Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) World-Soft válasza net91 (#5800) üzenetére


World-Soft
senior tag

Ja nem kiadni gondoltam a kódot. Hanem ha feltehető egyszerre több gépre, akkor feltenném a laptopra meg anyám gépére, meg a pároméra. Mindet én tartom karban.
Tehát ha ez így mehet (egyszerre mindegyik gépen), akkor nem feltétlen vennék mindegyikhez külön.
De ugye azt sem szeretném ha magamat megszivatnám,mert egyszerre nem mehet több gépen.

(#5802) Gubek-Einste válasza World-Soft (#5801) üzenetére

Mivel több gépes licenced van így több eszközön is használhatód.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5803) World-Soft válasza Gubek-Einste (#5802) üzenetére


World-Soft
senior tag

Köszi.
Mikor aktiváltam azért zavart meg mert elvileg 1 gépeset vettem.

(#5806) borix válasza World-Soft (#5803) üzenetére


borix
őstag

Az valószínűbb,hogy az eladó beszerzett 10 gépes licencet és azt dobja szét.

(#5807) RudY


RudY
addikt

Melyik beállítás miatt van az, hogy a boot time 10-11 perc?
KIS 2017 / Win10x64
A telepítésnél még elfogadható volt, de pár nap után már szeretnék visszaállni a 20-40 másodpercre. :DDD

(#5808) net91


net91
senior tag

A gépemen jelenleg a KIS 2016-os verziója van. A licencem most fog lejárni. A KIS önállóan nem frissíti magát 2017-es KIS verzióra magától? Ha megadom neki az új licencet, akkor is a 2016-os verzió fog megmaradni?

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#5809) Mikulásbá válasza net91 (#5808) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem,igen.

(#5810) net91 válasza Mikulásbá (#5809) üzenetére


net91
senior tag

Most akkor nem vagy igen? :) :)

A KIS 4 licences példányával rendelkezem, amely három pc-én és egy tableten fut otthon.
A my Kaspersky oldalon csak a saját gépemet látom. Elvileg, ha be van kapcsolva a többi gép, azokat is kellene látnom, nem?

(szerk: A többi gépen is be vagyok jelentkezve.)

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#5811) Mikulásbá válasza net91 (#5810) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Két kérdést tettél fel szöszi. :U

(#5812) net91 válasza Mikulásbá (#5811) üzenetére


net91
senior tag

Tudom, értem a választ, csak viccelődtem, azért van ott a két mosolygós arc.
Remélem nem sértődtél meg?

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#5813) Mikulásbá válasza net91 (#5812) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én nem.Nem szokásom.És Te? :U

(#5814) World-Soft válasza borix (#5806) üzenetére


World-Soft
senior tag

A 365 nap az otthoni gép használatkor kezdődött.
Ha így van, akkor én vagyok az első, mert feltettem a második gépre, és ott csak 364 napról indult.
Tehát ha valakinek még eladja, 1 hónap múlva annak nem lesz 1 év védelme.
Tehát tényleg nem tudom.

Azt lehet látni, hogy hány gépen van fent?
Valahol írta valaki, hogy lehet látni, de én nem találtam.

(#5815) borix válasza World-Soft (#5814) üzenetére


borix
őstag

Elvileg ha a Kaspersky fiókoddal összekötöd a géped és nem csak a vírusirtóba beírod a kódot akkor látni kellene.
A fiókban (gépnév+lejárati idő,licence típusa,állása).
Szerintem elég sokat elad a csóka ha te most regisztrálsz és az utolsó vásárló csak 7-10 nap múlva akkor mi van?
2500ft kap annyival kevesebbet így is örülni fog neki.

(#5816) World-Soft válasza borix (#5815) üzenetére


World-Soft
senior tag

Regisztráltam (soha nem csináltam ilyet eddig).
Felvettem a kódom.
Azt tudtam meg, hogy használatban van, 10 gépes, 362 nap van háta.
Alatta meg ezt írja:
A licenc egyik készüléken sincs használatban.

Akkor ez most mi?
2 gépen van jelenleg fent.
Vagy hol kéne néznem?

Előre is köszi a segítséget.
Zoli

(#5817) Gubek-Einste válasza World-Soft (#5816) üzenetére

A Kaspersky-ben be kell lépned a most létrehozott fiókba mert csak úgy működik a dolog.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5818) borix válasza World-Soft (#5816) üzenetére


borix
őstag

Gépedet add hozzá a fiókba,hogy látszódjon.
Amúgy lényegtelen ha a fiókodba regisztrálva van a kód elvileg már nem nagyon lehet baj mások túlregisztrálása esetén sem.

[ Szerkesztve ]

(#5819) World-Soft válasza borix (#5818) üzenetére


World-Soft
senior tag

Gubek-Einste:
És azt hol? Alul a My Kaspersky linkből regisztráltam, de fiókot sosem csináltam még, ezért nem tudom.

borix:
Tehát nekem kéne felvenni a gépeket?
De ha a többi úgy használja mint eddig én (sosem csináltam fiókot, nem vettem fel a gépet, csak beírom a progiba a kódot), akkor semmi visszajelzésem nem is lenne hányan használják ezek szerint.
Jól értem?

[ Szerkesztve ]

(#5820) Gubek-Einste válasza World-Soft (#5819) üzenetére

2017-ben az Összes készülék védelme alatt tudod megadni a regisztrált fiók adatokat.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5821) World-Soft válasza Gubek-Einste (#5820) üzenetére


World-Soft
senior tag

Köszi.
Így már felkerült az első gép.
De ha másnak is eladták a kulcsot, de az illető nem regisztrál, és nem veszi fel a gépét így (eddig ezt én sem tettem sosem), akkor ugyanúgy tudja használni, és nem fogok róla tudni ha jól értem.

Ui.:
Az az érdekes, hogy azt írja a gépre a felületen:
- Adatbázis állapota: az adatbázisok naprakészek.
- Nincs licenc Vásárolja meg most
- Az alkalmazás leválasztása (ezt nem tudom mi, de gondolom a Kaspersky fiókból eltávolítás)

(a részleteknél viszont: A licenc érvényes)
Illetve ezen a képen érdekes módon a végelem ki volt kapcsolva, holott 362 napot ír, hogy van a még hátra.

[ Szerkesztve ]

(#5822) World-Soft válasza World-Soft (#5821) üzenetére


World-Soft
senior tag

"Nincs licenc Vásárolja meg most" rész az közben frissült, és már jól jelzi.

(#5823) ot93 válasza YellowFlash (#5600) üzenetére


ot93
senior tag

rányomsz, hogy buy now, fizetsz aztán küldik a kódot ebay-en, illetve én mail-ban is... nem azonnal, de szerintem max fél nap múlva küldik... persze megbízható eladótól kell venni :K
szerk: ezt kicsit elnéztem, mert már régi kérdés :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#5824) csabi63


csabi63
senior tag

Hogy a bánatba engedte fel ezeket a KIS anélkül, hogy leordítsa a fejemet?

Megjegyzem nem mentség a KIS-nek, de a browser hijack disznóságok a Malwarebytes-nek is láthatatlanok voltak. A harmadik díszmadár, a Spyhunter meg lát mindent, de nem képes eltüntetni. Nem vak mint a másik kettő, viszont ugyanolyan impotens.

A vírusoktól pedig megszabadultam nélkülük is. 15 percen belül visszaugrasztottam az 1 napos win 10-ről készített másolatomat. Eleve félévente megcsinálom, ez most soron kívüli volt, nagy dolog. De a véleményem megvan az alibiző víruskergetőkről. Szvsz. ennyit tud a win defender is. És az nem kerül külön pénzbe sem.

(#5825) ƵøŁĭ válasza csabi63 (#5824) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Ezt a terméket felejtsd el . Hamis találatokat generál ,hogy megvedd .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#5827) ƵøŁĭ válasza blue eyes (#5826) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Ezt nem kellet volna .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#5828) csabi63 válasza ƵøŁĭ (#5825) üzenetére


csabi63
senior tag

Egy vasat nem adnék érte, olvastam a perről. Jelen esetben viszont ha nem is segített, de nem is lódított. A vírust beszedtem, nem kérdés. Egy klikk egy képre, linkre, pillanat alatt megnyitott 25-30 ablakot. Feladatkezelőből kellett kilőnöm a böngészőket, Opera, Firefox, Chrome, mind használhatatlan lett.
A szomorú az, hogy sem a KIS 17, sem az MBAM Premium nem tudott vele mit kezdeni. És azokért fizettem.

(#5829) ot93 válasza csabi63 (#5828) üzenetére


ot93
senior tag

akkor ha már lódit, lehet a böngészőket is az zavarta meg! ? :F

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#5830) csabi63 válasza ot93 (#5829) üzenetére


csabi63
senior tag

Az kizárt, a probléma után raktam fel a gépre. Akkor már káosz volt, mondom hátha.
De végül maradt a jó öreg Norton Ghost 2003, az még nem hagyott cserben sosem. :)

(#5831) ot93 válasza csabi63 (#5830) üzenetére


ot93
senior tag

ja értem.
Amúgy én most a norton security-t használom, váltottam KIS-ről... ;) (mondjuk korábban volt már 2 évig NIS, de azóta nem...)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#5832) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

érdeklődnék erről a Kaspersky Internet Security-ről?
tervezem megvenni 1 évre 2 felhasználóra

jó ez a vírusírtó?
meg lenne pár kérdésem ha lehet

köszi előre is

(#5833) Mikulásbá válasza petya2012 (#5832) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Előbb próbáld ki a 30 napos trial verziót,a többit utána.

(#5834) petya2012 válasza Mikulásbá (#5833) üzenetére


petya2012
őstag

tudom,csak előre kérdeznék,most nagy nehezen felszenvedtem a NIS-t
a véleményekre lennék kíváncsi ha lehet

most 11200 a 1 éves 2 gépre a kasperskynál
egyébként a próbaverzió-t kell letölteni és ott megadni a kódot amit kapok majd??
2 gépre lenne fontos egyszerre telepíteni?tehát ha pl 3 hónap eltéréssel teszem fel,akkor annak 3 hónappal kevesebb lesz az ideje?

(#5835) Mikulásbá válasza petya2012 (#5834) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A 30 naphoz nem kell kód,majd utána ha használni akarod tovább.
A 2 gépes kulcs ha elindult,ketyeg,mindegy,hogy egyszerre csak 1 gépen megy.

(#5836) petya2012 válasza Mikulásbá (#5835) üzenetére


petya2012
őstag

tudom,hogy a próbaverzióhoz nem kell kód :)
arra gondoltam,hogy azt kell feltelepíteni [pl innen leszedni]??

értem a kulcsos dolgot,tehát akkor jobb ha egyszerre teszem fel a 2 eszközre :)

(#5837) Mikulásbá válasza petya2012 (#5836) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A 2f.hu-ról egyszerűbb és a legfrissebb is fenn van.

(#5838) petya2012 válasza Mikulásbá (#5837) üzenetére


petya2012
őstag

még olyan kérdésem volna,hogy az interneten(pl Media markt)létezik olyan amihez oda van írva,hogy megújjítás
ez mit jelent??ezt nem lehet olyannak feltenni akinek még nincs ilyen KIS szoftvere fent a gépén??
nekem a simát kell vennem?

(#5839) Mikulásbá válasza petya2012 (#5838) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem,igen.

(#5840) petya2012 válasza Mikulásbá (#5839) üzenetére


petya2012
őstag

oké,köszi a segítséget :)

(#5841) Crvsh3R válasza petya2012 (#5840) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Van 91 napos trial is (ha még a 30 napost nem aktiváltad), én is először azzal próbáltam ki a KIS-t, mielőtt eBay-en vettem kulcsot hozzá.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#5846) zsizsef


zsizsef
senior tag

+b@szot internetes 10 licensz............. Hát nem le tiltott a beállításokhoz. :W

(#5847) ph2012


ph2012
senior tag

KIS-ben újabban megjelenik a Szoftvertisztító ablak és törölni akar általam korábban telepített programokat. Nem akarom törölni őket. Mi történik ha az "Elrejtés" gombra kattintok? Többé nem akarja törölni a programot? Erről van szó: [link]

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#5848) Gubek-Einste válasza ph2012 (#5847) üzenetére

Én elrejtettem az enyémet és többet nem zaklatott miatta. Az egyik pont a Chrome volt ami az elsődleges böngészőm :DD

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5849) szeva000


szeva000
addikt

Hali!
Ezzel mit lehet kezdeni? A telót többször átírtam és megadtam a telepítéseknél a fiókom. Az este ez fogadott...
Ez ebay-es 5eszközös kulcs.

[ Szerkesztve ]

(#5850) Gubek-Einste válasza szeva000 (#5849) üzenetére

Írni kell nekik, hogy oldják fel a zárolást.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.