Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

[link] :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#13752) GrandeP válasza Norb3rto (#13751) üzenetére


GrandeP
őstag

:DD :C

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#13753) M_o_g_y_i válasza Norb3rto (#13751) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Az igen! :Y :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#13754) GrandeP válasza M_o_g_y_i (#13753) üzenetére


GrandeP
őstag

Topic killer.

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#13755) daninet válasza GrandeP (#13749) üzenetére


daninet
veterán

e

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#13756) george11 válasza daninet (#13755) üzenetére


george11
senior tag

priv

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13757) george11


george11
senior tag

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13758) george11


george11
senior tag

af@szkivan
megosztom az elmúlt pár napom főbb tapasztalatait a bordatöréssel/repedéssel kapcsolatban:
-orrot fújni fáj .... k@rvára(de mivel allergiás vagyok, így kell)
-csuklani is igen mókás, mert egy idő után annyira görcsöl, hogy nem kapsz levegőt
-büfögni jóóóó :DDD
-háton feküdni ok magasra póckolt párnával, féloldalt fáj, hason lehetetlen
-ásítani nem lehet, csak lassítva, de úgy meg szar
-cipekedni pár nap után lehet. legalábbis én már 2 napja zsákoltam a csiszolóanyagot a gépbe, meg políroztam is 4 felnit itthon(kár volt, mert azóta valami recseg is amikor levegőt veszek)
-na de, amit még egyszer nem próbálnék ki az az, amikor a kezedben van egy 15kilós felni, próbálod úgy vinni, hogy ne fájjon, erre 3X egymás után tüsszentettem... azt hittem besz@rok, de közben bef@stam. Komolyan mondom utána kb 40 percet ültem a padon, és próbáltam levegőt venni.

És azt mondják az okosok, hogy 5-8 hét a gyógyulás, de a fájdalom tovább is megmaradhat :Y
Eeeeeez kibaszás :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13759) gabe_ válasza george11 (#13758) üzenetére


gabe_
őstag

mi okozta a bordatörést/repedést?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#13760) WunderKinder válasza george11 (#13758) üzenetére


WunderKinder
tag

Vigyázz az erőltetéssel, minél jobban erőlteted annál szarabbul gyógyul. Sokáig el lehet vele szenvedni.

(#13761) george11 válasza gabe_ (#13759) üzenetére


george11
senior tag

Belenéztem grande pisolgásába, és a szele megcsapott :(

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13762) daninet válasza gabe_ (#13759) üzenetére


daninet
veterán

a polírműhelyben elvetették a sulykot mikor az intrúdert rászerelték a polírgépre. bár ez a nem publikus verzió ;]

e

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#13763) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Fő a természe
]
tesség ... de mást is szeretünk :K ... pl. ezt :R .. meg ezt ;)

[ Szerkesztve ]

(#13764) NaNorbert


NaNorbert
aktív tag

Olvasgatok mindig itt nálatok, főleg E betű keresésére szánom az időm.
De most már ez a Zene ide illik.

Halott pénz feneked a gyengém

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#13765) Szlovi válasza NaNorbert (#13764) üzenetére


Szlovi
aktív tag

,george linkelte valamikor a héten,de nembaj,szeressük ... ilyenkor üvölt az mr2 nálam :K
Amúgy múlt héten a szüreti napokon összejöttem pont egy ilyen csajjal ... eszméletlen jó a feneke ... és nem csak farmerban :K :C

(#13766) george11


george11
senior tag

homártopic :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13767) M_o_g_y_i válasza GrandeP (#13754) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

eEeEe :Y

(tudom, vótmá'... :U )

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#13768) TeeBee73 válasza george11 (#13766) üzenetére


TeeBee73
addikt

Zárt osztályZárható. :U

Ja, ha diszlokációval törött a bordád, akkor fújjál lufit. :K

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#13769) daninet


daninet
veterán

ee

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#13770) OP-ToTo válasza bsh (#13662) üzenetére


OP-ToTo
tag

Nekem van, csak nem zalman.

Chieftec GPB-500S 85+; Asus M5A97 R2.0; AMD FX-6300; Samsung 840 120GB SSD; 8gb DDR3 HyperX Fury Balck 1600Mhz Ram; Gigabyte RX560 4GB

(#13771) george11 válasza TeeBee73 (#13768) üzenetére


george11
senior tag

Honnan tudjam hogy diszizéje van-e :DDD nem voltam dokinál :B

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13772) george11


george11
senior tag

-- :O :O :O --
"annak érdekében, hogy jól mutassak benne" :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13773) daninet válasza george11 (#13771) üzenetére


daninet
veterán

akkó fujjad ha tetszik ha nem :D

Égszerdoboz :)) :D

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#13774) george11


george11
senior tag

eee

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13775) gabe_


gabe_
őstag

Perez vaze :R

Sovány szakácsban sose bízz!

(#13776) TeeBee73 válasza george11 (#13771) üzenetére


TeeBee73
addikt

Diszlokáció: Lemezfelni Teljes törés, a végek elcsúsztak.
Ha szarul forr össze, érezni fogod a frontokat. :U
Szóval, fújjállufit', hozzásört'. :K

MOD: Szlovi: Kisebb képek nem akadtak? ;]

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#13777) bsh


bsh
őstag

(#13778) george11 válasza TeeBee73 (#13776) üzenetére


george11
senior tag

Eeeezzz nem csúszik sehova, mert nem kapott rá engedélyt :DDD
Majd, ha én azt akarom, akkor diszlokálódhat ;]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13779) TeeBee73 válasza george11 (#13778) üzenetére


TeeBee73
addikt

Tavaly ősszel az enyém sem kért engedélyt. Majd egy hétig törött bordával rohangáltam, mire kiderült, valami nincs rendben. Most meg szarul van összeforrva, szoktam is érezni elég sűrűn. (Mondjuk, amim eddig eltört, az mind rosszul forrt. Megyek időjósnak. :U )

MOD: Mindegy. Megyek kocsmába. Jön valaki? :U

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#13780) M_o_g_y_i válasza TeeBee73 (#13779) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ha Kecsón, akkor igen. :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#13781) george11


george11
senior tag

:DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13782) bsh válasza TeeBee73 (#13779) üzenetére


bsh
őstag

én most jöttem lagziból... szerinted? :U

(#13783) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

Honnét lehetne 1,5 hónapos visszafizetési feltétellel kb. 150e.-t kölcsönözni??? :F
Ezen jár az agyam. :U Igaz még senkit nem kérdeztem meg hátha lenne valamelyik ismerősnek addig, jövő hónap 2-3. hetében garantáltan vissza lenne fizetve. :K
Akár valamit letétbe is tudnék helyezni, csak nem ismerem a lehetőségeket. :(

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#13784) bsh


bsh
őstag

(#13785) bartucc válasza bsh (#13784) üzenetére


bartucc
addikt

Öhm, csak én látom úgy, hogy fasságot kérdezett? (8-as meg 12-es táp, wtf?)

Hanem, kérdezek én is: normális, hogy egy 160-as vinyó 40 fok felett van tartósan? Gondolom régi felépítés, 3-4 tányér benne, de akkor is durva, hogy aránylag szellős házban 45 fok körül van.

A másik fail pedig, egy 4830-as eset. Ha nincs fent Ati Tools, akkor maximumon pörög a hűtés, és 60 fok alá nem megy, terhelés mentes állapotban sem. Felteszem, 36%-os ventilátor fordulatnál max 50 fok?! :F (eddig meg akart sülni, felraktam a progit, nálam is azzal ment szépen, máris megjavult, és nem megy 70 fok fölé, terhelve sem) Ati driver szétfeszeli a kártyát, vagy mi? :(((

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#13786) bsh válasza bartucc (#13785) üzenetére


bsh
őstag

egyrészt, másrészt meg az nem zavarja, hogy a táp alatt egy fél négyzetméter perforált rész van? :W
40 fok? az semmi.

(#13787) bartucc válasza bsh (#13786) üzenetére


bartucc
addikt

Akkor ok, nekem a samsung, ami igaz hogy alul mér, állítólag, nem ment még 30 fölé, elől 12-es ventivel. Ha még egy tizest hozzáadok, akkor is bőven 40 alatt van. Ez a régi seagate meg 52 fokos volt, mikor egy dvd író alá volt berakva, egy kis házban. :(((

Egyébként kb olyan, mint amikor valaki procit akar cserélni, és kiderül hogy ő a procihűtőre gondol, és azt hiszi, egy hőcsöves hűtővel a gép is gyorsabb lesz. :DDD

george11: értem én, hogy ami nem vérzik, nem fáj. De ha már úgyis ráérsz (sajnos), akkor egy beugrót a háziorvosféléhez megérne, bár már majdnem késő, ha elkezdett összeforrni. De egy fél órás kiruccanást talán megérne.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#13788) aXXon válasza M_o_g_y_i (#13783) üzenetére


aXXon
senior tag

A legegyszerűbb, ha csináltatsz egy hitelkártyát, ha van bejelentett béred, bár nem tudom, hogy mennyi idő alatt jön meg a kártya.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#13789) bartucc válasza aXXon (#13788) üzenetére


bartucc
addikt

A hitelkártya általában gyorsabban megvan, mint egy átlagos bankkártya, gondolom annál az egyszerű oknál fogva, hogy minél hamarabb használod, annál hamarabb lesz a banknak is haszna rajta. Szerintem max 3-4 nap alatt is akár, bár ez bank- és hitelfüggő.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#13790) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

[link] :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#13791) bartucc


bartucc
addikt

Mai bünti, amiért mindenki ennyire inaktív. ;]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#13792) gabe_ válasza bartucc (#13791) üzenetére


gabe_
őstag

:Y

Sovány szakácsban sose bízz!

(#13793) george11 válasza bartucc (#13787) üzenetére


george11
senior tag

Nem érek rá, mert egész nap söröztem, és ettem :DDD
Amúgy meg nem csinál vele semmit az orvos, ha nincs légmell, vagy ilyesmi ;)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13794) GrandeP válasza george11 (#13793) üzenetére


GrandeP
őstag

Valaki melleket említett? Hol?

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#13795) Ramius válasza GrandeP (#13794) üzenetére


Ramius
őstag

Lefelé fordítod a fejed, és a szemedtől úgy 10-15 centire :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#13796) bartucc válasza GrandeP (#13794) üzenetére


bartucc
addikt

Hát, ki lehetsz éhezve, ha Dzsordzsiéira ráizgulsz. :DDD

Ramius: ;]

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#13797) bsh válasza GrandeP (#13794) üzenetére


bsh
őstag

itten

(#13798) bsh


bsh
őstag

milyen jó kis karbon bringa! mennék vele egy kört, még ha össze is törne alattam ;]

még városban vagy vidéken is jó!

[ Szerkesztve ]

(#13799) george11 válasza GrandeP (#13794) üzenetére


george11
senior tag

[link]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13800) bartucc válasza george11 (#13799) üzenetére


bartucc
addikt

Ez végképp tévútra terelte a szexuális fejlődésem. :( :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.