Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) Petya XT válasza YellowFlash (#5600) üzenetére


Petya XT
aktív tag

Üdv,

én mindig kártyával fizettem, mert a PayPal-om valamiért nem jó. Egy pár óra alatt küldi a kódot, Ebay üzenetben.

(#5602) Mikulásbá válasza Petya XT (#5601) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Pontosan,ugyanígy vagyok ezzel én is,kártyáról utaltam,pár óra múlva rákérdezett,tényleg akarok-e vásárolni kódot,nyugtáztam,küldte válaszban a kódot,amit már be is írtam a programba.

(#5603) YellowFlash válasza Petya XT (#5601) üzenetére


YellowFlash
aktív tag

Én PayPal-lal fizettem, hozzá van rendelve a bankkártyám. Minden oké volt taggal, éppen most aktiváltam a kódot. 365 nap van hátra. :C
Kössz a linket! :R

[ Szerkesztve ]

They don't know... PepeLaugh

(#5604) Astery válasza Petya XT (#5598) üzenetére


Astery
senior tag

Nekem nem sikerült a limitet töröltetni ... de mivel már csak 2 hónap volt hátra hagytam a fenébe. 1 hónapra feltettem a KIS kipróbálási változatát, aztán 1 hónapra a Bitdefender-t amit utána meg is vásároltam. Ott saját magam menedzselhetem melyik az a 2-3 eszköz amit védeni szeretnék.

[ Szerkesztve ]

(#5605) Petya XT válasza Astery (#5604) üzenetére


Petya XT
aktív tag

Ne is említsd...még most is elkap az ideg, ha rágondolok.... Először bizonylatot, számlát kértek, azután a zöld papírról a kódot, utána azt beszkennelni...stb.... :W :W

Még jó, hogy azt boltban vettem és megvolt hozzá minden... de ritka rugalmatlanok, az tény :Y

Nem is értettem, hogy ha My Kasperskyből telepítem, akkor hogy kerülhet rá limit? Játszottam Linux és Windows között, de tanultam belőle...virtuális gép :DD

(#5606) #41133696


#41133696
törölt tag

Hehe a Windows 10 is jelzi :D

(#5604) Astery & (#5605) Petya XT: Továbbra is tartom, hogy amint lejár a második licencem is, nem fogok hosszabbítani, nincs nekem szükségem ilyen problémás terméktámogatással rendelkező vállalat szoftverére. Marad a Windows Defender + MBAM Premium.

[ Szerkesztve ]

(#5607) Petya XT válasza #41133696 (#5606) üzenetére


Petya XT
aktív tag

Az oké, a Win 10 beépített Defendere működik. Nekem két licencelt rendszerem van( Ha a Windows ME nem játszik :DD ) Windows 7 és Win 8.1. Ezek közül tudok választani. Gondoltam legyalulni az egész Windows történetet és végleg átállni Debianra, de a Boinc és GPU(AMD Pitcairn) nem jól viseli.

A Win 8.1-ben van, azt én nem tudom elviselni(a rendszert), így maradt a Win 7, abban meg nincs. A Windows 10-et ki sem próbáltam, nincs is licencem.

A MBAM: kipróbáltam én is, nekem nem jött be, ilyen olyan portokat, IP-ket blokkolt, meg nekem túl interaktív. Azt szeretem, ha szépen csendben dolgozik, úgysem értem, ha kérdez valami komolyabb dolgot, ebben a Kaspersky a legjobb szerintem. Előtte volt Nortonom, de hangoskodott az is. Nem tudom a MB egy komolyabb ransomwarehez elég lenne e. :F :F

Adwcleanert lefuttatod hetente egyszer, ha jól tudom MB tulajdon lett az is.
Kicsit macerásabb, mert le kell tölteni mindig a legfrissebbet, de ingyen van... :U :U

[ Szerkesztve ]

(#5608) #41133696 válasza Petya XT (#5607) üzenetére


#41133696
törölt tag

Windows 7 alatt a Microsoft Security Essentials ugyanaz mint a Windows Defender Windows 8.x-10 alatt. Oké 10-ben vannak extra funkciói.

Az MBAM pont a hetekben vált Antivirussá : Malwarebytes 3.0.5.1299 Premium (Lifetime license)

Két dolog van amit utálok, egyik az amit a Symantec játszott el - az új évjárathoz nem volt jó a régebbi kulcs, akkor amikor erről a gyakorlatról mindenki más leszokott - kukáztam is őket, pedig 2009-től vagy 5 évig ők voltak.

A másik: Ha a supportra sok a panasz, és itt pont ezt olvasom a Kaspersky-nél. Annál kevés undorítóbb dolog van, ha a saját legális ügyfelükkel lekezelő módon bánnak. Norton is azt várta, hogy mindenki könyörögjön hogy a 2015-ös verziót használhassuk a 2014-es kulcsunkkal. Hát én nem fogok egyiknek sem. Lehet, sőt biztos, hogy ezt sokakkal el lehet játszani - ha nem lehetne nem csinálnák, hiszen csődbe mennének - de azért mert x milliárd légy bukik a tehénlepényre, én még nem fogok azt rendelni pizza helyett!

(#5609) Petya XT válasza #41133696 (#5608) üzenetére


Petya XT
aktív tag

Azért, ha benne volt az emberben a zsiványság, akkor ki lehetett kerülni a Norton féle kulcsmizériát. Én 3 éven keresztül 2012-es Nortont vettem. Feltelepítettem, a következő újraindulásnál, mivel nem bírta elviselni, hogy régi verzió, frissített a legújabbra, azután jelentkeztem be a Norton fiókba és utána minden ment rendben. Így 3 év kb 3000 forintba került.

Bár lehet, hogy a Kaspersky supportja nem megfelelő néha, de a Microsofté( ez csak egy a sok közül, amelyik ritka g@né módon viselkedik) sem piskóta, mégis a többség Windowst használ. Amit azokkal is veszekedtem, az is megérne egy misét... :K

Az a helyzet, hogy összetett védelemben nincsen párja jelenleg a Kasperskynek. Én a saját hülyeségem miatt jártam így( 15x újratelepítettem), persze, hogy tiltás alá teszik a kulcsot.

Ez ne legyen szempont.... :U

Nem okozott problémát a MBAM a Kasperskyvel együtt? Egyébként kösz a videót, tényleg sokat fejlődött a program, amióta "találkoztunk".

(#5610) Gubek-Einste válasza #41133696 (#5606) üzenetére

Magában a KIS-ben meg van adva a második kulcs is?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5611) #41133696 válasza Gubek-Einste (#5610) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen.

(#5612) Gubek-Einste válasza #41133696 (#5611) üzenetére

Akkor a 2017 ilyen érzékeny mert nálam a 2016 nem jelzik semmilyen módon, hogy lejárna hamarosan a licenc.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5613) #41133696 válasza Gubek-Einste (#5612) üzenetére


#41133696
törölt tag

A honlapon be van adva.

Viszont itt nem jelzi külön:

(#5614) Gubek-Einste válasza #41133696 (#5613) üzenetére

Én közvetlenül megadtam a második kódot itt, valószínűleg emiatt nem figyelmeztet engemet.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5615) #41133696 válasza Gubek-Einste (#5614) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja tényleg :)

Korábban anno a 2016-os verziónál meg volt adva ebben az ablakban is, de ezek szerint az új verzióban is meg kell adni, mert azt lokálisan tárolhatta, ami viszont elveszhetett uninstalláláskor.. a My Kaspersky-ről meg valamiért nem kérte le :)

(#5616) Astery válasza Petya XT (#5607) üzenetére


Astery
senior tag

Azt szeretem, ha szépen csendben dolgozik, úgysem értem, ha kérdez valami komolyabb dolgot, ebben a Kaspersky a legjobb szerintem.

Én is azt hittem ... és persze a support-tól függetlenül most is azt gondolom, hogy az egyik legjobb - de most több mint 1 hónap Bitdefender használat után azt mondom, hogy ilyen szempontból ez is van olyan jó. Van kifejezetten erre vonatkozó beállítási lehetőség benne amit AutoPilot-nak hívnak. Tapasztalatom szerint csendben és jól dolgozik.

Egyébként kaptam egy hónappal a KIS licensz lejárta előtt levelet a Kaspersky-től, hogy kedvezményesen megújíthatom. Visszaírtam, hogy sajnos már egy hónapja nem tudom használni az érvényes kódomat és a support csak nyomta a hülye tanácsait meg sajnálkozásait. Erre nem is válaszoltak.

[ Szerkesztve ]

(#5617) #41133696 válasza #41133696 (#5615) üzenetére


#41133696
törölt tag

A mobil applikáció esetében:

(#5618) Petya XT válasza #41133696 (#5617) üzenetére


Petya XT
aktív tag

Legnagyobb tisztelettel megkérdeznélek újfent:

....Nem okozott problémát a MBAM a Kasperskyvel együtt? Egyébként kösz a videót, tényleg sokat fejlődött a program, amióta "találkoztunk".

Válaszod előre is köszönöm! :DD

(#5619) Petya XT válasza Astery (#5616) üzenetére


Petya XT
aktív tag

Próbáltam anno, még az ingyenes verziót, tényleg elég néma volt :K Amikor megnéztem az előfizetést, akkor gondoltam meg magam, valami egészen nagy pénzt kértek érte.... :(

Support: elhiszed, hogy mindegyik egykutya? Mindegyik ilyen. Addig fontos a vásárló, előfizető amíg a pénzt ott nem hagyta...Élen jár a Microsoft, Összezörrentem velük a Win7, Office aktiváláskor. Nagyon erőt kellett vennem, hogy ne emeljem fel a hangom.... Ahhoz képest a Kaspersky support diadalmenet volt.

(#5620) #41133696 válasza Petya XT (#5618) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja bocsi, elfelejtettem válaszolni. :B

Nem akad a két termék együtt.

(#5621) Petya XT válasza #41133696 (#5620) üzenetére


Petya XT
aktív tag

Köszi, ki is próbálom :K

(#5622) #41133696 válasza Petya XT (#5621) üzenetére


#41133696
törölt tag

A Windows 10-nek is kellett egy újraindítás, hogy leessen neki a Műveletközpontban, hogy nem 1 nap van hátra a licencből :D

(#5623) #41133696 válasza #41133696 (#5622) üzenetére


#41133696
törölt tag

No, át is váltott:

(#5624) Gubek-Einste válasza #41133696 (#5623) üzenetére

Gondoltam, hogy meg fogod mutatni ha megtörtént :C

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5625) #41133696 válasza Gubek-Einste (#5624) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja :D A két androidos eszközömön pedig csak a használatra kellett rákattintanom, és már ment is az új. :)

(#5626) grunker


grunker
csendes tag

Sziasztok!

Az alábbi problémával küzdök, most már hetek óta. Sajnos a support érdemi segítséget nem ad.
op rendszer win10 64bit, újratelepítés megtörtént.
Az a lényeg, hogy minden nap lefut a frissítés , de másnap mikor újra bekapcsolom a gépet és a vírusirtót mindig egy nappal növekszik az a dátum, hogy mikor volt utoljára frissítve.
mellékelek egy képet az talán egyértelmű...

előre is köszi a válaszokat

üdv

(#5627) dqdb válasza Petya XT (#5619) üzenetére


dqdb
nagyúr

Support: elhiszed, hogy mindegyik egykutya? Mindegyik ilyen. Addig fontos a vásárló, előfizető amíg a pénzt ott nem hagyta..
Személyes tapasztalat alapján mondom, hogy van ellenpélda. Az Emsisoft supportja olyan, amit mindenki elvárna egy cégtől, azaz gyorsan reagálnak (pár órán belül), rugalmasak (például próbálj meg Kasperskynél vagy másnál AV és IS között licencet váltani, náluk megy) és tényleg segítőkészek, náluk nyoma sincsen semmilyen arroganciának, amit a Kaspersky fórumon lát az ember. És még a védelmük is erős, így amint lejár az Outpostért kapott ingyen KIS licenc, megyek is vissza hozzájuk, a család többi gépét pedig eleve EIS-en hagytam.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#5628) #41133696 válasza dqdb (#5627) üzenetére


#41133696
törölt tag

Annyiban módosítom, az én is lépek féle kirohanásomat, hogy csak akkor ha egyszer is megszívat a support. Az elmúlt 1 évben nem kellett egyszer sem a Kaspersky Supporthoz fordulnom, és az a helyzet, hogy nálam egy Windows telepítés, minimum 6 hónap, de általában inkább 1,5 év :)

(#5629) #32577792


#32577792
törölt tag

Sziasztok

Nem egészen világos számomra, hogy ezekkel mit kell tenni, hogy ne jelezze állandóan.

(#5630) borix válasza #41133696 (#5628) üzenetére


borix
őstag

Aki nem rakja állandóan újra a rendszerét és nem jár veszélyes oldalakra annak nem igen lesz gondja.Aki meg jár + sokszor újrarakja a rendszert az csináljon rendszer mentést sokkal egyszerűbb és gyorsabb megoldás mint a supporttal levelezgetni.

(#5631) Szellem. válasza dqdb (#5627) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nem ide tartozik, de nekem EAM van és abszolút korrekt a support. Kaspersky supportja egy kalap kaka! Mind itthon, mind a külföldi! Ami itthon még megbízható az Eset termékek supportja. Ők is nagyon segítőkészek!
A legutóbb a KIS 2017-el akadt egy problémám: A lenovo érintőkijelzője nem reagál, amikor feltelepítem,de persze ezt random csinálja. Átnéztük a beállításokat 2 nap után, aztán még a végén nekem kellett csinálnom mindenféle vackot, hogy legyen megoldás. Adtak egy e-mail címet ahová el kellett volna küldenem a logfájlokat. Persze, a logfájl amit csinálnom kellett külön, az 12 giga lett! Levélben nem ment el. Újabb 3 nap és adtak egy ftp címet. Azt ennyi. No comment!

(#5632) borix válasza Szellem. (#5631) üzenetére


borix
őstag

Igazad van a supporttal kapcsolatbam köztudott a hozzáállásuk de neked mindegy,hogy mire melyik terméküket rakod bizos,hogy problémás lesz.A woodoo átok ami kisért a Kasperskyvel kapcsolatban arra nem a support a megoldás hanem egy sámán. ;]

(#5633) Szellem. válasza borix (#5632) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Az, hogy a termék bugos, közel sem biztos, hogy az én woodoo átkom! Amikor itt beirogatja valaki, hogy márpedig neki semmi baja a KIS/KAV-al akkor kiderül, hogy a windowson kívül más a szoftverkörnyezet. Ergo, vagy nem vagy más szoftvereket használ. Így, ki sem jöhet az adott bug neki. Szóval, közel sem biztos, hogy én vagyok elátkozva. 4-es verzió óta használtam Kaspersky terméket, de az utóbbi pár évben igen is bugosak a termékeik és B@szna@ak az alkotmányra meg a minőségbiztosításra! :R
Szóval, mielőtt velem gonoszkodsz, kicsit gondolkozz!

(#5634) #32577792


#32577792
törölt tag

(#5635) ƵøŁĭ válasza #32577792 (#5634) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Egyéb kártevők azonosítása miatt jelez .Beállítások közt megtalálod .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#5636) borix válasza Szellem. (#5633) üzenetére


borix
őstag

Fölraktam a 2017 verziót nekem érezhetően fogta a gépem ment is vissza a 2016 verzió azzal jól elvagyok.
Mikor a 2016 verzió volt az új akkor szenvedtetek azzal is én jól elvoltam a 2015 előző verzióval míg ki nem pofozták a 2016.
Kaspersky-nél várni kell 2-3 javító patch-ig mire gond nélkül használható.
Van mikor eltalálják és az új verzióval kevés gond van de az a ritkább.

(#5637) #32577792 válasza ƵøŁĭ (#5635) üzenetére


#32577792
törölt tag

Ez oké csak azt nem tudom milyen műveletet kell vele végezni? Hozzáadás kizárásákhoz, kihagyás,

(#5638) Gubek-Einste

2017-ből melyik a legfrissebb verzió?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5639) Jenne válasza Gubek-Einste (#5638) üzenetére


Jenne
senior tag

17.0.0.611(c)

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#5640) adolfo01 válasza ƵøŁĭ (#5635) üzenetére


adolfo01
tag

Sziasztok.

Adott egy KIS 2017.
Egy gyanús fájlt csak törölni lehet?
Mert olyan,hogy karanténba helyezés nem látok.Csak olyanok vannak,hogy kizárás,feloldás,lépés fájlba,további információ.
Az lenne az igazi,ha karanténba lehetne tenni,ha esetleg egy félhivatalos játéknak,vagy egyéb ilyen jellegű proginak egy összetevője akkor utólag a karanténból vissza lehessen tenni.A felugró ablakban is csak töröl,kizárás....és még valami van,karanténba helyez itt sincs.
Ti minden fájlt töröltök amit gyanúsnak jelez?Én nem nagyon látok karanténba helyezés funkciót,akkor minek van a karantén?

Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#5641) Gubek-Einste válasza adolfo01 (#5640) üzenetére

Mutass egy képernyőmentést az adott fájlról és a lehetőségekről.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5642) World-Soft


World-Soft
senior tag

Sziasztok!
Most friss telepítésű Win10-en nem telepedik fel 1304-es hibával a Kaspersky IS v16.0.0.614a.
A két Kaspersky által ajnálott ellenőrzés nem talált semmit.

A Kaspersky IE 2017 próbaverzió az felmenne.

2f.hu-ről leszedtem a kis16.0.1.445abchu_10669.exe-t mint próbaverziót.
Ez is gond nélkül fel ment.

Elképzelhető, hogy nem kell még most újra telepítenem, mert tényleg nincs semmi a gépen, csak most véletlen bele egy hibába (Win7 alatt és másik gépen is ezt használtam eddig, mert ez van megvéve.).

Esetleg ez utalhat ilyen hibára?
https://support.kaspersky.com/12139#block0
16.0.0.614 Patch С
Vulnerablities that have been leading to corruption of storage contents due to incorrect analysis of malware in DEX, VB6, CHM, ExeCryptor, Pe, Yoda Protector, and some other formats.

Ha újra kell telepíteni akkor azt még most tenném meg míg nem lakom be a Windows-t, de feleslegesen sem tenném újra a semmiért.

Előre is köszi a segítséget.

(#5643) Gubek-Einste válasza World-Soft (#5642) üzenetére

Használd inkább az MR1-es verziót vagyis a 16.0.1.445-t.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5644) World-Soft válasza Gubek-Einste (#5643) üzenetére


World-Soft
senior tag

Akkor elképzelhető, hogy csak az a verzió mondjuk valamit rosszul detektált (egy év alatt ezzel sosem volt ilyen gondom)?
Ha az elején a frissítést engedem, akkor csak az adatbázis frissítené, vagy átváltana 2017-re (erre nincs licenszem még) is?
Mert megnyugtató lenne tudni, hogy tuti téves riasztás volt.
(pl. valami logban látnám mit látott, vagy ha verziót nem vált akkor frissítéssel indítva az eredeti verzió sem szól be: egyik tippem, hogy a chromeban tettem egy cookie editor plugint fel (egy ideje használom már), és esetleg azt nézhette adathalásznak alap helyzetben .)

Előre is köszi.

(#5645) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Érdekes, hogy az androidos verzióra milyen gyakran jön ki frissítés, mivel az Eset hónapok óta nem frissített verziót.
Lehet a nemsokára megjelenő újabb verzióra gyúrnak, amit beta állapotban lehet tesztelni, de már bugmentes.

(#5646) Gubek-Einste válasza World-Soft (#5644) üzenetére

Nem valószínű, hogy átvált, csak az adott verziót fogja lefrissíteni, jelenleg az f van kint.
A licenc nem verzióhoz kötött, bármelyikkel működni kellene.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5647) World-Soft válasza Gubek-Einste (#5646) üzenetére


World-Soft
senior tag

Köszi!
Akkor lehet az a legbiztosabb ha leszedem és úgy felteszem újra és ha úgy nem bukik el, akkor szinte biztos, hogy vak riasztás.
Azt mondod, a 2017-hez is jó lenne a 2016-os licence?

(#5648) adolfo01 válasza Gubek-Einste (#5641) üzenetére


adolfo01
tag

Szia.

Az volt a baj,hogy nem volt magyar nyelvű használati útmutatóm és ennélfogva nem volt világos,hogy mikor mit kell tenni.A gyanús fájlt akár vírusmentesítem akár törlöm a program készít egy biztonsági másolatot róla és azt helyezi automatikusan karanténba állítólag és onnan lehet adott esetben visszaállítani.
Kipróbáltam valóban működik ez így.
Pedig illett volna a forgalmazónak küldeni egy magyar nyelvű használati leírást is....de sebaj letöltöttem INNEN,így már átláthatóbb azért.
Ha valakinek kell magyar nyelvű manual az töltse le,hasznos dolog. :K

Köszi azért.... :R

(#5649) Gubek-Einste válasza World-Soft (#5647) üzenetére

Itt többen is 2016-os licencet használnak 2017-es programban.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5650) Jenne válasza World-Soft (#5647) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!
Nyugodtan beírhatod, jó lesz vele.
Én jelenleg a 2017-es KAV-ban egy 2015-os KAV kulcsot használok. Olcsón vettem az edigitalban(kettőt is) akcióban, 1990Ft/db volt. Dobozzal, CD-vel és kulccsal. Még majd a 2018-ba is beírok egyet. :)
Visszamenőleg 5 évre elfogadja az aktiváló kulcsot program. Azaz a mostani, a legújabb 2017-be még beírható/elfogadja és működik is akár a 2012-es kulcs is. Te egy 1 éves licenc használati jogát veszed meg, a 4x5 karakterből álló aktiváló kóddal, ami mindig a beaktiválástól kezdve kezd ketyegni visszafelé, és nem a 2016-os vagy a 2017-es vagy éppen a 2012-es kiadású szoftvert veszed meg.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.