Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2501) Manitou válasza Jeannie (#2499) üzenetére


Manitou
addikt

Így van, adnak hozzá vázra rögzíthető konzolt, amire fel tudod tenni a lakatot, igaz én nem használom, inkább hátizsákba teszem a lakatot. Mellesleg nekem gumírozott az egész lakat, szóval még ha akarnám se verné szét a vázat. Más tipusok lehet hogy nem ilyenek, hanem fém a külsejük.

(#2502) tr00p3r


tr00p3r
őstag

ma du egy újabb túrán voltam, de most társaságom is volt. a sógorom délután kijött káposztásról bringával és kijött velem vác végéig. persze a jóidő miatt sokkal többen voltak mint tegnap hajnalban. mivel a sógorom kb. 1 hónapja nem ült bringán és még haza is kellett tekernie (Káposztás-Göd = 14 km), ezért nem hajtottuk szét magunkat. a táv amit megtettünk 16 km (16 x 2) és kb Vác végéig mentünk el. 17.35kor indultunk Alsógödről, ismét végig a kerékpár úton.

oda
idő: 46:40.5
átlag pulzus: 141 bpm
max pulzus: 175 bpm
kcal: 586
átlag sebesség: 20,6 km/h
max sebesség: 41 km/h
átlag pedálfordulat: 59
max pedálfordulat: 84

vissza
idő: 44.34.9
átlag pulzus: 157 bpm
max pulzus: 176 bpm
kcal: 666
átlag sebesség: 21,6 km/h
max sebesség: 33,4 km/h
átlag pedálfordulat: 559
max pedálfordulat: 88

a mai értékekből látszik, hogy ez inkább lazább kör volt. élveztük a délutánra megérkezett jóidőt, de próbáltam azért nem ellustálkodni a dolgot. ha vkit untatnék szóljon vagy csatlakozzon! ;) amúgy a Polar CS200 nagyon bejött nekem..... :B

[Szerkesztve]

(#2503) tr00p3r válasza tr00p3r (#2502) üzenetére


tr00p3r
őstag

átlag pedálfordulat: 559 :F természetesen csak 59 :B

(#2504) Jeannie válasza tr00p3r (#2502) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Betonon és Bp-hez közelebb szivesen csatlakozom hozzád egy-egy lazább kör erejéig :)) Ha meglesz az óra, lehet hogy visszakozom majd, most egyenlőre úgy érzem száguldok és rengeteg km-t megyek egy nap :DDD

(#2505) Pinya007 válasza TexT-BoY (#2485) üzenetére


Pinya007
tag

Szeva!

Milyen évjáratú Marzo MX Comp-od volt? Esetleg nem maradt elfekvőben hozzá V-fék tüskéd?

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#2506) Jancsi


Jancsi
aktív tag

Lakatbol én a láncoskat preferálom, nekem is van egy B+ elég brutálisan fest, 10mm vastag anyagbol vannak a szemek és közel kétkiló, jó kis sülyeszetett mintás kulcsokkal, csak a derekamra veszem és már mehetek is :D Elég elrettentő főleg hogy egy 30k-s fixit véd egy 5k-s lakat. A mindennapos közlekedésre szerintem nem drága montit kellene használni hanem valami még üzemképes rocsot ha elfér a másik mellett senki sem fog foglalkozni egy 30éves libakergetővel, ha van ott 2-3 váltós, teleszkópos bringa legyenek akármilyen sz@rok is, egy komolyabb zár árábol kijön egy városi bringa is :)

Kicsit lecsúszott a topic, úgy néz ki mindenki Zemplén Maratonra készül :DDD Valaki jönni fog?

(#2507) Kephamos


Kephamos
addikt

Ma tekertünk haverral egy 30km-es túrát. 15% földút, 85% aszfalt. 30 körüli átlagsebességgel. Hazafelé majdenm megvolt az 50, mert két kutya üldözőbe vett minket. :) A franc a pofájukba! :))

(#2508) Pinya007


Pinya007
tag

Követem a ''trendet'', én is megosztom eredményeim:
DST: 51,4 km
AVG: 20,4 km/h
MAX: 61,7 km/h

Mást nem tudok mérni, de a környék legnagyob emelkedőjét másztam meg. (Aki esetleg járt már Herenden a Hajag-on, az tudja miről beszélek :) )

Terepen egyre inkább érzem új teló szükségét, kezd elegem lenni pattogásból, ha minden jól megy hamarosan meg is lesz! :))

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#2509) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

nem lehetne az eredményeket a logouton közölni? ha már van... és akkor nem veszne el a hasznos infó néhány vérnyomás meg átlagsebesség adat közt

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#2510) TexT-BoY válasza Pinya007 (#2505) üzenetére


TexT-BoY
addikt

szia, ha nem cslanak érzékeim akkor 2004es volt és nem, sajnos nincsenek tüskéim, én is anélkül hsználtam (streetre no front brake:D)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2511) Kephamos válasza sanyixXx (#2509) üzenetére


Kephamos
addikt

Mármint minek az eredményeit?

(#2512) djtoomi


djtoomi
addikt

Hello!
Látom mindenki méréseket közvetit le.Én is mondom akkor egy hét alatt uj telóval,dirt,street,dh-n ezeket tekertem napi átlag 6 órán át:

DST: 372km
AVG:18km/h
MAX:73km/h

Utobbi 1 évben sztem ez a hét volt a legpörgösebb de most készülök a két bringával versenyekre,szal idén emglessz a 3k km sztem. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2513) tr00p3r válasza sanyixXx (#2509) üzenetére


tr00p3r
őstag

mivel a topik igen laposnak tünt, és relatív témába vágott, ezért mertem én ide ezeket beírni. írtam is, hogy ha vkit zavar, szóljon. nem gondoltam,h ''trend'' lesz belőle..... hasznos infó meg az utóbbi 20-30 hsz-ben nem volt szerintem.... :U

(#2514) Jeannie


Jeannie
aktív tag

Szeretnék a héten egy (pár) kormányszarvat venni, ezügyben várok (abszolút szubjektív) véleményeket, kinek milyen van, miért szereti/nem szereti. Milyet vegyek, egyeneset vagy hajlítottat? A felszerelés dőlésszöge adott, vagyis van egy ajánlott állása, ahogy annak lennie kell anatómiailag? Még sosem volt ilyenem, de úgy érzem kellene, hiányzik és ki tudnám használni, haladósabb szakaszokon vagy az edzéseken. Mindenesetre pár ezresnél többet nem szánnék rá, ha nem muszály.

(#2515) tr00p3r válasza Jeannie (#2514) üzenetére


tr00p3r
őstag

kezdem a sort. nekem rövid-egyenes ricsi wcs van.[link] nagyon bevált. hosszú egyeneseknél nagyon jó. mászáshoz nagyon jó. ha kezed, csuklód vagy karod akarod pihentetni nagyon jó. nagy tömegben nem érzem vele túl biztonságosnak a kormányzást. szerintem jó ha van. jó lenne, ha onnan is tudnám kezelni a féket vagy a váltókat. a váltáshoz láttam is az ebay-en xtr szarv váltót.

[Szerkesztve]

(#2516) tr00p3r válasza tr00p3r (#2515) üzenetére


tr00p3r
őstag

XTR bar end shifter [link]
feltenném a kérdést a szakértőknek: működne ez a szarv váltó a 07-es XTR-el?? :U

[Szerkesztve]

(#2517) Dr. Ernő válasza Jeannie (#2514) üzenetére


Dr. Ernő
tag

Én a hoszabb hajlítottat preferálom, sok kéztartás poziciót tesz lehetővé, ill jobban előre lehed dőlni tempós szakaszokon(mivel hosszú) Nálam a dőlésszög kicsi, de mivel a hajlított típus, a vége felfelé kunkorodik így kvázi (mondhatjuk azt) kétféle dőlésszög van, attól függően hogy hol fogom. Szerintem mindenképpen előnyös a szarv, de ugye pluszsúly.
[link]

(#2518) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

azértveritek magatokat a szarvra, mert outiztok városban :DDD csak egy jó pályakormány vagy fűrészelt 1000ft-os outi kormány kell. városba meg nem sok értelmét látom a szarvnak amúgy sem, mivel ha rá akarsz dőlni, mint a pályakormányra, akkor olyan váz geo is kéne, hogy tényleg legyen hatása és ne csak a hátad fájjon.

tr00p3r: ha más nem, azé lenne jó egy gyűjtőtopik neki, mert akkor nem kell visszakeresgélni, ha viszonyítani akarsz. végülis annyira nem zavaróak, szóval nem tiltakozom, csak felvetettem.
a xtr cucc meg meg együtt, ha 9 sebességes minden. más akadály nem nagyon van.


egy kibaxott szunyog repdes itt körülöttem és baxottul idegesít

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#2519) rii válasza tr00p3r (#2479) üzenetére


rii
nagyúr

írok én is adatokat :) úgy érzem, ''fejlődöm''

bár nekem nem kerós, hanem futó polarom (RS200) van
polar ora (P), + cateye (C) kerós sebességmérő

(P) indultam: 07:10:30
(P) tartam: 1:15:08

(C) valós menetidő: 1:05:36
(C) dst: 28.25 km
(C) avg speed: 25,8 kmph
(C) mx speed: 45 kmph

(P) max HR: 182 (95%)
(P) Avg HR: 158 (82%)

(P) 977kcal =(monnyuk ez hülyeség)

én a XII kerületi déli-pu-tól indultam, le a buda-pest alagút mellett a budai felső rakpartra, le a lágymányosig, ott rá a 6-os főútra, majd túl a savoya parkon
utána visszafele szintén lágymányosi, ott el a lánchídig, át rajta, majd deákon fel az andrásira, és ott az oktogonig. persze csakig levegőszűrős izével szinte végig.

útközben egy rendőr szorított csak le, mert épp telefonált.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2520) rii válasza sanyixXx (#2518) üzenetére


rii
nagyúr

én is szarv-páerti vagyok, bár van, de nincs felszerelve.
és azért preferálom, mert biztosítja a normlis csuklótartást.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2521) Kephamos


Kephamos
addikt

Ismertek hatásos védelmet kutyák ellen? Vagy menekülni és imádkozni?

(#2522) tr00p3r válasza Kephamos (#2521) üzenetére


tr00p3r
őstag

hát sokan azt mondják, hogy rá kell üvölteni qrva mérgesen és hangosan. vagyis vissza kell ijeszteni. :DDD nekem eddig vagy csak ilyen zsebkutyák (pincsi, westie, társai) vagy igazán játékos (labrador, golden retriever, vizsla) ''kergetett'' meg. ez alatt nem azt kell érteni, hogy aggresszívan, támadási szándékkal, nekem jött, hanem csak futott mellettem egy darabon és ugatott. igazán vészes helyzetem még nem volt kutyával, de nem is szeretnék valami pitbull vagy bull-masztif aggresszorral összekerülni. :F szerintem ott csak a jó lábizom és hosszúkitartás hatásos. elöl nagytányér, hátul kis fogaskerék és 40-45 km/h amíg fel nem adja vagy te el nem ájulsz. :DDD

(#2523) TexT-BoY válasza Kephamos (#2521) üzenetére


TexT-BoY
addikt

alsó középkategoriás kutyáknál bejön a nyeregcső...:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2524) Kephamos válasza tr00p3r (#2522) üzenetére


Kephamos
addikt

Engem tegnap amolyan sima tanyasi keverékkutyák támadtak meg. Elég keménynek tűntek, szerintem egy pitbullal végeztek volna. Hátmég velem. :) 400 méteren kergettek 45 fölötti tempóban. Kicsit megijjedtem, de mikor láttam, hogy leráztam őket, meg a haver is, akkor jó vigyorogtam. Rákiabálni, meg nem volt erőm, mert egy felüljáró után voltam, így örültem, ha kitartás tudok. :DDD
---------------
TexT-BoY: az a baj, hogy nekem jól be van szorítva a gyorszár, meg is emésztenének mire kilazítom. :D

(#2525) Pinya007 válasza rii (#2520) üzenetére


Pinya007
tag

Nekem hajlított kormányom van, erre nem is lehet szarvat szerelni, de nem is érzem hiányát, kényelmes így.

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#2526) rii válasza tr00p3r (#2522) üzenetére


rii
nagyúr

ha a kutáyval nem foglalkoztak, nem játszottak, nem kezeltzék, nem hatottak rá semmilyen szinten akkor az üvöltözés semmit sem ér, ugyanis nem tudja mi rejtőzik mögötte, ileltve nem tudja,hogy egy magadfajta emberszabású milyen erőbvel bír, hiszen még egy stallert sem kapott, sem semmilyen nevelést. az ilyen kis szarokat el sem lehet kergetni, csak acsarkodnak tovább .... nagyobb kutyák mellett alapból lassabban megyek el, és nem tekerek, mert a mozgó láb miatt kapja el őket a hajszolhatnék

legközelebb még egy kutya leáll acsarkodni velem közterületen, és a gazdája semmit sem tesz, hogy visszafogja, nem fogok vele üvöltözni, hogy lejárassam magam, finoman, izomból megérintem lábammal a pofáját, hogy vagy 20 m-t repüljön.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2527) EQMontoya válasza Pinya007 (#2525) üzenetére


EQMontoya
veterán

nemtom, én toltam szarvval is, szarv nélkül is, jobb azzal.

Same rules apply!

(#2528) tr00p3r válasza rii (#2526) üzenetére


tr00p3r
őstag

hát azért a kutyákat én is kerülöm, ha lehet, nagy ívben. gurulva. én alapjáraton nem félek a kutyáktól, csak azoktól amelyiknek a híre is ''rossz''. úgy értem köztudottan agresszívebb fajtájú kutyák (rotweiler, pitbull, bull-masztif, és társai). ha nekem ilyen gondom akadna tuti feljelenteném az eb gazdáját és/vagy rendőrt hívnék egyből. persze ha ezt a helyzet megengedi....

(#2529) Kephamos válasza rii (#2526) üzenetére


Kephamos
addikt

Nem a kutyát kellene bántani, hanem a gazdáját. Szegény eb nem tehet róla, hogy üldöznie KELL a bicajosokat, hiszen az ösztön hajtja. Ahogy észrevettem a legtöbb kutya nem ebert akar ölni, hanem csak elkergetni a pácienst a területéről. A tegnapi jószágok is ugyanaddig üldöztek engem, mit a haveromat. Csak ő szerencsésebb helyzetben van a 2méter egypár centijével és a 100 kilójával, mint én a 180 centimmel és 7x kilómmal.

(#2530) Pinya007


Pinya007
tag

Kutyák ösztönösen védik területüket, ha utcára szabadulnak, vagy parkban elengedik őket, akkor inkább játszanak, mivel nem a saját területükön vannak. Viszont üldözőbe veszik a gyorsan mozgó dolgokat, pl én kutyám is megugatta, sőt kergetni akarta kiskorában a motorosokat, autókat, de aztán megszokta. Ügyelek rá, hogy ne szabaduljon utcára, régebben 1-2-szer kiszökött, de akkor sem csinált semmi hülyeséget. A szabadon tartott ki idegesítő kutyákat kergette haza! :) Itt a kis aranyos jószágom: [link]

Kóborkutyáknak szegényeknek területük sincs, csak céltalanul bolyonganak, ők tipikusan nem agresszívak sztem, inkább félnek és örülnek bármi kedvességnek, pl ha valaki enni ad nekik.
Felénk azok a kis kutyák a legagresszívabbak akik úgymond szabadon vannak tartva, kerítés élküli háznál, vagy nyitott kerítés mellett, ezt nem is értem hogy gondolják, nem is szabályos.

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#2531) TexT-BoY válasza tr00p3r (#2528) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Rossz hirü kutyákrol annyit hogy az eggyik ex bartnőmnél 2 hatalmas masztif folt, olyanok hogy a 2.20as keritésen majdnem kiugrottak meg ilyen aproságok. Az utcán még a saját gazdájukat is ugatták, de ahogy mententünk az udvarra a 2 kutya megnyalogatott és visszavonultak a kerités mellé. Szóval minden helyzetben másképp reagál egy kutya, erre oda kell figyelni. de ez nem az eb topik:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2532) Jeannie


Jeannie
aktív tag

Szarv ügyben még valaki? :F
Venni tuti fogok, mert olcsóbb, mint egy outi bringa :DDD
Hajlított vagy egyenes?

(#2533) rii válasza Kephamos (#2529) üzenetére


rii
nagyúr

egyetértek teljes mértékben
de ha széjjel rugom egy kutya pofáját, akkor talán réjönnek hogy ha nevelt lett volna a kutya, és kordában lehet tartani, akkor nem konfrontálódunk

volt kutyám, nem is egy. soha nem ütöttem meg őket, de nagyon jól tudták mi van a hangom mögött. azért mert sokat játszottunk, (nem ilyen eldfobom a labdát, hozd vissza), és tisztában is voltak az erőviszonyokkal.


(#2530) Pinya007
a városi, lakásban kutyáknak sncs területük. ők idegenennek érzik magukat szinte minden megtett méteren. az én kutyáim nagyon jól tudták, hogy az hol ő határuk, meddig kegertnek valakit ki a területükről, és hol kezdődik a szomszéd kutya területe. az én kutyáim is mindig csak egy adott pontog kergették ki a betolakodókat, azon a határon túl már csak ismerkedtek, vendégként haladtak át.

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2534) rii válasza rii (#2533) üzenetére


rii
nagyúr

jah .. nem mondtam .... a szóban (postban) forgó kutyáim kisvárosbanm kertesházban laktak, ahol volt értelme a terültemegjelölésnek

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2535) Krinya


Krinya
tag

PH-s bringások, szevasztok!

Szereztem egy régi Peugeot vázat, talán trekking...
Namármost', szeretném felújítani, új alkatrészekkel felruházni. Mindenből olcsót, mert városi bringának szánom, amit ott merek hagyni gyomorideg nélkül is egy Abus lakattal.

Egyből jön pár kérdés: Váznak a sérüléseit, repedéseit elgyengüléseit meg lehet valahogyan találni? Mivel 87-89kg vagyok (jókedvtől, és reggelitől függően) nem szeretnék egy kitört első villával, és fogakkal ébredni az intenzíven:)
Repedéseket néztem a hegesztések mentén, de nem találtam, akkor talán ez a félelmem kilőhető.

Esetleg vélemény valakinek a 622-es Bike+ komplett kerekekről? Vagy legyen valami használt? 5e/kerékért többet nem adnék érte.
Ja és persze gyorszár nélküli kellene.

Köszi előre is!

(egyik hétvégén egy PHtúra?)

Nincs oda nem illő alkatrész, csak gyenge felhasználó

(#2536) Bikeman válasza tr00p3r (#2522) üzenetére


Bikeman
aktív tag

Na, ja csak egy baj van, ha felfelé megyek egy emelkedőn, a kutya meg szembe jön....

Múltkor egy emelkedő földúton üldözött egy nagy fehér dög, de leráztam, és halálig kifárasztottam...:D Mondjuk az volt a mák, hogy legalább 25 körül sebességgel haladtam elötte is.
Engem 3 éve harapott meg így kutya, azóta azonnal üvöltök a gazdájával, ha nincs pórázon, de sajnos egyre többen vannak az ilyen f@sz kutyások a Normafánál.

Akkor van a baj, ha a gazda kb. 50 méterrre le van maradva, ez akkor is bajos (ha szemből találkozuk, akkor még rosszabb, de akkor csak a gazdákig való távot kell ''kibírni''), ha egy vékony ösvényen elhagyok egy vagy két embert, és nem tudom, hogy utána 1 perc múlva ott lesz a kutya. Ilyenkor figyelem az embereket, ha van a nyakában póráz, akkor megkapja, hogy inkább a kutyája nyakába kösse, mégpedig azonnal. És megvárom, amíg előre megy és megköti.
Ha visszaugat, olyan letorkolást kap, mint még életében soha... :D Még bocsánatot is szoktak kérni...:DDD

(#2537) Ariadne


Ariadne
őstag

Még egy kis kutyadolog: paprika spray szerintetek jó ellenük?
Gondolkodtam már, hogy nyereg- vagy kormánytáskában elviszem, kicsi flakon, és hátha visszaveti a kutyát, meg ha pampog, a gazdáját is. :DDD Félek a kutyáktól sajnos, keróval főleg.

[Szerkesztve]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#2538) rii


rii
nagyúr

na én is már csak annyit nyögnék még hozzá a kutyás témához, hogy ha valakit elkezd kergetni egy kutya, akkor nehogy nagyon beletaposson a pedálba, mert begörlöcslhetnek a lábai, és nem elég, hogy tekerni nem fg tudni, de még le is kell szállnia ...

én így jártam egyszer, éjfél után, kint a pusztában, koromsöttében.
annyi votl a szerencsém, de ez már csak akkor derült ki, mikor kényszermegállást kellett végrehajtanom, hogy az mezőgazdasági ház körül végig drótkerítés volt. nagy kő esett le a szívemről, amikor halottam, hogy a kutya ebbe belecsapdóik.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2539) Pinya007 válasza Ariadne (#2537) üzenetére


Pinya007
tag

Van elektromos kutyariasztó, ami olyan hangot ad ki ami ember számára nem érzékelhető kutyát viszont zavarja. Postás táskában láttam régen ilyet.
De átmehetünk kutya topic-ba is! :) [link]

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#2540) Horbal


Horbal
őstag

Én egyszer menetből kb 25-30-as tempónál pofánrúgtam egy kb kisebb labrador méretű ebet, na az nem jött tovább utánam:)...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#2541) Ariadne válasza Pinya007 (#2539) üzenetére


Ariadne
őstag

Szerintem onnan kiutálnának, ha megkérdezném, mivel tudom elriasztani a kis édes (=hatalmas veszélyes) ebeiket... :U Nem kedvelem különösebben a kutyákat sajnos, szeretem, ha legalább két ugrásnyi távolságban maradnak tőlem.

[Szerkesztve]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#2542) Horbal válasza Ariadne (#2541) üzenetére


Horbal
őstag

Én kedvelem a kutyákat, csak a hülye félrenevelt, vagy egyáltalán nem nevelt büdös dögöket utálom, a hülye gazdáikkal együtt...
A másik halálom a damil vastagságú. alig látható kb kilóméter hosszú fonálon lehetőleg kersztbe vezetett dülledt szemű pincsi, meg a hozzá kapcsolódó 60 és a halál között lévő muter, esetleg mobilon kommunikáló szőke pcsa...
Na ezen a kombón hatalmasat lehet taknyolni, ha nem veszed észre...szal ha ilyen kutyát látok ösztönből fékezek...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#2543) Bikeman válasza Pinya007 (#2539) üzenetére


Bikeman
aktív tag

Igen, a Dazzer II (vagy III) csak két baja van, ill. három.:
1. kb. 20k
2. nem minden kutyára hat.
3. elég ormótlan, nincs tartó hozzá, hogy felszereld a kormányra, na meg csak úgy előkapni sem túl könnyű menet közben....

(#2544) Kephamos válasza Horbal (#2542) üzenetére


Kephamos
addikt

Ilyennel egyszer találkoztam az erdőben egy kereszteződésben. Éppen meg bírtam álln, de szegény kutyus megijedt nagyon, emrt kicsit megrántotta. Közöltem a (kivételesen nem szőke :) ) barna picsval, hogy a KÚÚ*** *NYÁD''! :DDD Szegény kutyákat sajnálom, hogy soknak ilyen ostobenkú gazdája van. :((

(#2546) Dirtyz válasza Gazs (#2545) üzenetére


Dirtyz
őstag

Már ne hargudj, de miért linkeled be ezt minden harmadik topicba, nincs jobb dolgod....?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#2547) Manitou válasza Dirtyz (#2546) üzenetére


Manitou
addikt

Az hagyján, de ez mi ez? :D

(#2548) Jeannie válasza Jeannie (#2532) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Hát jó ... Akkor megyek másová a kérdésemmel :)

(#2549) Pinya007 válasza Jeannie (#2548) üzenetére


Pinya007
tag

A régi egyeneskormányú bringámon hajlított szarv volt, sztem több fogási lehetőséget nyújt mint az egyenes.

[Szerkesztve]

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#2550) Kephamos válasza Jeannie (#2548) üzenetére


Kephamos
addikt

Én is tervezem, hogy veszek, valszeg egyeneset fogok venni.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.