Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) borix válasza csabi63 (#6400) üzenetére


borix
őstag

Szoktam csinálni egy teljes rendszer mentést úgy is,hogy a Kaspersky be van aktiválva és ha a rendszert újra kellene rakni meg van pár perc alatt a mentésből.

[ Szerkesztve ]

(#6402) knor82 válasza csabi63 (#6397) üzenetére


knor82
csendes tag

akkor kapod vissza a licencet, ha szabályosan távolítod el a kasperskyt a gépedről. ekkor felszabadul, és újra fel tudod használni (ha egyébként még nem járt le)

(#6403) #41133696 válasza knor82 (#6402) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez akkor gyönyörű, ha:
1. Erre eleve nem is gondol a felhasználó
2. El sem indul a Windows rendszere, mert hardveres vagy szoftveres hibája van.

(#6404) csabi63 válasza #41133696 (#6403) üzenetére


csabi63
senior tag

Eszembe sem jutott a KIS, az tény. De ha minden terv szerint megy, nem is kellett volna foglalkoznom vele. Gondom volt a rendszerrel, ilyen alkalmakra van komplett rendszermentésem (Norton Ghost-ot preferálom). Visszaugrasztom, 8-10 perc alatt fent az 1 napos, szemétmentes, harcra kész rendszer. Programokkal, mindennel, aktiválva ami kell. De a mentés sérült volt, hibát dobott mikor vissza akartam tenni. Így muszáj volt újratelepítenem a rendszert.

Hogy mitől sérült meg a mentés, arra csak tippem van. Talán nem egy leharcolt 8 éves, szektorhibákkal teli HDD-re kellett volna raknom. Többé nem fordul elő, a fiókból átkerült a kukába.

Tehát elbuktam egy ebay-es KIS árát, és 2-3 órát az életemből. Nem nagy ügy, tényleg. Egy darab nyugtatót sem vettem be. :)

(#6405) almi


almi
senior tag

Sziasztok!

Tervezek beszerezni egy 15 licenszes Kaspersky Small Office Securityt.

Egyelőre a Próba verzióval próbálkozok a saját gépemen. Azt hogy tudom elérni, hogy a User gépén is tudjak csatlakozni a fiókomhoz, a portálon, de ő pl. ne tudjon belépni erre a portalra?

Egyelőre csak úgy tudtam elérni, hogy csatlakozzon a gép, hogy megadom a saját admin felhasználómat ugye. Akkor szépen látom is a gépet, viszont így a User rákattint a Management Console-ra és szépen be is lép a kezelő felületre.
Ennek mi a helyes megoldása?

Köszi!
Üdv.,
almi

(#6406) #41473792


#41473792
törölt tag

Már tölthető a magyar 2018-as:
[link]

(#6407) csaba1203 válasza #41473792 (#6406) üzenetére


csaba1203
addikt

Tapasztalat róla?
Simán rá lehet frissíteni vagy ajánlott eltávolítani az előző verziót,ami egyébként nálam hiba mentesen fut.

(#6408) Jenne válasza #41473792 (#6406) üzenetére


Jenne
senior tag

Nem akarok vészmadárkodni, de én inkább megvárom a hazai hivatalos forgalmazónál (2F 2000 Kft.) a megjelenést és onnan telepítem majd. Ugyan is a mostani 2017-es (magyar) verziót tavaly ilyenkor innen, az általad betett linkről töltöttem le és telepítettem, de nem igazán akart működni. Pedig eltávolítottam az előzőt és úgy telepítettem. Többek között nem akart frissíteni, még manuális indítással sem, nem akart betöltődni időnként, szürke volt az ikonja és dobálgatta a felugró ablakokat, hogy a program inicializál éppen...stb.
Leszedtem és megvártam a 2F 2000 Kft. oldalán mikor jelenik meg, onnan telepítettem és semmi gond nem volt vele.
Évek óta KAV-ot használok.
Ahogy látom, még a hivatalos oldalon sincs kint, nem tölthető le a 2018-as magyar KAV/KIS.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#6409) #41473792 válasza Jenne (#6408) üzenetére


#41473792
törölt tag

Nálam rendesen működik.

(#6410) csaba1203 válasza #41473792 (#6409) üzenetére


csaba1203
addikt

Tapasztalat róla?
Hogy frissítettél?

(#6411) #41473792 válasza csaba1203 (#6410) üzenetére


#41473792
törölt tag

Tiszta telepítés.

(#6412) Szellem. válasza csaba1203 (#6410) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nálam is tiszta telepítés. Teljesen jól működik egyenlőre. Bár én már az angol nyelvű verziót használom 2 hónapja. Azzal sem volt gondom, miután kijött a "b" patch.

(#6413) Gubek-Einste válasza Szellem. (#6412) üzenetére

Most hol tart?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6414) Mikulásbá válasza Szellem. (#6412) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én is azon gondolkodom,telepítsem-e a magyart,az angol van fenn,"C"-nél jár,hibátlan az első perctől.

(#6415) csabi63


csabi63
senior tag

Simán rátoltam az előzőre. Gond egy szál se.

(#6416) csaba1203 válasza Mikulásbá (#6414) üzenetére


csaba1203
addikt

Telepítettem de nem fogadja el a kulcsom,azt írja túl léptem a telpítések számát pedig még 158 napom van.
A My Kaspersky oldalon is mutatja,hogy aktív a kulcsom.
Mit tegyek?
Ebay-es kulcs bebuktam?

(#6417) Mikulásbá válasza csaba1203 (#6416) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Supportnak kellene írni,hogy nullázzák.Valami ilyesmit írtak itt,nekem még ilyenem nem volt.

(#6418) csaba1203 válasza Mikulásbá (#6417) üzenetére


csaba1203
addikt

Írtam nekik!
Kiváncsi leszek.

(#6419) MolnárPéter válasza Jenne (#6408) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

A Security Cloud nem lesz magyarul elérhető? Semmi baj az angollal számomra csak kérdezem.

(#6420) Szellem. válasza Gubek-Einste (#6413) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

A "c" patchnél járunk!

(#6414) Mikulásbá: Felesleges akkor átváltanod! Ha jól megvagy az angol verzióval, akkor hagyd fent azt!
Én is csak a kíváncsiságból raktam fel, de ma reggel vissza is raktam az angol verziót. Nekem az a tapasztalatom, hogy a magyar nyelvi verziót volt már, hogy elrontották és még sem működött tökéletesen.

[ Szerkesztve ]

(#6421) Mikulásbá válasza Szellem. (#6420) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Elkéstél,10 perce fenn van a magyar.Nem engedte rátelepíteni az angolra,le kell szedni és tisztán feltolni a magyart.
Maid kiderül,ha gondok lesznek,megy az angol vissza.

(#6422) Szellem. válasza Mikulásbá (#6421) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nézd, ha beválik és semmi gondod nem lesz vele, akkor persze, maradjon!
Nekem a korábbi évek alatt az volt a tapasztalatom, hogy korrektebb az angol kiadás. Ha verzió frissítés jön, akkor letöltődik és nem kell újra letölteni a telepítőt, stb. Meg nálam, nem probléma az angol nyelv.

(#6423) almi válasza MolnárPéter (#6419) üzenetére


almi
senior tag

Szia!

Cloud Security-t használsz? Ma tervezek venni belőle 15 licencet.
Milyen tapasztalataid vannak vele? MDM-et használsz?

Köszi!

(#6424) Jenne válasza Mikulásbá (#6421) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Én is látom, már tölthető a 2018-as magyar a hazai forgalmazó oldaláról. Le is töltöttem gyorsan.
Én KAV-t használok, mit tanácsolsz? Szedjem le az előző 2017-et és utána telepítsem fel az új 2018-at vagy rátelepíthetem a mostanira?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#6425) Mikulásbá válasza Jenne (#6424) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A párom gépén 2017-es magyar KTS volt,arra simán rá lehetett telepíteni a 2018-as verziót.
Szerintem csináld rátelepítéssel.

(#6426) Jenne válasza Mikulásbá (#6425) üzenetére


Jenne
senior tag

Köszi.

Tudnál segíteni, hogy a KAV saját ununstallját honnan tudom letölteni? Ha mégis csak szükség lenne rá.
Lehet én vagyok a béna, de a kaspersky oldalán nem találom, vagy csak nem tudom hogyan keressek rá.
Előre is köszi szépen.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#6427) Mikulásbá válasza Jenne (#6426) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Google-ba : kavremover

(#6428) Jenne


Jenne
senior tag

Feltettem ezt a 2018-as KAV-ot.
Az adatbázisa jelenleg is 2017.09.07. 9:36 óra. Nálatok is ez van még? Az előző verzió mintha sűrűbben frissített volna. Manuális indításra sem frissít, áll a 0 %-on egy darabig, a zöld csík sem mozdul előre, aztán meg leáll. :((

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#6429) Mikulásbá válasza Jenne (#6428) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Igen.Nincs semmilyen kritikus frissítés,akkor van ez.Nyugi.

(#6430) csaba1203 válasza csaba1203 (#6418) üzenetére


csaba1203
addikt

Válaszoltak,hogy küldjem a dobozon lévő kódot,ami nekem nincs mert e-bay-es kulcs.
Csináltam egy pillanatképet a My Kaspersky oldalamról,ahol mutatja,hogy még 157 napom van hátra és mikor regisztráltam a kulcsot ha ez alapján sem csinálnak semmit,akkor végeztem velük meg a supporjtukkal is,ami csak angolul tud. :D
Szerencsére van más vírusirtó is világon és külömebb a támogatásuk is az tuti.

(#6431) Mikulásbá válasza csaba1203 (#6430) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Küldd el a kulcsot,ami van.Elvileg az már a rendszerben van,nem lehetne vele gond.

(#6432) Tuomas válasza csaba1203 (#6430) üzenetére


Tuomas
addikt

Értem. Tehát veszel nem hivatalos forrásból egy vad idegen embertől kulcsot, és miután probléma van vele, a support a hibás?

We were here

(#6433) csaba1203 válasza Tuomas (#6432) üzenetére


csaba1203
addikt

Ettől az eladó-tól,aki egyébként 100%-os többen is vettek már kulcsot probléma nélkül.
Ha egyszer engedélyezték és elfogadták nem tették black listre,most,hogy frissítettem a terméküket mi a probléma nem értem.
Nyilván nem fogok 15000 ft-ot kiadni a dobozos kulcsért,ahogy más se.
Ha nem engedélyezik,akkor delete és rakok fel helyette más gyártó termékét,ami az én netezési szokásaimat bőven kiszolgálja ennyi.

(#6434) Jenne


Jenne
senior tag

Kérnék még egy kevéske segítséget.
Lefuttattam a KAV 'Sebezhetőségi vizsgálatát'. Talált 4db Operációs rendszer sebeshetőséget, mást nem. [kép]
Fogadjam el a KAV ajánlatát vagy javíttassam ki? Érdemes kijavítani?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#6435) net91


net91
senior tag

Én kifizettem az árát, legálisan vásároltam és nincs vele problémám.
Az én esetemben a support szó nélkül nullázta a számlálót.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#6436) csaba1203 válasza net91 (#6435) üzenetére


csaba1203
addikt

Azt akarod mondani,hogy az enyém illegális kulcs és ha teszem fel nem frissítek a 2018-as termékükre a lejárata napjáig használhattam volna.
Ezt valahogy nem értem :F
Ha ezek szerint valakinek összeomlik a rendszere és újra kell mindent telepíteni,akkor kérjem a mélyen tisztelt Kaspersky supportot,hogy ugyan már legyenek szívesek és engedjék használni,azt amit kifizettem.
Nálad is ez volt ugye pedig te hivatalosan megvásároltad tőlük....

(#6437) net91 válasza csaba1203 (#6436) üzenetére


net91
senior tag

Attól kérjél segítséget akitől vásároltad a terméket.
A magasabb árral támogatást vásárolsz a termékhez.
De Te az eredeti termék töredékét fizettek, így ne számits hivatalos support támogatásra.
Ha kifizetted volna a hivatalos árát, akkor segítenének.
A szervízben sem javítanak számla, garancia papírral NEM rendelkező készüléket.

Nálam nem volt 2018 telepítés, csak a 2017_es KIS-t telepítettem nagyon sokszor.

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#6438) Gubek-Einste válasza Jenne (#6434) üzenetére

Nem nagyon érdemes vele foglalkozni.
Én személy szerint az első és harmadikat átállítanám de nem fontos.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6439) csaba1203 válasza net91 (#6437) üzenetére


csaba1203
addikt

Nem vitatkozom veled,mert meddő a dolog.
A lényeg az,hogy a regisztrált My Kaspersky fiókomban a mai napig ott van,hogy 157 nap van hátra ezt ők is láthatják és nem csinálnak semmit pedig nem kéne megerőltetni magukat.
Arra leszek kíváncsi,hogy válaszra méltatnak-e egyáltalán.

(#6440) Szellem. válasza csaba1203 (#6436) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nem szeretném, hogy félreérts, mert segíteni szeretnék:

Valami azzal a kulccsal amit használsz nem stimmel! Az évek alatt amióta használom a Kaspersky termékeit, sosem kért más kódot veled ellentétben! Pedig sokszor belefutottam abba amibe te is, hogy nem tudtam aktiválni, mert elérte a maximális számot!
Szóval, azt gondolom, hogy ott aki eladta neked, ott nem stimmel valami ha bekérte a dobozon lévő plusz kódot. :R
Az meg, hogy beraktad a MyKaspersky fiókodba, sajnos semmit nem jelent.

[ Szerkesztve ]

(#6441) csabi63 válasza csaba1203 (#6439) üzenetére


csabi63
senior tag

Ha szerencséd van, elfelejtkeznek rólad. :)
A fingért árult kulcsok sanszosan kulcsgenerátorral készülnek. A Kaspersky nem nagy lelkesedéssel üldözi ezeket, leginkább sehogy, de ha te kéred őket vizsgálódni, akkor úgy járhatsz, mint nemrég egy német pali. Kivonta a kardot a 7 hónapjáért, és a végén letiltott fiókkal végezte. Véglegesen. Gondolom azért másik email címmel vissza lehet sunnyogni, és újra regisztrálni. Ő szintén ebay-en vette aprópénzért a KAV-ot. Piszkosul meg volt lepődve, pedig elég nyilvánvaló, hogy a töredék árak mögött szinte mindig valami disznóság rejtőzik.
Ezeket a kulcsokat lopják, generálják, darabolják, meg nem tudom mi még a divat. A szép benne, hogy az embernek lila gőze sincs mit kap. De az biztos, hogy nem hivatalos KIS meg KAV tömege van ebay-en. Lényeg, hogy jók, nagyon ritka az érvénytelen. Emellett tényleg nagyon olcsók.

(#6442) Jim74 válasza csaba1203 (#6439) üzenetére


Jim74
nagyúr

1800 Ft-ért vegyél egy újabb 1 éves kulcsot és kész. Még akkor is bőven beljebb vagy pénzileg, mint egy dobozos verzió. ;)

(#6443) csaba1203 válasza csabi63 (#6441) üzenetére


csaba1203
addikt

A lopott generált kulcsok mind blacklistre mennek ez most is ketyeg mert megnéztem.
Egyébként pedig most 30%-os akció van náluk és 8900-ért van éves licence hivatalosan is.
Lehet benevezek egyre és azzal nem lesznek ilyen gondjaim a tanúlságot pedig le kell vonni sajna.
Ocsó húsnak híg leve van :D :DD

(#6444) #41133696 válasza net91 (#6435) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ezzel a számlálós limittel csak gyorsítják a piaci térvesztésüket.

(#6445) Szellem. válasza csaba1203 (#6443) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Elmész egy MediaMarktba akkor ott veszel egy 2016-os licencet dobozban, ami 3 gépes, plusz 1 licenc ajándékba. Én 2 hónappal ezelőtt 5500-ért vettem! Szerintem ennél jobb ajánlatot nem találsz és KIS-ről beszélünk! A 2018-al megy a kulcs. Full legális és megbízható!

(#6446) csaba1203 válasza #41133696 (#6444) üzenetére


csaba1203
addikt

Egyetértek veled :K

Plag:Köszi ránézek. :R

(#6447) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok!
A legújabb 18.0.0.405(c) az mikor lett (c)? Eddig észre sem vettem csak ma reggel.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#6448) Mikulásbá válasza Jenne (#6447) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Az angol már több napja,magyar nálam tegnap lett "c".

(#6449) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

a 2017-es majd automatikusan frissíti 2018-asra??

(#6450) Mikulásbá

akkor a 2017-est törölni,2018 fel és megy a 2017-es kódjával??

[ Szerkesztve ]

(#6450) Mikulásbá válasza petya2012 (#6449) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

:(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.