Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33936) lecsokolbi


lecsokolbi
aktív tag

Nah szóval reggeli után elkezdtem nézni a viasat nature -t mert nincs gép jelenleg :D
volt benne sok vad dolog (nagyon szép csati) aztán haver hívott lenne meló menjek be kérdezzem meg a fószert, majd hívnak ha valamelyik nem jön be, betelt -_-

Tök jó idő van süt a nap ezerrel de nincs dögmeleg áááh nincs mese menni kell tekerni ;]
Vettem belsőt(nem szokásom :DDD ) meg kulacsba port tasakosat kipróbálásra. Erről annyit, hogy aztamindenségitneki nagyon ott van most már elhiszem, hogy jó.

Felcuccoltam próbáljuk ki a sport trackert jóóó. Irány Pest, a héten mikor voltunk fent haverral láttam annyi szép aranyos lányt felkell menni ebbe a jó időbe :U
Régi 3 ason mentem Gyöngyös - Hort - Hatvan - Aszód - Gödöllő - Budapest 25,5 -ös átlagot mentem, monti slik meg a hurkaság miatt + pofaszél végig -_- 2,5óra

Benéztem a Bringalandbe mert a héten voltunk ott is jófejek voltak biztos van zselé valami Burn cuccot vettem mert haza is kellene még menni :D ugye.
Ajánlottak egy helyet Kati mami kifőzdéje mellettük Dózsa Györgyre merőleges István út, ettem már sok helyen de erre szavakat nem találok basszus. Étterembe nem ettem még ilyen finomat... mennyei... és annyit adott, hogy a felét hazahoztam madárláttaként :)
Aztán a ligetbe ott mászkáltam egyet csodálkoztam, hogy ilyen létezik mert áh nem hittem a szememnek, jó biztos csak nekem nagy dolog de én csak ohhh :D
Beszélgettem egyet ott a wc -s gyerekkel aztán jöttem haza :DDD
Hazafelé már csak oldalszél volt 20perccel jobbra sikeredett. Hazaérve elővettem az öcsémtől elkunyerált ZTE bladet, nagyon levan merülve használja az aksit? persze 25km rel ezelőtt kérdezte meg nagyon jó, jah hogy nem is fiókom és elveszett az egész XD nemérdekel életem legszebb napja volt :) 185km~

- Mindenki hazudik! -

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.