Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Olyan jól sikerült az "e", hogy amióta fent van nem tudok, nem tudtam normálisan játszani!De ez folyamatos volt. Először azt hittem szar a szerver, de csak nálam volt. leszedtem és megoldódott.
Szóval, akinek felkerült, és nem omlott össze a kaspersky, közel sem biztos, hogy jó lesz!

(#6752) Pano válasza Szellem. (#6749) üzenetére


Pano
addikt

Azért csak szorult annyi profizmus egy Kaspersky Lab-ba, hogy legalább felfüggeszti egy hibás frissítés további kiadását, amikor összeomlásokat okoz.

Érdekes módon amúgy, nekem soha semmi bug nem jön elő a KAV-al, gépem se fogja le, megy mint az álom. Szerencsés vagyok, azért nálam is előjöttek régen a bugok :D
De 2018 óta semmi, hála az égnek, nagyon régóta most vagyok a legelégedettebb a Kaspersky-vel. Nem tudom, hogy azért, mert csak a sima, egyszerűbb AV-t használom nem az összetettebb csomagokat, de így nem is érdekel :D

[ Szerkesztve ]

(#6753) Szellem. válasza Pano (#6752) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Kimondtad a varázsszót: KAV! Nálam nem frissít, ezért nem azt használom!
De, az a baj, hogy szét van bonyolítva a KIS. Irigylem azokat akiknek nincs vele gondjuk vele.
Elég szar ezzel szembesülni. És az a legszomorúbb, hogy minden évben van vele valami. Ezt már nem lehet az MS-re fogni.
Na, de ennyit erről.

A felfüggesztésről annyit, hogy volt már rá precedens, hogy nem vontak vissza frissítést.
Tól sokat gondolsz az oroszokról!

[ Szerkesztve ]

(#6754) Szellem. válasza Pano (#6752) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Csak, hogy megcáfoljam a Kaspersky profizmusát:

A laptopomon az EAM volt fent. Most raktam fel rá a KIS 2018-at.
Ez lett az eredmény:

Csak felrakja a "e" patchet!

[ Szerkesztve ]

(#6755) Pano válasza Szellem. (#6754) üzenetére


Pano
addikt

Már javítva van.

(#6756) Szellem. válasza Pano (#6755) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Az lehet de a hibásat akkor sem vonta vissza, mert elég sok embernek feltelepült!
Ez meg gáz akárhonnan nézzük!
Mínőségbiztosítás továbbra is nuku!

[ Szerkesztve ]

(#6757) Pano válasza Szellem. (#6756) üzenetére


Pano
addikt

Neked semmi nem jó, de tényleg :D

(#6758) #41473792


#41473792
törölt tag

Most raktam fel a KAV 2018-at ˙(e) Windows 10 1709-re 5éves laposra semmi gond.

(#6759) csaba1203 válasza Szellem. (#6753) üzenetére


csaba1203
addikt

Akkor én azon kevesek közé tartozom,akiknél hibátlanul fut.
Ráadásul még mindig d patch-en vagyok. :D

(#6760) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Újratelepítettem az asztali Gamer PC-n a KIS 2018-at.
Most megy minden faszán. A régi rosszul működő "e" patch okozott gondot. Az újjal semmi gond nem volt.
Én ezért neheztelek a Kaspersky-re, hogy van egy valag teszterük és még is kiadnak egy olyan javítófoltot, ami a termék összeomlásához vezethet!
Na most az a user, aki ért hozzá, az szentségel és újratelepíti. De mi van a laikussal?
Nekem ez az gondom ezzel, meg az, hogy nagy pofával szidták az MS-t, meg perelték, hogy az MS miatt nem működik normálisan a termékük. Már akkor megírtam, hogy semmi köze az MS-nek ahhoz, hogy bugos terméket adnak ki mert a minőségbiztosításuk a nullához konvergál.

Lehet engem szidni azért, mert elégedetlen vagyok, de ha fizetek egy termékért elvárom, hogy odafigyeljenek rá és ne rajtam teszteljenek!

(#6761) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok!

Tegnap a helyi MM-ban járva (egészen mást akartam egyébként vásárolni), a szoftvereknél észrevettem egymásra rakva 2 db zöldes színű dobozt, csak a zöld doboz sarkai látszottak ki. Na mondom, csak nem véletlenül Kaspersky lenne!?
De az volt, mind kettő doboz KAV 2015 - 1 számítótógépre, a teljes értékű, nem a megújításos, telepítő CD-vel, leírással és az aktiváló kóddal.. Az ára meg 1290 Ft/db. Gondoltam ez a hülyének is megéri ennyiért, nekem meg aztán pláne :DDD , így rögtön a kosaramba tettem és mentem is fizetni a pénztárhoz, de a fizetés előtt azért még megkérdeztem, hogy valóban ennyi az ára? Valós volt az ár.
Be is aktiváltam az újabb 1 évre, igaz a mostaniból még van vissza 34 nap. A 2018-as KAV simán elfogadta ezt a 2015-ös kulcsot.
Másik gépen is beaktiváltam közben és ott is elfogadta(várakozásra tette) a 2018-as KAV ezt a 2015-ös kulcsot. :)
[kép]
[kép]
Szerk.
Nálam mindkét gépen a KAV (e) patch kiválóan megy.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#6762) Mikulásbá válasza Jenne (#6761) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

KIS-t nem láttál ott?2016-os vagy 2017-es is jó,bár nekem 4 gépre kellene,de már egy 3-as is megfelelne.

(#6763) Jenne válasza Mikulásbá (#6762) üzenetére


Jenne
senior tag

Sajnos nem volt KIS.
Néhány Panda volt, meg avast! és G Data de ezek 10 ezer feletti áron voltak mind. A többi az Windows 10 szoftver, meg Microsoft Office szoftver, meg hasonlók ...bár azokból sem volt sok, csak pár darab.
Ezek között bújt meg az a két zöld doboz. :)
Lehet, hogy valaki félretette magának én meg galád módon elhoztam? :O

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#6764) Gubek-Einste válasza Jenne (#6763) üzenetére

Lehet, hogy valaki félretette magának én meg galád módon elhoztam? :O
Aki kapja, marja.
Én anno a Tesco-ban szereztem így 50%-os áron darált sertés húst.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6765) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok!

Vírus topikból küldtek, lenne egy kérdésem. Most vásárolnék Kaspersky Internet Security 2017 MD + 3 hónapos bónusz-t. Win 10/64 alá.ESET-el cserélne helyet.
A weboldal szerint nem minden funkció működik Win 10/64 alatt. (?)
[link]
Ez valami elírás, mert 2015-16 között is IS volt és sok bajom nem volt vele.?

(#6766) Mikulásbá válasza t.imi (#6765) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Működik az rendesen.A legfrissebbet verziót tedd fel,és csak a kódot add meg,amit most veszel.

[ Szerkesztve ]

(#6767) dqdb válasza t.imi (#6765) üzenetére


dqdb
nagyúr

Hogy most elírás-e, azt nem tudom. A hivatalos oldal szerint alig van korlátozás a Windows 10 CU frissítésénél, azonban az aktuálisnak nevezhető FCU frissítés hiányosságairól mélyen hallgatnak (legalábbis ezen az oldalon).

Abban ellenben biztos vagyok, hogy a 2017-es verziót úgy hozta ki a Kaspersky, hogy a védelmi funkciók egy része nem működött az aktuális Windows 10 frissítés alatt, és csak későbbi patchekkel váltak működőképessé (emlékeim szerint máskor is volt hasonló). Ez van, amikor a marketing határozza meg egy termék kiadási időpontját, és nem a valós fejlesztési ütemterv.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#6768) t.imi


t.imi
addikt

Köszönöm nektek a gyorsat! :R
Ezek szerint lutri (is) lehet, én hagyom frissülni automatikusan. Jelenleg Windows 10 1709[kép]
Mivel nem értek ilyen mélységig az biztonsági szoftverekhez (sem), jó lenne, ha nem kellene gépészkedni vele napokat közel 0 tudással.
Ennek fényében vegyem, vagy ne vegyem? :B

(#6769) dqdb válasza t.imi (#6768) üzenetére


dqdb
nagyúr

Hagyd mind a vírusirtót, mind a Windowst automatikus frissítésen az úgy jó.

Ennek fényében vegyem, vagy ne vegyem? :B
Tedd fel mindegyik gépre a 30 napos próbaváltozatot, és ha nincsen semmi nyűg/parajelenség, akkor vedd meg. A Kaspersky erős védelmet nyújt, csak ezt rettenetesen bugosan teszi. Ha téged nem érintenek a hibák, akkor dönts mellette. Ha igen, és valami kijön a 30 napos próba alatt, akkor sokszor ésszerűbb egy másik vírusirtó mellett dönteni, mint a csodára várni.

Egyetlen tanács: amikor kijön az új éves verzió a nyár közepén-végén, akkor ne frissíts rá azonnal (ez a frissítés nem automata, neked kell végrehajtani), hanem várj 2-3 patchet (betűjel a verziószám mögött) vagy egyenesen az MP1 kiadásig (x.0.1 verzió), és a legzavaróbb hibák addigra ki lesznek javítva.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#6770) old-dog


old-dog
aktív tag

Nálam remekül megy a KIS már egy éve. A 2018-ra is simán ment a frissítés a Win7 64bit-en szinte észtevétlen. Az eBay-en vásárolt 2éves licencet várakozóra vette 25 nap van még a régiből. Jól végzi a dolgát, a frissítések kicsit döccenősek néha, de ennyi a negatívum.

(#6771) t.imi válasza dqdb (#6769) üzenetére


t.imi
addikt

Köszönöm szépen!
A 30 napos megoldás eszembe sem jutott :)
Így a legegyszerűbb, nem kérdéses.
Ez tűnik kézenfekvőnek, pc plusz mobil védelem. Néha szoktam telefonról is bankot intézni.

(#6772) janes1976 válasza old-dog (#6770) üzenetére


janes1976
őstag

Azért a szinte észrevehetetlent nem értem. Nálam fogja picit a netet meg eléggé lehet érezni, hogy fenn van. :Y

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#6773) Gubek-Einste

Maradok még a Kaspersky mellett egy újabb évet, megjött a PC World előfizetés mellé adott KTS licenc, a jelenlegiből még van 33 nap, utána jön az új.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6774) old-dog válasza janes1976 (#6772) üzenetére


old-dog
aktív tag

Nekem nincs olyan problémám, mint neked, a 6magos proci és a 4Gb RAM-nál nem lassítja a net-et.

(#6775) janes1976 válasza old-dog (#6774) üzenetére


janes1976
őstag

Érthetetlen. I5-ösöm van 8GB RAM-mal :Y

Most az Emsisoft Anti-Malware van fenn. Megvettem. Erről legalább elmondhatom, hogy se nem lassítja a netet, se nem lassítja a gépet. Furi. Ezek szerint gépfüggő is ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#6776) Gubek-Einste válasza janes1976 (#6775) üzenetére

Az i5-tel kapcsolatban ismert gond van a Kaspersky-vel.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6777) Mikulásbá válasza Gubek-Einste (#6776) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Állítólag már javítva van-ha a sebesség problémára utaltál.

(#6778) t.imi


t.imi
addikt

Urak, egy gyors kérdés.
Megrendeltem a Kaspersky Internet Security 2017 MD-t. Ha letöltöm most a próbaverziót -kis18.0.0.405abhu_12867- a doboz megérkezésekor elég csak a serialt megadni és működik minden molyolás nélkül 1 évig?

(#6779) Pano válasza t.imi (#6778) üzenetére


Pano
addikt

Igen, de szerintem ráérsz a próbaverzió végén beaktiválni (ha lejár, úgyis kérni fogja), ha megjön a kulcs. Így is nyersz plusz egy ingyen hónapot :)

[ Szerkesztve ]

(#6780) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Kaspersky-nek van olyan beállítása hogy a gépen levő böngészőknél ne kényszerítse a https kapcsolatot? Az egyik oldallal problémám van-> www.subirat.net. Ha erre rámegyek akkor ez fogad:KATT. Bárkit kérdezek mindenkinek jól bejön az oldal, nekem meg nem.
Napok óta ezzel a hibával szívok, több topicba is kérdezősködtem de egyelőre senki nem tud semmi használhatót mondani ezzel a hibával kapcsolatban. Elvileg tanúsítvány nem okés teljesen, azért is van sárga kérdőjel a lakat mellett, illetve már amikor elkezdem a címsorba beírni hogy sub... már a Kaspersky dobja fel a tanúsítványos hibát hogy mit csináljon. Egyszerűen nem értem hogy miért van ez. Volt hogy le is szedtem a Kaspert akkor a weboldal egyáltalán be sem töltődött.
És csak is kizárólag egyedül ezzel az egy oldallal van gondom. :W Minden létező kivételhez hozzáadtam, de egyszerűen nem jó.

Nincs valami tippetek mihez kezdjek? Bárhogy írom be a weboldalt (subirat.net - www.subirat.net - http://www.subirat.net) mindig átvált https-re.

:R

iPhone 13 Pro Max

(#6781) csaba1203


csaba1203
addikt

Ma megjött az e patch eddig hibátlan!

(#6783) Szellem. válasza Mikulásbá (#6782) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Jól tették!
Ha nincs egyértelműen bizonyítva, hogy maga a cég részt vesz kémkedésben vagy a termékük alkalmas rá, akkor lehet kussolni és nem kell hitelét rontani a Kaspersky-nek.
Amúgy eddig csak szájkarate folyt, tényleges információt nem adott senki arról, hogy pontosan mi volt a gond. Célozgattak rá, meg szóba hozták a KSN-t, de ennyi.

(#6784) t.imi válasza Pano (#6779) üzenetére


t.imi
addikt

Köszönöm!

Eset leesett, Kaspersky fel, erre nem frissít, mert nincs érvényes licenc. Pedig a IS ingyenes próbaverziót töltöttem le.
2015-ben volt fent IS, most lehet amiatt köhög. A 30 napos próbát nem engedi a my kaspersky oldalon sem.
Hol tudom tudnám rávenni a drágát? :)[kép]

(#6785) Jim74 válasza t.imi (#6784) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szerintem sehogy nem tudod rávenni a próbaverzióra, ha már egyszer volt telepítve a gépeden.
Esetleg próbáld meg a kavremovert, hátha.

Ha nagyon nem megy, akkor vedd meg ezt a kulcsot, szerintem nem drága: [link]

(#6786) csaba1203 válasza Jim74 (#6785) üzenetére


csaba1203
addikt

:K

(#6787) flash-


flash-
veterán

üdv
ha csak a gépet akarom védeni virus spyware és egyéb kártékony dolgoktol elég a sima kaspersky antivirus?
látom hogy az IS csak ilyen safe money meg kid security-vel tud többet ezek sztem baromságok.

azér gondolkodom ezen mer olcsóbb és minek vegyek IS-t gondolom jobban terheli a gépet.
tavay is csak a sima antivirust vettem és tökéletesen müködött nem korlátozta a netsebeséget,(1gigabites net ment fullon) és a cpu-t sem.

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#6788) csaba1203 válasza flash- (#6787) üzenetére


csaba1203
addikt

Ha nem torrentezel és nem járkálsz veszélyes oldalakon igen. :K

(#6789) t.imi válasza Jim74 (#6785) üzenetére


t.imi
addikt

Köszi a gyorsat, este kipróbálom. Kérdezte, hogy törölje e a régi licencet, töröltem, de úgy se.
Van már IS, elvileg 28-án jön. Addig maradt volna trial, így viszont nyomok rá egy másik 30 napos akármit.

(#6790) Gubek-Einste

Ma éjfél után feldobta a KIS, hogy 30 nap múlva lejár az aktuális licencem, ami igaz is, de már be van töltve az új, tavaly ilyet nem csinált, azt hiszem, amikor a a kétszer egy éves volt betöltve.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6791) Szellem. válasza Gubek-Einste (#6790) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Hát, ha az új kódot megadod neki és beaktiváltad, akkor nem kéne feldobni ezt.

(#6792) Gubek-Einste válasza Szellem. (#6791) üzenetére

A My Kaspersky-ben szépen látszik mint még nem használt licenc.
Jelenleg KIS van fent de az új más KTS lesz.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6793) Szellem. válasza Gubek-Einste (#6792) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Akkor lehet ez nem tetszik neki!
Ha KIS licencet adtál volna be neki, akkor folytatólagosan jelezné és nem dobná fel az ablakot.
Így, majd "telepíteni" fogja az új funkciókat mikor a kulcsod aktiválódik, vagy azt hiszem neked kell manuálisan telepítened.

(#6794) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok!

Valami készül az "oroszoknál". :DDD
KAV ikonnál látom, hogy már hosszú percek óta forog a földgömb, ami a frissítések letöltését jelzi.
Hát ezért.
Aztán amikor végzett, utána rögtön még gyorsan lehúzott egy másodikat is. [kép]
Azért volt fura, mert eddig ha bekapcsoltam a gépet, mindig eltelt 6-8-10 perc amikor elkezdte a frissítést, de most szinte azonnal elindult a kis földgömb, miután az ikonja megjelent a Tálcán az értesítési felületen.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#6795) Szellem. válasza Jenne (#6794) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

És történt valami konkrét változás?

(#6796) Pano válasza Jenne (#6794) üzenetére


Pano
addikt

Szerintem ez az E patch lesz, nem?

(#6797) Jenne válasza Szellem. (#6795) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Nem vettem észre semmit, minden maradt. Szerintem.

Pano
Az (e) patch nálam már néhány napja fent van, és hibátlan vele (mint eddig mindig) a KAV.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#6798) Pano válasza Jenne (#6797) üzenetére


Pano
addikt

Akkor nem szóltam :)
Nekem még mindig a D van.

[ Szerkesztve ]

(#6799) Jenne válasza Pano (#6798) üzenetére


Jenne
senior tag

Nem vagyok valami nagy hozzáértő, de egy gép újraindítást próbáltál már az elmúlt napokban? Lehet, hogy már Nálad is leszedte a Kasper az (e)-t és telepítette is, csak egy újraindításra vár a drágaságom. :K

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#6800) csaba1203 válasza Jenne (#6799) üzenetére


csaba1203
addikt

Ilyenkor ott a sárga háromszög figyelmeztetés,ami egyenesen kéri az újraindítást. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.