Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) UserX válasza Flexit (#10000) üzenetére


UserX
őstag

Ebay lutri és minimum szürke zóna! Nekem volt onnan kulcsom, ami 'érdekes módon' 'magától' meghosszabbodott 1 évvel. Annak lejárta előtt viszont Win tiszta telepítésnél már nem engedte magát aktiválni. Valószínűleg ugyanazt az x gépes licencet adják el többször. Én 'érett' fejjel már nem rizikóznék! ;]

[ Szerkesztve ]

(#10002) gduck válasza Flexit (#10000) üzenetére


gduck
addikt

Hardveraprón sokan hirdetik, nem tudom mennyire megbízható, nagyon olcsó...
Én pl. a UK oldalon szoktam venni, november vége felé szokott Cyberweek lenni, nagy akciókkal.

(#10003) Jarod1 válasza Flexit (#10000) üzenetére


Jarod1
addikt

Aqua.hu én itt vettem tavaly is idén is a 2 gépre való éves licencet.

(#10004) labeda válasza Flexit (#10000) üzenetére


labeda
aktív tag

DAEMIA Kft. Hivatalos magyar forgalmazó. Sok-sok éve itt vásárlok. (Magyar nyelvű support az általuk eladott termékre.)

[ Szerkesztve ]

(#10005) Flexit


Flexit
friss újonc

Koszi a tippeket. Magyar oldalakon az ar 3 - 4 annyi mint ami jelenleg amazonon van, illetve volt itt https://store.computeractive.co.uk (3 eszkoz 2 ev verziora gondolok, egyik gepen magyar nyelvu a KIS a tobbin angol).

@gduck: linket tudnal dobni?

(#10006) Szellem. válasza Flexit (#10005) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Érdemes Kaspersky licencet hivatalos viszonteladódtól vásárolni, mert a himihumi gyanúsan olcsó oldalak esetében könnyen belefuthatsz abba, hogy lopott a kulcs és több embernek eladják. Ami azt eredményezheti, hogy letiltják a kulcsot, vagy ha újra kell telepíteni a gépet és újra felrakod a Kasperskyt, akkor nem fogja beaktiválni a kulcsot túllépett aktivációra hivatkozva. Azaz, bukod a pénzt és a kulcsot.
Jelenleg két oldalon a legolcsóbb a kulcs:
emag.hu
vagy a biztonsagcenter.hu oldalon, ahol nem az új licencet kell választani, hanem a hosszabbítást. Ezeken az oldalakon, nem kapsz gyanús kulcsokat.

(#10007) Jarod1 válasza Flexit (#10005) üzenetére


Jarod1
addikt

(#10008) gézu


gézu
őstag

Amazon KIS 2022 5 gépes

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#10009) Peter668 válasza Szellem. (#9990) üzenetére


Peter668
csendes tag

Nos újratelepítettem a programot, ez volt a végső megoldás, egyenlőre megszűnt az abnormális helyfogyasztás, használom tovább.

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

(#10010) Atish19 válasza gézu (#10008) üzenetére


Atish19
őstag

Ezek az árak csak nekem túl szépek, hogy igazak legyenek? :Y Érdekes, hogy a leírásban biztonsági kockázatként jelölik meg a terméket. Lehet alapja annak amit írnak?

(#10012) gézu válasza Atish19 (#10010) üzenetére


gézu
őstag

Az oroszokat most mindenki tapossa. A Te dolgod eldönteni, hogy a mostanában divatos narratívának hiszel, vagy Eugénnak.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#10013) Atish19 válasza gézu (#10012) üzenetére


Atish19
őstag

Szkeptikus vagyok és szerintem csak politikai okok miatt szárnyalnak ezek a hírek, de inkább rákérdeztem, hisz az ingyen van :DDD 2 napom még van az F-Secure próbából. Hétvégén le is cserélem. Vásároltál már liszenszt amazonról? Valahogy túl szépnek tűnik, hogy KTS 2 év 5 eszköz 35 euró legyen.

(#10014) gézu válasza Atish19 (#10013) üzenetére


gézu
őstag

Én az 1 évest vettem meg, hozzáadtam a fiókomhoz, elfogadta és ennyi. A nyomott ár szerintem a vásárlóbázis megtartását célozhatja.
Amúgy az ebay, amazon és a software-codes valamelyikén szoktam vásárolni. Az utóbbinál is most vannak akciók, de garancia tekintetében nyilván az amazon tűnik a legjobbnak.

[ Szerkesztve ]

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#10015) Atish19


Atish19
őstag

Friss belépőként lenne egy talán ''szakmai'' kérdésem. KTS beállításainál kérte, hogy kapcsoljam be a hardveres virtualizációt. Ezt meg is tettem. Működik is, de ebben az esetben a Microsoft eszközbiztonságban kikapcsolja a memóriaintegritást. Melyik lenne a fontosabb? Mert úgy néz ki egyszerre csak egyik működhet.

(#10017) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Kaspersky Rescue Disk rendszerindító USB-t szeretnék létrehozni a Rufus-al.
Viszont nem tudom kiválasztani az MBR-BIOS párosítást, csak az MBR-UEFI-t.
Az én gépem még nem UEFI-s.
Mi lehet az oka, hogy nem megy a MBR-BIOS kiválasztás?
A pendrive-t FAT32-re, vagy NTFS-re formázzam?
Akkor mivel hozzam létre a rendszerindító USB-t?
Az előbb a Macrium-nak csináltam rendszerindító lemezt, ott gond nélkül ment a MBR-BIOS kiválasztás, s megy is a Boot pendrive-ről.

(#10018) olasz61


olasz61
tag

Megjelent a Kaspersky 21.8.5.452 final
[link]

(#10019) Szellem. válasza olasz61 (#10018) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nagyon fasza. Megy rá a KAV-ra egy az egyben. :)

(#10020) Szellem. válasza olasz61 (#10018) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Jól sikerült:

21.7-el simán bejelentkezik. :R

(#10021) Abu74


Abu74
csendes tag

A KTS semmilyen frissítést nem kap majd? "Patch" stb.... meg marad a 21.3.10.391(j) verziónál? Van még több mint 220 nap belőle. A kaspersky fiókban is csak a 21.3 verzió érhető el mind KAV, KIS és KTS.

(#10022) Szellem. válasza Abu74 (#10021) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Húzzák az időt, de hogy miért azt nem tudni. Már a KSOS-ből megjelent a 21.6, a 21.7 és most a 21.8 hivatalosan. A kaspersky.hu oldalról tölthetőek, de a consumer kiadásokból még a régi érhető el hivatalosan. Nem tudni mi az oka.

(#10023) Pyttawrx válasza GEPESZ66 (#10017) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Nyomd meg az ALT+E kombót és menni fog a másik kiválasztása is szerintem. Vagy régebbi rufus esetleg

[ Szerkesztve ]

(#10024) Foliage válasza olasz61 (#10018) üzenetére


Foliage
újonc

Köszi a linket, jól muzsikál!
[link]

(#10025) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Nem értem ezt a terméket. A 21.7 frankón elfogadja a KIS és a KAV kódot és jól írja ki a licencet. Tegnap felraktam a 21.8-at és nem tud csatlakozni a My Kaspersky fiókhoz és azt írja a megvásárolt licencekre, hogy próba előfizetés, de közben meg kiírja, hogy 376 és 375 nap múlva járnak le. :W
Már újratelepítés is megvolt.

(#10026) Szellem. válasza Szellem. (#10025) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Az a fura, hogy a KAV licencemre írja ezt ki, pedig hivatalos hazai viszonteladódtól vásároltam. Ha beírom a KIS licencemet, minden rendben vele. :W Szerintem valamit elcsesztek a licenckezelésénél. A 21.7 nem csinált ilyet.

Viszont nagy meglepetés, hogy annak ellenére, hogy itthon teljesen megszünt a Kaspersky support, írtam a my kapsersky portálon angol nyelven hibajegyet és a válasz a Kaspersky ügyfélszolgálattól hibátlan magyar nyelven jött vissza. Tehát, már lehet velük magyar nyelven is hibajegyet intézni!

[ Szerkesztve ]

(#10027) GEPESZ66 válasza Pyttawrx (#10023) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Az ALT-E kombo működik, de mégsem ajánlja fel aRufus a MBR-BIOS kiírást, amikor kiválasztom a krd.iso-t.
A régebbi Rufus sem.
Korábban a régebbi krd-vel nem volt gond.
A WIN32 Disk Formater-el tudtam kiírni pendrive-ra, s be is bootolt róla.
Viszont utánna a Windows-al hiába formáztam le a pendrive-t, nem volt használható, piros csak mutatta, hogy van rajta valami.
Csak egy kis programmal, a Martik USB Disk Formater-el tudtam tökéletesen újraformázni a penrive-t.
DVD-re szerintem kitudnám jól írni a krd-t, de maradnék a pendrive-nél.
Az új krd talán nem támogatja Rufus-al kiírva az MBR-Bios párost?
A krd-ról bootolva a program automatikusan felfrissíti az adatbázist?

(#10028) #76445440


#76445440
törölt tag

VÉGREEE!
Működik a Total -> Plus konverzió! :C

(#10029) labeda válasza #76445440 (#10028) üzenetére


labeda
aktív tag

Sajnos nálam ez sem működik, aktiválási hibával nem lehet használni, telepíthetem újra! :W

[ Szerkesztve ]

(#10030) Abu74 válasza #76445440 (#10028) üzenetére


Abu74
csendes tag

Meglevő Total kulccsal nem működik. Ment vissza a 21.3.10.391 (j). Milyen kulcsot vásároltál és hol, ha meg szabad kérdezni.

[ Szerkesztve ]

(#10031) Szellem. válasza Abu74 (#10030) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Még mindig nem támogatott hivatalosan a Total kulcsok upgradje.
Épp most kérdezték meg a Kaspersky szakemberét az egyik Kaspersky fórumban és a hivatalos válasz, hogy nem tervezik a támogatást.

[ Szerkesztve ]

(#10032) Abu74 válasza Szellem. (#10031) üzenetére


Abu74
csendes tag

Köszönöm Plag! Én is így tudom, meg ezt tapasztaltam. De kíváncsi vagyok miként lehet a Total -> Plus konverziót végrehajtani. Vagy a Plus-hoz miként lehet kulcsot venni majd. Mert ahol nézem csak KTS van EU régióban, a KSC-t meg nem mertem még beújítani hozzá, mert nem akarom bukni a hátra levő időt. (208 nap hátralévő idő az nem kevés még)

(#10033) Szellem. válasza Abu74 (#10032) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Sajnos ezt nem tudom, de ha megengeded, akkor azt mondom, hogy ne is foglalkozz vele.
Azért mert valakinek, valahogy sikerült, még a hivatalos álláspont az amit beraktam.
Majd ha a Kaspersky megváltoztatja az ezzel kapcsolatos hivatalos állásfoglalását, majd akkor többet tudunk.

(#10034) #76445440 válasza Abu74 (#10032) üzenetére


#76445440
törölt tag

A probléma után néztem és úgy lehet végrehajtani, hogy régiómentes - Kaspersky.com Shop-os vásárlás lenne - licencet használsz. Jelenleg.. de talán már a 21.8.5.452a csiszolás hozhat változást.

(#10035) Szellem. válasza #76445440 (#10034) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

A kaspersky.com-os kulcsok sem régiómentesek, mivel az az EU régióhoz tartoznak.
De ettől jó hír, hogy az "a" patchel végre támogatni fogják a KTS licenceket és nem szívatják meg a usereket, hogy maradnak egy 2 éves terméknél, vagy vesznek mást helyette, ha éppen több éves licencet vásároltak.

[ Szerkesztve ]

(#10036) #76445440 válasza Szellem. (#10035) üzenetére


#76445440
törölt tag

Jó tudni, köszi az infót. :R
Ő mást vett helyette [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10037) Szellem. válasza #76445440 (#10036) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Egyébként az "a" patch első pontja nem csak arra a licencproblémára utal.
Én lecseréltem a KIS licenceket KAV-ra, mert azzal semmilyen gondom nincs és bőven elég nekem védelemnek.
Beaktiváltam a KAV licencet és azt írja, hogy "próbaverzió", de közben kiírja az egy éves időtartamot amire vásároltam. Nyitottam egy ticketet a supportnál és megállapították, hogy "kozmetikai" problémát találtak és javítják. A licencet leellenőrizték, azzal minden renben. De csak a KAV esetében van a probléma. KIS, stb. normálisan írja ki a licenceket.

(#10038) #76445440 válasza Szellem. (#10037) üzenetére


#76445440
törölt tag

Ugyanolyan bug ez is, mint a Safe/Total esetében, amikor megkerested a manókát. :P :DDD

(#10039) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Mobilon egyszer kipróbáltam a Kasperskyt.
Tetszett, jó kis app azon is.
Viszont az adathalász elleni védelme csak a Chrome-t támogatja.
Állítólag azért csak ezt, mivel ezt használják a legtöbben.
Azért ez egy kicsit nevetséges érvelés.!
A Bitdefender, az Eset is többet támogat, pl. az Edge-t, a Samsung böngészót, ill. még többet is.

(#10040) olasz61


olasz61
tag

Magyar oldalon megjelent a Small Office Security 21.8.5.452.
[link]

(#10041) Szellem. válasza olasz61 (#10040) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Igen, ez fent van. De az az érdekes, hogy az otthoni termékeket még mindig nem frissítik az újakra.

(#10042) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok!
Újra telepítettem a telót, így oda veszett a megvásárolt 2023 év végén lejáró Kaspersky licenszem. Gondolom ezt már nem lehet visszahozni, vagy tévedek?

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#10043) labeda válasza FireFox1996 (#10042) üzenetére


labeda
aktív tag

Gondolom Android: ha megvetted, akkor szerintem újra telepítheted.

[ Szerkesztve ]

(#10044) FireFox1996 válasza labeda (#10043) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Ha újra telepíthettem (volna), akkor nem kérdeztem volna...

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#10045) labeda válasza FireFox1996 (#10044) üzenetére


labeda
aktív tag

A kérdésből ez nem derült ki.

(#10046) FireFox1996 válasza labeda (#10045) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

"Újra telepítettem a telót, így oda veszett a megvásárolt 2023 év végén lejáró Kaspersky
licenszem"

Semmi gond! Én is félre nézek néha :W

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#10047) GEPESZ66 válasza FireFox1996 (#10046) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A fiókodban nézted a licencet?
Nincs ott?

(#10048) labeda válasza FireFox1996 (#10046) üzenetére


labeda
aktív tag

Elengedtem.

(#10049) FireFox1996 válasza GEPESZ66 (#10047) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Ott van. Kiválaszottam, de kiírja, hogy már tele, nem lehet használni.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#10050) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Vásároltam 3 gépre internet security-t. Az a kérdésem, hogy normális az, hogy eléggé belassúl a gép. Pl a ha ide írok akkor is érzékelek lassulást és a böngészés során is.
Valami rosszul van beállítva ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.