Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36351) csabi94 válasza ludsimon (#36346) üzenetére


csabi94
őstag

Telefonfüggő, hogy kinek merre csal. Nekem pl. a Motorolával egészen reális értékek szoktak kijönni.

(#36352) ludsimon válasza csabi94 (#36351) üzenetére


ludsimon
veterán

Egyébként én is azt hittem, hogy pontos az N79-em, mert eddig pl Dobogókőn +- 100 métert csalt, de itt pl Janihegyen elvérzett.:D

undefined

(#36353) _seth_ válasza szki (#36347) üzenetére


_seth_
veterán

Öcsém tekert ott a csapatával. Végigmentek. A legjobbak 2 órán belül tették meg a 75 kilométert.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#36355) szki válasza norbee2244 (#36349) üzenetére


szki
őstag

(#36353) _seth_: Köszi! Jövőre megnézném ezt a Mátra kört, meg a Hegyek Poklát is!

[Személyeskedő rész törölve]

[ Módosította: Cathfaern ]

(#36357) bimbilla09 válasza ludsimon (#36328) üzenetére


bimbilla09
tag

jó ez a zene :K

(#36358) ludsimon


ludsimon
veterán

Tessék eredmény, Mátra kör 2012

[Személyeskedő rész törölve]

[ Módosította: Cathfaern ]

undefined

(#36359) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Utoljára szóltam, legközelebb ilyet látok, akkor hsz törlésen túl is szankcionálva lesz, minden résztvevő fél.

(#36360) D.Orion


D.Orion
veterán

(#36361) #83216640 válasza D.Orion (#36360) üzenetére


#83216640
törölt tag

Hű, ezt ilyen könnyű lebaszni? Azt hiszem a jövőben én is alkalmazom majd ezt a technikát ;]

(#36362) csabi94 válasza D.Orion (#36360) üzenetére


csabi94
őstag

Háhááá :DDD ;]

(#36363) Doki-HUN1978 válasza Bati0501 (#36343) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Köszi az infot! :R

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#36364) lsebestyen válasza #83216640 (#36361) üzenetére


lsebestyen
addikt

Egyszer már én is letörtem egyet, igaz szentem az életmentő volt, bár a nő volt a hibás, és abba kapaszkodtam ;] Sőt mikor kb 5 éves lehettem zúztam a köröket a kertbe, és hát a családi verda pillantóját sikerült eltalálnom, de opel, szóval csak vissza kellett pattintani. Amúgy meg ez elég köcsög volt, egy ilyen pillantó 20nál kezdődik, azért ennyire nem kell mellre szívni.... :U

(#36365) tomyka74 válasza ludsimon (#36358) üzenetére


tomyka74
senior tag

fasza verseny volt, lenyomtam mint álla! :Y
már én is letöltöttem az eredménylistát, most várom a képeket!

(#36366) tomyka74 válasza szki (#36347) üzenetére


tomyka74
senior tag

igen én voltam , gyöngyösi vagyok én indulok mindegyiken!
1.57 az első én 2.40 !

(#36367) Bati0501 válasza Doki-HUN1978 (#36363) üzenetére


Bati0501
őstag

Nincs mit! :)

D.Orion: Az igen! :Y :C

(#36368) bimbilla09 válasza D.Orion (#36360) üzenetére


bimbilla09
tag

ráb*szott a srác, felvette a kamera.
btw, megérdemelte a tapló autós ... :C

(#36369) Cathfaern válasza #83216640 (#36361) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem ajánlatos, mert szándékos károkozás / önbíráskodás címén nem csak a pisszapillantó költségét fogod kifizetni :) (totál függetlenül attól, hogy ki volt szabályos)

(#36370) SOAD19 válasza Cathfaern (#36369) üzenetére


SOAD19
addikt

Az esetben, ha be tudják azonosítani, esetleg feltartóztatni a bicajost. De, a videóban látott emberkét nem hinném, hogy sikerült felelősségre vonni. De hozzáteszem, én a verbális úton történő elégtételre szavazok, bár nem mintha, erre lett volna példa az esetemben.

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#36371) rétisün


rétisün
veterán

nekem is megvolt a 15%-os, majd' 1 km hosszú, a másik oldal asszem 13%, ha jól emlékszem tavalyról a táblára, most már nem volt tábla :N
én csak egyszer másztam meg mindkét oldalt (42/27-el) igaz, ~40 km-t kellett bringáznom ezért oda-vissza :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#36372) ludsimon válasza Jorus (#36342) üzenetére


ludsimon
veterán

Szemfüles, nem gondoltam volna 10x sebességnél valaki kiszúrja. :Y :DDD

Ma is készült videó, csak nem mertem megtépni a tartót (mert féltem eltörik) és baromi rossz lett az egész felvétel + összeomlott a powerdirector is 2 órai szerkesztés után. :U
De most téptem meg kombináltfogóval és nem pattant el. :DDD Talán jó lesz most már, legalább annyira, mint a gyorskötözős volt, mert az jó volt.

undefined

(#36373) Bati0501 válasza ludsimon (#36372) üzenetére


Bati0501
őstag

Gondolom azért te kiszúrtad... ;] :D

Több volt az,mint 2 méter... :U :P És nem teljesen így gondoltam,de lehet,h "túl" barna volt...

[ Szerkesztve ]

(#36374) ludsimon válasza Bati0501 (#36373) üzenetére


ludsimon
veterán

Hát ha ott megyek el mellette 2 méterre csúnya lett volna, ha nem veszem észre. :Y :Y :U

undefined

(#36375) fpeter07 válasza ludsimon (#36358) üzenetére


fpeter07
veterán

4-en voltak a korcsoportomból, így lehetetlen lett volna rossz eredményt elérni. :D

(#36376) Toomy válasza szki (#36347) üzenetére


Toomy
senior tag

Köszi!
Igaz már rég aludnom kellene, de ide is belököm még életem legnagyobb embert próbálóbb tekerését.

Első kör végén a csippes bójáknál ráfékezett a felvezető autó az előttem levő "SASI" ráfékezett keményen én meg alsó kormány fogásban voltam és mire eszméltem 35-40-el ráfutottam, majd balra kivágódtam és jött a "mesés esés". Karcolás nélkül megúsztam a hatalmas esést :) De hülye voltam mert nem néztem át a bringát a verseny hevében és rápattantam majd a 2. tekerésnél felcsavartam a váltómat és szét is tört, ami egy küllőt is elszakított. Úgy gondoltam a váltó miatt itt a vége, de magyar barátaink mondták, hogy nem adjam fel hanem csináljak egy fixit és tekerjek amennyit tudok. Pótkerekem szerencsére volt. Nagy nehezen sikerült összehozni egy 52/17 -es fokozatot, mert a láncot 2 helyen is kellett görbíteni, ugyanis az is elhajlott. Majd jött életem legkeményebb 100Km-e. :) Még így is előzgettem embereket és közben a magyar sporttársaknak újságoltam, hogy 1sebességessel tolom. Mire az egyik kedves kolléga megjegyezte, hogy Neki van egy 105-ös váltója. A 120-adik km-nél nagy nehezen sikerült felrakni és beállítani. Igaz görbén állt mert a konzol is elgörbült. A következő körökön 2x leesett a lánc, mert a patent szemet állandóan piszkálgatta a váltó a nagy tányéros használatnál.Oriási szerencsémre mind a két láncszétbomlásnál rajta maradtak a szemek! Utána már nem volt több technikai probléma :) 500km-ért mentem, de amikor kiderült 400-nál hogy van még 8órám akkor át terveztem a napot és mondom megpróbálom a 600-at. Nehezen, de sikerült :) Az elején a 100km-es fixi az keményen megtépázott. Mindezek ellenére képtelenség lett volna az első 3-ba bejutni, mert az egy másvilág. Nem állnak meg csak amíg a kezükbe kapják az ételt és a bringán esznek 35/36-os tempo mellett! A 3. pl. az idei RAAM 6. helyezettje volt. Mindent összevetve nagyon jól sikerült részemről a verseny, mert a sírból jöttem vissza és sokan a csodájára is jártak. Remélem találok majd az esésemről képet, mert nem kicsit volt látványos :) A táv 60-70%-át egyedül tekertem! Amikor lehetett próbáltam rácsatlakozni a csapatos vonatokra :)
Hát röviden ennyi, ha valami kérdés merülne fel akkor holnap megpróbálok válaszolni :K
Most már tényleg alvás van...

(#36377) Doki-HUN1978 válasza Toomy (#36376) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ez igen, gratulálok! :R

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#36378) rétisün válasza Toomy (#36376) üzenetére


rétisün
veterán

kérdés van: te miből vagy te? :Y

gratula, tényleg nagyon nagy teljesítmény amit véghezvittél :R :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#36379) fpeter07 válasza Toomy (#36376) üzenetére


fpeter07
veterán

Szép volt! Én ma a két és fél órás tekerésben szomjaztam el... Még most is vedelem a vizet.

(#36380) alázógyík válasza Toomy (#36376) üzenetére


alázógyík
őstag

Én a tizedétől is elfáradok, mint amit te letekertél.
Minden tiszteletem a tied. :R

(#36381) szki válasza Toomy (#36376) üzenetére


szki
őstag

Ez nagyon durva! :Y :R
Esés, szerelés, fixizés, szerelések, egyedül tekerés! És még brutális szint is 24 óra alatt 607 km-en!
Mindezekkel együtt pláne szép a 6. hely!
Párodnak is kijár az elismerés, aki remek supportot biztosított!

[ Szerkesztve ]

(#36382) csabi94


csabi94
őstag

Toomy: Így van, párodnak is gratula!

[ Szerkesztve ]

(#36383) _seth_


_seth_
veterán

Pulzusmérő órát szeretnék venni, vagyis annyira nem szeretnék de mivel a régi energetics-et nem találom így kénytelen vagyok újat venni, mivel nem vagyok egy professzionális sportoló így csak valami olcsóbbat szeretnék, amiket találtam eddig: Sigma PC3 (5-5,5e újonnan bikemagon pl) és Beruer PM 45 (6e ph-n). Melyik lenne a jobb választás? Vagy hasonló áron van ami ezeknél is jobb?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#36384) _tRebroN_ válasza fpeter07 (#36298) üzenetére


_tRebroN_
tag

eredetihez képest ez félár...amúgy már el is vitték! :U

(#36385) Toomy


Toomy
senior tag

Köszönöm mindenkinek! :B

(#36386) belaazallat válasza Toomy (#36376) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Gratulálok! :R

Csak ki ne derüljön, hogy élő szövet alatt fém váz lapul! ;)

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#36387) rétisün válasza belaazallat (#36386) üzenetére


rétisün
veterán

élő szövet: Toomy

fém váz: bicikli :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#36388) norbee2244 válasza _seth_ (#36383) üzenetére


norbee2244
senior tag

Kalenjit nyomják itt páran szerintem az egy fokkal jobb lehetne ilyen áron bár elég kétséges. Régebbi polarokat lehet venni használtan Sxxx modellek t31 jeladóval 6-7 környékén amik jó vételek és megbízhatóak szerintem..

www.casehouse.hu

(#36389) Toomy válasza belaazallat (#36386) üzenetére


Toomy
senior tag

/ Süni :DDD

A 3 fős magyar csapatnak is nagy graula, mert Ők megcsípték az előkelő 3. helyezést :K Amúgy nem fiatal emberekről beszélünk, mind a 3-an családos és ha jól tudom gyerkőcös emberkék. :K

(#36390) bubi92


bubi92
őstag

Srácok ez szerintetek megéri.?

http://sport.vatera.hu/kerekparozas/kerekpar/raleigh_brasil_versenykerekpar_areses_1637252039.html.

Bocs telórol vagyok, nem tok linkelni

(#36391) norbee2244 válasza bubi92 (#36390) üzenetére


norbee2244
senior tag

30 körül szerintem jobb lenne

www.casehouse.hu

(#36392) ludsimon


ludsimon
veterán

Tegnap volt valami maraton futás a városligetben.
Tud róla valaki valamit?
Egy rakás ember volt, sztem 5000 feletti résztvevő.
Le volt az egész hely zárva.

undefined

(#36393) deicide válasza ludsimon (#36392) üzenetére


deicide
veterán

Ez volt

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#36394) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Üdv,

BBB XXXL-es téli kesztyűket hol lehet felpróbálni? Létezik olyan bolt, ahol tartanak ilyet?

Itt Fehérváron már előző télen végigjártam sok üzletet (bringaboltok, decathlon, hervis, túrabolt, katonai bolt, vadász bolt), de nem találtam megfelelő kesztyűt. Az XXL-es kesztyűk ujja hossza hibádzik. Nagyjából 5mm kellene még. Egyedül a decathlonos polár 2000Ft-os kesztyű ami jó. Az is éppen csak. Pedig nem vagyok nagy, 191cm 75kg. Decathlonos kesztyű mérőkéről lelóg az ujjam vége :D

(#36395) rii


rii
nagyúr

a halásztelki M0-s bővítésénél nem tudjátok h lesz-e kerékpárút a déli oldalon?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#36396) Toomy válasza ludsimon (#36348) üzenetére


Toomy
senior tag

Amúgy a MoZo-nak GARMIN-ja van és Neki az 573km-re adott 4050m szintet. Akkor nekem ennél egy kicsivel több volt. :K Vagy a GARMIN is kuka :F

(#36397) csabi94 válasza Toomy (#36396) üzenetére


csabi94
őstag

Nyilván akkor a Garmin is kuka... :K

(#36398) ludsimon válasza deicide (#36393) üzenetére


ludsimon
veterán

Volt valaki?

Toomy:

Nyilván nem rossz, csak 80 métert írtak körönként, gondoltam akkor az valami hiteles Garmin vagy valami komoly dologgal lett bemérve, de akkor ezek szerint nem volt, csak hasraütés szerű volt az egész. Mondhatom szép dolog egy ekkora versenynél. :U :U

Miért feltételeztek rólam ilyen rosszindulatot? Én nem vagyok rosszindulatú egyén (és ebbe egy kis fokú célzás sem volt...).

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee és épp most gondolkodtam el h cipő kéne. :O [link]
Gondolom nem spd-s. ;] Akkor nem is kell. ;]

Az láb /Montis/. :Y

[ Szerkesztve ]

undefined

(#36399) ludsimon


ludsimon
veterán

(#36400) Teasüti válasza eddie1978 (#36394) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Téli kesztyűk majd csak úgy október környékén érkeznek, közelebbi ismeretséget legfeljebb az előző szezonból megmaradt darabokkal köthetsz.

Én ajánlom amúgy a motoros kesztyűket, azok sokkal jobban szigeteltek.
Vettem én is bringás téli kesztyűt (kívül softshell, belül polár), de csak átmeneti kesztyűnek vált be.
Bármilyen szuper anyagból lehet, ha vékony, akkor nem fog védeni télen.
Nekem a pufók motoros bőrkesztyű alá is kellett még egy vékony, mert -10 alatt egyszerűen kezd kevés lenni. Az én elvárásom az lenne, hogy a kezem maradjon kézmeleg anélkül, h 200-as pulzusom lenne a nagy tekerésben. Ezt eddig semmi sem tudta teljesíteni.
Még pénzért se kapok ilyet, amiben ne hűlne ki a kezem. :(

szerk: tényleg, fűtött kesztyűk léteznek, amik nem motorhoz és szivargyújtóhoz (vagy amilyen aljzat a motorokon van) valók? Hanem akkuról mennek, vagy ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.