Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2801) sanyixXx válasza djtoomi (#2800) üzenetére


sanyixXx
senior tag

szerintem 80k-t megért volna az a bringa. tök fölöslegesnek tartom áron alul eladni, főleg egy szaros motorért...

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#2802) venember83 válasza djtoomi (#2799) üzenetére


venember83
nagyúr

Dehogy fer, igy is a mammutkergetomet haver garazsaba kellett koltoztessem, h az erkelyen elferjen a cube. Mind1, jo, hogy eladtad, bar 60ert jo lett volna nekem is. Ha 2 hete fent volt, akkor azert nem figyeltem fel ra, mert 130ert volt kiirva? Vegulis mind1. Megyek is bringazni egyet, nem hagyom magam elcsabitani 1 Magellan altal :)) Kulonben 2 nap alatt nyomtam 60km-t bele :DDD Ma meglesz a 90, de lehet 100 is :B Kezdesnek nem rossz.

(#2803) venember83 válasza sanyixXx (#2797) üzenetére


venember83
nagyúr

Kek szemu, nagymellu, kicsit alternativ, szoke lennek, akkor siman, de igy csak irigylem picit :P

(#2804) sanyixXx válasza venember83 (#2803) üzenetére


sanyixXx
senior tag

egy fene, így is jöhetsz :)

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#2805) djtoomi válasza sanyixXx (#2801) üzenetére


djtoomi
addikt

Ne nekem mojnd,én kitartok a bringázás mellett haver emg hülye ozt kész. :DDD Amugy sztem is megért volna 80-90k-t ha ujonnan most is 130!Full deore midnen,alig volt használva,na mindegy hülye ozt kész. :DDD :DDD :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2806) emitter


emitter
őstag

Vettem egy Selle zselés nyerget, abban a reményben, hogy kényelmesebb lesz a gyári Wheelernél, de nagyot csalódtam. Kézzel megnyomkodva sokkal puhább a zselés, de rajta ülve semmit sem érzel ebből. Fél óra után már elviselhetetlenül kényelmetlenné válik.. Ráadásul tapadós a felülete, ezért ha odébb akarod tenni a hátsódat, föl kell állni, és újra ráülni..
Az volt az érdekes, hogy a drágább, 10k-n felüli ülések mind tök kemények voltak. Ezek szerint a zselés cucc csak marketingfogás :F

(#2807) djtoomi válasza emitter (#2806) üzenetére


djtoomi
addikt

Igen valoban,a zselé az csak papokáknak mamokáknak jo a falubikera vagy tescobikera semmi rtelme nincsen,egy nem zseés jo ülés sokkal hasznosabb mint egy zselés! :(

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2808) sanyixXx válasza emitter (#2806) üzenetére


sanyixXx
senior tag

nem marketing
védi a prosztidat. nem fotel lesz a nyeregből a zselés belsőtől, nem is az a célja. plusz védelem a kényes szerveknek.
amúgy meg minden nyerget be kell törni, és az idő...

más, kis off:
valaki otthon SATA-ban? win telepítő csak 120GB-nek látja a 250-es vinyót. miért van ez? azért ide írom, mert itt van élet most:)

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#2809) djtoomi válasza sanyixXx (#2808) üzenetére


djtoomi
addikt

Sztem azért lehet mert 2-é van particionálva. :DDD Amugy sima asszem 120gb-ig kezel,sp2-őt használj! ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2810) sanyixXx válasza rudi (#2791) üzenetére


sanyixXx
senior tag

ezt 37-35 jelölést én nem is ismerem. ez mm?
amúgy aszéles terepen jobb, a keskeny meg aszfalton, lehet rakni vele keményen :C


djtoomi: nincs particionálva, viszont SP nincs a winbe integrálva, ez lehet a gond?


[Szerkesztve]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#2811) djtoomi válasza sanyixXx (#2810) üzenetére


djtoomi
addikt

Szeritenm az lessz a gond,meg ha sp akkor már SP2. ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2812) sanyixXx válasza djtoomi (#2811) üzenetére


sanyixXx
senior tag

köszi :)

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#2813) TexT-BoY válasza djtoomi (#2798) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Látom nem mindig olvasod a forumot, a tavaji szezonban volt egy elég komoly Bal-esetem:DD amikoris 6méter magasbol betonra estem, első hátsó kerekem meghalt, a többi cuccomat pedig eladtam, most ilyen maradék alkatrészekböl, kölctséghatékonyan épitek egx CC bringát, mert nem merek felmenni a 4méteres dropra hogy egyáltalán lendületet vegyek :B Igen beszartam, azóta nem mertem dirt biciklire ülni pályán.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2814) djtoomi válasza TexT-BoY (#2813) üzenetére


djtoomi
addikt

Jah értem,hát mostanában kezdtem olvasni,régebb egyszer-egyszer benéztem.Akkor már teljesen világos a cc bringa. :R :) És nem szégyen az higyha egy baleset után nem ülsz dirt bikera. ;) :U És csoda hogy még ezután egyáltalán bringára ülsz! :D :R :R :R

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2815) venember83 válasza TexT-BoY (#2813) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, nyilvanvalo volt, h nem ugralni akarsz azzal a bringaval. :DDD

Nos, megvan a mai 30km is, meglepo modon meg elek, bar a qrva pedal mindent megtett, h ne igy legyen. Hazafele, kb 1km @home-tol a korforgalom kozepen, abszolut normalis tempo mellett komplett elvesztettem a jobb oldali pedalom, csodalkozok, h nem estem vmi auto ala/ele... Mak. Arrol nem is beszelve, h azelott eloztem meg 1 szekeret, ket kis lovacska is erdekes dolgokat muvelt volna a testemmel... Pedalon 1 sor menet egyszeruen megadta magat es kiesett a hajtokarbol. Ilyet meg nem b@xtam! Nem eltort a muanyag akarmi, hanem 1az1ben kiesett a pedal. Persze tokomet jol belecsaptam a vazba, illetve a kellys km-ora is valahogy rejtelyes korulmenyek kozt lerepult a kormanyrol :F Megkapni nem kaptam meg, szoval kell majd 1 masik :O

Pedalon nem sporolni!!! Muanyagok csak bevasarlos bringakra jok!

En is amint lehet veszek vmi spd-s kombot, kerul amibe kerul, nem fogok meghalni par ezer forint sporlas miatt... Tok uj volt a pedal, mint irtam, valszeg akkor tettek fel a bringara, tehat meg 100km-t se birt ki! :Y Ez aztan a versenytechnika ;] Holnap uzlet sincs nyitva, meg kell elegedjek par km futassal :O Ez van, orulok, h megusztam s ugyanez nem 45-50km/h-nal tortent, vagy felfele, mikor kamionok mennek el mellettem par centire :R

mod: Jeannie, ha jol emlekszem muanyag pedalod van, csereld le vmi normalisra, nem olyan draga az a B+ amit mutattal. Szvsz.

[Szerkesztve]

(#2816) djtoomi


djtoomi
addikt

Nah ugy döntöttem én bringám is eladom és egy vérbeli dirt cangára cserélem(umf,kona,polar-x ilyesmi,hasonlo teloval).Ha esetleg valakit érdekel:[link] :U

venember83:Látom nem hoz neked szerencsét a cube,itt van egy másik bringa picit drágábban de rst teloval olcso,és te megkapod 100-ba! :DDD :C Amugy pedálon télleg nem sporolni,én tegnap vettem egy 5-s BBB dh pedált,nagyon megérte,tökéletes pedál! :)

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2817) TexT-BoY válasza venember83 (#2815) üzenetére


TexT-BoY
addikt

láttam én már csodát ... fel jött mellém SID race meg őhm Napalm meg x már milyne konfiggal a csávó
és a droprol akart ő is indulni.. mondom nemleszjó, aztmondja dede.. olyat perceelt elöttem:DDD de segitettünk a csokának, barátnője meg lent ült és nézte, neki giant iguana váza volt ...:DDD


DJ tomi: nagyon rosszul csinálod te az eladás bizniszt. 1.pont vedd ki a telot a bájkodbol és tégy bele egy olcsobb telot RST, SR santour vagy valami hazsnált marzo manitou.
Szerinted ki az a hülye aki 180.000ért egy tákolt salamendert vesz?
holott ennyiböl már normális biciklit kap. a salamander meg nem dirt geos ezt ne feledd..

mna msot dolgom van de később rszéletezem a hirdetést szedd le gyorsan.

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2818) TexT-BoY válasza djtoomi (#2816) üzenetére


TexT-BoY
addikt

2x ment el

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2819) djtoomi válasza TexT-BoY (#2817) üzenetére


djtoomi
addikt

A hirdetés maradhat,tanácsod emgfogadom,de mint irtam is adom az RST teloval is ami lockout is 120-ért.Amugy ilyen pedált vettem rá:[link].De ha nem viszik el bringát bele umf váz vagy valami normális váz,és akkor ugy adom el! :U
Na és 140-be igy rst-vel 90-be? :U :F

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2820) TexT-BoY válasza djtoomi (#2819) üzenetére


TexT-BoY
addikt

ennek ellenére nem is mutanám hoyg valaha ilyen nagy és nehéz dirtjumeper telo volt a vázamba ami CC... tuti nem venném meg töled hiába 120 abban az esetben, melesleg szép summát krész a DJ teloért

Pedál csere meg telo csere és mehet vissza bikemagdra 120-ért... jótanács, nem fogják megvenni és nappali képekkel rakd fel hogy ne ismerjék meg...
120alapár..... abbol alkudozni fognak
de rakjhataod alább is.,

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2821) djtoomi válasza TexT-BoY (#2820) üzenetére


djtoomi
addikt

Én addig nem cserélem le a telot ameddig nincs rá vevő,mert én addigis használom,és az a hardy 2 ami nem sokkal(1-el) fölötte van az meg ilyesmi rédekelne helyette,én emg addig használni akarom. :( :U

Amugy szteed ez a nevemhez illő váz jo lenne salamdner helyett:[link]? :F

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2822) Jorus


Jorus
nagyúr

Woa, mennyit írtatok. :) Véget ért a nyaralás :O

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2823) Jeannie


Jeannie
aktív tag

Na vettem decathlon gazdaságos kerósszemüveget :DDD Hülyén néz ki, de nagyjábók 2k volt, és szürke meg kék szinben. Én a szürkét vettem, az átlátszó lencse teljesen jó, véd a bogarak meg szél ellen, holnap ha ilyen idő lesz kipróbálom a sötétítettet is :C

(#2824) tr00p3r


tr00p3r
őstag

sztok kollegák!

mint tegnap jeleztem, nekem is volt ma egy erős túrám. ahhoz képest erős, hogy már nagyon régen voltam rendesen bringázni és nem tudtam, hogy fogom bírni...

az útvonalat rögzítettük egy Garmin Vista C GPS-el. ennek adatai később.

reggel 6.33-kor indultunk Alsógödről a következő útvonalon mentünk:

Alsógöd-Dunakeszi-Fót-Csomád-Őrbottyán-Vácrátót-Csörög-Vácalsó-Sződliget
-Felsőgöd-Alsógöd

GPS adatok:
táv: 46,93 km
mozgás idő: 1:51.00
állás: 10.05.00
max. seb.: 44,1 km/h
átlag seb.: 23,1 km/h
műhold: [link] térkép:[link] szint:[link]

Polar CS200 adatok:
avg HR: 162 bpm
max HR: 189 bpm :Y
1708 kcal
táv: 44,6 km (valamiért néha leállt az óra tekerés közben :F )
avg seb: 25,2 km/h
max seb: 44,2 km/h
avg cad: 70
max cad: 97

az volt a fura, hogy pl fóton a veresegyház felé tartó emelkedőtől ''féltem'', de nem volt vészes. végig ülve mentem felfelé. csomádon egy energia szelet, mert éhgyomorra mentem. összeségében nagyon jól éreztem magam és akár hiszitek, akár nem szinte egyáltalán nem voltam fáradt a végén. nem fájt semmim és nem akartam összesni sem.

bocs ha túl tömény voltam. :B

gudnájt ;)





[Szerkesztve]

(#2825) venember83 válasza tr00p3r (#2824) üzenetére


venember83
nagyúr

Szia,

en is ezeket az ertekeket szoktam produkalni, dombos videken es 30km-en, van meg mit fejlodnom, de asszem jo uton haladok :)) Mondjuk atlagom altalaban 24km/h folott van :B Most utoljara pedalom katapultalasa elrontotta az atlagom, nem kicsit, de semmi sem dokumentalta ezt a romlast, hisz bringas szamitogepem is elveszett :(((

(#2826) Azazello-


Azazello-
senior tag

[link]
[link]
[link]

a harom helmet kozul ki-melyiket venne es miert?

nemtok donteni :U

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#2827) sanyixXx válasza Azazello- (#2826) üzenetére


sanyixXx
senior tag

ebben az ár/minőség kategóriában sztem már csak a külső számít :) mindegyik jónak tűnik a leírás alapján, fox meg a giro az etalon ugye, a 3. gyártót nem ismerem. de nekem így ránézésre a giro tetszik a legjobban :B

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#2828) TexT-BoY válasza Azazello- (#2826) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Én ugy gondolom hogy a MET már szét van könnyitve, a Fox tünik a leg stabilabbnak a giro pedig egy köztes buksi.. Bár nemtudok neked tapasztalatbol ebszélni sajnos, de amugy nem rossz eggyik buko sem.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2829) Azazello-


Azazello-
senior tag

asszem a foxot veszem meg, mert mar ciki is volna visszamondani a rendelest, de felek, hogy csak a marka miatt tetszik annyira. fox manias vagyok :P

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#2830) Pinya007 válasza TexT-BoY (#2795) üzenetére


Pinya007
tag

Szia!

Amikor kerekeket cseréltettem én DT küllőket kértem, első küllők agya felőli oldalán SAP betűk vannak küllőbe ütve, hátul nem látok ilyet. Ez mi lehet? Netán SAPIM rövídítve? :)

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#2831) Calibos


Calibos
addikt

Üdv
Hol érdemes Kb.40K-ért Mountainbike-ot vásárolni?
Helm és fényvissza.verő mellény kötelező már?

(#2832) rudi válasza sanyixXx (#2810) üzenetére


rudi
nagyúr

Megtaláltam a jelöléseke. Egyszer van az ETRTO jelölés [link], ami az ISO 5775 szabványban írja le a kerékméreteket, milliméterre alapozva [link]. Aztán van a ''régi'' jelölés. A linken van táblázat az átszámoláshoz, egy példa:

A hüvelykben 28 x 1,40-as köpeny milliméterre átszámolva 700 x 35C (a C a felni típusára utal, annak nem néztem utána), és ETRTO-ban 37-622. Gondolom, azért kell az ETRTO mert a 28 x 1,40-es köpeny egészen pontosan 28 x 1 3/5-as mer ott nem tizedesek, hanem törtek vannak. A milliméteres mókát meg 1'' = 25 mm alapon csinálják, ami 28''-os már kicsit több mint 11 mm-rel több mint a 700.

Lényeg a lényeg, nekem most 1,4''-os Continental Contactom van, amiből 99% hogy 1,6''-os Schwalbe Marathon XR lesz, amikor ősszel visszakeveredek Veszpréme. Addig meg itt a Kisalföldön jó lesz a Conti is.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#2833) TexT-BoY válasza Pinya007 (#2830) üzenetére


TexT-BoY
addikt

igen nekem is sapos küllöim vannak, de ne bánd birja ám a strapát.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2834) sanyixXx válasza rudi (#2832) üzenetére


sanyixXx
senior tag

egész jó segítség vagyok én neked. kérdezel, én nem értem a felét, utána nézel és már meg is születik a döntés :DDD
amúgy az 1,6-os (42-622 :F ) az aszfaltra még mindig korrekt és az már jobban meg is fog laza talajon, mint egy 1,4-es. szerintem jót választottál :)

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#2835) sanyixXx válasza Calibos (#2831) üzenetére


sanyixXx
senior tag

40k-ért sehol.
auchan, tesco, decathlon stb. bringák vannak ennyiért, de az sem igazi MTB. ott hagysz 40k+ -t és utána rendszeresen szerelni vagy szervizeltetni kell.
az ilyeneket max a boltbajárásra ''tudom ajánlani''.

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#2836) urban racer


urban racer
senior tag

Bringafejlesztés miatt eladóvá vált:

Teleszkópok:
Manitou six 80 mm - 1 db - acélrugós, elasztométerrel állítható - 10 K
Manitou skareb 80 mm - 1 db - levegős, visszaút-állítás, brutálisan könnyű, lockout - 26 K
Rock shox Pilot XC Air assist 80/100 mm - 1 db - levegő és acélrugó, visszaút-állítás, gyönyörű mozgás - 25 K

Fékek:
AVID SD 7 Ritchey piros betétekkel - 2 db - 4 K

Kerekek:
első kerék: Novatec agy, Sun Mach 4 felni, DT champion küllők (32 db) - 1 db - 15 K
hátsó kerék: Novatec agy, Sun Mach 4 felni, DT champion küllők (32 db) - 1 db - 20 K
A hátsó kerék az nagyon hangosan reteszel, gyönyörű a hangja. Mindenkinek ajánlom.

Nyereg:
Selle San Marco Aspide - 1 db - Titánium pálca, 166 gramm - szokásos kopásoktól eltekintve újszerű állapot, bolti ár 25K - 13 K

Az esetleges érdeklődők privátban jelezzenek!

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#2837) sanyixXx válasza urban racer (#2836) üzenetére


sanyixXx
senior tag

szia, privi nem sikerül vmiért
küldenél egy telszámot nekem? érdekelne a skareb

köszi

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#2838) urban racer válasza sanyixXx (#2837) üzenetére


urban racer
senior tag

priv ment

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#2839) djtoomi


djtoomi
addikt

Szerintetek ha valaki a marzomra(2004 dj3) rádob 20k-t és ad mellé egy axel supert akkor jol járok?Szal a marzoért kapok egy lockouos 90-120mm-es axel supert meg 20k-t? :R :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2840) urban racer válasza djtoomi (#2839) üzenetére


urban racer
senior tag

marzo: 25-30 (állapottól függően)
axel: 20 (állapottól függően)

Viszont ha dirtelsz, akkor ne cseréld el. A DJ elpusztíthatatlan dirt villa(vagy inkább sokáig bírja :D ), az axel super meg enduro villa

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#2841) tr00p3r válasza urban racer (#2836) üzenetére


tr00p3r
őstag

ment privát

(#2842) TexT-BoY válasza djtoomi (#2839) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Nekem most Axel Super telom vadon , 18-ért vettem.. 40et érne a te DJ-d? szerintem rossz lenne a biznmisz, viszont a vázadba jobban álna...

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2843) djtoomi válasza TexT-BoY (#2842) üzenetére


djtoomi
addikt

Kinek lenne rossz a biznisz? :DDD kéősbb veszek egy kona stuff-ot vagy shredet,vagy umf-et nyár végén,addig meg lessz pénzem,eladom a supert kb 15-be,meg 20 az 35 és veszek az akkori konába egy 2004-es vagy 05-ös dj3-at! :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2844) urban racer válasza djtoomi (#2843) üzenetére


urban racer
senior tag

Hát neked jó biznisz lenne, csak ne amortizáld le.

Bikemagon van fenn egy 07-es DJ3 35-ért(még alkudni is lehet) [link]

Inkább stuff.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#2845) TexT-BoY válasza urban racer (#2844) üzenetére


TexT-BoY
addikt

csak épp a 07es DJ egy szar..:DD a 04, 05 széria okés.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2846) urban racer válasza TexT-BoY (#2845) üzenetére


urban racer
senior tag

nekem sose volt marzo telóm, én maradok a jól bevált rockshoxxnál vagy manitou-nál...

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#2847) djtoomi válasza urban racer (#2846) üzenetére


djtoomi
addikt

Marzok pedig nagy királyok,manitou okés,sram féle rockshox szintén sz@r,07-es összes marzo sz@r! :D :R

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2848) urban racer válasza djtoomi (#2847) üzenetére


urban racer
senior tag

''sram féle rockshox szintén sz@r''
Ezt ne mondd annak, akinek rabája van...[link] Idén szinte az összes versenygépet rebával szerelték, nem véletlen... A durvább katagóriában (dirt, dh), passzolom...

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#2849) djtoomi válasza urban racer (#2848) üzenetére


djtoomi
addikt

De ha megfigyeled a bringáján midnen sram,talán azért mert minden versenyző nem saját maga veszi a cangáját hanem aki támogatja adja a cuccokat hozzá,vagyis őket a sram/rock shox támogatta,azért van r-se.Meridákon emg minden manitou van... :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2850) urban racer válasza tr00p3r (#2824) üzenetére


urban racer
senior tag

''max HR: 189 bpm :Y ''
[link]
De itt már eléggé xarúl voltam...

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.