viszont egész kellemes vázak,de ettől függetlenül még mindig a siga,mert csomó dolgot kipipálsz vele ( újat vettél nem költesz rá egy évig vagy kettőig stb stb)

albert8: Kinek mit takar a takarítás. Mtb-nél természetesen durvább,mert ott teleszkópot kell pucolni és egyebek,de szerintem egy 3-4 óra alatt az egészet nagyon alaposan lelehet pucolni még ha elsőnek csinálod is.

[ Szerkesztve ]

www.casehouse.hu

(#35753) ludsimon


ludsimon
veterán

undefined

(#35754) TESCO-Zsömle válasza ludsimon (#35753) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Innen nézve félelmetes és gyönyörű. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35755) ludsimon válasza TESCO-Zsömle (#35754) üzenetére


ludsimon
veterán

Egy kis photoshop is látszik belőle, de szerintem is. :K

undefined

(#35756) norbee2244 válasza ludsimon (#35753) üzenetére


norbee2244
senior tag

Itt a Velencei - hegységben is van hasonló rész amikor eltévedtünk akkor bukkantunk rá. Igen félelmetes tud lenni lefelé :K

www.casehouse.hu

(#35757) lecsokolbi válasza norbee2244 (#34982) üzenetére


lecsokolbi
aktív tag

Fulcrum red metal 5 öt vettem még a régi bringára másfél hónapja. Egy kategóriával jobb meg valahogy jobban bejön a szilenker(igazi hangtalan vadállat :DDD )

Hirdesd az igét hátha valaki felfigyel rá :) :R

Bocs a késői válaszért, csak nincs gépem most, net közelbe meg ritkán kerülök öcsém miatt :D

- Mindenki hazudik! -

(#35758) rétisün válasza lecsokolbi (#35757) üzenetére


rétisün
veterán

"net közelbe meg ritkán kerülök öcsém miatt"

van egy eladó laptopom :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#35759) ludsimon


ludsimon
veterán

Egy kérdés.

Az lehetséges, hogy maga a naci betétje kopott el?
Tegnap előtt olvastam erről, hogy az is el tud kopni és tegnap 50. km után kegyetlenül rossz volt, kidörzsölte a combomnál, amit eddig csak 200 kili után tapasztaltam.

Lehet, hogy az olcsó gagyi Lidlis nadrág miatt van ez?

Tudtok nekem olyan nadrágot ajánlani, ami jó és tartós is (tapasztalatból, nem hallomásból!!!! )?

Nagyon kellene már ez a szett, de inkább jövő tavasszal veszek ilyen szettet most már, de mondjuk ha ennyire 'tartós' a betét (gondolom ennyire,...) akkor csak felsőt veszek inkább, itthon meg veszek valami minőségi nadrágot.

Elképesztő, hogy még a betét is el tud kopni... :Y

[ Szerkesztve ]

undefined

(#35760) lecsokolbi válasza ludsimon (#35759) üzenetére


lecsokolbi
aktív tag

Mindjárt megyek be a boltba haverhoz szerelni :)

Megkérdezem tőle milyen márkát javasol, van bent neki is egy csomó, én is terveztem egy normális nadrág megvételét mert jelenleg egy Chiba (feszülős) és egy régi kinőtt freeride naci belegombolható betét házasságában töretem fel a seggem :DDD (mamikámmal belevarattam mert a Chibába szétszakadt a szivacs :((( 6000ért nem vártam többet de nah :N )

Egy méretet meg típust(kantár, sima, nerc :DDD ) mondhatnál gyorsan.

[ Szerkesztve ]

- Mindenki hazudik! -

(#35761) ludsimon válasza lecsokolbi (#35760) üzenetére


ludsimon
veterán

Kantár - L es megfelel.

Norbi:

Te milyen nadrágot használsz és mennyi km tettél bele? :DDD
Hülyén hangzik tudom. :DDD

[ Szerkesztve ]

undefined

(#35762) norbee2244 válasza lecsokolbi (#35757) üzenetére


norbee2244
senior tag

Jó cumo én vagy 1-esre vagy 3-4re utazok.

Simon: Segg kérdése..nekem már oly mindegy konkrétan a drágább gatyóim voltak kényelmetlenek tehát most már csak használt értelmesnek kinéző gatyát veszek szinte. Viszont megoldódott a gatya kopás problémám hátha valaki ilyennel küzd: a nadrág hátsó része kezd kikopni az üleptől kb 15cm-re. Amióta lecseréltem kisebbre a vázam semmi problemo nincs és a nyakam mögötti rész sem fáj annyira illetve kevésszer. 183 centi Simon és m-l a mérete emlékeim szerint.

Hujuj megy ám az ismerkedés :P

Tizedes: Én mindig ilyen sapoban járok szinte csak nekem még a htc-columbia-s időkből maradt egy szép sárga lélek. Kényelmes nagyon meg olyan kis országutis ( bratyóm szerint kőműves sapka )

Simonszerk: van egy nw gatyám abba 5-öt és kegyetlen kényelmetlen volt,de nekem a heréim szoktak bent maradási küzdelmeket folytatni tehát sokszor becsúszik alulra nah az az ami igazán fájni tud. Aldi-s gatyókat zúztam egy darabig azok rendre 5-6e-t kibírtak aztán hátul kopás jelent meg utánna átlátszóak voltak tehát téli gatyóként használtam csak,de el sosem szakadt. Most is egy northwave csapatgatyát nyúzok 5-6 ezre talán,de bajom nincs vele. Miután haza estünk akkor sem nagyon éreztem,hogy valami történt volna ott lent..

[ Szerkesztve ]

www.casehouse.hu

(#35763) Tizedes1 válasza ludsimon (#35759) üzenetére


Tizedes1
aktív tag

Ez a szett jó árban van, kérdés, hogy minőségi e....
én ezt néztem ki
, de a sityak alá nem tudom, milyen lenne az a sapek. :U

Azt tudom, hogy alsógatya nélkül kell használni ezeket, de én tekertem már úgy 140km-t, hogy nem az alsógatya tört... hanem a fenékcsontomat az ülés... :((

(#35764) salieri. válasza Tizedes1 (#35750) üzenetére


salieri.
őstag

Siga az új. Alkudd le 160k -ig akkor már jól fogsz járni. 900 euro körül van az új ára!
Maxi Bike:Személyesen kell venni a gépet és akkor nem lehet baj.
Egyszer volt már vele gondom ,de orvosolta. Alkudni meg biztosan lehet náluk,én mindig is alkudtam 5-15k között.
Az meg ,hogy külföldről hozzák be nem jelenti azt ,hogy hulladék.
A németek sem akasztanak már fel fákra nagyon országúti gépeket, hanem eladják flohmarktokon.

(#35765) norbee2244 válasza salieri. (#35764) üzenetére


norbee2244
senior tag

Személyesen vettem náluk használt kereket úgy megvolt ütve oldalról,hogy az kegyetlen. Egyetlen baj volt,hogy siettettek nagyon és időm sem volt itthonról meg ha vissza viszem ugyan nem hiszik el. Másrészről nagyon sok dolog iszonyat drága náluk pl outiknak a 80%-a ,de a maradékot kilehet fogni. Láttam multkor náluk egy jót pld.

Szerk.: Persze tudom ez a saját saram,de előtte ott hangoztatta,hogy fú így meg úgy tökéletes és egyebek én meg gondoltam,hogy ha kirak valamit a polcra akkor valószínű nem rak ki ilyet.

Amúgy lassan az egész használt piacról ez a véleményem pedig nem keveset adok veszek. Ott próbál átverni mindenki ahol csak lehet.

[ Szerkesztve ]

www.casehouse.hu

(#35766) ludsimon válasza norbee2244 (#35765) üzenetére


ludsimon
veterán

Nagyon ígéretesnek tűnik!!!!

IV. Pilis kupa Esztergom 2011 szeptember 25

undefined

(#35767) ludsimon válasza norbee2244 (#35762) üzenetére


ludsimon
veterán

Akkor rendben, mert 6500 kili van a Lidlisben, szóval akkor lehet számítani 6e km után ilyen kopásokra?

szerk.:

Maxi-bike:
Reklamálni kell és ennyi visszavinni visszakérni a pénzt. Én hevesebb vérmérsékletű vagyok ezen a téren biztos nem hagytam volna ennyiben. :DDD Csapj az asztalra! :D Keményen! :D Vagy pedig terjeszteni, hogy egy szemét banda és senki ne vásároljon náluk.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#35768) salieri. válasza norbee2244 (#35765) üzenetére


salieri.
őstag

1 bringáért nem érdemes kimenni több 100km,1000km.
Moser Columbus Cromor fékváltós,full tri colorral pl 145 euro.
Ez itthon kb 150 K .
Szóval tényleg nagy haszonnal dolgoznak.
De még megadják érte... Addig sajnos ez van..
Én itthonról küldtem egyszer neki vissza 1 kereket,meg 2 gumit.
Nem vásároltam nála már vagy 2 éve , közben elszaladhatott vele a ló?

(#35769) norbee2244 válasza salieri. (#35768) üzenetére


norbee2244
senior tag

Én nagyon dicsértem őket anno náluk vettem az első bringám és hozzájuk jártam 2008-2009 aztán utánna pár évig nem mentem és tavaly már eléggé máshol jártak agyban más lett a bolt más . A hozzá állás ugyan úgy dicséretes tehát pl most ősz végén megyek hozzájuk campa szettért,de 10x átnézem helyben az biztos.

Simon: Nem azt mondani,hogy ígéretesnek tűnik hanem cókmók összepakol és jönni velem. Értettem? Igen igazad van,de egyrészről akkor dolgoztam és örültem,hogy feltudtam menni ha meg 1 hét múlva viszel vissza valamit akkor az nem az igazi( hozzám is már akartak vissza hozni olyan telefont amit 1 hónapja adtam el elég érdekes volt elhiheted) .

www.casehouse.hu

(#35770) ludsimon válasza norbee2244 (#35769) üzenetére


ludsimon
veterán

pü-t dobok. :D

undefined

(#35771) Toomy válasza ludsimon (#35746) üzenetére


Toomy
senior tag

madmike-nak és Istvánnak is igaza van! Engem is Timi szembesített vele miszerint ha van kerékpárút akkor köteles azon menni az ember még ha nincs is kitiltva. Én is rosszul tudtam és még jó hogy nem hurrogtam le egy rendőrt sem emiatt ;)
A rendőröknél meg ki kell magyarázni hogy miért nem ott megy az ember. Ha meg akar büntetni úgy is meg fog bármit is mond az ember. :K

Ahogy nézegetem a radart, igen nehéz lesz ma tekernem. :U A reggeli kutyasétánál is volt egy kis zivatar és folyamatos az utánpótlása is...

[ Szerkesztve ]

(#35772) madmike válasza Toomy (#35771) üzenetére


madmike
őstag

Én is úgy terveztem, hogy ma bringával megyek haza anyámékhoz Esztergomba, Dobogókőn keresztül, de lehet lemondok róla.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#35773) ludsimon válasza Toomy (#35771) üzenetére


ludsimon
veterán

Ez egy akkora hülyeség, hogy nemigaz!
Használja a bicikliutat akinek 559-es kereke van, vagy próbálja ki 700/23-assal.
Ha az 559-es rohangálóssal megyek ide oda, természetes, hogy a bicikliutat használom, mert ott a 42/559-es külső elnyel minden sz*rt, de 700/23-assal ne vicceljünk már!

Jah nektek volt igazatok!
Nekem már összefolynak ezek a hülye szabályok! Át kellene az egészet írni mert úgy hülyeség ahogy van. Remélhetőleg az új kreszben lesznek nagy változások.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#35774) madmike válasza ludsimon (#35773) üzenetére


madmike
őstag

nekem a biciklis utak kapcsán nem is feltétlenül a minöségükkel van bajom, hanem azzal, hogy sokkal lassabban lehet rajtuk haladni a sok bekötőút miatt. Persze ez főleg Bp-re jellemző. Meg sokszor tele vannak üvegszilánkkal, porral, baromi könnyü rajtuk begyűjteni egy defektet.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#35775) ludsimon válasza Toomy (#35771) üzenetére


ludsimon
veterán

Időjárás:

A vicc az egészben, hogy időkép nyugatabbra jósolt esős időt, ide nem!
Ráadásul köpönyeg is elbukta, mert reggelre mondott csak esőt, délben már felhős-napos időt.

Az összes előrejelzés egy big fail!

Fél nappal előre nem képesek előre megmondani az időjárást!
Az aktuális időjárás a mérvadó, radarkép.

Szerk.:

lám lám!
Eddig csak csepergett.

Most kezdett el szakadni az eső itt Rákosszentmihályon! Ez igen előrejelzés *-os 1-es!

[ Szerkesztve ]

undefined

(#35776) rétisün válasza ludsimon (#35775) üzenetére


rétisün
veterán

"Az összes előrejelzés egy big fail!

Fél nappal előre nem képesek előre megmondani az időjárást!"

igen, sajnos ez így van. szerdán-csütörtökön akartam kérdezni (miután az előrejelzéshez képest pont ellenkező irányú szélben mentem), tud-e valaki normális előrejelző oldalt, de valószínűleg nincs ilyen.
sőt, az időképen még az aktuális szélirány is rossz sokszor, vagy csak itt a dombok miatt fúj mindig máshogy, nem tudom, de az se ér egy kalap semmit se :(

(egyre inkább az a véleményem, hogy ez az egész időjáráselőrejelzés egy nagy humbug, ablakon kidobott milliók-millárdok. akárcsak az űrkutatás. vagy csak már annyira el van cseszve az egész légkör, meg minden, hogy amiatt nem működnek normálisan az eddig ebvált módszerek az előrejelzésben.)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#35777) szki válasza rétisün (#35776) üzenetére


szki
őstag

Örüljünk, hogy nekünk legalább jut eső itt nyugaton:K
A dombok között trükkös a szél. Gyakran nem is kört tekerek, mert úgyis mindig szembe jönne. Inkább egy oda-vissza tekerés.
Amúgy most nálunk 15 C fok van (és esik is), ami futni még meleg is picit. De bicajozni hűvös a jó kis kánikulák után.

[ Szerkesztve ]

(#35778) Moric válasza ludsimon (#35759) üzenetére


Moric
aktív tag

Nekem van ilyen Monton ruhám. Nem egy csúcsminőség. Elsőre olcsónak tűnik, aztán mikor fél évente kell újat venni, akkor azért az olcsóság átértékelődik.

Itthon van 3-4 cég is akik többek között kerékpáros mezeket varnak nagyon jó minőségben. 10-20 darab rendelése esetén saját mintát is legyártanak. Igaz, drágább de 2 év után még mindig használható.

A régiek azok valahogy tartósabbak voltak. Van 5-6 éves gatyóm, ami jobb állapotban van mint a 2 hónapos Monton.
Így engem is érdekel, hogy mi a mostanában kaphatóak közül a legjobb, legtartósabb.

(#35779) madmike válasza Moric (#35778) üzenetére


madmike
őstag

a Lidl-ben, hogy vannak ezek bringás nadrágok? Csak akkor lehet kapni ha benne van az újságban? Vagy minden héten menjek be és egyszer szerencsém lesz?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#35780) ludsimon válasza madmike (#35779) üzenetére


ludsimon
veterán

:DDD

Most írtuk, hogy nem érdemes megvenni, mert hulladék, 5-6 hónap használat után lehet újat venni.

undefined

(#35781) anaqer válasza rétisün (#35776) üzenetére


anaqer
veterán

Szerintem meg elég klassz dolog, hogy legalább ilyen pontossággal működik az előrejelzés. Ha belegondolsz, elég komplex egy rendszer a légkör, és a megismerésére fordított pénzeket kidobottnak nevezni meglehetős szűklátókörűség... az űrkutatásos dolgot meg nagyon remélem, hogy csak viccből írtad.

(Mondom ezt úgy, hogy tegnap hazafelé remekül szarrá áztam.)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#35782) madmike válasza ludsimon (#35780) üzenetére


madmike
őstag

5-6000km nekem kb pont egy szezon, és azért nem mindegy, hogy mennyiért veszi meg az ember. A Lidl-s gatyák meg ha jól sejtem bagóért vannak.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#35783) ludsimon válasza madmike (#35782) üzenetére


ludsimon
veterán

2-3 ezer asszem.

Szemben egy minőségi ami 10-12k körül van és cserébe 2-4 évig használhatóak...
Kényelmesebbek és jobb minőségűek, nem szakadnak szanaszét..

[ Szerkesztve ]

undefined

(#35784) D.Orion válasza madmike (#35743) üzenetére


D.Orion
veterán

Ez valami ősrégi szabály lehet, mert a kettő közül egyik állítás sincs érvényben. Ahol az útra való ráhajtásnál(nem a telekről történő ráhajtásnál), a kereszteződésnél nincs tiltó tábla, akkor ott közlekedhetsz kerékpárral. Itt Szfvár mellett van Kisfalud - Pákozd - Sukoró útvonal ami erre kitűnő példa. Végig ki van alakítva a kerékpárút Pákozd végéig és ahol tilos menni kerékpárral ott kint a tiltótábla, ahol viszont mehetsz az úton is, ott nincs. Többségében az úttal párhuzamosan halad a kerékpárút, településen belül és kívül is. Egy kereszteződés feloldja a tiltótáblát.

[ Szerkesztve ]

(#35785) csabi94 válasza ludsimon (#35780) üzenetére


csabi94
őstag

Nekem semmi baja, szerintem annyit megért amennyibe került.

(#35786) ludsimon válasza csabi94 (#35785) üzenetére


ludsimon
veterán

Ki mondta, hogy nem ér annyit amennyibe kerül? :F

Azt mondtam, hogy gagyi minőségű. :DDD Azért a pénzért én nem is vártam többet mondjuk.

undefined

(#35787) Xantomas válasza salieri. (#35768) üzenetére


Xantomas
őstag

egy kopesre van a baratnomtol a maxi-bike, neha beugrunk bringakat nezni, olcsobban osszedobtam egyet alkatreszekbol, mint vehettunk kompletten.

Sot. Minap haragudtam meg nagyon rajuk, mikor, a vateran licitalt rs judy villa, es ktm fel bringat meglattam naluk, dupla aron. 10 ft-ot ramlicitalt az utolso masodpercekben.

Remelem rajta marad...

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#35788) ludsimon


ludsimon
veterán

Valaki nem tudja, hogy ha vonatpótló busz van, hogy működik a kerékpárszállítás azon??????
Nagyon fontos lenne!

Remek! Nem lehet autóbuszon kerékpárt szállítani... [link]

[ Szerkesztve ]

undefined

(#35789) ludsimon


ludsimon
veterán

Andy Schleck ismét megpróbál visszatérni

Szép tervek Budapesten!
Vajon mi valósul meg belőle?

Az a gyalogoshíd nagyon laza lenne, meg úgy az egész rakpart sétánnyá alakítása is. :Y

[ Szerkesztve ]

undefined

(#35790) TESCO-Zsömle válasza ludsimon (#35789) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vajon mi valósul meg belőle?

Amiből pénzt/hasznot lehet csinálni. A többit max elkezdik, hogy jó sok pénzt kifejjenek, elsikkasszanak a projektből.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35791) rétisün válasza anaqer (#35781) üzenetére


rétisün
veterán

" vagy csak már annyira el van cseszve az egész légkör, meg minden, hogy amiatt nem működnek normálisan az eddig bevált módszerek az előrejelzésben.)" :U

szűklátókörűség? lehet, én már csak ilyen primitív egyszerű vagyok :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#35792) norbee2244 válasza ludsimon (#35783) üzenetére


norbee2244
senior tag

Nekem pont a 9ért (eredeti ár 17) vett northwave gatyóm kopott ki a leghamarabb tehát nem igazán tudok párhuzamot vonni a minőség nő az árnövekedésével tézisben sajnos. Részben azon is múlik mit fogsz ki..az aldis 3-4 ezer forintos rövidek pl egész jók hosszút pedig bratyóm nyúzza sokat az is elég kellemes.

Ha kerékszett kell outiba akkor most telefonálj ( nem saját,de megéri )

[ Szerkesztve ]

www.casehouse.hu

(#35793) norbee2244 válasza ludsimon (#35783) üzenetére


norbee2244
senior tag

Fail.. dupla

[ Szerkesztve ]

www.casehouse.hu

(#35794) ludsimon válasza norbee2244 (#35792) üzenetére


ludsimon
veterán

Nekem lildis van, legközelebb az aldisat próbálom ki ha lesz legközelebb, bár nem valószínű tavasznál előbb lesz.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#35795) fpeter07 válasza ludsimon (#35783) üzenetére


fpeter07
veterán

Nekem az olcsó nadrágokkal sem volt semmi bajom. Még most sincs, sőt 3k-nél drágább nadrágom nincs is. Pedig már sokszor estem benne.

(#35796) norbee2244


norbee2244
senior tag

Szerintetek mi a reál ára? Annyi félét hallottam már eddig,hogy az hihetetlen most már jó lenne ha valaki tudna rá valami pontosat bökni illetve aki rendelkezik profi ebay-es tapasztalattal(feltöltés-eladás-lebonyolítás) akkor lehet oda kéne felraknom.

www.casehouse.hu

(#35797) lecsokolbi


lecsokolbi
aktív tag

Holnap Mátra Maraton
helyszín: Sástó felett a Adrenalin parkban

Gyertek szurkolni :D (mást nem a kátyúkat)

- Mindenki hazudik! -

(#35798) norbee2244 válasza lecsokolbi (#35797) üzenetére


norbee2244
senior tag

Hajrá-hajrá tessék mindent bele ölni.

www.casehouse.hu

(#35799) sghc_toma válasza D.Orion (#35784) üzenetére


sghc_toma
senior tag

nem, ez bent van az aktualis KRESZ-ben.. 54. §, (11)-es pont: [link]

in asm we trust

(#35800) ludsimon válasza norbee2244 (#35796) üzenetére


ludsimon
veterán

No!

Miért adod el??? :Y :Y

undefined

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.