Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33901) ludsimon válasza rii (#33900) üzenetére


ludsimon
veterán

Ez van éppen folyamatban... vagyis ezt próbálják elérni.

10 buszsávot fognak megnyitni, ebből már 1-et megnyitottak a biciklisek részére.

undefined

(#33902) rii válasza ludsimon (#33901) üzenetére


rii
nagyúr

csak a "hudek*rva vagány kerékpáros vagyok" nem fog oda kimenni, hanem továbbra is 20-30-al fog beszáguldozni a Lánchíd alatti alagútba, ami 150 m-en már em kerékpár út ... sőt, ha ott a gyalogos mögött 5el megyek át, ő megelőz a 2m széles alagútban , ... csodálom h nem kap szembe egy másik 20-al beronygoló kerékpárost ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#33903) FehérHolló válasza rii (#33902) üzenetére


FehérHolló
veterán

Pont az, hogy az ott csak kerékpárút (fel is van festve) és a gyalogosok vannak felvezetve a lépcsőn balra. Persze a többségük tojik rá.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#33904) rii válasza FehérHolló (#33903) üzenetére


rii
nagyúr

mármint itt?

1. ki van téve a "kerékpárút vége" jel a híd előtt ....
2. a batty meg a lánchíd között a járda+kerékpártú fölött kint van a 10-es tába .... ott terrorizálják a kerékpárosok 20-30al a gyalogosokat végig ... ha valaki, a kerékpárosok tojnak erre

" ... Pont az, hogy az ott csak kerékpárút (fel is van festve) és a gyalogosok vannak felvezetve a lépcsőn balra. Persze a többségük tojik rá. ... "
de ha így van, ahogy mondod, akkor mégrosszabb a helyzet, mint ahogy hittem ... a gyalogos akkor most nem mehet át a híd alatt?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#33905) FehérHolló válasza rii (#33904) üzenetére


FehérHolló
veterán

Bocs, hülyeséget írtam, dél->észak irányban tudom, hogy ott van a bringaút vége tábla. A gyalogosok viszont a szűkülés előtt balra vannak terelve, de ezek után már ezt sem mondom biztosra. Mindenesetre nagyon idegesítő és veszélyes tud lenni az a rész, még 5-tel is.

A másik észkombájn rész pedig a Műegyetem K épületének közelében a kerékpárútra merőlegesen odaépített trafó.

Skynet is real. It's called Google.

(#33906) rii válasza FehérHolló (#33905) üzenetére


rii
nagyúr

asszem észak-dél irányban is ott van, hogy 150 m-en megszünt bringaútnak létezni ...

az inkább egy ottfelejtett trafó .... elmetileg kiszedik majd ... persze kapkodhatnák magukat .. mire vége a szezonnak, össze is jön nekik ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#33907) FehérHolló válasza rii (#33906) üzenetére


FehérHolló
veterán

Több, mint 3 éve ott van már az a trafó. :(

Skynet is real. It's called Google.

(#33908) Packersbay válasza FehérHolló (#33907) üzenetére


Packersbay
tag

Ha jól emlékszem a metró építése miatt van ott a trafó,tehát még be nem fejezik a gellért téri állomást(min. 1év) addig marad.

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#33909) FehérHolló válasza Packersbay (#33908) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nekem is ilyen rémképeim vannak.

Skynet is real. It's called Google.

(#33910) ludsimon válasza rii (#33904) üzenetére


ludsimon
veterán

De-de!

Én is észrevettem, hogy oda sárgán fel van halványon festve a 'járda' helyére a bicikliút! :K

De én akkor sem vagyok annyira pofátlan, hogy felmenjek oda, mert sok gyalogos akkor is ott megy kézen fogva, úgyhogy nem zaklatom őket, az a 100 méter az alagútban mindenki kibírja.
Főleg, hogy általában csak hajnali 4-6 között megyek arra, meg hazafelé 19-22 között ha Déliből jövök és csak akkor használom amúgy nem.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#33911) Jamby18


Jamby18
senior tag

Már láttam korábban is többen kérdezték, de nem jött rá válasz, hogy ki használ telefonos tartót a kerón.
Eddig hármat találtam. Melyiket érdemes megvenni, ki milyet használ? Endomondo-nak biztos jobb lenne a jel.
Bár Iphone-hoz van ajánlva mindhárom, az utolsó kettőbe szerintem bármilyen érintős telefon belerakható.
-[link]
-[link]
-[link]

[ Szerkesztve ]

(#33912) sghc_toma válasza ludsimon (#33910) üzenetére


sghc_toma
senior tag

szerintem ti ket kulonbozo alagutrol beszeltek.. rii-ek a Lanchid alatt atmenorol, Te pedig a Varalagutrol.. nem?

in asm we trust

(#33913) FehérHolló válasza ludsimon (#33910) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az alagút fel van festve, de előtte/utána tényleg van "vége" tábla. Ezért volt az előbb az a bizonytalankodásom.
Pedig 2 órája jártam arra oda-vissza.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#33914) ludsimon válasza sghc_toma (#33912) üzenetére


ludsimon
veterán

Igen, én a váralagútra gondoltam.
Tényleg, nem néztem meg mire gondol, most néztem csak meg a térképet. :B

[ Szerkesztve ]

undefined

(#33915) RootRulez válasza venember83 (#33883) üzenetére


RootRulez
félisten

És, ha mégis cserére szorul a hajtómű is, akkor ez a Shimano Altus/Acera '08 (FC-M311), ugye kompatibilis lesz az előbb írt lánccal?

═════════════════════════════════════════

(#33916) amargo válasza ludsimon (#33910) üzenetére


amargo
addikt

Alagúton keresztül?
Ott a vár, hát mire edzel :P

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#33917) ludsimon válasza amargo (#33916) üzenetére


ludsimon
veterán

A vonat elérésére edzek. :DDD
Rekordot döntöttem múltkor V10x-re induláskor. :D

Asszem ez volt olyan 43 perc alatt. Nem biztos.

undefined

(#33918) ludsimon


ludsimon
veterán

OFF

Szki:
Gének ugye? ;)
[link]

[ Szerkesztve ]

undefined

(#33919) Toomy válasza ludsimon (#33918) üzenetére


Toomy
senior tag

Ki akarod húzni a gyufát? :DDD

(#33920) szki válasza Toomy (#33919) üzenetére


szki
őstag

Nem tudom hogy jön ide egy felpuffasztott akárki :DDD
Én csak bicajozok, és egyre jobban futok. Meg örülök, hogy igazolódik a genetika: a lányaim kiváló géneket örököltek a szüleiktől:D

(#33921) Toomy válasza szki (#33920) üzenetére


Toomy
senior tag

... és azt már tudod hogy kik a szüleik? :DDD

(#33922) szki válasza Toomy (#33921) üzenetére


szki
őstag

:P

(#33923) rétisün válasza Toomy (#33921) üzenetére


rétisün
veterán

:C :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#33924) tzimash válasza Toomy (#33921) üzenetére


tzimash
őstag

:DDD nice :C

(#33925) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Nos jelentem beléptem én is az outit birtoklók táborába :B
Rövid vélemény: ez iszonyat jó :DD (vállaim megjegyzése: ******* *** ******** )

Sokáig viaskodtam magamban használt vs. új témakörben (gondolom az kiderült, hogy inkább utóbbi párti vagyok), de aztán végülis a most futó akciók eldöntötték a dolgot... szóval egy Merida Road Race 903 lett a vége (+ egy M520-as SPD pedál).
Tegnap megvolt már, de szégenyszemre mire hazaértem (2x mentem vissza a boltba, mert egyszer nem volt táskám a plusz cuccokat elhozni, aztán meg a cipő stopliját hagytam ott :W Még szerencse közelben lakok) meg beállítottam mindent, már nem volt időm elindulni vele, így ma próbáltam ki először. Nagyon nagy élmény, nem tudok mást mondani :) Régóta vágyok erre, de kicsit se csalódtam, alsó fogásban suhanni le egy dombról valami elmondhatatlan dolog :) Csak most sajnálom, hogy nem fogadtam meg szki tanácsát a diszkóizmokkal kapcsolatban, mert bizony a vállaim nem nagyon örülnek a másfajta tartásnak :B Szóval azt hiszem fog kelleni egy kis idő míg hozzászoknak/hozzáerősödnek. Az utolsó 10km-t nagyrészt már egykézzel, vagy legalábbis középen fogva kellett letekernem sajna. Megjegyzem, beleszámítva ezt, és azt, hogy hogy az út első fele meg az spd-vel és a biciklivel (fékváltókar, fogások, stb.) való ismerkedéssel telt el (illetve, hogy nyeregmagasságot még nem sikerült jól belőni, fentebb kell raknom), még így is lazán hoztam az eddigi rekordom ezen a körön, 6bpm-el alacsonyabb átlagpulzussal. Illetve itt megjegyzem azt is, hogy hatalmas tiszteletem (újfent, továbbra is) szki-nak és csabi94-nek, hogy trekkinggel/mtb-vel hozzák az outis tempót, mert most érzem elég rendesen, hogy mekkora különbség van a kettő között :R
SPD meg a világ legjobb találmánya, leírhatatlan a különbség, már bánom, hogy nem szereztem be régen egyet. Szinte olyan érzés, mint ha nem is lenne pedál, az ember csak húzza, tolja, tekeri körbe a lábát a "levegőben" aztán megy a bicikli :C Mondjuk még szoknom kell, a húzás általában csak emelkedőn jut eszembe :B És valószínűleg meg van az oka annak is, hogy miért fájt utóbbi időben többször is a térdem: egyrészt folyamatosan kifele fordítanám a lábfejem, másrészt hogy időnként elkezd "inogni"... nem tudom igazán megfogalmazni, mintha egyszercsak ellazítanám a térdem, és nem állna rendesen egyenesen, hanem nyeklik oldalra :F SPD meg ugyebár elsőt nem nagyon hagyja, másikat meg rögtön érzem, szóval tudom korrigálni, és így most nem is volt semmi fájás már.
Fékváltót kell még szoknom, kezdésnek eltartott egy darabig, hogy rájöjjek lefele hogy kell váltani :D Meg hozzá vagyok szokva, hogy a váltáshoz nagy erő szükséges meg jó hangos kattanással vált, aztán így néha kettőt is váltok az egy helyett. De ez csak szokás kérdése, és amúgy meg nagyon kényelmes :)
Koskormányról is csak jókat tudok mondani, ahogy ludsimon mondta mikor áttért rá, mintha végtelen számú fogás lenne rajta, nagyon kényelmes a kéznek (ergonómikus markolat, illetve kesztyű ellenére se volt nekem igazán oks az egyenes kormány, ha nem figyeltem rá és mozgattam meg időnként, akkor egyszerűen elzsibbadt. És akkor maradt az egykezezés egy darabig, mert máshogy nem lehetett fogni).
És még a kezdő SPD-s eldőlést is sikerült elkerülnöm (eddig, igaz jó outis módjára csak egyszer álltam meg: mikor hazaértem :) ).

Toomy:
:DDD

(#33926) fpeter07 válasza Cathfaern (#33925) üzenetére


fpeter07
veterán

Örülök a beszámolónak! Én tegnap teljesen elpilledtem, hála a sok dombnak... Nem tudom ki az aki tervezte azt a hegyi utat, de esélyem nem volt kitekerni a 30. km után. Négy nap alatt teljesen kijöttem a – nemlétező – formámból. :D

(#33927) csabi94 válasza Cathfaern (#33925) üzenetére


csabi94
őstag

Na de jó! :)
Gratula a bringához, sok balesetmentes km-t vele! :C
Tavasszal én is kipróbálom majd, milyen is az outi. :DDD

(#33928) ludsimon válasza csabi94 (#33927) üzenetére


ludsimon
veterán

Miért vársz tavaszig???
Ősszel lesznek nagy akciók akkor érdemes venni. :)

Tavasszal indul be a szezon és minden baromi drága lesz!!!

[ Szerkesztve ]

undefined

(#33929) Toomy válasza Cathfaern (#33925) üzenetére


Toomy
senior tag

Gratula a bicajodhoz! Sok örömöt fog még okozni azt garantálom! :K
Én kb. 5-6éve váltottam mountiról és hát mit mondjak üvöltött nálam is a különbség. Mert ugyebár én is inkább outizásra használtam a mountit vékony slick gumikkal.
A MERIDA-don amúgy TIAGRA szett van?

(#33927) csabi94 - Igen igen, jól mondja Simon barátunk. Ősszel kell megvenni azt a bringát vagy télen. :K Szánkót meg ráérsz majd tavasszal venni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33930) csabi94 válasza ludsimon (#33928) üzenetére


csabi94
őstag

Ezt tudom, csak a karácsonyi pénzem is kell hozzá. Remélem, hogy a használt bringák tavasszal sem mennek nagyon fel, de amúgy megpróbálok még télen venni, vagy ősszel, ha lesz jó vétel. (esetleg megint kérek kölcsön :DDD ) :K
Az még kérdéses, hogy mennyit szánok rá, mert arra is gondolnom kell, hogy kopnak az alkatrészek (és a montin is...).

[ Szerkesztve ]

(#33931) gooool


gooool
őstag

Nos új probléma ütötte fel a fejét nálam... :DDD

Miért zsibbad be a tenyerem bárhogy is variálom a fogást? :F

Uhh és ami még kiakaszt...
Miért vált a rendszer felfelé kettőt? Mit kell állítani, hogy rendben legyen? :)

Köszi a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#33932) Cathfaern válasza Toomy (#33929) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Jaja, full Tiagra, ezek vannak rajta:
Villa: BC Carbon Lite-S Taper
Fékek E/H: Shimano Tiagra
Hajtás: Shimano Tiagra 10 50-34
Shimano 4600-10 12-28
Lánc:KMC X10 10
Váltók H/E: Shimano Tiagra 10 SS
Váltókar H/E: Shimano Tiagra
Kerekek: Merida MR500 [28mm] (Shimano Tiagra)
Kiegészítők: Merida Anatomic Road OS - Merida Pro OS-6 - Merida Pro 2 SB25 31.6
Nyereg: Merida Sport
Pedál: nem tartozék
Külsők E/H: Maxxis M3D 23 Fold., 60tpi, KV

Egyébként féltem a 34/28 legkisebb áttételtől, de kipróbáltam, 3km/h-val több csak azonos pedálfordulat mellett a legalacsonyabb sebesség, szóval az SPD által nyújtott plusz erőnek köszönhetően valószínűleg amit meg tudtam mászni a régivel, az menni fog ezzel is :)
Amúgy azt érzem, hogy még nem tudom rendesen kitekerni, szoknom kell az SPD-t is, meg a más tartást is (na meg azért még van hova fogyni és combosodni is :) ). Illetve azt is jól éreztem tavasszal, hogy az akkori súlyom sok az outihoz, alsó fogásban most is épp oks a tekerés (bár még menni fog fentebb a nyereg), annó nem sok értelme lett volna megvenni...

csabi94:
Köszi, és remélem hamar összejön neked is az outi projekt :) Kipróbálással óvatosan, mert utána nehéz lesz megállni, hogy vegyél egyet :D

gooool:
Próbálj meg más kesztyűt (vagy úgy általában kesztyűt, ha nem használsz). Minél párnázottabb a tenyere, annál jobb.

(#33933) gooool válasza Cathfaern (#33932) üzenetére


gooool
őstag

Van kesztyűm, eddig nem volt gond. Mondjuk ez is kaotikus, hogy vagy a derekam fáj a végére, vagy a hátsóm, most meg a tenyerem zsibbad le...mi jöhet még? :DDD

A váltóra valami tipp, hogy miért vált felfelé kettőt? :)

Üdv, Balázs

(#33934) Cathfaern válasza gooool (#33933) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Tippre vagy a bowden túl feszes, vagy váltókarral van valami (lásd ahogy Toomy is szív fele, nála mondjuk ismert a probléma). De ez tényleg csak tipp, szerelgetésben eléggé kezdő vagyok.

Amúgy valszeg idő kell mire a tested megszokja az új testtartást, aztán utána már nem fog fájni :) Ha idővel se múlik el, akkor meg jöhet a próbálgatás meg alkatrészcsere :( (derékkal kapcsolatban nyereg picit magasabbra vagy alacsonyabbra rakása, kéznek más bandázs, más kesztyű stb. stb.)

[ Szerkesztve ]

(#33935) gooool válasza Cathfaern (#33934) üzenetére


gooool
őstag

Mondjuk egyszer mintha eltekertem volna a bowden-feszesség állítót a vázon...Mert terhelés nélkül, ha megemelem a hátsó kereket, akkor hibátlanul halad felfelé, de menet közben egyből kettesével szedi.
A derekam szinte biztosan csak az új helyzet miatt rendetlenkedett, ma már nem problémázik, a tenyeremet meg majd figyelem mit reagál a későbbiekben. :)

Huhh és majdnem elfelejtettem:
Gratula a géphez, sok balesetmentes és kellemes kilométert! :R

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#33936) lecsokolbi


lecsokolbi
aktív tag

Nah szóval reggeli után elkezdtem nézni a viasat nature -t mert nincs gép jelenleg :D
volt benne sok vad dolog (nagyon szép csati) aztán haver hívott lenne meló menjek be kérdezzem meg a fószert, majd hívnak ha valamelyik nem jön be, betelt -_-

Tök jó idő van süt a nap ezerrel de nincs dögmeleg áááh nincs mese menni kell tekerni ;]
Vettem belsőt(nem szokásom :DDD ) meg kulacsba port tasakosat kipróbálásra. Erről annyit, hogy aztamindenségitneki nagyon ott van most már elhiszem, hogy jó.

Felcuccoltam próbáljuk ki a sport trackert jóóó. Irány Pest, a héten mikor voltunk fent haverral láttam annyi szép aranyos lányt felkell menni ebbe a jó időbe :U
Régi 3 ason mentem Gyöngyös - Hort - Hatvan - Aszód - Gödöllő - Budapest 25,5 -ös átlagot mentem, monti slik meg a hurkaság miatt + pofaszél végig -_- 2,5óra

Benéztem a Bringalandbe mert a héten voltunk ott is jófejek voltak biztos van zselé valami Burn cuccot vettem mert haza is kellene még menni :D ugye.
Ajánlottak egy helyet Kati mami kifőzdéje mellettük Dózsa Györgyre merőleges István út, ettem már sok helyen de erre szavakat nem találok basszus. Étterembe nem ettem még ilyen finomat... mennyei... és annyit adott, hogy a felét hazahoztam madárláttaként :)
Aztán a ligetbe ott mászkáltam egyet csodálkoztam, hogy ilyen létezik mert áh nem hittem a szememnek, jó biztos csak nekem nagy dolog de én csak ohhh :D
Beszélgettem egyet ott a wc -s gyerekkel aztán jöttem haza :DDD
Hazafelé már csak oldalszél volt 20perccel jobbra sikeredett. Hazaérve elővettem az öcsémtől elkunyerált ZTE bladet, nagyon levan merülve használja az aksit? persze 25km rel ezelőtt kérdezte meg nagyon jó, jah hogy nem is fiókom és elveszett az egész XD nemérdekel életem legszebb napja volt :) 185km~

- Mindenki hazudik! -

(#33937) deicide válasza Cathfaern (#33925) üzenetére


deicide
veterán

Mennyibe került illetve hol vetted? Én is ez és a Kelly's Arc között tétovázok.. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#33938) szki válasza Cathfaern (#33925) üzenetére


szki
őstag

:C Ez remek! Használd egészséggel az új paripát!
A test összes izmát megerősíteni!
"jó outis módjára csak egyszer álltam meg: mikor hazaértem :)"
Hát ja, csak ekkor kell fékezni, míg közben minek?! Hogy egy örök klasszikust idézzek: "Csak a buzik fékeznek!"

(#33939) rétisün válasza Cathfaern (#33925) üzenetére


rétisün
veterán

:C :C gratula!

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#33940) belaazallat válasza Cathfaern (#33925) üzenetére


belaazallat
addikt

Gratulálok!

Nem ám rászokni a rétisün féle "kényelmes outis tempóra"! Ha jövőre Zánkára menet Téged is kergeti kell... :O

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#33941) rétisün válasza belaazallat (#33940) üzenetére


rétisün
veterán

igenis hogy az enyém kényelmes. :P

nézd meg toomy-t, miket megy.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#33942) venember83 válasza szki (#33938) üzenetére


venember83
nagyúr

Az idézet atyja épp rehabilitáción van a darabokra tört csípője és combcsontja miatt...

[ Szerkesztve ]

(#33943) Toomy válasza rétisün (#33941) üzenetére


Toomy
senior tag

:R Igen,most az elmúlt napok rövid távjait megtapostam nehogy eltunyuljak a 27-28-as átlagokkal :DDD
Viszont azt vettem észre hogy ilyen 50-60km-es "ami a csövön kifér szakaszokon" sem fájdul meg úgy a lábam mint a 200km felettiektől. :U Sajnos ahogy szki mondta az én szűk keresztmetszetem a jobb lábam :K De ha minden jól megy akkor veszek majd másikat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33944) ludsimon válasza Toomy (#33943) üzenetére


ludsimon
veterán

Műtét?
úúú :(

undefined

(#33945) belaazallat válasza rétisün (#33941) üzenetére


belaazallat
addikt

Jogos! Kinek mi a kényelmes!

Az említett kolléga Ő egy másik állatfaj! Már elnézést a kifejezésért! :)

Más:

Ha minden jól megy ma tudok venni egy pulzusmérő órát. (Csak hervis és intersport jöhet szóba, mert ott fogadnak el utalványt)

Mit kell tudnia egy normális pulzusmérős órának? Az említett sport áruházakban van olyan termék, amit kerülni kell?

Köszi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#33946) Toomy válasza ludsimon (#33944) üzenetére


Toomy
senior tag

Dehogy is! :Y Beb@tna :N
Megy ameddig megy utána majd lecserélem titokban egy robotlábra azt majd nézhettek, hogy akkor miket megyek majd ;)

[ Szerkesztve ]

(#33947) norbee2244


norbee2244
senior tag

Nincs itt köztetek boltos vagy valami? Novatecnek a hátsó kazetta felfogatása ugyan azon az elven működik mindegyik agynál? Tudtommal igen,de kéne a megerősítés..eladtam a kazetta átalakítóm és most vennék megint egyet.

Cathfaern: Gratulálok !

gooool: Egy nagyon picit ülj előrébb a nyeregen ill húzd hátrébb ha bevált. A test mindig alakul a sokáig gyakorolt mozgáshoz. Nekem 1-másfél hónapja volt ez a tenyér zsibbadásos tudom mennyire rossz tud lenni. Akkor nekem a tenyerem és a tricepszem zsibbadt el és még úgy töltöttem 4 órát a nyeregben. Szörnyen fájdalmas tud lenni. :(

[ Szerkesztve ]

www.casehouse.hu

(#33948) ludsimon válasza Cathfaern (#33932) üzenetére


ludsimon
veterán

Nem kell oda semmi izom, csak hozzá kell szoknod az új pozícióhoz ami kb 1-2 hónap, de ha ez alatt sem csiszolódtok össze akkor ott beállítási problémák lesznek. :)

[ Szerkesztve ]

undefined

(#33949) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Gratulációkat köszönöm mindenkinek :R

deicide:
240k volt + 30k a pedál és a cipő (Specialized). Helyi bicikli boltban, cipő meg pedál volt raktáron, biciklit meg rendelték nagykerből (1 nap alatt megjött).
Sokat ne vacilálj viszont... Kelly'sből már akkor is csak csak S-es volt, amikor múlt hét pénteken kérdeztem (először én is azt akartam), akkor ebből a Meridából volt még 10-15 darab a nagykernél (ML méret).

belaazallat:
Én intersportban vettem 10k körüli sigmát, meg lehet neki adni intervallumot, tud mérni átlagpulzust (meg eddzésidőt, kalóriát, meg ugyenezeket totálba is). Május óta használom, egyszer se volt probléma vele, nem mért hülyeségeket se soha.
És próbálok nem "kényelmes tempót" felvenni :D

ludsimon:
Ez biza izom volt, sajnos elég rossz állapotban van/volt a vállam, amikor elkezdtem tavaly biciklizni, akkor egyeneskormányossal is hasonló volt :B Ahhoz hozzáerősödött, de ugyebár most meg több súly nehezedik rá, érzem is kicsit :)

(#33950) venember83 válasza Cathfaern (#33949) üzenetére


venember83
nagyúr

ML méret? Az 55-56-57 körüli méret lehet. Milyen magas is vagy?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.