Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) borix válasza #41133696 (#5500) üzenetére


borix
őstag

Ne áltasd magad ez csak önámítás.eddig is megtehetted volna,hogy maradsz a WD-nék és ezután sem fogsz hosszabb távon nála leragadni.Felrakod a Kaspersky-t és kivesézed legapróbb részletekig.
Minek?
Azért mert maximális védelmet akarsz. ;]

Akinek nincs vesztenivalója annak bőven elég a WD is legfeljebb újrarakja a rendszert ha bekap egy vírust és szétcsapja a rendszert.
Ha már van rajta munka fontosabb dolgok amik nagy veszteségek lennének ha megsemmisülnek akkor az emberek többsége nem fog bohóckodni és maximális védelemre törekszik internetezési szokás ide vagy oda.

[ Szerkesztve ]

(#5502) Akelaus válasza #41133696 (#5494) üzenetére


Akelaus
senior tag

Köszönöm!

Az nekem is új, hogy van 64bites. :D
Pedig nálam is 64bites a win10. :S
Karácsony előtt el kell intéznem a váltást, akár a 2017-re, akár az esetre, ezért kértem. Köszönöm Neked is!

(#5503) Ittnemaz


Ittnemaz
aktív tag

v3 bezárt jol látom? :Y

(#5504) Astery válasza Astery (#5480) üzenetére


Astery
senior tag

Sziasztok! A korábbi problémámra a support a következőt válaszolta - tudna vki segíteni, hogy ezt hogyan kell értelmezni? Nekem úgy tűnik buktam a fennmaradó 2 hónapot :(
Tehát a válasz: "The code cannot be re-use more than 3 times in same computer after formatting."

(#5505) Jenne


Jenne
senior tag

Lehet hogy nem jól értelmezem a pár hsz.-el előttit, de a Kaspersky-ből van 64 bites is?
Nálam is "csak" 32 bites van feltelepülve a KAV-ból, de az OP. rendszer az 64 bites. Az nem okozhat esetleg valamilyen problémát, bármilyet is, bármikor, hogy 64 bites rendszeren 32 bites KAV van fent?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#5506) zolka95 válasza NY_A (#5475) üzenetére


zolka95
őstag

Vettél már máskor is eredeti szoftverkódot ebayről?
Nem vertek még át?

Mondjuk ennek az eladónak 100% pozitív visszajelzése van. Ilyet még nem is láttam. Csak ~98-99%-osat, bár valszeg ők sem vernek át, de ez az első 100%-os amit először láttam. :DD

Miért tudja ilyen olcsón adni a szoftvert?? Csak ezt furcsállom.

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#5507) dqdb válasza Jenne (#5505) üzenetére


dqdb
nagyúr

[link]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#5508) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Van valakinek ötlete, hogy ez mi lehet? Amikor elindítom a Chrome-ot, akkor nem sokra rá, kb fél perc elindul a képen látható blokkolás, leállítani nem lehet, ha kilépek, akkor sem.
Újraindítás után addig nem jön elő, amíg el nem indítom a chrome-ot. Valami szar javascript került bele az egyik addon-ba, vagy mi? :W

[ Szerkesztve ]

(#5509) #41133696 válasza ΞΔGLΞ (#5508) üzenetére


#41133696
törölt tag

Chrome tiszta profil kell. Felhőből is kitakarítani az összeset, aztán MBAM is fusson. Adwcleaner szintén

(#5510) jbl válasza #41133696 (#5509) üzenetére


jbl
aktív tag

Akkor mi az értelme a Kaspersky Total Security programnak hogyha ezeket javaslod? :F

Az ellen nem véd (Szalacsi Sándor) :F :D

[ Szerkesztve ]

(#5511) #41133696 válasza jbl (#5510) üzenetére


#41133696
törölt tag

Vagy nem tudja eltávolítani, vagy a Google felhőből mindig visszatöltődik. Elsőnek azt kell leválasztani.

(#5512) ΞΔGLΞ válasza #41133696 (#5509) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ne idegelj már! :DDD
Nincs felhő, nincs semmi...
Ha nem tudod a választ, feleslegesen ne írj olyat, amit nem tennék meg. Ezért vettem meg a KTS-t. :-D Már újratelepítettem a chorme-ot, de amikor elindítom, nem sokra elkezdi, nyilván az egyik kicseszett addon-ba került valami köcsög script, amitől ez a katyusa meghülyült.

-------------

Kilőni nem lehet, ha egyszer elkezdi, hiába állítom le a chrome-ot, folyamatosan óbégat, az egész rendszernek kell egy restart, vagy lelövöm a katyusát... :U

[ Szerkesztve ]

(#5513) #41133696 válasza ΞΔGLΞ (#5512) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nekem 8, nem nekem van ilyen gondom :DDD

(#5514) ƵøŁĭ válasza ΞΔGLΞ (#5512) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Pedig a jó instrukciókat kaptad meg .Bővítmények átvizsgálása ,keresőmotor alaphelyzetbe állítása ,kéretlen tartalmú telepített programok eltávolítása (vezérlőpult) és a két javasolt program futtatása . Kaspersky érzékeli mikor megnyitod a Chrome-ot ,hogy átirányítás történik viszont most ennyiből nem lehet tudni ,hogy mennyire "veszélyes".

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#5515) ΞΔGLΞ válasza ƵøŁĭ (#5514) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A KTS hülyült meg, azt kellett újratelepíteni...

(#5516) akos_ur válasza dqdb (#5507) üzenetére


akos_ur
aktív tag

értem, hogy maga az alkalmazás 32bites és van 64bites modul, ami fut... de nálam nem :)

pedig KIS2017, C patch meg minden ...és nincs 64bites futó folyamata...

hogy lehet ezt előadni?

(#5517) Jenne válasza akos_ur (#5516) üzenetére


Jenne
senior tag

Nálam sincs 64 bites folyamat egy sem, KAV-ot használok.
Letöltöttem és futtattam ezt a Process Explorert, de az is csak 32 bites futó folyamatokat talált. 64 bitest azt nem. :O

Rákérdeztem a hazai supportnál, de igen csak semmit mondó volt a válasz.
Idézem: Köszönjük érdeklődését!
A Kaspersky víruskeresőknek közös és egységes telepítő csomagja van, amely megfelelő a 32 és 64 bites Windows gépekre is.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#5518) GEPESZ66 válasza Jenne (#5517) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A supportal nem igazán vagyok megelégedve
Évekkel ezelőtt mintha jobb lett volna.
A múltkor megkérdeztem , hogy a KIS Androis mellé felrakható-e a Adguard reklámblokkoló, nem okoz-e gondot.
Erre azt írták, hogy kettő biztonsági szoftvert egyidejűleg nem célszerű alkalmazni, problémát okozhat.
Az Adguard nem ilyen jellegű szoftver, vagy tévedek!?

(#5519) NY_A válasza zolka95 (#5506) üzenetére


NY_A
őstag

Én ezen kívül egyszer vettem egy Battlefield 4 kódot (kb. 8 hónapja), az azóta is működik. Kollégám többször is, ezt is ő javasolta. Nála eddig még semmivel nem volt gond.
Ezzel egyébként úgy jártam, hogy 1 gépre kértem és 10 gépre kaptam. Gondolom véletlen.

[ Szerkesztve ]

(#5520) sagem


sagem
addikt

Sziasztok, tudna valaki segíteni az alábbiakban?

Van egy Kaspersky Internet Security a gépemen (16.01.445) és amióta Firefoxról áttértem Chrome böngészőre gyakran feldobál egy olyan üzenetet, hogy xy weboldalnál a tanúsítvány nem megbízható, engedélyezem vagy letiltom. Teljesen "legális" lapokról van szó, pl a Twitch vagy a mytv.telenor.hu oldalról.

Utóbbival van a problémám, véletlenül arra kattintottam, hogy nem engedélyezem, azóta elérhetetlen lett számomra a lap. Áttúrtam már minden beállítást, de sehol nem találtam, hol lehetne visszavonni:)

Próbáltam kikapcsolni a teljes védelmet, de valamiért akkor sem érem már el ezt a lapot. A titkosított lapok/url-ek ellenőrzést is kikapcsoltam, az sem segített. Nem csak Chrome de Firefox és explorer alól sem érem el, csak egy üres oldal töltődik be. Tudok ezzel valamit kezdeni?

Előre is köszönöm a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#5521) Gubek-Einste válasza sagem (#5520) üzenetére

A Webes víruskereső/Speciális beállítotok alatt nézted?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5522) Jenne válasza sagem (#5520) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Van már 2017-es KIS. :K

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#5523) sagem válasza Jenne (#5522) üzenetére


sagem
addikt

Thx tudom, csak amikor meglett akkor még azt írtátok itt is sokan, hogy még nem a legjobb, aztán el is felejtettem ránézni:)

Gubek-Einste: Thx, azt is megpróbáltam, egyből az sem csinált semmit, aztán újra ki-be kapcsolgattam mindent, és egyszer csak jó lett. Lehet, hogy az volt a gondja, hogy be volt pipálva az automatikus "engedélyezés a böngészőkben" opció, de a chrome alatt mégsem volt engedélyezve. Miután manuálisan engedélyeztem nem is dobálja fel annyiszor ezt a hülye tanúsítványosait:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#5524) #16695808


#16695808
törölt tag

Felraktam a 2016-os KIS-re a 2017-eset. eddig tesztelem.
Várom a tapasztalaitokat, hogy mire érdemes figyelni, mik a hibák.
Nálam az első hiba index.hu videója teljesen kifagyasztja a firefoxot (bár béta de akkori is), a KIS frissítés előtt nem volt ilyen ...
szóval ha van még valami várom, és hogy minek a ki-be kapcsolása oldja/oldott meg a problémát?

(#5525) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Most nézem, hogy a 2016-os KTS-em 32 bites, látom már van 2017-es verzió is, de nem látom a letöltésnél, hogy 32 vagy 64-es lenne.

Van egyáltalán 64 bites verzió?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5526) #41133696 válasza CharlieDrop (#5525) üzenetére


#41133696
törölt tag

Tartalmazza, hibrid.

(#5527) CharlieDrop válasza #41133696 (#5526) üzenetére


CharlieDrop
veterán

köszi :)
és a 2f-en kívül le lehet máshonnan tölteni? ott még valami szeptemberi verzió van

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5528) Jenne válasza CharlieDrop (#5527) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Az a legújabb csak akkor adták ki ezért van az a dátum.
Ha gondolod nézd meg itt mi van de szerintem ugyan az a verzió számú lesz ott is.
Nálam a KAV-ból is a 17.0.0.611 (c) van.

A 2f support válasza: A Kaspersky víruskeresőknek közös és egységes telepítő csomagja van, amely megfelelő a 32 és 64 bites Windows gépekre is.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#5529) CharlieDrop válasza Jenne (#5528) üzenetére


CharlieDrop
veterán

köszi :)

Akkor csak az en verzió tart a 611-es bulidból 10 ezer felett, mert a magyar valami 5 ezer környékén van (nem jegyeztem meg pontosan a számokat :) )

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5533) Bacusuz


Bacusuz
őstag

sziasztok
fiamnak összeraktam egy pc-t rajta interneg se urityvel es bekpcsolt szuloi felugyelettel.
Sajnos a world of tanks és a battlefield 4 nem akar indulni rajta.
probalgatom az exe.-ket engedni de nem sok erddmennyel.
legnagyobb gondom hogy csak neha tudom elokapni a pct babralni, nehogy eszrevegye.

minden ötletet szivesen fogadok

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#5534) borix válasza Bacusuz (#5533) üzenetére


borix
őstag

Bírom mikor teljesen hűjének nézik a gyereket.(szülői felügyelet bekapcsolva a szülei meg teljes naivságban hátradőlve)
Be-bootol pendrive-ról linuxal és már nyomatja is amit akar.
Beállítjuk a biost azt is jelszavazzuk kiveszi az elemet és minden visszaáll alap beállításra.

A lényeg,hogy menjen a world of tanks és a battlefield 4. ;]

(#5535) #41133696


#41133696
törölt tag

Éppen meg akartam dicsérni a Kaspersky-t, hogy milyen jól megcsinálták, ha van még 1 érvényes licenc a lejáró mellett a My.Kaspersky portálon felregisztrálva, de még nem aktiválva akkor nem rinyál. 30 napnál nem is tette de 23-nál már igen :D

[ Szerkesztve ]

(#5536) Gubek-Einste válasza #41133696 (#5535) üzenetére

Nekem még 28 nap van első évből így ebben az élményben még nincsen részem :D

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5537) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A KIS Android webvédelme melyik böngészők alatt működik?
Samsung Web Browser (gyári),Chrome,...?

(#5538) Mikulásbá válasza GEPESZ66 (#5537) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ezek alatt biztos.

(#5539) #41133696 válasza Gubek-Einste (#5536) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja kivártál vele, ráadásul nekem az már 2 napos kép volt, mire sor került rá :)

Most kereken 20 napnál tartok :)

(#5537) GEPESZ66: Chrome-ot támogatja elsősorban, ebben a Norton-ra hasonlít, az sem ismert mást ilyen téren.

(#5540) GEPESZ66 válasza #41133696 (#5539) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Köszönöm!
App védelem van-e benne, tehát, hogy jelszóval lehessen védeni?
A McAfee-ban van, ill. kíváncsi leszek a 3.5-ös Eset szoftverre, hogy lesz-e benne?

(#5541) Petya XT válasza GEPESZ66 (#5540) üzenetére


Petya XT
aktív tag

....Operával biztos nem működik.

Ha az App védelmen a beállításokat érted, csak az eltávolításhoz állítható be kód, meg a lopásgátlóhoz. Egyébiránt a beállításokat bárki módosíthatja aki a telefon közelében van...

(#5542) GEPESZ66 válasza Petya XT (#5541) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A McAfee-ban van olyan, hogy csak akkor tudok elindítani egy appot, ha megadok egy kódot.

(#5543) #41133696 válasza GEPESZ66 (#5542) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ebben nem tudok ilyesmiről.

(#5544) Petya XT válasza GEPESZ66 (#5542) üzenetére


Petya XT
aktív tag

..ebben sajnos nincs ilyen. :(

(#5545) #41133696


#41133696
törölt tag

Ment a vita, hogy mi az ami megfogja nálam a CPU-t ha Steamről, Originről, Uplay-ről töltök le, voltak, akik az OBS-re gyanakodtak, mások meg a HDD-t jelölték meg szűk keresztmetszetnek, megint mások pedig, hogy maga a Steam kitömörítéskor, egyébként a Steam tényleg viszi a dolog oroszlánrészét.

A CPU idő 20-25%-át viszont a Kaspersky eszi meg.

(#5546) #23920384


#23920384
törölt tag

Hali! hol tudom megnézni a kis 2017-ben a blokkolt weboldalakat?

(#5547) #41133696 válasza #41133696 (#5535) üzenetére


#41133696
törölt tag

Piros riadó is lesz ?:D

(#5548) gduck válasza #41133696 (#5547) üzenetére


gduck
addikt

Én kikapcsoltam a weboldalon az automatikus megújítást és utána már nem figyelmeztetett ;)

(#5549) #41133696 válasza gduck (#5548) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nálam nem tudom be van e kapcsolva, de nincs megadva a bankkártya adatom, mivel Agnitumtól kaptam 2 darab 1 éves licencet :) Meg egyébként Internetkártyám van, szóval azon akkor van pénz amikor vásárolok :D

[ Szerkesztve ]

(#5550) #41133696 válasza #41133696 (#5547) üzenetére


#41133696
törölt tag

6 napnál válság van :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.