Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) Greenebola válasza ph2012 (#5700) üzenetére


Greenebola
senior tag

Webkamera ha használatban van akkor jelez, a felhasználó meg eldöntheti, hogy engedélyezi vagy blokkolja az adott programot.
Webcam protection in Kaspersky Internet Security

Érdekes cikk ez is.

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#5702) Szellem. válasza ƵøŁĭ (#5695) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Tegnap letöltöttem és kíváncsiságból kipróbáltam!
Sajnos, még nagyon bugos:
Nem frissítette magát a program. Holott kellett volna. Ilyen probléma már egyszer volt náluk, remélhetőleg ez nem lesz a véglegesben!
Outlook 2016-ban ismételten nem működött az AntiSpam modulja. A GUI piszok nehezen indult el. A K ikon sem jelent meg időben a tálcán, legalább 1 perc telt el, mire megmutatkozott boot után.
Más nem nagyon néztem meg, de még lehet ezen kívül benne hiba.
A GUI-ban minimális változások történtek.

Ha valaki ki akarja próbálni, írjon és adok neki beta kulcsot, de azt hiszem ide is beírhatom, mert ezzel nem sértek semmit, mivel publikus béta tesztről beszélünk.

Viszont, ha valaki felrakja, szigorúan KAVremoverrel szedje le, mert én ezt nem tettem meg és a 2017-es verzió is úgy viselkedett, mint a 2018-as.

Egyébként, a véleményem szerint a 2018-as inkább egy 2017 MR1-nek felel meg! :R

(#5703) csabi10


csabi10
senior tag

Sziasztok ezt a kulcsot elfogadja a 2016-os KIS?

(#5704) Gubek-Einste válasza csabi10 (#5703) üzenetére

Szinte teljesen biztosan igen.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5705) csabi10 válasza Gubek-Einste (#5704) üzenetére


csabi10
senior tag

Köszönöm.
Akkor megveszem mert, most fog lejárni amit az itt linkelt angol oldalról vettem tavaly.

(#5706) szürke


szürke
tag

Vissza olvasgattam pár oldalt és látom hogy KIS meg Firefox párosban valami nem stimmel, de a megoldást vagy nem találtam meg vagy nem értettem hogy arról van szó. (nem vagyok pc guru)
Nálunk két gépen is olyan a helyzet hogy pár másodpercre kiakad a Firefox (elhalványul a fejléc és zárójelben kiírja hogy nincs válasz). Pontosan nem emlékszem de kb 2-3 hónapja kezdődött.
Lenne valaki szíves konyhanyelven leírni a megoldást? (MBAM vagy micsoda meg hasonló rövidítések nekem semmit nem mondanak) Mit kell kikapcsolni vagy mit nem?

Köszi előre is!

(#5707) Gubek-Einste válasza szürke (#5706) üzenetére

Melyik verzió van nálad telepítve?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5708) szürke válasza Gubek-Einste (#5707) üzenetére


szürke
tag

16.0.1.445(f)

(#5709) Petya XT válasza szürke (#5706) üzenetére


Petya XT
aktív tag

Szia!

Korábban a titkosított kapcsolatok vizsgálata és a Firefox együtt nem működése volt a téma. De az úgy jelentkezik, hogy konkrétan semmit nem tudsz megnyitni, még egy egyszerű Google keresést sem...

(#5710) szürke válasza Petya XT (#5709) üzenetére


szürke
tag

Szia!

Bármikor megcsinalja nálam, legyen az hírek olvasgatása közben mikor egy új linkre kattintok, böngészős játék, youtubenál, google térkép nagyítás/kicsinyítés. Látszólag nem válogat. Ma kikapcsoltam kb fél órára a Kis-t, minden gond nélkül ment és gyorsabban is töltötte be az oldalakat.
Ha a titkosított oldalak alatt a https-t értjük azt még nem figyeltem meg hogy https vagy http-nél is csinálja-e. Kíváncsiságból telepítettem a chromot, kipróbálom azzal mi a helyzet.

(#5711) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A "Rufus"-al is kitudom írni pendrive-ra a Rescue Disk-et, hogy bootolható legyen?
A Kaspersky oldalán leírtak, a segédprogram használata nem egyértelmű nekem.

(#5712) Mikulásbá válasza GEPESZ66 (#5711) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Inkább úgy csináld,ahogy a honlapon le van írva és a Kaspersky saját programjával.

(#5714) GEPESZ66 válasza Mikulásbá (#5712) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A pendrive eddig NTFS-ba volt formázva.
Gond nélkül átrakhatom FAT32-be, ami a RESCUE-hoz kell?

(#5715) Mikulásbá válasza GEPESZ66 (#5714) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A honlapon biztos le van írva pontosan.Én úgy csináltam és működött.

(#5716) GEPESZ66 válasza Mikulásbá (#5715) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Féreértettél.
Csak azt kérdezem, hogy NTFS-re korábban formázott pendrive gomd nélkül formázható-e FAT-re?

(#5717) Mikulásbá válasza GEPESZ66 (#5716) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Miért ne lehetne,ha jól emlékszem a program is meg fogja csinálni.

(#5718) GEPESZ66 válasza Mikulásbá (#5717) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Köszönöm!

(#5719) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az asztali gép kábellel csatlakozik a netre, ott gond nélkül van a Rescue Disk indítása után net.
Viszont feleségem laptopja wifin csatlakozik, ott korábban nem tudtam létrehozni a Rescue programban a net kapcsolatot.
Mit kell beállítanom a program elindítása után, hogy wifin legyen net?

(#5720) Petya XT válasza szürke (#5710) üzenetére


Petya XT
aktív tag

Nem a Flash Player csinálja a fesztivált? Ha fent van , próbáld ki anélkül., nekem zavarintotta már össze a Rókát :F

(#5721) ph2012


ph2012
senior tag

Ma frissítést töltött le a Kaspersky Internet Security. Az új verziószám 17.0.0.611(c).
Az új verzió felajánlotta a Kaspersky Secure Connection telepítését, amit telepítettem: [link].

Annyit megértettem, hogy az ingyenes verzió 200 MB-ot ellenőriz. 5 dollárba kerülne megvenni a fizetőset.
Kérdésem, hogy mi történik 200MB után? Leáll a wifi kapcsolat? Hogyan működik tovább 200 MB után a KIS?
Van értelme használni Kaspersky Secure Connection-t? Ha nem teszik törölhetem? Attól még teljes értékű internetvédelmem marad?

Köszi!

(#5722) csabi63 válasza ph2012 (#5721) üzenetére


csabi63
senior tag

Az alap Kasper védelemben nem befolyásol semmit. Nyugodtan törölheted. Egy extra, amiben plusz pénzt látnak.
Geolokációs korlátozások kikerülésére egyébként kiváló.

(#5723) kirkri


kirkri
addikt

Esetleg, ha valakinek szintén mostanában járna le a tavaly januárban itt a fórumon linkelt olcsó Total Security, akkor ez az 5 licenszes KIS jelen pillanatban 4700 forintért nagyon Best Buy-nak tűnik.

Az eladó sem ma kezdte az eBay-es árusítást.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#5724) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az asztali gép kábellel csatlakozik a netre, ott gond nélkül van a Rescue Disk indítása után net.
Viszont feleségem laptopja wifin csatlakozik, ott korábban nem tudtam létrehozni a Rescue programban a net kapcsolatot.
Mit kell beállítanom a program elindítása után, hogy wifin legyen net?

(#5725) #41133696


#41133696
törölt tag

Anyumnál :)

Manuálisan rendeztem :)

(#5726) borix válasza #41133696 (#5725) üzenetére


borix
őstag

Ezt a betegségét nem növi ki soha meg a másikat mikor indítás után a gép már rég készen áll a Kaspersky csak azután kezdi betölteni magát ráérősen.

(#5727) Szellem. válasza #41133696 (#5725) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

És azt nézted, hogy mennyi idő után írta ezt ki? Hány óra telt el az utolsó frissítés óta?
Amit ilyenkor érdemes kikapcsolni:
Ütemezett feladatok elhalasztása, ha a számítógép akkumulátorról üzemel/ pipa ki
Hálózat/ Proxy beállítások/ nem használok Proxyt.

Ennyi. Ha ez sem segít, akkor a szokásos Kaspersky bug.
Egyébként sosem indul el azonnal a frissítés amikor elindul a gép más antivírusokkal ellentétben. Ezt sosem oldják meg ezek szerint.

[ Szerkesztve ]

(#5728) csaba1203 válasza YellowFlash (#5603) üzenetére


csaba1203
addikt

Akkor csak én jártam pórul.
Ugyaninnen kártyás fizetés délelőtt 9-kor és se kód se pénz se semmi. :F

(#5729) Gubek-Einste

Javaslatként feldobta, hogy frissítsem a KIS-t, érdemes megtenni vagy még maradjon a 16 MR1?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5730) csaba1203 válasza Mikulásbá (#5602) üzenetére


csaba1203
addikt

Hogyan lehet reklamálni,hogy a pénzemhez jussak?
Nagyon bosszant a dolog. :(((

(#5731) gézu válasza Jim74 (#5564) üzenetére


gézu
őstag

Január közepén vettem egy 3 gépes licencet tőle, még aznap küldte, aktiválás rendben ment.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#5732) csaba1203 válasza gézu (#5731) üzenetére


csaba1203
addikt

Most írtam neki.Sajnos nem nèztem meg az értékeléseit van negatív is és pont ezzel a KIS 2017-es kóddal kapcsolatban.Vannak itt is szemét emberek mint a vaterán.Tényleg csak a 100%-os embertől szabad rendelni ez tanùság volt nekem is soha többet e-bay.

(#5733) csaba1203 válasza csaba1203 (#5732) üzenetére


csaba1203
addikt


Azért csak megjött :D :DD

(#5734) ƵøŁĭ válasza csaba1203 (#5733) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Megengedtem ,hogy Kaspersky-t használj ? :P Ha nem lesz gond lehet én is egyszer beszállok a buliba .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#5735) csaba1203 válasza ƵøŁĭ (#5734) üzenetére


csaba1203
addikt

A helzet az,hogy mindig elcsábulok másfele de most megfogadtam hűséges maradok :D
Az új Avast IS nálam 1 órán keresztül pörgette a merevlemezem aztán megúntam :D :DD
F-Secure nem volt rossz de rendszerindításkor megfogta a vasat rendesen.

(#5736) kirkri válasza kirkri (#5723) üzenetére


kirkri
addikt

A linkelt KIS-t beaktiváltam és meglepődve tapasztaltam, hogy nem 5 licenszes a kód, hanem 10-es. :Y Gondoltam ez szívás, mert eladja másnak is a fennmaradó 5 licenszt és ha az illető 5 eszköznél többre aktiválja be, akkor az enyémet is letiltja a Kaspersky.

Váltottam pár üzenetet az eladóval és azt írta, hogy olcsóbban jutott a 10-es csomaghoz, mint az 5-ös változathoz és nem kell paráznom, mert nem adja el másnak ugyanezt a kódot.

Mondjuk eddig még valóban nem tette, mert a MyKaspersky-n látszik, hogy hány gépen van aktiválva.
A jövőben meg már gondolom nem is fogja, mert az első licensz aktiválásától kezdve ketyeg az összes érvényessége, szóval, ha egy hónap múlva adná el, akkor a vásárló reklamálna neki, hogy miért nem egy év az érvényessége.

21 éve a Prohardveren! ™

(#5737) Jim74 válasza gézu (#5731) üzenetére


Jim74
nagyúr

Valószínűleg év végére kiürült a shop. Januárban én is néztem, hogy újra vannak jó áron licencek.

(#5738) Sharkweb válasza kirkri (#5736) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

A My Kaspersky-n csak az látszik, hogy a te fiókoddal hány gépen van aktiválva. Azt, hogy más gépen és fiókkal hányszor aktiválták nem fogod látni.

[ Szerkesztve ]

(#5739) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Sziasztok!
Eddig a Kaspersky Rescue Disk-et DVD-ről futattam.
Viszont most megvettem a céges asztali gépemet, ami a mostani régebbit leváltja.
A Kaspersky oldalán az olvastam, hogy a Rescue Disk USB-ről való futtatásához a következőket kell engedélyeznem:
USB keyboard support
USB Mouse support
Nézegettem az újabb gép alaplapjának a BIOS-át.
A képen látható beállításnál ezeket kell engedélyeznem, hogy USB-ről működjön a Rescue Disk:
On by mouse
on by keyboard

Illetve még egy korábbi kérdésemre nem kaptam választ.
Ha kábellel csatlakoztam az asztali gépemmel a nethez, s azon futattam a Rescue-t, akkor volt net, tehát tudtam frissíteni az adatbázist.
Viszont a wifi-n csatlakozó laptop esetében a Rescue nem tudott frissíteni, mert nem volt netkapcsolat.
Wifi esetében mit kell beállítani, hogy legyen net, s tudjon frissíteni a Rescue?

(#5740) #41133696 válasza Szellem. (#5727) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szerintem napok óta nem volt bekapcsolva, úgy rémlik 6-a óta, és még pár perc után nem érezte szükségességét :)

(#5741) #41133696


#41133696
törölt tag

Ami kicsit zavar, hogy mobileszközöknél nem engedi a nevet átírni :)

(#5742) Cheesy


Cheesy
őstag

KIS2017-et használok.

Ti találkoztok olyan hibával Firefox alatt (más böngészőt nem használok), hogy tanúsítványhibára hivatkozva egyszercsak megtagad megnyitni oldalakat? Még a google.com is így jár.
Vagy nincs összefüggés? Erre azért gondolok, mert a védelem ideiglenes felfüggesztésekor is ez a szitu.

www.vakbelmutet.hu

(#5743) Gubek-Einste válasza Cheesy (#5742) üzenetére

Másnál is jelentkezik ez a jelenség.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5744) Jenne válasza Cheesy (#5742) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Erre gondolsz? [kép] Ha igen akkor nálam gond nélkül megnyílik ez az oldal.
Nálam a KAV17.0.0.611(c) van fent és a 64 bites FF ESR legújabb. [kép]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#5745) kirkri válasza Cheesy (#5742) üzenetére


kirkri
addikt

Igen, nálam visszatérő probléma.

21 éve a Prohardveren! ™

(#5746) Gubek-Einste válasza Gubek-Einste (#5729) üzenetére

Végül is engedtem, hogy felmenjen a frissítés, remélem nem lesz semmilyen gond sem emiatt.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5747) blizzrd


blizzrd
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék Kasperskyt vásárolni. Első körben az lenne a kérdésem, hogy az Anti virust vegyem vagy érdemes az Internet Securityre előfizetni?

A másik, hogy a doboz verzióknál találtam ilyet ami sima licenc és ami megújítás. Mi a kettő között a különbség? Bármelyik fajtát tudom aktiválni, anélkül, hogy előtte lett volna Kaspersky előfizetésem?

Köszi, pacsi.

(#5748) Gubek-Einste válasza blizzrd (#5747) üzenetére

Van másik tűzfalad? Ha nincsen akkor az IS-t vedd meg.

Ha már van működő licenced akkor megújítás, ha nincsen akkor sima.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5749) blizzrd


blizzrd
aktív tag

Windows alap tűzfalam van.
De akkor IS lesz. :) Köszönöm a tanácsot :)

(#5750) Gubek-Einste válasza Gubek-Einste (#5746) üzenetére

Vannak érdekes dolgai a 17-nek, pl a Ph! fórumozás lassabb egy kicsit mint volt, ma reggel azzal jött a KIS, hogy a Chrome-ot régen használom, el is lehetne távolítani pedig az az elsődleges böngésző.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.