Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) KTU válasza bsh (#5200) üzenetére


KTU
addikt

de azért a tiédet nem nézik meg annyian :DDD

amúgy tényleg van alatta trágyaszóró :DDD

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#5202) alázógyík válasza bsh (#5200) üzenetére


alázógyík
őstag

Fincsii. :R

e

[ Szerkesztve ]

(#5203) bsh válasza alázógyík (#5202) üzenetére


bsh
őstag

esetleg? :B

[ Szerkesztve ]

(#5204) daninet


daninet
veterán

Csináltam egy Madelena Ghenea megaposztot mer ez a csaj jó nézzétek meg nagyben is a képeket [link] :P

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#5205) bartucc


bartucc
addikt

Egész vidékies vírus van fészbúkon :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5206) bsh válasza daninet (#5204) üzenetére


bsh
őstag

ez a 10 kép a megaposzt?

(#5207) GrandeP


GrandeP
őstag

Eladó egy 19XX-es Danuvia, darabokban, képen látható állapotban, forgalmija és kerekei nincsenek meg...

Törődést igényel: semmije nem jó, semmi nem működik rajta, ezek egy része nem is lesz soha jó. Megvetted, hát így jártál.

Kis ráfordítással OT vizsgára vihető: gondoljon egy nagyon nagy összegre. Szorozza meg hárommal, és ha ez rendelkezésére áll, akkor már csak egy mesterembert kell keresni, aki megcsinálja és levizsgáztatja. Soha nem lesz kész.

Nagyon jó felújítási alap: csak mazohistáknak ajánlom, illetve aki legalább két egymást követő héten nyert a lottón ötöst.

Különleges és ritka autó: a szomszédnak nem volt.

Egyedi modell: nincs hozzá alkatrész.

Csak növekszik az értéke: most nulla, száz év múlva talán egy lesz, de a vételi ár felét soha nem fogja megközelíteni sem.

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5208) daninet válasza bsh (#5206) üzenetére


daninet
veterán

ennyit enged a tumblr ugyhogy ott az :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#5209) Fantomas80 válasza TeeBee73 (#5138) üzenetére


Fantomas80
tag

Nem vagyok mazo:D
csak eme világvárosba s eme környéken örüljek hogy ez egyáltalán van.
Lehet választani szolgáltatót van az Invitel és van az invitel :W
Ennyi az ösz lehetőség.

De többi gépen mükszik csak az enyémen nem ezt nem vágom ! :W :Y :W

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#5210) GrandeP


GrandeP
őstag

:DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5211) GrandeP válasza Fantomas80 (#5209) üzenetére


GrandeP
őstag

ÉS holnap meg elvileg "szolgáltatás javítás" lesz, tehát készülj fel, h vissza esel a kőkorszakba...

faxModem sebességű net, 3 csatornával amiből kettő hangyás, a harmadikon meg az elöző kettő szellemképe és hangja... :DDD ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5212) GrandeP válasza GrandeP (#5207) üzenetére


GrandeP
őstag

A moci kép meg lemaradt... :DDD

Na kössetek bele! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5213) bartucc válasza GrandeP (#5212) üzenetére


bartucc
addikt

Helyesbítek: sok-sok doboz eladó pár vasdarabbal. ;]

U.i: a kitekatos üt :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5214) alázógyík válasza GrandeP (#5212) üzenetére


alázógyík
őstag

Ezen hol a moci? :DDD :P

Még mindig lemaradt. :P :DD

(#5215) GrandeP


GrandeP
őstag

Na azé, már azthittem h semmit sem tanítottam nektek az évek alatt! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5216) GrandeP


GrandeP
őstag

Grande tánc.... :DDD

Készülődés a vasárnapra... :DDD a beteg állat... :DD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5217) GrandeP


GrandeP
őstag

Két esetet tudok elképzelni...

1, A tipikus tök gyopa sofőr, 1-esben, csúsztatott kuplung fordul.... mert hát pótós ifat húz maga mögött és közben nitroglicerint szállít.. ilyenből mostanában egyre több van..

2, Jött a motoros, 400-al, mert jó idő van, és egyébként is megy a moci.... és vagy nem merte, vagy nem tudta, vagy azthitte addigra elfordul az autó, lásd 1-es, vagy csak szimplán topa volt ez is...

Jobban elolvasva, kihagyva a fogalmazásbeli hibákat, ez akkor a nagy kanyarból fordult ki olyan ívben, h nem láthatta főutat ahol nagy sebességgel jött a mocis...
Tehát nem a főútról, hanem a főútra fordult...

Mindenesetre csoda h életben van a mocis, figyeld h beleállt a kocsi hátuljába... :Y

[link]

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5218) Fantomas80 válasza GrandeP (#5211) üzenetére


Fantomas80
tag

szuper már alig várom! :C :W
Megint rossz végén állok a ..... :D :D :D Szokták mondani :D

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#5219) DeltaPower válasza GrandeP (#5207) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ha most nem lenne születésnapod, akkor megkérdezném, hogy ennek a hirdetésnek a nagy részét te írtad-e a totalcar nepperűző rovatba az elmúlt pár napban ;]
De amúgy isten éltessen :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#5220) bartucc válasza GrandeP (#5217) üzenetére


bartucc
addikt

Motor-Audi 80 : 1-0

Kicsit nagy volt szerintem a lendület. :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5221) GrandeP


GrandeP
őstag

Keresek hűtőszerelőt....

Olyat, akinek megmondom gyakorlatilag a cikkszámát a hibás dolognak és megrendeli oszt beszereli...

Mert olyan ismerek én is aki...

"Óóó főnök nem úgy van az, bevizsgáljuk 20k-ért, majd akkor kiderül h mi baja, és majd megrendeljük, meg akkor már ez is meg az is... 5 hétig náluk van és egyébként akkor meg jól müködik és ezért nem is cserél semmit csak bevizsgálást számol "

Szóval olyat én is ismerek aki lehúzna... gariban volt már ez az alkatrész kétszer cserélve, (és ráadásul random hibás, tehát ha kikapcsolom 1 órára, akkor után hetekig jó a hűtő)
ezért tudom h mi kell...
Sőt tovább megyek, még akár én is beszerelem, csak megrendelni nem tudom, mert magányszemély vagyok...
Nem sos de azért jó lenne minél hamarabb... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5222) alázógyík válasza GrandeP (#5221) üzenetére


alázógyík
őstag

Frigo-matic ott a gyógyszertár mögött?
CsacsaSnak is onnan rendeltünk alkatrészt a hűtőhöz.

(#5223) GrandeP válasza alázógyík (#5222) üzenetére


GrandeP
őstag

Egynek jó, el is felejtettem. holnap csörgök nekik... :R

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5224) bubi92


bubi92
őstag

mondjatok valami hétfő estére való lazulós, nevetős filmet.

(#5225) akom válasza bubi92 (#5224) üzenetére


akom
senior tag

Big Wet Butts
Lets Try Anal
Hot Anal Injection

:K

(#5226) Ramius


Ramius
őstag

[link] :U

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#5227) akom


akom
senior tag

(#5228) aXXon válasza GrandeP (#5221) üzenetére


aXXon
senior tag

Küldd el privátban az alkatrészcikkszámát, megnézem mit tehetek, de beszerelned magadnak kell valószínűleg. :R

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#5229) bartucc válasza aXXon (#5228) üzenetére


bartucc
addikt

Hú, abból nem sok minden jó fog kisülni. Majd figyelem, mikor sötétülnek el Kecskemét felett a fények. :D

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5230) Norb3rto válasza bartucc (#5229) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Degetzi ;] :DDD

(#5231) bartucc: jogos :C

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#5231) bartucc válasza Norb3rto (#5230) üzenetére


bartucc
addikt

Ugyan már, ő még élvezi is, aztán nehogy már ne kapjon meg mindent a születésnapján, amire vágyik. ;]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5232) GrandeP válasza bartucc (#5229) üzenetére


GrandeP
őstag

Volt már olyan h én valamit szarul szereltem volna? :DDD

Nem.... akkor meg ?:DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5233) bartucc válasza GrandeP (#5232) üzenetére


bartucc
addikt

"Aranyos", ahogy közben magadat is megpróbálod meggyőzni. ;] :DDD Na jó, tényleg g@civagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5234) GrandeP válasza bartucc (#5233) üzenetére


GrandeP
őstag

Kívánod az intruder mi? Mikor voltál utoljára Gyíknál? :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5235) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

Tíbít meg elnyelte a Pilóta. :DDD
Fel akartam hívni, de rájöttem nincs meg a száma. :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#5236) bartucc válasza GrandeP (#5234) üzenetére


bartucc
addikt

Túl régen már... ;]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5237) M_o_g_y_i válasza bartucc (#5236) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ilyet vigyél. :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#5238) bsh válasza M_o_g_y_i (#5235) üzenetére


bsh
őstag

ez nem igaz mert én pont arról jövök és a saját két szememmel láttam a kocsma előtt. hányt. és énekelt. egyszerre. :DDD

(#5239) bubi92 válasza akom (#5225) üzenetére


bubi92
őstag

tudtam, hogy valami szuper ajánlatot fogok kapni:D :U

(#5240) M_o_g_y_i válasza bsh (#5238) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Leálltam a kisbolt mellett, gondoltam felhívom, bemenni mégsem akartam egyből meló után, tiltja a "vallásom". :DDD Mármint ha a jogsim forogna veszélyben... ;]
Tehát "színeset ásított". :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#5241) george11 válasza GrandeP (#5217) üzenetére


george11
senior tag

Én ennél jobban összecsuktam a motorom, meg a másik fél autóját is (még a hátsó híd is leszakadt róla...), mégis élek ;]
A mocinak az első és a hátsó kereke egymás mellett volt a csattanás után :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#5242) M_o_g_y_i válasza george11 (#5241) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Nem híjtál fő he'... :N

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#5243) bsh válasza M_o_g_y_i (#5240) üzenetére


bsh
őstag

csak kitaláltam az egészet. te meg elhitted. :U pedig gyanús lehetett volna abból, hogy hányt. ő nem tesz ilyet! amit teebee megiszik, az meg van íva! :DDD

(#5244) M_o_g_y_i válasza bsh (#5243) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Nem egészen. :N De a történetet folytatni kellett, hogy a gyanútlan erre tévedő "kocka" tuggyon miről mesélni a haveroknak, mi folyik itt Kecsón. :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#5245) george11 válasza M_o_g_y_i (#5242) üzenetére


george11
senior tag

Mert nem volt itthon autó, csak 4 után, akkor meg már talpig ganésan melóztam :U :(

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#5246) M_o_g_y_i válasza george11 (#5245) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Hétvégén elviszem a Dominóba. :DDD Ha megyek... :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#5247) george11


george11
senior tag

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#5248) george11 válasza M_o_g_y_i (#5246) üzenetére


george11
senior tag

Az jó, mert a kerékbe leszünk :DDD (vagynem?)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#5249) bsh válasza george11 (#5248) üzenetére


bsh
őstag

kerékbe? :Y

(#5250) george11 válasza bsh (#5249) üzenetére


george11
senior tag

Én már nemtom követni.
Vasárnapnégyóra. Eddig megvan a többi majd összejön :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.