Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34801) deicide válasza TESCO-Zsömle (#34799) üzenetére


deicide
veterán

Ne is mondd, elsőre majdnem összerondáztam magam ;] Mondjuk vihar elől futni sem lehet kellemes, tudva, hogy úgyis gyorsabb nálad. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#34802) norbee2244 válasza venember83 (#34793) üzenetére


norbee2244
senior tag

160? Mavic crossride kerékszett van még benne azt kifelejtettem. A merida am400-d-t ami jobb gép nem vitték el 140-nél többért a beast pedig egy rosszabb gép :( . Akkor inkább meg se veszem a beast vázat.

Az am400-ast fél évig hirdettem mire nagy nehezen elvitték tehát bringát elég nehézkes eladni. A Thomassini vázat még fel sem mertem tölteni,mert szerintem itt nem lenne piaca ebayen pedig nem igazán tudom,hogy kell eladni pedig ott értelmesen duplájáért vagy többért elvinnék.

[ Szerkesztve ]

www.casehouse.hu

(#34803) venember83 válasza norbee2244 (#34802) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem tudom, össztelós gépet, használható taggal és felszereltséggel nemigen adnék százötven alatt, az már eléggé a termék megcsúfolása lenne... :U Mondjuk én nem is eladni szoktam, inkább venni, előtte meg sokáig nézelődni. Ha valamit el kell adjak, attól gyorsan és olcsón megszabadulok, de bringának az eladásával még nem próbálkoztam.

(#34804) bimbilla09 válasza TESCO-Zsömle (#34799) üzenetére


bimbilla09
tag

inkább vihar elől, mint vaddisznó elől szerintem. elröffentette magát mellettem 5m-re a bokorban, aztán úgy téptem fel a hegyre mint annak idején Pantani ... :C :DD

(#34805) Toomy válasza belaazallat (#34800) üzenetére


Toomy
senior tag

Köszi hogy szóltál a Gomba körözésről :R és Nektek meg gratula a túrátokhoz! :K

(#34806) Cathfaern válasza belaazallat (#34800) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szép túra lehetett :R

Toomy:
Azért az kaja mennyiség :D Mondjuk kellett is ekkora távra / időre... :) Részemről még mindig elképzelni se tudom, hogy lehet ennyi ideig nyeregben maradni, főleg tempót is hozni :R

(#34807) Mariann294 válasza Toomy (#34788) üzenetére


Mariann294
őstag

Maga az esés nem vicces, de azzal a hangeffektussal amit benyomnak alá, szerintem nagyon mókás ( dehát ez a sorozat erről is szól ). Ha nem tetszik megnézheted az egészet, biztos találsz olyat amin te is jót mulatsz.

A teljesítményedhez pedig én is gratulálok, ez már emberfeletti! :R

(#34808) Toomy válasza Cathfaern (#34806) üzenetére


Toomy
senior tag

Majdnem mindig voltak friss emberek és nem túrázós típusok :N Éjjel 1-től hajnal 7-ig volt kemény, mert akkor magunknak kellett hozni a 31-32-es átlagot és akkor már volt mögöttünk 200+. Amúgy ezt év elején még én sem képzeltem volna. De minden egyes táv teljesítésénél magasabbra került a léc. De ezt most már nehéz lesz túlszárnyalnom. :K

(#34809) Toomy válasza Toomy (#34808) üzenetére


Toomy
senior tag

Köszi!
Amúgy szeretem én is a WATS-ot, és vannak is benne rendesen poénos képsorok és ezt főképp a hangeffektekkel érik el. De amikor ilyen kemény esés van benne azon még egy jó aláfestéssel sem tudok elmosolyodni. Főleg azt szidom aki az ilyet belevágja.
Én nagyon nem örülnék, ha valaki az én esésemből humort kreálna és azon röhögnének, mert egy ilyen jellegű esésnél van sérülés is rendesen!
Bár az is meglehet, hogy kikérték az érintett személy engedélyét és úgy került bele... Nem tudom. De mindegy ez csak az én véleményem. :K

[ Szerkesztve ]

(#34810) raczger


raczger
őstag

Eléggé OFF de remélem még elfér. Bringáztam ma a ringen ;] [link] (mire nem jó még a sportypal, sportoláson kívük, csak nem túl pontos, azért századokat nem mernék mérni vele :) ).

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#34811) Cathfaern válasza Toomy (#34808) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Persze szélárnyék jelent valamennyit, de attól tekerni még kell :) Főleg dombnak felfele, ott értelemszerűen kevesebbet nyer az ember a bolyozással.

(#34812) Toomy válasza Cathfaern (#34811) üzenetére


Toomy
senior tag

Ez így igaz. Az egyik domb az elég kemény is volt és elnyújtott. :K De nem volt nagy hajtás ott, mert tartalékolni kellett. :K Viszont azért az utolsó két körben én ott azért elpörköltem a Többiektől. Biztos kaptam is rendesen a hátam mögött érte :K De mit csinálja még maradt bennem. Azaz még bírtam volna, mert annyira elgépiesedtem. De ez így elég volt, mert elaludni sem célravezető a bringán. A tenyerem fájt a legjobban és az agyam kezdett el sajogni a végére.

(#34813) gooool


gooool
őstag

Bár próbáltam szemet hunyni a probléma felett, nem húzom tovább.
A nyergem baromi kényelmetlen...már egy 50km-es tekerésen is nagyon rossz tud lenni, sehogy sem az igazi. Egy DDK FM260-as, de próbáltam már egy Selle San Marco nyerget is, az sem volt jó...
Tudtok ajánlani valamit? Lehetőleg ne legyen drága, vagyis a Selle SMP mondjuk kizárva.

Köszönöm! :R

Üdv, Balázs

(#34814) Nyugdíjas válasza gooool (#34813) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

A közelmúltban voltam én is hasonló gondban. Sajnos ugy tünik, nincsen rá jó megoldás. Lehet közeliteni a dolgot bizonyos jellemzők alapján. Pl. én elég kicsi vagyok, már ami a testtömegemet illeti, keskeny csípővel, igy keskeny nyergek közt kellett keresgélnem (eddig egy charge spoon-om volt, ami jól párnázott,de viszonylag széles), mivel volt olyan gondom, hogy a combom belsejét is dörzsölte a nyereg. Minden esetre a próbálgatást ajánlotta mindenki, mert sosem lehet tduni mi lesz neked a kényelmes.
Hosszabb utat az újjal (San Marco ponza power) még nem mentem, csak ilyen 50km körül,de a régit már ott is éreztem. Remélem ilyen egyszerűen megoldódott a dolog.

BTW, próbáltam egy fi'zi:k-et is, az is nagyon jó volt, csak azok egy vagyonba kerülnek, és nem mertem megkockáztatni, hogy hosszútávon nem lesz kényelmes, és belefeccöltem 30k-t...

Ezeket a kivágott megoldásokat próbálnám még ki szivesen. Ha ez nem jön be, vagy majd elhasználódik, akkor lehet rámegyek egy ilyenre.

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#34815) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Egyébként valaki cyclocrossozik esetleg?
Régóta nagyon tetszik (persze semmi kondim, technikám hozzá,de annyi baj legyen, majd alakulok mint a púpos gyerek... ;] ), csak fene tudja hogy kell ezt elkezdeni. Milyen bringával érdemes nekiállni, meg hol lehet pl. esni kelni kedvemre edzésgyanánt? :D

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#34816) Tüzi válasza Nyugdíjas (#34814) üzenetére

ilyesmit nem próbáltál még? van egy piros nyergem, ha gondolod ki tudod próbálni... aztán lehet újat venni, mostanság vannak akciók, igaz külföldön... de jó árban vannak.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#34817) Nyugdíjas válasza Tüzi (#34816) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Még nem. Most egyelőre jónak tünik a ponza, és hogy azon a vonalon indultam el, hogy keskeny nyereg kell nekem. De meglátjuk, mert mondom, még hosszabb túrát nem tettem vele.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#34818) salieri.


salieri.
őstag

Ez a nyereg baromi kényelmes

(#34819) norbee2244 válasza Nyugdíjas (#34815) üzenetére


norbee2244
senior tag

Azt hiszem állandóan felépített pálya nincs,de ha van valami nem annyira durva talaju erdő akkor kitudod magad próbálni.Lényegében egy régebbi outi váz elég hozzá szélesebb gumival legtöbben azzal kezdik. Engem is vonz,de haza hozok még egy bicót és tökön szurnak :DDD

Nyereg téma: Multkor Simon volt detto ebben a problémában. Nem is a kivágás a lényeg a közepén elég ha picit mélyített bár most már nem mondhatom,hogy nekem is keskeny a csípőm meg kicsi a seggem,mert mióta neki áltam komolyabban combra edzeni megnőtt a csípőm(ez mindenkinél így van :F ) . A Spoonhoz hasonló amit mondok csak nekem iszonyat keskeny(hátul 142 elől pedig selle versenynyergeit meghazudtoló vékonyságu és iszonyat kemény viszont a kivágásnák köszönhetően nagyon kényelmes.Tehát ha a vastagság a gond akkor érdemes ilyen dolgok után nézni,mert a kivágott nyergekből ami vékonyabb nagyon drága és lehet nem is válik be. Sok versenyző is picit mélyített középrészű nyereggel megy

[ Szerkesztve ]

www.casehouse.hu

(#34820) venember83 válasza Nyugdíjas (#34815) üzenetére


venember83
nagyúr

Várd meg az őszt, a korai télt, akkor vannak autentikus viszonyok ciklokrosszhoz, lehet menni erdei ösvényekre sarazni, addig meg vedd válladra a bringát és ugrálj át alacsony kerítéseken edzésként. :D

norbee2244: Miért, hány van már otthon? Esetleg megválni az egyiktől, és ahelyett beszerezni egy CX bringát? Lehet, hogy fel sem tűnne másnak, eléggé hasonlítanak az országúti gépekre. :D

(#34821) norbee2244 válasza venember83 (#34820) üzenetére


norbee2244
senior tag

ÁÁ hidd el nem tudnám elbujtatni. 3 országutink van itthon(bátyámé,saját,bnőmé) , Időfutamgépem , 2 mtb(bratyó,saját) ,2 rohangálós gép meg még télre ehez jön valami téli bringa amitől tavasszal megválok.

Szerk.: A 2 rohangálós nem az enyém tehát a téli lehetne a rohangálós egyben. Nem a bringák száma a lényeg. Pl az időfutam és bátyám montija egy évben talán 500km környékén gurulnak.

[ Szerkesztve ]

www.casehouse.hu

(#34822) venember83 válasza norbee2244 (#34821) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor én elbújhatok a három bringával. :D Rohangálós és téli gép nem lehetne egy és ugyanaz? Akkor rögtön megspóroltál egy helyet. :DDD

(#34823) superecneB


superecneB
őstag

Valaki vásárolt már innen? [link]
Mennyire megbízható a dolog? Szeretnék teleszkópot és integrált csapágyas hajtóművet venni szabad ezt ilyen helyekről?

[ Szerkesztve ]

(#34824) norbee2244 válasza superecneB (#34823) üzenetére


norbee2244
senior tag

Nagyon jó áraik vannak én is szemezgettem már velük. Igazából ugyan úgy érdemes minden helyről vásárolni csak meg kell nézni mit veszel,mert valamiből kifejezetten olcsók viszont valamiből drágán láttam náluk és ugye kérdés az állapot is soknál bontott vagy egyéb alkatrészek .

Szerk.: Valaki használ innen ilyen stílusu táskát ? Nyeregtáskám volt egy ideig,de már bele ér a combom így kénytelen voltam leszedni jó ideje meg nem is tartom esztétikusnak egy vékonyabb pedig kb ilyen vastag és ez mégis szem előtt van. Illetve ti országútin hova raknátok a pót gumit?Nyereg alá valami berögzítés ami nem esik ki és nem is feltűnő? Szépen össze van hajtogatva.

Szerk2.: Helyszínen ha tudod lesd át kúpokat kopást ecetera ecetera nekem szimpinek tűnnek lehet tartós hely lesz.

[ Szerkesztve ]

www.casehouse.hu

(#34825) superecneB válasza norbee2244 (#34824) üzenetére


superecneB
őstag

SLX hajtókart néztem hajtóművel. A képek alapján jó állapotúnak tűnik.

(#34826) belaazallat válasza Toomy (#34805) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Szívesen! :) Már elnézést a kifejezésért, de csak Ti ketten szki-vel vagytok olyan "állatok", hogy ilyet menjetek. Irigyellek is benneteket érte! :B

(#34806) Cathfaern

A táj nagyon szép volt, csak túl sokan voltunk, sok embernél kijött a közlekedési kultúra hiánya, olyanokon is akik évi 8000+ km-t tekernek.

Na meg ha, Kamilla nem lett volna rosszul második nap, akkor kimondottan jó lett volna a túra.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#34827) Nyugdíjas válasza venember83 (#34820) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jaja, azt tudom, hogy meg kell várni a sarat. Egyébként is valami hülye genetikám lehet, mert tökre nemérdekel a hideg, én télen is kint vagyok, futok, bringázok, ha nem ér tétrdig a hó, ugyhogy azért is tetszett meg. Úgy tünik mint valami ami nekem való ;]

Az átugrálás nem rossz ötlet, lehet itthon kezdem, aztán ha már megy a kanapé... :DDD

norbee2244: A régi outi váz kapcsán elgondolkoztam, hogy mivel azt is szeretnék régóta, viszont a három bringát én tiltom meg magamnak ;] , igy lehet pár alkatrész cserélgetésével(kerékszett, fékek) lehetne ez egy gép is akár. Bár nem tudom mennyire ildomos ütni-vágni CX-el egy outinak is használt gépet...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#34828) superecneB


superecneB
őstag

Konkrétan egy ilyen vételét fontolgatom. Szabad ilyen alkatrészt használtan venni? Mire érdemes figyelni a vásárlás során? [link]

(#34829) venember83 válasza superecneB (#34828) üzenetére


venember83
nagyúr

Arra, hogy a fogak mennyire kopottak, illetve arra, hogy ne legyen maga a hajtókar repedve, valamint nem árt ujjal meggörgetni a középrész csapágyait sem, ellenőrizve azok állapotát. Kép alapján nem tűnik rossznak, de mindenképp meg kell nézni élőben.

Kiegészítés: A pedálmenetet sem árt kipróbálni, ellenőrizd, hogy könnyen belekap-e a pedál.

[ Szerkesztve ]

(#34830) superecneB válasza venember83 (#34829) üzenetére


superecneB
őstag

Köszönöm a választ!

Tehát mindenképp meg kell nézni élőben.

(#34831) ludsimon válasza venember83 (#34829) üzenetére


ludsimon
veterán

Nekem konkrétan ha lenne hely:10 kg xc, outi, rohangálós outi, outi versenyre 6 kg alatt. ;]
Ez a 4 elég is lenne. De ráfogom arra, hogy nincs hely. ;]

undefined

(#34832) norbee2244 válasza Nyugdíjas (#34827) üzenetére


norbee2244
senior tag

Egy nehezebb outi vázat simán lehet használni igazából a geo picit rövidebb ezeknél meg a fék felfogatás más,de ha kipróbálod akkor se tárcsa se extrém fék nem kell tehát egy régi outi váz szerintem megfelel a célnak.

Simon: 6 kili alatti kéne a töknek..uci szabály ;] .Nem álmodozni inkább pihenni :P

[ Szerkesztve ]

www.casehouse.hu

(#34833) Zebu


Zebu
addikt

Használt bringavásárnál ti csináltok adásvételi szerződést? Vagy drágább használt cuccnál?

(#34834) Nyugdíjas válasza Zebu (#34833) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Érdemes, bár én lusta vagyok hozzá,de ez maradjon csak az én úri hóbortom. Jobb ha van:K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#34835) _seth_ válasza Zebu (#34833) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem küldik pl a bringa eredeti papírját, vaterán ott az aukció, elraktam a kerékpár feladóvevényét, ha bárki rákérdez ebből már csak kiderül, hogy nem loptam, ott az átutalás is :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#34836) rétisün válasza _seth_ (#34835) üzenetére


rétisün
veterán

de ettől orgazda még lehetsz :P

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#34837) ludsimon válasza norbee2244 (#34832) üzenetére


ludsimon
veterán

háhá :P

undefined

(#34838) rétisün válasza ludsimon (#34837) üzenetére


rétisün
veterán

nem kizárt, ha egy 6 kiló alatti outival esek ahogy estem, ott helyben törik, mint a ropi..... :U

mellesleg (sztem!) annyi pénzt bőven nem ér egy bicikli sem, amennyit egy ilyenért ki kell fizetni.

igaz, nekem eléggé megváltozott az egész bringázáshoz a viszonyom, és nem feltétlenül jó irányba :B :O

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#34839) ---Lasali--- válasza superecneB (#34823) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Én akkor lepődtem meg kicsit ezen a bolton, mikor észrevettem rajta ezt a teleszkópot: [link]
Kísértetiesen hasonlít arra a telóra, ami kb 3 hete ment el a német ebay en olyan 43 ezer ft körül. :D
Múltkor küldtem nekik egy email-t, hogy az egyik váltókar szettből szeretném csak az egyiket, erre kaptam egy olyan választ, hogy odaadja a kettőt, de mivelhogy az egyik nem kell, ezért kifizeti nekem a postát. :D
Ezektől függetlenül persze lehet jó az üzletük, de azért ezeken elmosolyodtam.

rétisün
Annó a csapatban az egyik 13 éves srác, egy ilyennel bukott: [link]. Ripityomra tört az egész, csak néztem. Még én szereztem neki ezt a kormányt olcsón. :D Ennek amúgy a bolti ára akkor 60 valahány ezer volt.

[ Szerkesztve ]

(#34840) norbee2244 válasza rétisün (#34838) üzenetére


norbee2244
senior tag

Ezek direkt erre vannak kitalálva. Én se lennék kiváncsi arra,hogy egy esés után mi marad a karbon vázamból meg a karbon kerekekből,de az tuti,hogy sírás-rívás lenne a vége. Nekem is mindig változik a véleményem. Holnap este a Blelle-Pécs-Blelle kör után szerintem iszonyatosan utálni fogom Simonnak megint elmondom,hogy én mennyire utálok kerékpározni aztán ameddigre haza érek már megint imádni fogom :))

---Lasali---: Pont ezzel a teleszkóppal szemezgettem,de valahol idő közben én is láttam olcsóbban . Külföldön mit írtak rá?Mennyit futott(ha emlékszel) ?

[ Szerkesztve ]

www.casehouse.hu

(#34841) Doki-HUN1978 válasza ---Lasali--- (#34839) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Nem ezt a telót árulgatta néhány hete egy srác 30000-ért, nem sok sikerrel?!

Egy dirt bringában volt, még "beszélgettünk" is róla kicsit.

Még Te linkelted

Jah, nem szóltam, az RLT a másik meg RL

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#34842) superecneB válasza Doki-HUN1978 (#34841) üzenetére


superecneB
őstag

Látom észrevetted. Nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

(#34843) ludsimon válasza rétisün (#34838) üzenetére


ludsimon
veterán

Figyelj, ha már ez a 4 bringa áll(na) a garázsban akkor tökmindegy az az 1 milla veszteség. ;]

Hát tuti nem lenne probléma, ha csak a bringak össz értéke 5 misi lenne.
Na álmodozás off. :DDD

undefined

(#34844) ludsimon


ludsimon
veterán

Tamás, nem jössz? Neked ez a 230 km annyi ilyen tempóval, mintha leugranál a sarki boltba. :DDD

https://m.facebook.com/events/348622005218682?_rdr

undefined

(#34845) Toomy válasza ludsimon (#34844) üzenetére


Toomy
senior tag

:( Nem megy meló van és nem kevés. Be kell pótolnom a nyári uborkaszezont! Akkor kell melózzak amikor a munka jön és most összegyűltek szép szerivel a romok... De Nektek jó utat és legfőképp jó szelet! Vigyázzatok egymásra, egyetek igyatok rendesen, mert durva idő lesz holnap is! :K

(#34846) norbee2244 válasza Toomy (#34845) üzenetére


norbee2244
senior tag

Egyenlőre most kezd kétségessé válik,mert nekem meg ma van betonozós melóm itthon és késik a mixer :W

Ha megyünk(rajta leszek) akkor este megint jön a "kinek barnult le jobban a keze kesztyűnél" kép ;] . Jó munkát!

www.casehouse.hu

(#34847) fpeter07 válasza venember83 (#34775) üzenetére


fpeter07
veterán

Láttam már több vele készült interjút is, így ennek sokkoló hatása van. Nagyon kemény lett a végeredmény. :D

(#34848) fpeter07 válasza TESCO-Zsömle (#34799) üzenetére


fpeter07
veterán

Nálunk is van ilyen "merre" tábla távolsággal kiegészítve. Nem gondoltam még rajta, hogy teljesítem őket. :D

Most sikerült visszanéznem a 3. vuelta szakaszt. Nagyon jó verseny lesz így. Melegben nehezen veszem rá magamat a tekerésre, a strandolás jobban tetszik. Még a gép előtt is folyik a hátamon a víz... Mindenesetre nem véletlenl Albertót tartják a legjobbnak. Tetszik a stílusa. :)

(#34849) csabi94


csabi94
őstag

Tegnap megvettük a Meridát. Ma akartam vele menni egy hosszabb karikát, de a 14. km-ben defektet kaptam, és még nem volt hozzá pótbelsőm, szóval mentést kellett hívnom. :D
Eddig nagyon tetszik a bringa, nagyon jól gurul, és nagyon jó vele menni. Egész gyorsan hozzászoktam a váltókhoz, a fékekhez, és már csak azon kell javítanom, hogy mibe menjek bele... ;] Egyébként nem is értem ezt a defektet, mert nem volt semmi előzmény, egyszer csak sziszegett... nagyon vékony ez a Continental Grand Prix 4000. :DDD
Nagyon könnyű a bringa, 9 kiló alatt van, illetve pedállal talán egy picit fölötte. Nem bántam meg, hogy megvettem, még így se, hogy 780 km-t kellett érte kocsikázni... :)

Ez a kép a vásárlás napján készült még Ausztriában (nem, nem a mi kocsink a háttérben ;] )

Ez pedig ma a defekt után, szétszedtem amíg vártam anyára aki kocsival jött értem, hogy megnézzem, mi okozta a defektet...

[ Szerkesztve ]

(#34850) _seth_ válasza csabi94 (#34849) üzenetére


_seth_
veterán

Szép bringa! Mennyibe került? Öcsém akar ilyesmi vázszettet venni de mindenhol elhajtják, Merida Road Race 903/904 érdekelné.

Értjük, a renault a háttérben nem a tietek, hiszen az audi a saját verda ;]

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.