Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) Szellem. válasza negyesiz (#6850) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Ne nyisd le, csak a Feloldásra kattints, a termék meg elintézi a többit!

(#6852) negyesiz válasza Szellem. (#6851) üzenetére


negyesiz
csendes újonc

Köszönöm

(#6853) evitiguF


evitiguF
senior tag

Sziasztok!

Kaspersky Total Security 18.0.0.405 (f)-ben hogyan, és hol kell portot nyitni?

(#6854) old-dog


old-dog
aktív tag

Egy kis tanultságos eset történt velem. A eBay-en vett 2 éves licencemet nem fogadta el a most lejárt KIS. Kicsit mérges vagyok hiszen buktam 4500Ft-ot, pedig 1éve sikeres volt a vásárlás.Nem akarok kötözködni velük, hiszen az angolom nem megfelelő az email íráshoz.. Vettem azonnal A KIS által feldobott oldalon 7200Ft-ért 1 éves licencet amivel 5percen belül be is aktiváltam a programot. Hát a mai napon is tanultam valamit, eBay-en nem veszek többé licencet.

(#6855) Pano válasza old-dog (#6854) üzenetére


Pano
addikt

Sajnálom, hogy így jártál.
Mi is állandóan hajtogatjuk ezt, de sose hisznek nekünk.

(#6856) Jim74 válasza old-dog (#6854) üzenetére


Jim74
nagyúr

Meg lehet osztani a linket, hogy más se vegyen tőle?

(#6857) gézu válasza old-dog (#6854) üzenetére


gézu
őstag

A másik tanulság, hogy nem kell azonnal benyelni a veszteséget, hanem lehet segítséget is kérni, akár innen is. Mert kb 2 egyszerű angol mondatról van szó. Egy top-rated eladó általában nem hajt el, ha gond van.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#6858) old-dog válasza Jim74 (#6856) üzenetére


old-dog
aktív tag

eBay - mashmid <mashmi_mwwu2726oe@members.ebay.com.my>
Elküldtem erre a címre,egy fordítóval írt levelet, de azt írta az a eBay, hogy nem találják a a megadott email-on, valószínű fake cím volt.

(#6859) Jim74 válasza old-dog (#6858) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R
Csak azért kérdeztem, mert én is vettem már ebay-en KIS kulcsot, de azzal nem volt semmi gond. Mondjuk évek óta jelen lévő eladótól vettem.

(#6860) csaba1203 válasza old-dog (#6854) üzenetére


csaba1203
addikt

Már sokszor leírtam ezt én is így jártam.
A leckét előbb utóbb mindenki megtanulja.

(#6861) old-dog válasza csaba1203 (#6860) üzenetére


old-dog
aktív tag

Már az gyanús volt, hogy 4napra jött meg tavaly októberben a licenc, amit betett a KIS a várakozó licenc közé és csak a lejárat végén január 13-án már a túllépett a megengedett mennyiségre hivatkozott.

(#6862) janes1976 válasza csaba1203 (#6860) üzenetére


janes1976
őstag

Azért ellenpélda is van. 2x vettem ebayről, min2x tökéletesen működik/működött a kulcs, pedig más eladótól vettem. Azért nem szabad ennyire egyoldalúsítani.

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#6863) gézu


gézu
őstag

Én tőle vettem idén is és tavaly is. [link] Piacról vett kulcsokat amúgy érdemes minél hamarabb beaktiválni.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#6864) evitiguF


evitiguF
senior tag

Sziasztok,

továbbra is keresem a választ arra a kérdésemre, hogy egy programot, vagy akár egy portot hogyan tudnék átengedni a Kaspersky Total Security 18 tűzfalán.

Valaki?

Köszönöm!

(#6865) Toygli003


Toygli003
csendes tag

Sziasztok,

Abban szeretném kérni a segítséget, hogy van egy Kaspersky security center 10-em és le szeretném jelszavazni, hogy ha más felhasználó kijelentkezik a gépre akkor ne tudja elindítani csak ha megadja a jelszót.

(#6866) zoltan6 válasza evitiguF (#6864) üzenetére


zoltan6
őstag

Én most ott tartok,hogy kikapcsoltam a tűzfalat,mert semmiféle beállítással nem tudom elérni a synology nasomat fájlkezelővel,meg total commanderrel sem bekapcsolt tűzfallal,már mindenféle beállítást megpróbáltam,egyszerűen nem érem el a belső hálózaton levő gépeket sehogy :( .

(#6867) evitiguF válasza zoltan6 (#6866) üzenetére


evitiguF
senior tag

Én tegnap végre megtaláltam a megoldást, beírom ide is, hátha más is jár így. Nem más volt a hibás, mint a Kaspersky Total Security! ( közvetve meg én, mert valószínű nem tudom beállítani a programot )
A napokban nem egyszer raktam újra a windowst, amikor felállt a rendszer, akkor pedig különböző sorrendben pakoltam vissza az alkalmazásokat, direkt próbálgatva, hátha ez is számít. Ugyanarra jutottam mindaddig, amíg nem támadt az az ötletem, hogy megnézem, mi a helyzet Kaspersky Internet Security-vel. S láss csodát, minden flottul működik, ha kell nyitja a portot, ha nem kell zárva van.
Azt nem értem, hogy mi a kettő között a különbség ( KTS - KIS ), én úgy gondoltam, hogy a KTS egy kibővített KIS, több funkcióval, de pl a tűzfal része egyezik. Ezek szerint nálam valami anomália jelentkezett.
( így a végére megjegyezném, hogy 1éves kulccsal, teljes értékű a szoftver, nem virágboltból 30naponta újraaktiválós )

(#6868) Pano


Pano
addikt

(#6869) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Mobilra Kaspersky mellé kell Malwarebytes progi mint a pc-nél?

(#6870) ƵøŁĭ válasza Teodor52 (#6869) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Szia!

Sehol nem kell mellé.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#6871) Teodor52 válasza ƵøŁĭ (#6870) üzenetére


Teodor52
senior tag

Köszi az infót!

(#6872) customer114 válasza old-dog (#6854) üzenetére


customer114
senior tag

Én 1000Ft-ért refundoltam volna neked emailben angolul. :D

Mire kellett a progi ilyen sürgősen, hogy 7ezret adtál érte? :DD

(#6873) janes1976 válasza customer114 (#6872) üzenetére


janes1976
őstag

Arra írtam, hogy azért nem csak rossz kódot lehet venni, 7 rugó az azért elég húzós érte :U

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#6874) old-dog válasza customer114 (#6872) üzenetére


old-dog
aktív tag

Már késő, túltettem magam a vásárláson, lejárt a licenc és kellett az aktiválás. Szerintem a 7200 nem sok érte. Jó program, én meg vagyok vele elégedve.

(#6875) Gubek-Einste

Éjfélkor lejárt a két egy éves KIS licenc, az éves KTS már be volt töltve. Nem aktiválódott automatikusan, kellett neki egy jóvá hagyás a váltás miatt, gyorsan meg lett csere, gép újra indítás nélkül, csak KIS/KTS indult újra/el. Most egy évig ismét nyugi lesz, utána meg majd meglátjuk de a dolgok eddigi állása szerint marad minden ahogyan eddig volt.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6876) csaba1203 válasza old-dog (#6874) üzenetére


csaba1203
addikt

Ne bánkódj ezzel biztos nem lesz olyan gondod,ha véletlenül újra kell rakni a rendszert,hogy azt írja ki nem használhatod a kulcsot mert már valaki más használja.
Tapasztalatból tudom szívtam e-bay-es kulcs miatt.
Ócon vettem én is aztán mire mentem vele még mindig ketyeg valakinek. :D :DDD

(#6877) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok!

Van valakinél még hasonló jelenség?
KAV 2018---Amikor frissít és forog az kis földgömb, ha ilyenkor ráviszem az egeret akkor állandóan 0%-ot jelez, a frissítés teljes befejeztéig. Ha közben a frissítés alatt belépek a programba, ott rendesen mutatja a %-ot, amikor az a zöld frissítési állapotot jelző sáv halad előre.
Na nem mintha annyira zavarna, csak érdekelne hogy másnál is ez van vagy csak nálam van ez az egyedi anomália?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#6878) csaba1203 válasza Jenne (#6877) üzenetére


csaba1203
addikt

:K

(#6879) old-dog válasza csaba1203 (#6876) üzenetére


old-dog
aktív tag

Igen, köszi a biztatást, nem nagy gond. Talán korán vettem akkor még 90 nap volt hátra és nagyon kecsegtető ajánlat volt. Olcó volt valakinek. nekem meg egy kicsit fájt. :B

(#6880) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
A digitális aláírás hiányára hivatkozva nem fut le a telepítő.
A Kaspersky hivatalos oldaláról lett letöltve..
A support által ajánlott dolgokat végig csináltam de semmi eredménye.
Esetleg valaki segítene?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#6881) atyca válasza atyca (#6880) üzenetére


atyca
senior tag

Megoldva...

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#6882) #41473792 válasza Jenne (#6877) üzenetére


#41473792
törölt tag

Nálam sem mutat semmit szerintem Kaspersky 2018 bug.

(#6883) kirkri válasza csaba1203 (#6876) üzenetére


kirkri
addikt

Én hozzávetőlegesen 5 éve használok KIS-t, mindet az eBay-en vettem.
Kezdetben lemezes változatot vettem, de az elmúlt három évben csak kódot vettem.

Tavaly ettől az eladótól vettem 5 licenszes KIS-t és 10 licenszes változatot kaptam.

Mivel felvittem a kódot a My Kaspersky fiókomba, így tudtam figyelni, hogy vajon hány gépen aktiválják a fennmaradó kódokat, de csak az én készülékeimen voltak aktiválva. Rögtön a vételkor írtam az eladónak, hogy miért küldött 5 gépes helyett 10 gépre valót, azt írta, hogy olcsóbban tudta a 10-es beszerezni, mint az 5-öst, de ne parázzak, nem adja el másnak.

Az ismerőseim körében többen is vettek tőle, miután elmondtam nekik, hogy jól jártam, senkinek nem volt problémája az egy év alatt. Szóval van pozitív példa is. :)

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#6884) csaba1203 válasza kirkri (#6883) üzenetére


csaba1203
addikt

Szerencséd volt nekem nem ennyi.
Akik így jártak,mint én biztosan nem vesznek többet csak teljesen legális helyről.
Megnéztem a hosszabbítás már lényegesen olcsóbb lesz idén.

(#6885) Vmf


Vmf
csendes tag

Hali Mindenkinek!

Van egy beàllìtàsi lehetősèg a KIS 18-ban:

Főablak>Beàllìtàsok>Tovàbbiak>Fenyegetèsek ès kizàràsok

Azon belül több programot ir mit figyel listaszerűen(vìrus,tròjai stb)ès a vègèn van egy rubrika ami üres ès mellette az a szöveg van hogy egyèb programok ami tàvoli feszèlyt jelenthet vagy hasonlo nem emlèkszem pontisan.

Azt ki kell pipàlni mert alapesetben üres?

(#6886) #41473792 válasza Vmf (#6885) üzenetére


#41473792
törölt tag

Igen pipa be.

(#6887) Vmf válasza #41473792 (#6886) üzenetére


Vmf
csendes tag

Csak azèrt kèrdeztem nehogy azzal a pipàval inaktivva tegyem a felette felsorolt rosszindulatù programok figyelèsèt.

Nèztem goodspeed vide9jàt ott sincs megemlìtve illetve hasznàlati ùtmutatòt pròbàltam beszerezni de csak 16-os veriònak van

Mik azok az alapbeàllìtàsok ami feltètlen szüksègesek?

(#6888) Sonny C.


Sonny C.
tag

Sziaszok!

Jövő héten jár le a 2 éves KIS licenszem. Ezzel kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy szerintetek érdemes-e megújítani (előtte Agnitumot használtam), mondjuk problémám nem volt vele az elmúlt időszakban. Ha érdemes megújítani, akkor hogyan lehet beszerezni legálisan a legolcsóbb licenszet?
Próbáltam a KIS-en belül a megújítás linkre klikkelve, el is visz a Kaspersky oldalára, ahol bejelentkezek, de a licensz azonosításnál hibát jelez és emiatt nem lép tovább, hogy kedvezményesen tudjak hosszabbítani!
Próbáltam a MyKaspersky-n belülről is indítani, ugyanez a végeredmény.
Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#6889) Gubek-Einste válasza Sonny C. (#6888) üzenetére

eBay-en vannak olcsó lehetőségek.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6890) kirkri válasza Sonny C. (#6888) üzenetére


kirkri
addikt

Nekem ezzel az eladóval pozitív tapasztalataim vannak. Tavaly az ismeretségi körben sokan vettünk tőle. Idén én még nem, de a testvérem már vett tőle, My Kaspersky-n regisztrálva a kódot legálisnak mutatja.

21 éve a Prohardveren! ™

(#6891) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok!

Látom van olcsóbb is, ma ezt kaptam mailban. 15 hónap 5999-ért

IS 2017

(#6892) zoltan6 válasza t.imi (#6891) üzenetére


zoltan6
őstag

ez csak 3 hónapos kulcs nem?

(#6893) Gubek-Einste válasza zoltan6 (#6892) üzenetére

Nem, 12 + 3 hónap ajándék.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6894) Jenne válasza Gubek-Einste (#6893) üzenetére


Jenne
senior tag

Ez nem az történet, hogy csak akkor érvényes mind ez (a 12+3 hó) ha 2018 év végéig be van aktiválva?
Elolvastad a benne lévő leírást?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#6895) Gubek-Einste válasza Jenne (#6894) üzenetére

Melyikre gondolsz?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6896) Peace


Peace
nagyúr

Amennyiben be lett regisztrálva egy kulcs KIS-be és a Win újra lett telepítve, majd újra be lesz adva ugyanaz a kulcs, akkor levesz még egyet a PC-k közül (tehát 5 gépes licensznél 4 helyett már csak 3 lesz?)? Vagy mivel számolja a beregisztrált eszközöket? Alaplap ID-t néz?

(#6897) kirkri válasza Peace (#6896) üzenetére


kirkri
addikt

Nem vesz le egy újabb licenszt ilyen esetben. Hogy miként azonosít azt nem tudom, de a regisztrált gépeink közül kettőn is volt win csere. Illetve egy gépet komplett ki is cseréltem, mégsem változott az aktivált gépek száma.

21 éve a Prohardveren! ™

(#6898) Peace válasza kirkri (#6897) üzenetére


Peace
nagyúr

Szuper, köszi! ;)

(#6899) Jenne válasza Gubek-Einste (#6895) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

A (#6891)-ben belinkeltre.

Azt írják, hogy KIS 2017-es, de a dobozán az már nincs rajta, hogy 2017.
Én vettem nem régen szintén ilyen akciósban egy KAV 2017-et, de amikor meghozta a posta és kibontottam a nagy borítékból, amibe becsomagolták, akkor láttam, hogy a dobozán nincs rajta a 2017-es szám, csak a sima KAV felírat. Azt írja a benne lévő kis füzet, hogy az aktíváló kód 2018 év végéig érvényes. Remélem ezt úgy értik, hogy 2018.12.31.-ig kell beírni és nem úgy , hogy 2018 év végén lejár ez a kód...
Képek róla.
[kép]
[kép]
[kép]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#6900) Gubek-Einste válasza Jenne (#6899) üzenetére

Én nem vettem, csak a webshop-os termék leírás alapján írtam.
Nekem 1 éves KTS-em van jelenleg.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.