Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42119) Chaser válasza Outlander (#42117) üzenetére


Chaser
titán

Nem azért tartom jónak, tudod van az a rollcage nevű izé. Ha az nincs benne megnézem melyik marad egyben ha ráesik egy szekrény vagy esik 1-2 emeletet. Egyik tag repülő lépcsőjéről ejtette le az x200-át és az is túlélte:D Amiért nekem jó..szeretem a matt feketét, adott. A szemnek a legkímélőbb szín a zöld, nem a kék, sárga, hupilia, akármi ledek, főleg ezek kombinációja mint régi elitebookoknál. Akkuszabályzás 10/10, csepptöltés meg kisfacom nyista. Van itt egy dell, akku gombra bejön egy szép designos ablak. Normál v gyorstöltés, aztán kalap, és ez nem inspiron hanem latitude. TP-nél gyártási év, első használat ideje, ciklusok száma, egyéni töltésszabályzás. FPR-t akár használhatom böngészőben is belépésre, nekem anno azt mondták dell topikban ilyen a mesékben van, akkor TP jó meseíró. Sok lenovo sw ami haszontalan, de van sok értelmes is. Ezen felül meg tényleg arra vannak kitalálva hogy hordozzák őket, illetve voltak..maiaknál többen mondták elrepedt pár hónap után billzet gomb, vagy letört. Meg a közösség ami mögötte van, hány gépnél oldották meg a ventiszabályzást? Egy TP b_zi azt is megcsinálta. / tudom, mert a lenovo nem tud biost írni, ajánlom nézz be dell topikba hányan sírnak a venti miatt ;] nincs rá külső megoldás mai napig / Driver téren is TP-vel volt legkevesebb bajom, bár sysupdate sokszor semmit nem ér. Anno az IBM találta ki a tracket is, korrekt, dell meg hp-nál sose volt 100-as a track. Tapipadot nem is használom. Nem mondanám ezt se tökéletes gépnek, de számomra közelíti. Írom ezt egy kicsi latituderől ami aranyos, van valami magnézium váza, szép alu fedlapja meg minden, backlit bill is. Igaz a precision megelőzi a sorban, azok is kurta jó gépek, de nekem összességében TP jobban bejön fentiek miatt. És azokból is a régebbiek. Mostaniaknál azt csodálom még nem lekerekített élekkel jönnek mint dell meg hp biznic' gépek.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.