Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) alázógyík válasza TeeBee73 (#6350) üzenetére


alázógyík
őstag

Kici occó. :D

(#6352) akos90 válasza TeeBee73 (#6350) üzenetére


akos90
tag

2004 óta kb ha jól tudom. Egyébként ár értékhez képest nagyon jól szól. Barátnőm 4000ft Philips fülesét simán alázza szerintem.

(#6353) alázógyík válasza akos90 (#6352) üzenetére


alázógyík
őstag

Persze hogy alázza, hisz eladó. ;] :P

Akkor miért nem a gyengébbet adod el 2K-ért? :DDD

(#6354) GrandeP válasza alázógyík (#6353) üzenetére


GrandeP
őstag

Hűűű, degetzi nagy buzniszman valaki? :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6355) alázógyík válasza GrandeP (#6354) üzenetére


alázógyík
őstag

;] :DDD

Remélem, bizonyítok neked trollságból, és hű tanítványod maradhatok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6356) akos90 válasza alázógyík (#6353) üzenetére


akos90
tag

Azért adom mert fos telefonomhoz már 2 hónapja nem találok ilyet így vettem egy ilyet hozzá és így ez nem kell. :P Másik meg az hogy asszonypajtás fülhallgatóját miért adjam el ? :DDD Meg most ti vennétek rikító narancssárga fülhallgatót? ;]

[ Szerkesztve ]

(#6357) alázógyík válasza akos90 (#6356) üzenetére


alázógyík
őstag

Ha ez a jobb, miért ezt adod el? Nem értőőőől? :D

(#6358) akos90 válasza alázógyík (#6357) üzenetére


akos90
tag

Mert talán nem tudok vele mit kezdeni ? :DDD

(#6359) GrandeP válasza akos90 (#6347) üzenetére


GrandeP
őstag

Adok érte egy öccázast, meg ha elötte boltban voltam akkor pluszba egy balatonszeletet is... (de a héten már nem megyek!)
Az ajánlat érvényes 2012.06.28 délután 14-ig... de télleg. :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6360) bartucc válasza GrandeP (#6359) üzenetére


bartucc
addikt

Akarok neki írni, erre jössz te, is már megint az öccáz. De gondolom ebbe se vagy biztos, mert hó vége van, nem? :DDD

akos90: ha nem viszi a GrandeP, akkor érdekelne a kíirt áron. De ha megfelel az 500-as, viheti bátran. (egyékbént is csak a Noszlopy-nál tudnám átvenni)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#6361) GrandeP válasza bartucc (#6360) üzenetére


GrandeP
őstag

1k nekem nem ér meg...
kb 2 hónapja vettem Gyíknál 690 ft-ért, 2 db fülest, meg hozzá jack elosztót egy csomagban....

Nem rég használtam el a másodikat is... :DDD

Ezért érdekelne, de 1k-t én még életemben nem láttam egy összegben, pláne nem ilyenre... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6362) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Na, eddig sem értékeltem semmire a "handcam"-os filmeket, a zideglelés első részétől kezdve, az utóbbi idők semmitmondó, max. 8 éves kiccsajokat ijesztgető filmjeiig. Trailer alapján ez még is jónak tűnt. :W
Ebben a témában, akit érdekel, még mindig ezt ajánlom. :K

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#6363) OTee válasza akos90 (#6356) üzenetére


OTee
tag

HTC ext usb?
Nekem asszem van ha kell.

OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#6364) bartucc válasza TeeBee73 (#6362) üzenetére


bartucc
addikt

Az erő krónikájában nekem tetszett a handcam megoldás, attól eltekintve, milyen volt maga a film. De csak ha nem rángatják össze-vissza, mint az idegbetegek, és relatíve életszerű. (szóva nem csak az after-effect miatt tűnik annak, és egyébként meg full stabil a kép, mert állványról készült)

Az első film storija egész jónak tűnik, annak ellenére hogy nem nézek ilyen filmeket, vagy csak ritkásan. Ideglelés Csernobilban, valaki látta már a trailert? (nekem tetszett, de ha ez is olyan lesz, hogy egy-két hanghatás, és közben semmi, akkor csalódás lesz erősen)

Volt egy ilyen film, valami házas címe volt, de azon sírtam, babysitter csaj a nagy házban, és jött a telefon, meg a fenyegetés, de pár hanghatáson, meg pillanatra megfeszülő hangulaton kívül lópH@asz se volt a filmben. :(((

GrandeP: elvileg nagyon jó hallásom van, gondolom összefügg a szemüveg viselésévvel, egyik érzék gyengeségekor erősebb a másik... Ezért nem szeretem a teszkós fülhallgatót, de még a gyári nokiák is nagyon írritálják a fülemet. A ZTE-hez adott egész kellemes. De sajnos manapság alig lehet nem agybadugós fülest kapni, ezt kipróbálnám, milyen szinten van. Ha viszed is, egyszer kíváncsi lennék rá, hogy szól. :K

Nem sokat hallgatok fülest, de akkor se ez tegye már tönkre a hallásom. :U

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#6365) NaNorbert


NaNorbert
aktív tag

Sziasztok.

Kellene nekem még ma egy ATX es háziko. Márka mindegy.

A lényeg hogy ma Nagykőrösön át tudjam venni.
Valakinek?

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#6366) GrandeP válasza NaNorbert (#6365) üzenetére


GrandeP
őstag

Gondolom az ár lenne a lényeg....

1k-ért neked senki nem fog 20km-t autózni... :DDD

Ha Kecsón keresel, akkor Kecsón vedd át...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6367) bartucc válasza NaNorbert (#6365) üzenetére


bartucc
addikt

Mostanában betáraztam házakból, adnék én neked Codegen szintű, megkímélt feketét ingyen is, csak sajnos nem Nagykőrösön, és főleg nem ma tudnám megoldani. :(

Ha még 2-3 hét múlva is keresel, írj rám, és megoldjuk valahogy. (otthon úgyis csak a helyet foglalja)

GrandeP: ha fizeti a postát, tudok neki adni, mert van már itthon 5 db is, abból kettő is van, ami kiszolgál bőségesen De autókázni tényleg nem éri meg vele :N (mondjuk én se tudom, hogy van-e más nagykőrösi, de random is betévedhetnek ide olyan emberek, gondolom inkább nekik szólt a felhívás, vagy annak, aki egyébként is menne arra még ma, vagy esetleg holnap, így még ésszerű talán)

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#6368) NaNorbert


NaNorbert
aktív tag

Sajna problémában vagyok.
Lanra kell mennem holnap este. És szerver házam van. Azzal pedig nem illik lanra menni.

Vagyis mehetnék, de a szerver ház oldala egy nagy radiátor. Víz hűtés miatt.

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#6369) bartucc válasza NaNorbert (#6368) üzenetére


bartucc
addikt

Nincs senkinek valami egyszerűbb p3-as háza, ami nem kell neki egy napig? Ha melegedősebb gép, akkor is ki kell bírnia a gyári hűtéssel, levett oldallappal.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#6370) aXXon válasza george11 (#6290) üzenetére


aXXon
senior tag

Mai pár beszéd (az írásodról jutott eszembe):

Ramius : úúú de korog a gyomrom
(közben egy vadászgép elmorajlik a háttérben)
aXXon : hát hallom :DDD

Élőben viccesebb volt :DD ;] :Y

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#6371) aXXon válasza bartucc (#6369) üzenetére


aXXon
senior tag

Nekem van. Kölcsön is adom.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#6372) GrandeP válasza bartucc (#6367) üzenetére


GrandeP
őstag

Engem kérdezett jóóóó, én voltam itt most.... szaaal neszójjjábe! ;]

(#6370) aXXon

Hát hallod, ne jelentkezz a ShowderKlubba... :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6373) NaNorbert válasza aXXon (#6371) üzenetére


NaNorbert
aktív tag

Neked van házikód kölcsönbe?

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#6374) aXXon válasza NaNorbert (#6373) üzenetére


aXXon
senior tag

Hát, ha eljössz érte Kecskemét, Árpád körútra, akkor van. Ha Nagykőrösön akarod átvenni nincs. Ha tegnap szólsz, megtudtam volna oldani, hogy ma átmenjen, de így csak majd valamikor jövőhéten, az meg már neked késő.

De nem értem, a serverház miért nem fasza lanpartyra? Ott úgyis attól áll fel, hogy kinek van nagyobb háza, jobban világító neonja, meg halkabb hűtése, nem? :DDD ;] :P

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#6375) akos90 válasza GrandeP (#6359) üzenetére


akos90
tag

bartucc kollégának oda adom 1000Ft-ért, mert még én se láttam egybe annyi pénzt. :DD

[ Szerkesztve ]

(#6376) NaNorbert


NaNorbert
aktív tag

Ez a házikóm.
Szerintetek ezzel menjek LAN ozni?

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#6377) alázógyík válasza NaNorbert (#6376) üzenetére


alázógyík
őstag

:Y

(#6378) aXXon válasza NaNorbert (#6376) üzenetére


aXXon
senior tag

Pedig erre aztán tutira mindenkinek felállna... :C :C

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#6379) NaNorbert válasza aXXon (#6378) üzenetére


NaNorbert
aktív tag

Az biztos... A csajokat meg nem tudnám lekoptatni magamról.

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#6380) bartucc válasza akos90 (#6375) üzenetére


bartucc
addikt

Rendben, nem tudom tudod-e hol van a Noszlopy mellett a Fornetti. A Penny épületével van egyben, a régi Háry étterem helyén, a gyógyszertár mellett. Ott dolgozik testvérem, délutánonként ha beviszed neki, átveszi, és ki is fizeti azonnal.

GradeP: hogy téged se érjen kár, érdekel a ZTE-m gyári fülese? Tuti hogy jobb, mint a 690-es fülesek, ha az AKG beválik, viheted. Ára max. egy kávé a dominóban, de neked ingyén is odaadom ;) (tényleg szépen szól gyárihoz képest, meg van rajta mikrofon, és hívásfogadó gomb is)

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#6381) M_o_g_y_i válasza NaNorbert (#6376) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Én voltam már ekkora házzal (mínusz vízhűtés, de több kiló hűtő+venti volt benne) lánpartin. :K :DDD
Mondjuk nem volt könnyű az emeletre cígölni. :N

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#6382) titko


titko
tag

Segítsetek!
Bútorfelújításba kezdtem. Mire az oldalbordám kitalálta, hogy a színe sem jó, így azt is el kellene távolítani.
Volt otthon fél üveg régi fajta kromofág, haladtam mint állat. Elfogyott, elmentem festékboltba . Adtak valami zselés sz..rt kromofágot ugyanis már nem árusítanak. Az csak arra jó, hogy fogy. Azután máshol egy folyékony valamit adtak. Az egy fokkal jobb de, míg délelőtt a 3/4-ét megcsináltam az egyik bútornak, délután sikerült 1 polcot félig.
Valakinek nincs véletlen régifajta kromofág elfekvőben? Vagy esetleg tuti forrást nem tudtok hol lehetne venni? :R

(#6383) GrandeP válasza NaNorbert (#6376) üzenetére


GrandeP
őstag

Ez mi ez a sz@r? Olajradiátor a Nagymutertól? :DDD :C

Az dúrva h ez ezerszebb, sokkal faszább, mint ami múltkor címlapos írás volt, és mindenkinek le kellett térdelni és bekapni a tervező ....-t... pedig az okádék volt.
Ez nagyon tetszik, bár nem kellene, a mérete miatt...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6384) GrandeP válasza bartucc (#6380) üzenetére


GrandeP
őstag

Nem kölll, mert fülzsíros.... :DDD :R

Igazából, olyan van nekem is samuban, meg 2 db nokiában, viszont jelenlegi telom elég gyér hangzást ad át a jack-en... így gondoltam ezúttal, fentebb tolom az 500 ft-os kategóriát...

Volt idő mikor a 150ft-os teszkósat használtam, de már azt sem bírja a fülem... hozzászoktam a punyesz jó hangszóróihoz... :DDD :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#6385) NaNorbert válasza GrandeP (#6383) üzenetére


NaNorbert
aktív tag

Tudod a múltkorit linkelni?
Kíváncsi lettem.

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#6386) aXXon válasza titko (#6382) üzenetére


aXXon
senior tag

Tavaly ilyenkor még a baumaxban vettem. Azt hiszem. :U

szerk: Na, a praktikerben még van. Mondjuk a kecskemétiben pont nincs :DD Jövő hét pénteken megyek Szegedre, akkor tudok hozni esetleg.

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#6387) mcs válasza GrandeP (#6384) üzenetére


mcs
veterán

Vegyetek agybadugós ún. intraaurális fülest. 2-3 ezerért is vannak már egészen pofás hangúak, mint pl. Sony, Pana, vagy Maxell. ;-)

(#6388) george11 válasza titko (#6382) üzenetére


george11
senior tag

A régi (magyarul jól működő) kromofágot még novemberben betiltották. A boltokból is vissza lettek hívva ...
Helyette van új kromofág, ami arra jó, hogy lemosod vele az autót, mert a festéket nem oldja, de cserébe 2X annyiba kerül.
Helyettesítő szer nincs.
Vagyis van. Milesi lakkmaró gél. Cirka 4000ft 1kg. Ez ugyan úgy működik, mint a kromofág, csak négyszer annyiba kerül, és pusztán egy jogi kiskapu miatt maradt forgalomban.
Betiltottak minden létező, és működő festéklemarót, bármilyen alternatíva nélkül. Merthogy EU, és meghalnak a bébifókák ... persze bazmeg ... nem attól, hogy csak a franciák kb 90 kísérleti atomrobbantást csináltak a tengerben.... :(((
Én most ott vagyok, hogy egy galvánüzemet bíztam meg a festék lemarással, mert ami anyagok maradtak, azok az erős marólúgok, amit nem szeretnék használni...ezek nettó 10X károsabb cuccok, mint a kromofág, de nembaj, ők okosok ott fennt a nagyházban. :W
Ha szánsz rá pénzmagot, akkor a halasi úton van egy Milesi márkabolt, ott holnap dél körül lesz lemaró, mert ma kifogytak belőle. (úgy kérd, hogy lakkmaró gél. LSC 1331 vagy mi a makk a kódja)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6389) george11 válasza aXXon (#6386) üzenetére


george11
senior tag

Max az új fajta van, de az nem ér egy forintot sem. ;)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6390) aXXon válasza george11 (#6389) üzenetére


aXXon
senior tag

Értem én, de hát akkor miért hívhatják kromofágnak? Az annak az anyagnak a neve, ha ez egy másik anyag, akkor ez a vásárló megtévesztése.... :(((

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#6391) george11 válasza aXXon (#6390) üzenetére


george11
senior tag

Így van. És? Milyen országban is lakunk? Nalátod, itt ezt is lehet :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6392) daninet válasza titko (#6382) üzenetére


daninet
veterán

nekem még van fél üveg, de ezek szerint már senkinek nem fogom odaadni lehet el sem használom mert sajnálni fogom :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#6393) aXXon válasza george11 (#6391) üzenetére


aXXon
senior tag

Hát ja...Vicc... :W

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#6394) M_o_g_y_i válasza daninet (#6392) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Tedd föl a vaterára, licitre. :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#6395) george11 válasza daninet (#6392) üzenetére


george11
senior tag

Nekem még van egy fél raklappal(kb 80 üveg) félretéve egy lerakatban, de még nem volt rá érkezésem, hogy elhozzam :DDD ;]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6396) aXXon válasza george11 (#6395) üzenetére


aXXon
senior tag

Gondold el, bedobod a fiatba, hazafele valaki véletlen beléd rongyol, aztán elolvadna a kasztni :DD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#6397) bartucc válasza george11 (#6395) üzenetére


bartucc
addikt

Biztos elég lesz? Megéri ilyen kistételben hordani? :DDD ;]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#6398) bartucc válasza george11 (#6395) üzenetére


bartucc
addikt

Biztos elég lesz? Megéri ilyen kistételben hordani? :DDD ;]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#6399) george11 válasza bartucc (#6397) üzenetére


george11
senior tag

Most szaladgáljak egyesével? :F :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#6400) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

e

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.