Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) zzola válasza ot93 (#5399) üzenetére


zzola
félisten

Teljes biztonságot akkor kapsz, ha a Kaspersky-től veszed-szerintem. Már a webshopok is variálnak....

(#5402) borix válasza ot93 (#5399) üzenetére


borix
őstag

Míg a hivatalos helyről veszi valaki 10E+ addig máshonnan véve abból a pénzből pl ebay-ról 3-4X kijön amibe a rizikó faktor is belefér.
Mások azt csinálják,hogy megveszik hivatalos helyről több gépes verziót mondjuk 2 évre majd egymás közt haverok szétdobják.Kevés átlag ember fizet 10E+ egy biztonsági szoftverért.

(#5403) ot93 válasza borix (#5402) üzenetére


ot93
senior tag

Értem. És ha már beaktiválom mondjuk és stimmel, akkor még lehet későbbiekben gond? vagy akkor az már 1 évig biztosan jó lesz?

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#5404) Gubek-Einste válasza ot93 (#5403) üzenetére

Ha már be tudod aktiválni akkor valószínűleg később már nem lesz gond de természetesen ez nem 100%.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5405) dqdb válasza ot93 (#5403) üzenetére


dqdb
nagyúr

Igen, ha sokszor újratelepíted a gépet. A sokszor szó pontos jelentését ebben a mondatban a Kaspersky definiálja, mert van náluk egy limit, amennyi aktiválást követően letiltja a kulcsot, és kell kérni a feloldását:

"... this number varies from two activations (in those regions where a handwritten code on a scrap of paper may be bought for a pound of potatoes) to fifty (in the countries where piracy is not that widespread)."
[link]

Ha hivatalos helyen vetted (Kaspersky online boltja vagy dobozos példány), akkor ezt a tényt a számlával igazolva feloldják a kulcsot. Ha nem, akkor elhajtanak, hogy IJ, miért nem hivatalos helyen vásároltál (például akkor is, ha dobozos példányt vettél jóhiszeműen, de az hamisított volt). Ha az eBayes eladó úgy érte el a kedvező licencárat, hogy egy pár száz gépre szóló licencet vett, és azt adja el annyi példányban, ahány gépre szól, akkor a licenc aktiválási számát még tőled független tényezők (vagyis a többi vevő) is befolyásolják.

Persze a fentiek ellenére még így is valószínűleg olcsóbban jöhetsz ki.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#5406) zzola válasza dqdb (#5405) üzenetére


zzola
félisten

Nekem ebay-es kulcsom van, már másodszorra kértem a limit feloldását, simán megcsinálták...

(#5407) dqdb válasza zzola (#5406) üzenetére


dqdb
nagyúr

Akkor szerencsés vagy. Olyan is van itt a topikban, akit 5 telepítés után letiltottak, olyan is, aki 20 telepítés után még vígan használja, olyan is, aki EU-s eladótól vásárolt, azonban nem EU-s telepítőkulcsot kapott, és letiltották, olyan is, aki vígan használja az EU-n kívüli licencét, szóval kiszámíthatatlan, hogy szerencséd lesz-e vagy sem, és sajnos a nem lehetőségét és a pluszköltségét is bele kell venni a döntés meghozatalába.

Amit leírtam, az a hivatalos álláspontjuk, amit a fórumuk is megerősít, tele van megszívatott emberekkel, és ahogyan írtam, dobozosnál is előfordult hasonló.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#5408) ftc válasza dqdb (#5407) üzenetére


ftc
nagyúr

Ismerős történet...Anno én is megjártam 6000FT buktam 3 nap alatt...eladó elhajtott hgy biztos többször telepitettem :U

Nincs vmi jo karácsonyi akció mint tavaly, hogy 10 fontért? :D

(#5409) ph2012


ph2012
senior tag

Ma újraindítást kért a KIS 2016-om. Valami frissült?

Köszi!

(#5410) Jenne


Jenne
senior tag

Érdekes ez a Kaspersky, de örülök most hogy ez a védelmem van.
Nem tudom más vírusirtok/védelmi szoftverek hogyan teszik, de a Kaspersky mellett ha rádugok egy pendriv-ot a laptopra, amíg át nem vizsgálja teljesen addig a Windows/Eszközök és meghajtók alatt nem is látszik az (:E) meghajtó. Mintha nem is létezne, pedig rá van dugva a gépre. Csak a Kaspersky teljes átvizsgálásának lefutása után tudok belépni az (:E) meghajtóba. Dícséretes hozzá állás.
Mind ezt azért írtam le, mert tegnap kaptam egy pendriv-ot, tele volt képekkel meg különböző szöveges dokumentumokkal, ezekből kellett is volna átmásolnom néhányat magamnak a munka miatt, de a Kaspersky miután átvizsgálta, közölte hogy 314 fájlt talált ami fertőzött és ebből csak 280-at tud megtisztítani, a többi 34-et meg végleg törölni akarta. Visszaadtam a tulajnak, hogy tele van fertőzéssel az adattárolója. Nem írom meg milyen védelem volt azon a gépen ahonnan kaptam a pendriv-ot, csak annyit, hogy északi szomszédaink által gyártott és az ingyenes fajta.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#5411) GEPESZ66 válasza Jenne (#5410) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Az Eset feldob egy ablakot, hogy mikor akarom átvizsgálni.

(#5412) Szellem. válasza GEPESZ66 (#5411) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Kasperskynek is fel kéne dobnia ilyen üzenetet!Amikor berakok egy külső vinyót vagy pendriveot akkor feldob egy ablakot, hogy ellenőrizze vagy sem!

(#5413) Jenne válasza Szellem. (#5412) üzenetére


Jenne
senior tag

A Kaspersky is dob ilyen üzenetet ha úgy állítod be.
Beállítva és a feugró ablak a művelet végrehajtásához
Ilyenkor látszik az E meghajtó is és akár be is léphetnék oda, de én jobban szeretem ha addig nem is tudok semmit sem tenni vele amíg a Kasper át nem vizsgálja.Lehet, hogy paranoida de ...
De nálam azért nem dob fel ilyen ablakot, mert én óvatosabb vagyok és így állítottam be

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#5414) Jenne válasza GEPESZ66 (#5411) üzenetére


Jenne
senior tag

Nem az a biztonságosabb megoldás, hogy amikor rádugsz a gépre egy külső adattárolót addig nem tudsz vele semmit csinálni amíg át nem lett vizsgálva? Ha a Te kezedben van a döntés és Te döntöd el és majd ráér az később is..., akkor lehet hogy addigra már szét van fertőzve a géped.
Csak hangosan gondolkodtam...

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#5415) Met válasza Met (#5338) üzenetére


Met
nagyúr

Erre senki?
Már a webes víruskeresőhöz hozzá adtam hogy az img.alibaba.com-ot és az ailexpress.com-ot kizárjam de minden nap felugrik az a rohadt ablak.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#5416) csabi63 válasza Met (#5415) üzenetére


csabi63
senior tag

Erre gondolsz? Nálam is felugrál, és már nem csak az Ali-n. Megoldást nem tudok rá, de engem nem zavar.

(#5417) Met válasza csabi63 (#5416) üzenetére


Met
nagyúr

Igen :(((
Meg utána jön egy másik ahol be lehet pipálni hogy megjegyezze a szabályt, de természetesen nem jegyzi meg.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#5418) gduck válasza ftc (#5408) üzenetére


gduck
addikt

Jó lenne megint egy olyan akció :)

[ Szerkesztve ]

(#5419) gduck válasza gduck (#5418) üzenetére


gduck
addikt

UK Kaspersky 50% kupon kód (hétfőig érvényes!): CYBER

[ Szerkesztve ]

(#5420) fri válasza dqdb (#5405) üzenetére


fri
tag

Nem kell számla...simán írsz egy mailt és csinálják is...
Amúgy arra kell nagyon figyleni, hogy EUs kulcs legyen !!! Mással lesz gond...
Nagyjából 10 éve kasperskyt használok és innen-onnan veszem a kulcsokat de még nem volt gondom sehol.

Úgyhogy nuygodtan vegyetek ebay-ról.

(#5421) Rekro


Rekro
aktív tag

Sziasztok!

Egy éve jártam itt szintén segítséget kértem, hogy tud-e valaki jó áron Kaspersky internet securityt akkor volt egy lehetőség hivatalosnak tünnő UK oldalon lehetett venni az normál ár töredékéért (csak UK címet kellett megadni) valami hasonló lehetőség esetleg van most is ?(már nincs meg a régi link meg nem is tudom, hogy él-e) 3 esetleg 2 gépes licensz kellene akár több éves is jó.

Köszi

(#5422) GEPESZ66 válasza jozsi252 (#5377) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Vagy a PC-re telepített KIS-t, vagy az ANDROID-ra telepítettet tudod aktiválni?

(#5423) GEPESZ66 válasza gduck (#5419) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Melyik oldalon van ez?

(#5424) jbl válasza Rekro (#5421) üzenetére


jbl
aktív tag

Csak kettő hszt
kellett volna vissza olvasni.

(#5425) zzola válasza GEPESZ66 (#5423) üzenetére


zzola
félisten

"UK"

(#5426) Rekro válasza jbl (#5424) üzenetére


Rekro
aktív tag

Olvastam, de ott tényleg valami brutál olcsó ajánlat volt azért kérdeztem rá, hátha van ilyen. 1évre 2 gépre így is 10k ott meg tényleg pár ezer forint volt

[ Szerkesztve ]

(#5427) Rekro válasza jbl (#5424) üzenetére


Rekro
aktív tag

Na közbe visszaolvastam és erről van szó "Kaspersky Total Security – Multi Device 3 Users 1 Year £9.99
Please note, the product(s) purchased are for activation within the European Union only."

Szóval ilyesmit kerestem és ehhez nem elég kettőt visszaolvasni :U
De akkor gondolom az valami egyszeri dolog volt.

[ Szerkesztve ]

(#5428) jbl válasza Rekro (#5427) üzenetére


jbl
aktív tag

http://m.ebay.com/itm/162244109965?_mwBanner=1

Én ezt vettem tegnap. Nekem minden oké

(#5429) zzola válasza jbl (#5428) üzenetére


zzola
félisten

[link] Itt több értékelés van, sok embernek innen van....

(#5430) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Ezt a licenszet gond nélkül megvehetem? Ha jól értelmezem, egyszerre 3 eszközre telepíthetem?
http://www.ebay.com/itm/Kaspersky-Total-Security-Multi-Device-3PC-1Year-Better-Internet-Security/262077949319 Előre is köszönöm a segítséget

(#5431) zzola válasza Tappancs2001 (#5430) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem igen. Nekem is innen van a kulcs.....

(#5432) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A Kaspersky IS Androidra tudja-e az alkalmazások zárolását?
Esetleg pl. Word dokumentum megnyitását is tudja zárolni?

(#5433) stanley00


stanley00
tag

Sziasztok!

2 dolgot nem értek. Tegnap raktam fel androidos telefonra a Kaspersky Internet Security prémium verzióját.
Alapértelmezett böngésző a Chrome és azt is használom. Elindítom a Kasperskyt és fent az állapotsáv kijelzőn ott is a kis ikon és írja is, hogy az eszköz védve van. De narancssárgával figyelmeztet 1 problémára, hogy a webhelyek vizsgálatához adjak az alkalmazás számára hozzáférést a kisegítő lehetőségekhez, amit meg is teszek a kisegítô lehetôségek menüben. De a képernyô kikapcsolása után ha legközelebb bekapcsolom ( ez akár rögtön pár másodperc múlva) akkor bár a futó folyamatokban látom a Kaspersky-t de az állapotsávról eltûnik a kis Kaspersky ikon, nincs odaírva, hogy az eszköz védve van és mindig megjelenik újból narancssárgával a figyelmeztetés a Kaspersky programon belül, hogy a webhelyek vizsgálatához adjak az alkalmazás számára hozzáférést a kisegítő lehetőségekhez. Folyamatosan ezt csinálja. Van esetleg valakinek tapsztalata ezzel vagy tud rá megoldást? Egyáltalán normális ez a működés így?

Köszi!

(#5434) GEPESZ66 válasza stanley00 (#5433) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Hol és mennyiért vetted meg?

(#5435) stanley00 válasza GEPESZ66 (#5434) üzenetére


stanley00
tag

[ITT] vettem meg és még ajánlatot is lehet tenni (alkudni). Nem akartam pofátlan lenni, 2.99-ről 2.30-ra tettem ajánlatot (tegnapi árfolyamon 876 HUF) amit 5 percen belül elfogadott. Fizetés után a kódot is megkaptam pár percen belül amit egyből tudtam is regisztrálni, a kaspersky fiókban is simán hozzáadta. Remélem így is marad.

[ Szerkesztve ]

(#5436) stanley00 válasza stanley00 (#5433) üzenetére


stanley00
tag

Nem kérdeztem semmit, a nagy eszemmel nem tettem a kivételek közé a Kasperskyt az energiagazdálkodásban. :W

(#5437) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A Kaspersky IS 2017 egy total security 2017 érvényes kulcs megadásával automatikusan frissül a Total security verzióra, vagy úra kell telepíteni?

(#5438) Mikulásbá válasza Tappancs2001 (#5437) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Frissül.

(#5439) zoltan6 válasza zzola (#5431) üzenetére


zoltan6
őstag

az innen vett kulcsokat hogyan küldik? emailben? mert nekem postát ír,érkezésnek meg december 6.-át :F

(#5440) Dr. Gonzο válasza zoltan6 (#5439) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

E-mail-ben és az E-bay felületén üzenetben is, pár órán belül.

(#5441) Mr Paris


Mr Paris
tag

Sziasztok!
Esetleg találkozott már valaki olyannal, hogy 2016 KIS esetében védett böngészőben nem enged semmilyen mezőbe beleírni?
Vagy olyan felületen ami valamilyen hitelesítéssel vagy internetes fizetéssel kapcsolatos?
Ha kikapcsolom a KIS-t akkor (persze nem védett böngészőben), de bankkártyás pl. otp-s fizetős oldalon simán betudok írni mindent, viszont ha fut a KIS akkor nem ír semmit.

Köszönöm előre is ha lesz válasz.

''Minden ellenállás hasztalan'' vagy mégsem?

(#5442) #41133696


#41133696
törölt tag

Firefox-hoz telepítettem pár extra kiegészítőt:

Ezek egy része korábbról általam használt, pl NoScript, de az uBlock Origin például új, és érdekesség, hogy Kaspersky mellett is fogja még a reklámokat.

Egyébként ez alapján szigorítottam. Chrome-nál is bevezetem majd egyiket-másikat azt hiszem.

(#5443) #23920384


#23920384
törölt tag

sziasztok jelenleg a kis 2016-ot használom és a kérdésem hogy a kis 2017 mennyire használható?

(#5444) #41133696 válasza #23920384 (#5443) üzenetére


#41133696
törölt tag

Jól, nálam nem csinál semmilyen galibát.

(#5445) #23920384


#23920384
törölt tag

közben feltelepítettem így elsőre nem tűnik rossznak. ez a secure connection mit véd? úgy látom hogy ez fizetős szolgáltatás

[ Szerkesztve ]

(#5446) viralmind válasza #23920384 (#5445) üzenetére


viralmind
aktív tag

Vpn kapcsolatot tudsz letrehozni vele, 200 mb jar hozza ha nem fizetsz elo, talan naponta.Kulon el is tavolithato, ha nem hasznalod de neha hasznos tud lenni.

(#5447) #46053760


#46053760
törölt tag

Áttértem a Kaspersky total securityre
Nem bántam meg. Van rajta titkosítás, ami nagyon hasznos.

(#5448) #41473792


#41473792
törölt tag

A böngészést mennyire fogja?

(#5449) Mikulásbá válasza #41473792 (#5448) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nálam semennyire,nekem 3 laptopon van KTS,nem veszem észre.

(#5450) #41133696 válasza #41133696 (#5268) üzenetére


#41133696
törölt tag

Kaspersky Internet Security 17.0.0.611(b) - Intel Core i5-6600K @ 4.6GHz - Aida 64 5.80.4000- Youtube

Kicsit a CPU extra sebességet kapott 3,9 GHz helyett 4,6 GHz-en dolgozik, ez olyan esetekben jön jól, amikor 100%-os vagy ahhoz közeli a kihasználtság, érdekesség még, hogy a monitorozás a Windows 10 feladatkezelőjének CPU-ért felelős része ezúttal nem összesítő, hanem magonként lebontva mutatja, és extra még, hogy az AIDA64 Extreme Edition is mutatja a hőfokokat, valamint egy lényegesen hosszabb diagramon a különböző részegységek munkáját.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.