Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) bsh válasza george11 (#5250) üzenetére


bsh
őstag

de most akkor nem múlt vasárnap lesz? mer az nekem nem jó! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5252) M_o_g_y_i válasza george11 (#5248) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

:Y

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#5253) bsh válasza M_o_g_y_i (#5252) üzenetére


bsh
őstag

teebee már megy hazafelé :DDD

(#5254) Router


Router
őstag

Samsung 223BW FIX 15K-ba vihető 2 nem komoly subpixelhibával!

Képátló 21.6 inch
Képarány 16:10
Felbontás 1680 x 1050
Válaszidő 5 ms
Fényerő 300 cd/m2
Statikus kontraszt 1000:1
Dinamikus kontraszt 3000:1
Csatlakozók
VGA (D-sub) Van
DVI Van

Érdeklődni privátban és telefonon lehet. :R

www.reballing.hu/forum

(#5255) TeeBee73 válasza M_o_g_y_i (#5235) üzenetére


TeeBee73
addikt

Van ám olyan is, hogy "adatlap". :U
Egyébként, meló után egy kollégánál raktam rendbe 2 desktopot, meg egy lábdobotlaptopot.
Vicces cuccai vannak.
Desktop1: "Netezős". Valami 2Gigás Cerka, 1GB RAM.
Hiba: lassú a gép.
Diagnózis: User error.
Gyógykezelés: 11GB családi fotó más mappába helyezése az Asztalról.
Desktop2: "Játszós", 3Gigás Cerka, 4GB RAM WinXP x86-tal :W , HD5450 1GB.
Hiba: fagy a gép játék indítás után.
Diagnózis: mivel a CPU idle is 75-80°C körül járt, újrapasztázás, ventivezérlés beállítása, magamban anyázás.
Laptop: Tavaly ősszel újan vásárolt Dell Vostro 1015.
Hiba: nincs driver, azt 20e forintért adták volna csak a géppel. (Mondom: WTF?! :Y )
De, ezt újan vették, itt a számla is. Valami erősáramú villanyász Kft. van a bélyegzőn.
HDSentinel letölt, rögtön közölte, hogy több, mint 6 éves a vinnyogó.
Diagnózis: User kirögögés.

bsh: Zámbódzsimi is azt csinálta, még is, hány öregasszonynak tetszik. :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#5256) bartucc válasza TeeBee73 (#5255) üzenetére


bartucc
addikt

A legjobb az ilyenben, hogy ha megmondod, hogy átb@szták, meg hogy el van cseszve az összes gép valahol, te vagy a hülye, meg a paraszt, ért ő hozzá. :D (legalábbis ez a jellemző)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5257) M_o_g_y_i válasza TeeBee73 (#5255) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Oszt'??? :DDD
Mire megyek vala, ha tudom milyen cuccok vannak a gépedben? :U :D
Szó mi szó, nem kattintottam rá a személyes adatok megjelenítésére. :N

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#5258) TeeBee73 válasza M_o_g_y_i (#5257) üzenetére


TeeBee73
addikt

Pedig ott van az... :D

Bartucc: Jaja. Valahogy, úgy. :K :O :(

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#5259) M_o_g_y_i válasza TeeBee73 (#5258) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Beírtam a telefonba. :K
Ha esetleg telepítenél Viber-t, még ingyen is beszélhetnénk. :U

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#5260) george11


george11
senior tag

ezt miből vette? :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#5261) bsh válasza george11 (#5260) üzenetére


bsh
őstag

adóból. :U

(#5262) WunderKinder válasza george11 (#5260) üzenetére


WunderKinder
tag

Másodállásban csirkebelező volt a barneválnál. :DDD

(#5263) george11 válasza WunderKinder (#5262) üzenetére


george11
senior tag

Bazz, hogy erre nem gondoltam :W
Hány madarat kell kibelezni, hogy legyen kb 100 millióm autóra?(plusz cirka 400K a matt fekete fólia, és 500K az egyedi rendszám)
Nade most jól megmutatták neki. 15+50K bírság :Y :Y :Y ez garantáltan hazab@ssza a házikasszáját szegénynek :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#5264) WunderKinder válasza george11 (#5263) üzenetére


WunderKinder
tag

Elég egy madarat kibelezni, hogy ne legyenek anyagi gondjait. Ismerek pár csajt akiknek sikerült. :DDD

Amúgy gyanítom ott zokogott a csóka verda mellett, hogy miből fogja kifizetni a büntetést.
Viszont most megtanulja a mocsok, hogy nem járunk szaros kis 18-as kerekekkel mert arra felmegy a kerékbilincs. Majd vesz a segélyből/fizetésből jó kis 24-es krómfelniket, aztán küzdhetnek a bilincses emberkék. :DDD

(#5265) bsh válasza WunderKinder (#5264) üzenetére


bsh
őstag

van itt vagy 10 millió madár, akiket ki lehet zsigerelni...

ez meg egy jó bringa!

(#5266) csaszi72 válasza bsh (#5265) üzenetére


csaszi72
aktív tag

:C
má kezdtem megijedni, hogy megent szakmai totyik lettünk :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#5267) george11 válasza csaszi72 (#5266) üzenetére


george11
senior tag

milyentopic?
Vigyázzál, mert még egy ilyen és kickban lesz belőle. Elintézem ám ... kalandornál úgyis hátszeles vagyok :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#5268) föccer válasza bsh (#5261) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem, nem adóból. Simán parkolási pénzből. Egyszer valami évi 7-8 milliárdos pénzekről hallottam, amit zsebre vágott, így volt miből megvenni ezt a taligát. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5269) csaszi72 válasza george11 (#5267) üzenetére


csaszi72
aktív tag

szembe akartad írni nem?
amúgy+ 1lsőőőőő

szerk-upszika 3
szerk2- de adóból is, mert valszínű csalja.......

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#5270) george11 válasza föccer (#5268) üzenetére


george11
senior tag

De basszus az a pénzt, amit parkolásra fizettünk(vagyis fizettek azok a nyomorultak, akik pesten laknak) miért egy maszek cég/ember bankszámlájára ment???
Persze azzal sem lett volna előbbre a dolog, ha az önkielégítőkormányzathoz megy, de ez már lelöki a szíjat.
Van sok autó van sok parkolóhely. Kitalálja a sok erekcióval küzdő politikus, hogy ez innentől pénzbe kerül. Cserébe NULLA szolgáltatás, és közbe gátlástalan vagyona lesz belőle, mert a f@desz f@szát opja ??? hát csókolom, én ezt nem feltétlen támogatnám :U
(nem mellékesen remélem, hogy nem kapok megint egy-két hét ban-t, ha mégis, akkor meg majd levonom a konzekvenciát :B :DDD )

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#5271) george11 válasza csaszi72 (#5269) üzenetére


george11
senior tag

A pitsát, engem szeretnek a modok :DDD nemtudom hogy képzelsz ilyeneket :F :F :F
Mondjuk még más mod nem b@szott meg alaptalanul, így lehet benne valami :B

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#5272) föccer válasza george11 (#5270) üzenetére


föccer
nagyúr

Az öreg csóka messzebb van annál, hogy a Fidesszel egy hsz-ben lehessen említeni :U

Egyébként a kérdésedet meg írd fel a többi közé. Nem fogja megválaszolni senki, pedig mindenki tudja rá a választ. :))

A politikát meg hagyjuk meg másoknak, itt csak feszültséget szül.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5273) george11 válasza föccer (#5272) üzenetére


george11
senior tag

Ez a topic ilyen téren sosem a válaszokról szólt, hanem a kirohanásokról :)
Nem érdekel a megoldás(mert nincs, és nem is lesz még vagy 30 évig), de akkor is kibasz jól esik leírni. Most azon pedálozik az épp kormányon lévő gengszterbanda/maffia/kózanosztra, hogy már ezt sem lehet megtenni. Na ez az ami lek@rja a biztosítékot :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#5274) föccer válasza george11 (#5273) üzenetére


föccer
nagyúr

Átnevezzem Zrínyi topiknak? ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5275) csaszi72 válasza föccer (#5274) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Kamikaze is lehetne :DDD

szerk- vasárnap más is jön Kecskemétről ide?
szerk2-nyálcsorgatóóóóóó

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#5276) george11 válasza föccer (#5274) üzenetére


george11
senior tag

Simán :DDD Kell a változatosság ;]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#5277) God Vazzeg válasza föccer (#5274) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:DDD

(#5278) Chaser válasza george11 (#5273) üzenetére


Chaser
titán

Nagy a gondja? Chuck Norris megoldja!:D

szerk: Csak írni kell neki mailt:D

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5279) bsh válasza föccer (#5268) üzenetére


bsh
őstag

megtévesztett az, hogy politikus volt

(#5280) bartucc


bartucc
addikt

Van ez a srác, aki úgy 70 kiló fémből, meg (jó) pártízezer forintból passzívvá tett egy komolyabb gépet. Na de, most biznisz megy rendesen, van eladó passzív procihűtője, 39 ezer forintért! Értem én hogy szép, meg színes, 39 ezerért?! :Y

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5281) GrandeP


GrandeP
őstag

Beakartam linkelni ez azt új f@suzságot, h hídadó, de még nincs róla online dolog, ellenben, nézzétek csak h mit találtam a képeknél... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5282) GrandeP válasza bartucc (#5280) üzenetére


GrandeP
őstag

Ha jól emlékszek, az ö topikjába is beletrollkodtam... :DDD

oooooo igen... :DDD és azóta semmi nem változott... :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5283) bartucc válasza GrandeP (#5282) üzenetére


bartucc
addikt

Mondjuk ez már szerintem tényleg értelmetlen kategória, legalábbis létjogosultsága nem sok van. Neki lehet hogy megéri, de 39 ezer egy hűtőért hihetetlenül sok, még a fele is.

Ezerszer egyszerűbb negyed annyi fém (és még sokat mondtam), és egy 5V-os, hangtalan venti. Lehet hogy nem teljesen passzív lesz, de legalább olyan hatásos, és hangtalan. Addig semmi gond sincs, amíg magának csinálja, de eladni ilyen áron, lehetetlenség. :)

Szerk: ez mekkora trollság volt már bazzeg :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5284) Chaser válasza bartucc (#5283) üzenetére


Chaser
titán

Jó az karácsonyfának is :DD 2in1 ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5285) poffsoft válasza M_o_g_y_i (#5131) üzenetére


poffsoft
addikt

íkúfájter verzsön csillió

[ Szerkesztve ]

(#5286) DeltaPower válasza bartucc (#5283) üzenetére


DeltaPower
őstag

Még mindig jobb ár-érték arány, mint a legendás passzív vizes gép :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#5287) alázógyík válasza bartucc (#5280) üzenetére


alázógyík
őstag

Az egy dolog, hogy gusztustalan, de 39.000?!?!?!?!?!?!?! :Y :Y :Y forintért ezt a fost?

(#5288) bsh válasza bartucc (#5280) üzenetére


bsh
őstag

nálunk hegyekben állnak az ilyen profildarabok. mennyi kell? :DDD

(#5289) alázógyík válasza bsh (#5288) üzenetére


alázógyík
őstag

Akkor te milliomos vagyol. :DDD

Szerk.: 5290:Na persze. :D

[ Szerkesztve ]

(#5290) bsh válasza alázógyík (#5289) üzenetére


bsh
őstag

beszámítod valamibe? :D adok két kis csücsköt egy ssd-ért, na?

[ Szerkesztve ]

(#5291) E_richard válasza GrandeP (#5217) üzenetére


E_richard
csendes tag

Vagy egyszerűen a csajszi bugyiját nem 180 as tempóval kellene síkosítani hanem valami férfiasabb dologgal próbálkozni és 90 el megközelíteni egy előtte közlekedő járművet...semmi bajom a motorosokkal és ha látom hogy jön utánam jelzem is neki hogy szabad az út és elengedem...feltéve ha nem 200 al tolja neki a barom :W ,mert nekem a visszapillantó nem radardetektor ezért ha elcsapnám a faszt még lehet meg is rugdosom...Az 54-es meg olyan nyomvályús hogy én sem 50 el fordulok rajta se ki se be, mert szétcseszi a futóművem,és azért hogy hogy más szabálytalankodhasson nem húzom be fülem farkam.Természetesen ha látom hogy jön valami felmérem (próbálom felmérni) a sebességét...na ez most nem sikerült,de ez van..nincs hozzászokva mindenki a "motion blur" effekthez aki 25éves szívódízelt hajt :)
De ez csak egy vélemény volt.... :R

Jelenleg nem tartózkodom Hungarisztánban...ha egy forint lesz a CHF szóljatok, indulok haza ;)

(#5292) GrandeP válasza E_richard (#5291) üzenetére


GrandeP
őstag

Sztemh manapság felgyorsult életet élünk... ehhez ugye minden adott és ez nem is baj...

Ellenben a mai napig az aluljáróban is, noha kb 9 éve nincs kint a 30-as tábla még azt tanitják h harminc,(milyen oktató az ilyen is?) a sok, magát rutinosnak mondó ember is, megszokásból és passzivan vezet... deffenzíven kell emberek, a forgalom ritmusát felvéve, nem hátráltatva!

Pl, nem tudom észrevettétek-e már, de mióta annyi amennyi a benya, azóta a városban mindenki 30-40-el közlekedik, mert akkor nem fogyaszt annyit, nem a f@szt nem, de az más kérdés, ellenben ha elöznéd, akkor feléled az ungarische firtsaft (gulasch, csikosh) és nem enged el... mert kotsog begyöpesedett szocreál paraszt..

Vagy piros lámpánál, én látom h zöld lett, 6-7 autóval vagyok hátrébb már kb indulnék is, de majdnem sárga mire elindul a paraszt aki elsö, és eltudod képzelni ahogy büszkén csapdossa a mellét és vigyorog, h ö hogy megmutatta, csak ö ment át a zöldön lúzerek...

Ami 3-4-5 órakkor is van a központban az valami borzalmas... én mindenkitöl elvenném a jogsit baaaz, akkor szigor lenne mint állat... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5293) alázógyík válasza GrandeP (#5292) üzenetére


alázógyík
őstag

GrandeP for President! :C

Egyébként 1etértek. Annyira sok rossz ritmusú, teljesen kiszámíthatatlan vezető van, hogy kriminális.

(#5294) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

[link] :U

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#5295) alázógyík válasza Norb3rto (#5294) üzenetére


alázógyík
őstag

e

(#5296) Norb3rto válasza alázógyík (#5295) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Forbidden :DDD

(#5297) chipi-85: jöhet :C

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#5297) chipi-85


chipi-85
aktív tag

(#5298) GrandeP válasza Norb3rto (#5294) üzenetére


GrandeP
őstag

Szanalmas...... szanalmas.... megyeszekhely vagyunk bakker... vasárnap delel0tt sincs nyitva semmi, kivéve a ket multit... szanalmas... ez megint a begyöpesedett szocreal parasztok miatt van... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5299) alázógyík


alázógyík
őstag

Most hoztak be egy notit, hogy vegyem be.
P3 600MHz cpu, 64MB SD-Ram,....

Szerintetek ? :U :(

(#5300) GrandeP válasza alázógyík (#5299) üzenetére


GrandeP
őstag

Sztem bevetted tövig... nekem is beszoktad venni...

Es mit akartak a notival? :DDD ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.