Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13801) george11 válasza bartucc (#13800) üzenetére


george11
senior tag

bigticc :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13802) M_o_g_y_i válasza aXXon (#13788) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Van ilyen kártyám (kaptam, de nem használom), csak lehetőleg nem szeretnék hozzányúlni...
De pont ma du. gondoltam rá, csak 30 napon belül nem tudom visszarakni a lóvét rá. :W

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#13803) M_o_g_y_i válasza aXXon (#13788) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Dupla...

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#13804) george11 válasza M_o_g_y_i (#13802) üzenetére


george11
senior tag

Holnap rákérdek, hogy miként lehetne ezt kivitelezni.
Mármint a kölcsönt, és hány százalékra.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13805) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

[link] :C

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#13806) daninet válasza Norb3rto (#13805) üzenetére


daninet
veterán

:DDD :DDD :C

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#13807) bartucc válasza Norb3rto (#13805) üzenetére


bartucc
addikt

Emlékeztet valakire ez a lendület, de inkább nem nevesítek, mert annyit beszólogatok már, hogy nekem fáj, és kezd unalmas lenni. :) ;]

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#13808) bartucc


bartucc
addikt

A még részegen felkelés szabályai:

0. Mielőtt kinyitod a szemed, nagyon erősen reméld, hogy otthon vagy. Ha otthon vagy, az sokkal könnyebbé fogja tenni a pillanatokon belül bekövetkező pokoljárást. Ha otthon vagy, az emellett sok mindent jelent:
· a. Képes voltál valahogy hazateleportálódni. Az jó, az nagyon jó!
· b. 80%-os bizonyossággal állíthatod, hogy megvan a kulcsod és nem úgy kellett magadhoz betörni.
· c. Ha a kulcsod megvan, akkor van egy jó 70% esélyed arra, hogy a többi cuccod is megvan.
1. Még NE nézz át az ágy bal oldalára.
2. Légy zebra, vagy leszarom, bármilyen szavannai vad, avagy keresd a vizet! Évmilliókig másról sem szólt az őseid élete, minthogy a legzordabb körülmények közepette is életben maradjanak. A vízlelőhelyek felkutatása e végtelen harc egyik igen fontos eleme volt, a génjeidben van, még nem felejtetted el. Képes vagy rá, hogy még most is, amikor eljött az végítélet napja, vizet találj.
3. Nem elég. Még igyál!
4. Próbálj meg emlékezni, hogy hol vannak a gyógyszerek. Egyszerre csak max. kettőt vegyél be, bármi legyen is az.
5. Ha nincs senki az ágy jobb – jó, akkor bal – oldalán, akkor légy magadra igen büszke, hogy semmi sekélyesbe és megbánandóba nem ugrottál bele. Vagy senki nem akart veled szexelni. Ha van ott valaki, akkor szexuális érdeklődési körödtől függően különböző fokozatokban ijedj meg:
· a. nem találtad el a nemet.
· b. eltaláltad, de nagyon ronda.
· c. vélhetően kiskorú.
6. Nézd meg a pénztárcádat.
7. Mégse nézd meg a pénztárcádat.
8. Reggeli: miután a kedvenc reggeliző helyeiden nem igazán lehet kártyával fizetni (aminek egyébként sem tudod most a kódját) kezdődhet a nadrágzsebek, kabátzsebek, konyhai kacatos tányérok, extrémebb esetben az idegen táskájának, végső kétségbeesésben az autód kesztyű, – pohártartójának, szőnyeg alatti területének kézdetektoros átvizsgálása. A keresés közben fellépő szédülést követő hányinger vissza nem fogandó.
9. Ha volt valaki az ágyban, nem úszod meg a kínos pillanatokat. Ne reggeliztesd meg, ne beszélgess vele, max. egy fürdés, majd mondd azt, hogy el kell menned dolgozni, mert ez egyrészt igaz, másrészt neki is eszébe fog jutni, hogy dolga van. És amúgy is menekülni akar.
10. Ja, együtt mentek be dolgozni? Az sz@r.
11. Ha a vécékagylóval végre seggel előre találkozol, akkor a ténykedés közben felszálló acetonszagból NE próbáld meg kitalálni, hogy hány felest ittál meg.
12. Ne ülj be a kocsiba.
13. Ne menj többel, mint ötven, haladj a külső sávban és aznap ne parkolj párhuzamosan.
14. A reggeli utáni rosszulléted ne súlyosbítsd azzal, hogy kávét iszol rá.
15. Tökmindegy, hogy bemész-e dolgozni, vagy otthon maradsz, aludni se így, se úgy nem fogsz. Az agyad pörögni fog, mint a mókuskerék, újabb és újabb részletek bukkannak fel, amikre legjobb lenne nem emlékezni, nem gondolni rájuk, az agyad mégis ezeket fogja neked vetíteni egész nap.
16. Készülj fel arra, hogy ez egy hosszú nap lesz. Nagyon hosszú. Kib@szott hosszú.

:C

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#13809) aXXon válasza M_o_g_y_i (#13802) üzenetére


aXXon
senior tag

Ha nem rakod vissza 30 napon belül, akkor kamatozik 2-3ezer forintot. Még így is SZERINTEM egyszerűbb/kényelmesebb, mint kölcsönkérni ismerőstől.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#13810) M_o_g_y_i válasza aXXon (#13809) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

"Ráolvastam" a témára, a lényeg, h. a hónap 7. napjáig vissza legyen fizetve.
Na ez most pont x@rul jön ki, mert az épp kevesebb még egy hónapnál is. :(((

eee

(#13804) george11: Köszönöm! :R Nem térdelek!!! :N :DDD

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#13811) aXXon válasza M_o_g_y_i (#13810) üzenetére


aXXon
senior tag

Jójó, értem, csak nem értem, hogy mivel jobb, ha másnak fizetsz valamennyi kamatot, mintha a banknak. Azért az 2-3k nem a világvége. Jó, nem az én dolgom, csak nem értem :F

Mondjuk, ha nekem lenne, én adnék szívesen, kamat nélkül, de nincs sajnos ;) Mindenesetre sok sikert a projekthez :R :R

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#13812) OTee válasza M_o_g_y_i (#13810) üzenetére


OTee
tag

Ha tuti meglesz a lóvé, akkor aXXonnal értek 1-et, senkinek sem fogsz tartozni (tudom, a banknak) és olcsóbban megúszod, ráadásul ha véletlenül mégsem jön össze, a kártyára részletekben is fizetheted. DE FIZESD VISSZA minél előbb, mert könnyű elcsábulni.
Sztem!

OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#13813) george11 válasza M_o_g_y_i (#13810) üzenetére


george11
senior tag

Itt nem kell térdelni, ha gebasz van, csak menni minél messzebre, mert elásnak a kert végébe :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13814) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

(#13812) OTee: Meg kell, hogy legyen vagy szétcsapok közöttük. :DD
Abból indultam ki, ha van rokon/ismerősnek akkor jó, de egyelőre nem kérdeztem senkit. :N
Mindenesetre a kártyát beizzítom, ha kell az lesz. :U
De lehet nem is kell a lóvé, remélem hamarosan kiderül.

(#13813) george11: uhh, még jó, hogy nincs kertünk :DDD
Uzsorástól nem kell, annyit nem ér az egész, főleg mert relatíve kis összegről beszélünk.
No egyelőre kösz srácok, remélem hamarosan pont kerül az ügy végére, kell-e kőcssönöznöm píztet... :))

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#13815) george11 válasza M_o_g_y_i (#13814) üzenetére


george11
senior tag

Óóóó nem kell hozzá saját kert :DDD Az jár a csomaggal ;]
Amúgy nem ilyenek, vagyis van ilyen ismerős is sok, de nem őket szeretném megkérdezni :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13816) alázógyík


alázógyík
őstag

Mondom, reggeltet!

(#13817) csaszi72 válasza bartucc (#13808) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Szombat este.
4 Uveg Jéger, 2 Dzsim Bim, 1 balantajmsz, 1 Metaksza, sört bort nem számoltuk.
Mocskosul elkentuk a szánkat. :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#13818) GrandeP válasza alázógyík (#13816) üzenetére


GrandeP
őstag

Neszójjjábe!

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#13819) GrandeP válasza csaszi72 (#13817) üzenetére


GrandeP
őstag

Sült füszeres csirkemell, rizi-bizi, kukoricasaláta, diós-meggyes-rumos kókusz golyó, dobos torta...
Márka meggy és kóla kb 2 liter...

Mocskosul be vacsoráztam... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#13820) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Jó reggelt!

(#13821) alázógyík válasza GrandeP (#13819) üzenetére


alázógyík
őstag

Isteni húsleves, fűszeres tejföllel/füstöltsajttal leöntött krumpli sütve, gyrossal, salátával, fagyikehellyel, majd 2 finom sörrel leöblítve. :B :))

(#13822) GrandeP


GrandeP
őstag

Ma biztos h hétfő van és munkanap?

Senki nem veszi fel a telót, emailre sem válaszol, embert sem láttam sehol sem...

Vagy bújocska nap van? :U

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#13823) God Vazzeg válasza GrandeP (#13822) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nálam eddig 4-en is jártak, de mind hüJe volt :U

(#13824) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Gigabyte 8800gts 512 +acs1 dobozos akit érdekel privi.

e

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#13825) alázógyík válasza Norb3rto (#13824) üzenetére


alázógyík
őstag

Tolhatsz 1 árat p.ü.-ben. :K :))

(#13826) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

e

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#13827) bsh válasza GrandeP (#13822) üzenetére


bsh
őstag

(#13828) faragojof válasza csaszi72 (#13817) üzenetére


faragojof
senior tag

Elolvastam. Megint berúgtam.

"Formicate Under Command of the King,,

(#13829) GrandeP válasza bsh (#13827) üzenetére


GrandeP
őstag

Komolyan mondom még a gépet és a telót is rebootoltam... mondom biztos bug van a rendszerben. :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#13830) bsh válasza GrandeP (#13829) üzenetére


bsh
őstag

de a google a barátod még? :DDD

(e e e)

[ Szerkesztve ]

(#13831) george11 válasza GrandeP (#13829) üzenetére


george11
senior tag

biztos csak opatnak :DDD
[link]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13832) alázógyík válasza george11 (#13831) üzenetére


alázógyík
őstag

NagyPéét? Ugyanmár! ;] :DDD

(#13833) bsh


bsh
őstag

telefont hol érdemes kecskeméten venni?
régen a körúton könyvtár felőli oldalon lévő boltban vásároltam, az jó még?

(#13834) daninet válasza bsh (#13833) üzenetére


daninet
veterán

milyet? ugyanolyan használtat vehetsz neten is jobb áron. ezek a GSM boltok 1/3-ot is rátesznek néha

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#13835) OTee válasza daninet (#13834) üzenetére


OTee
tag

:K :U

Amúgy a Centrummal szemben a Teldorádóban Petinél nem rossz a kínálat (a Takszöv oldalában - "SZTK" ;] ) az árkád alatt.
De a lényeget dani már leírta ...

Akkor esetleg Speedshop, Samsung boltok, Nokia bolt a Malom oldalánál, MILYET szeretnél?
Esetleg szolgáltatónál újabb 1-2 év rabsággal, v. kártyásat rabiga nélkül.

OTee

[ Szerkesztve ]

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#13836) bsh válasza daninet (#13834) üzenetére


bsh
őstag

természetesen újat, függetlent, rendes garanciával.

(#13837) bsh válasza OTee (#13835) üzenetére


bsh
őstag

sony xperia ray-t gondoltam. független kell mert külföldön is használom, és a telenor 42-ért adná a függőt, 50 körül meg van a független.

(#13838) tibibi


tibibi
őstag

xperia mini nincs valakinek eladó ? vodás :U

(#13839) alázógyík válasza tibibi (#13838) üzenetére


alázógyík
őstag

Olyan nincs, de lesz egy full fapad Nokiám, szintén Vodás. :DD

(#13840) OTee válasza bsh (#13837) üzenetére


OTee
tag

Az 50 körüli függetlenek jellemzően GSM boltos árak, 0% ÁFA-val ...
A rendes ára 65k.
A GSM boltok esetében a származás nem 100% hogy itthoni, ez garis problémákat okozhat.
Nyitni elvileg nem nagy gond, mivel droidos, a gyári állapot is visszaállítható ...

OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#13841) daninet válasza bsh (#13837) üzenetére


daninet
veterán

a függőség ne legyen gond mert egy 2dolláros turbosimmel sinmán megy a 3G is androidos telókon. Samsung galaxy szériájához még az sem kell, mert nyitott bootloaderesek és play store-ban van egy app amivel függetlenítheted őket.
Ha telenornál 42 akkor vedd meg ott, 8ezret spórolsz és legalább nem egy garázs gsm-be kell visszajárnod vele. (ha baja lenne)

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#13842) gabe_ válasza tibibi (#13838) üzenetére


gabe_
őstag

van, de T-s :U

Sovány szakácsban sose bízz!

(#13843) GrandeP válasza bsh (#13836) üzenetére


GrandeP
őstag

Én a helyedben netről rendelném... olcsóbb is, egyszerűbb(?!) az ügyintézés is.

Egyébként ez is egy olyan dolog, amiből nincs kecsón rendes bolt...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#13844) bsh válasza OTee (#13840) üzenetére


bsh
őstag

és daninet is:
azért kérdeztem, hol érdemes venni, mert NEM garázs gsm-be akarom visszavinni. meg a származás sem érdekel, mivel a bolt adja rá a garanicát, oda viszem vissza, majd ők intézik ahogy akarják. ezért mondtam azt a boltot ott a TK kolesszal szemben, mert az ezer éve megvan és meg is lesz, az egy megbízható hely, ott már több telefont is vettem. csak gondoltam van esetleg másik.
de akkor megveszem a sony márkaboltban. mega-giga-33%-os akcióval is drágább, mint a piaci ár... :U de az is legalább megbízható hely.

(#13845) bartucc válasza GrandeP (#13843) üzenetére


bartucc
addikt

Garancia miatt sz.pás. Főleg, ha abból indulok ki, hogy a szoftverfrissítés után viheted vissza a telefont, így meg lehet szépen postázgatni. Ha mind a 2-szer, vagy 3-szor postán kellett volna megoldanod, te se lennél netpárti. :N

Anno én megvettem Trémobilnál, az úgyis van mindenhol. Nokián kívül meg semmihez se nyúlnak Kecskeméten, hanem elküldik máshova. Nokia meg nem kellene, okostelefonból legalábbis.

Megijedt szerintem kicsit a srác :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#13846) GrandeP válasza bartucc (#13845) üzenetére


GrandeP
őstag

Azért 3 napon belül kiderül ám minden, netnél meg 8 napon belül...

És ekkor nem hibajavítás van, hanem bontanak egy másik dobozt...

Egyébként mint mondattam, itt Kecsón semmit nem lehet elintézni, megvenni... olyan mintha valami 70-es évekbeli kisfalucska lennénk...
Ha Pittabá nem megy a szekérrel a városba, akkor 2 hónapig nincs kenyér... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#13847) bsh válasza GrandeP (#13846) üzenetére


bsh
őstag

a régi cégnél volt egy német főnököm, aki visszament németbe innen :U na ő is pont ezt mondta, hogy kecskemét olyan, mint egy nagy falu.

(#13848) alázógyík válasza bsh (#13847) üzenetére


alázógyík
őstag

Ez tényleg az.

Nem tudtam itt bringát venni, mert 1ik bolt se volt képes hozni a nagykerből 1 hónap alatt se. :U

(#13849) GrandeP válasza bartucc (#13845) üzenetére


GrandeP
őstag

Amúgy meg, nálam mindig minden kiderül... :DDD [link]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#13850) bsh válasza alázógyík (#13848) üzenetére


bsh
őstag

a bici shop sem?
biztos nem voltál elég szimpatikus nekik :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.