Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) Sonny C. válasza Gubek-Einste (#6889) üzenetére


Sonny C.
tag

Szia!
Köszönöm szépen a segítséget! :R

(#6890) kirkri Neked is köszönöm! :R

(#6902) janes1976


janes1976
őstag

Na kijött a "g" patch :DDD

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#6903) gézu válasza janes1976 (#6902) üzenetére


gézu
őstag

A k is kint van pár napja.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#6904) Jim74 válasza gézu (#6903) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nálam még f van :F

(#6905) Jim74 válasza Jim74 (#6904) üzenetére


Jim74
nagyúr

Egy restarttal g lett :B

(#6906) Szellem. válasza Jim74 (#6905) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Gondolom, még mindig részletekben tolják ki a patcheket.
Nálam is megjött.
Én inkább a 2019-est várom, mert időnként felraktam a bétát és elég jól sikerült.
Remélhetőleg a végleges verzió is jó lesz. A GUI változott, a motorháztető alatt is csináltak változtatásokat.

(#6907) Gubek-Einste válasza Szellem. (#6906) üzenetére

Majd írhatnál egy összehasonlítást, hogy milyen lett.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6908) Szellem. válasza Gubek-Einste (#6907) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Újratelepítettem a gépem, így most nem akarom újra felrakni.
Amit észrevettem, hogy gyorsabb lett a program. Béta ellenére nem volt közel sem instabil.
Bizonyos funkciók nem működtek és sajnos a szokásosak: Beépülő FF-be, beépülő Antispam modul Outlook-ba, stb. Ezek a szokásos Kaspersky fícsörök.

Ebben a hozzászólásomban] tettem fel képeket, meg írtam róla. :)

(#6909) #41473792 válasza Szellem. (#6908) üzenetére


#41473792
törölt tag

A Béta verziót honnan lehet letölteni angolul és hány napot ad trial módban?

(#6910) Jenne válasza gézu (#6903) üzenetére


Jenne
senior tag

"...A k is kint van pár napja..."

A közte lévők, amik a g után jönnek, a h, az i, a j patch, ezek hol vannak?

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#6911) Szellem. válasza #41473792 (#6909) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Innen tudod leszedni az aktuális verziót.
Most a 19.0.0.1037 a legújabb build. A kiadástól számítva ad 90 napot.
De, érdemes beleolvasni a fórumba. Van olyan build ami elég bugos és sokaknál BSOD-t okoz. Mielőtt valaki felrakja, nézze meg a fórumot miket írnak ki aktuálisan. Ez még nem végleges, hanem béta szoftver.

[ Szerkesztve ]

(#6912) #41473792 válasza Szellem. (#6911) üzenetére


#41473792
törölt tag

Köszönöm!

(#6913) gézu válasza Jenne (#6910) üzenetére


gézu
őstag

Bocs, ha nem jött le, én még a 2017-est használom. :) Kissé konzervatív vagyok, és nem is nagyon komálom Eugén erőltetett fejlesztési ütemét.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#6914) Gubek-Einste válasza gézu (#6913) üzenetére

Én is még a tavalyi számozásúval nyomom.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6915) kucsia87


kucsia87
csendes tag

Sziasztok!
A Kaspersky Internet Secutity 18.0.0. verzióját használom, amin a következő problémát tapasztaltam.
Az internetem sebességét 240 Mb/sec-ről felemeltettem 500 Mb/sec-re és azt vettem észre, hogy ha fut a KIS akkor csak a felét, harmadát mérem a sebességnek. Ha kikapcsolom, akkor jön az 500.
Olvastam a korábbi bejegyzéseknél, hogy ez régi probléma, de nem láttam, hogy van-e rá megoldás.
Tudna valaki segíteni?

(#6916) csabi63 válasza kucsia87 (#6915) üzenetére


csabi63
senior tag

Ugyanez a KIS, szintén 500-as net. Most épp 440 Mb/s bekapcsolt KIS mellett, 430 ha kikapcsolom. Lényegében egyforma.

A mérő oldalak pedig... ahány, annyiféle sebességet mutat. Speedtest.net felajánl egy szerinte optimális szervert, ami nálam (Szombathely) egy Microweb nevű zsebszolgáltató a közelben. Sose mértem még azon a szerveren 150 Mb/s felett. Kész átverés, mert ha elindítok egy letöltést, száguld. Ha máshol mérem, már képet kapok a valóságról:

Bécs (UPC): 450 Mb/s
Graz: 430 Mb/s
Pozsony: 496 Mb/s
Zalaegerszeg (Tarr): 475 Mb/s

Letöltésvezérlőben pedig láttam már az elvi max feletti sebességet is. Bekapcsolt KIS mellett, mert az nálam mindig fut. Azt nem állítom, hogy a probléma nem létezik, de engem nem érint.

(#6917) Szellem. válasza csabi63 (#6916) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Jelen esetben sajnos processzorfüggő, hogy kinél veszi le a sebességet a KIS és kinél nem. Persze, azt hozzáteszem, hogy egy bizonyos sebesség felett!

Amit meg írsz a sebességmérő oldalakkal kapcsolatban:
Alap, hogy az ember nem az oldal által "optimálisnak" vélt szervert jelöli meg és azon méri a sebességet, hanem kizárólag a saját szolgáltatóján. A speedtest és hasonló oldalak elég sokszor tévednek, amikor "javaslatot" tesznek. Nyilván a Te esetedben más a helyzet.

(#6918) kucsia87 válasza Szellem. (#6917) üzenetére


kucsia87
csendes tag

Mivel ugyan azt a szervert használja kis-el és nélküle is, ezért biztos nem ez okozza a gondot. Amúgy i3-as procim van. Majd megnézem mit produkál torrent letöltés közben. A vége lehet, hogy kis eltávolítás lesz, mert nem ezért fizetek a dupla internet sebességért.

(#6919) Szellem. válasza kucsia87 (#6918) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Kicsit figyelmesebben kéne elolvasnod amit írtam. :)
Nem neked válaszoltam direktbe és mint írtam a KIS okoz ilyen problémát. Az i5-ös prociknál állítólag megoldották, de az i3 esetében nem. Vagy együtt élsz ezzel, vagy ha javasolhatom váltasz KIS helyett másra.

Küldök pm-et.

(#6920) kucsia87 válasza Szellem. (#6919) üzenetére


kucsia87
csendes tag

Most kipróbáltam az Avast free verzióját és azzal is komoly lassulást tapasztalok. Bekapcsolt vírusírtóval 220 Mb/s, kikapcsolttal 320 Mb/s. Még kipróbálok párat és meglátom mi lesz.

(#6921) Szellem. válasza kucsia87 (#6920) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Tegnap írtam neked egy terméket. Azzal nem lesz problémád semmilyen téren.

(#6922) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.!

Egy kérdésem lenne:

Ki szerettem volna próbálni a Firefox böngészőt, viszont teljes egészében blokkolja a Kaspersky!

Semmilyen oldal (egyetlen egy) sem töltődik be.

A tűzfalon és az alkalmazásfelügyelő opciókon teljesen blokkolás mentes (zöld pipa) látható, de mégsem tölt be semmit sem!

Viszont, próbaképpen kikapcsoltam a Kaspersky-t, egyből be tudta tölteni az oldalakat!

Mi lehet a gond?

Más böngészőkkel hibátlan!

Köszönöm

Közben megoldódott!

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#6923) old-dog


old-dog
aktív tag

Sziasztok!
Nem találom a karantén tartalmának megjelenítése opciót. Jelentések és karantén megvan,de a megtekintés nincs!? Hogyan lehet?.

(#6924) Szellem. válasza old-dog (#6923) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Fő képernyő, alul a zöld ikonra kattintva ( további eszközök) a bal oldali listában ott van, hogy Karantén.

(#6925) old-dog válasza Szellem. (#6924) üzenetére


old-dog
aktív tag

Köszi megvan, én a beállításokban kerestem. :(((

(#6926) Bjorngolf


Bjorngolf
tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Megnyitottam a Kaspersky-m és ez az üzenet fogadott: ,,A védelem veszélyben van (1 probléma, 1 figyelmeztetés, 4 javaslat)"
Hogyha rámegyek a részletekre, akkor az Értesítési központban a Védelem menüpont alatt 10 objektumot jelöl (Azon objektumok listáját tartalmazza, amelyek törléséhez a döntése szükséges).
A problémám az, hogy nem vagyok járatos a vírusirtók világában, ezért nem tudom, hogy a mellette megjelenő gombon mire menjek (Összes feloldása, Összes megjelenítése, Összes mellőzése)
Előre is köszönöm a válaszotokat és bocsi ha hülyeséget kérdezek, de tanácstalan vagyok.

(#6927) Gubek-Einste válasza Bjorngolf (#6926) üzenetére

Rakjál be egy képet, hogy miket mutat.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6928) Bjorngolf válasza Gubek-Einste (#6927) üzenetére


Bjorngolf
tag

összevágtam paintben h miket ír ki. felül van az amit előszőr látok majd h ha rámegyek az összes megjelenítésére akkor mit dob ki

(#6929) Gubek-Einste válasza Bjorngolf (#6928) üzenetére

Pont nem látható, hogy mikre kérdez rá.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6930) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Egy KIS helyzetjelentés:

Felraktam próbaképpen a KIS 2019 19.0.0.1088 RC-t azaz a kiadásra szánt verziót.
A GUI nehezen indul a gép restart után. Hiába jelzi az ikon a tálcán, hogy aktív a védelem, maga a GUI azaz a termék főképernyője nehezen indul el.
Az Outlook 2016 levelező kliensben továbbra sem működik az AntiSpam modul. Úgy néz ki, ezt egy kiadásnál sem tudják vagy nem akarják egyből megcsinálni. :)
A programmal amúgy semmi más rendelleneset nem tapasztaltam. Történt némi fejlesztés, de az inkább a GUI-t érinti. Szokásos Kaspersky termék lett. Megváltozott a tálcaikonja. Már nem a K betű az.

[ Szerkesztve ]

(#6931) ph2012


ph2012
senior tag

Szeretném megtiltani, hogy a www.hvg.hu weboldalt a gépem meg tudja nyitni. Hogy tudom ezt megcsinálni?

Köszönöm a választ.

(#6932) csabi63 válasza ph2012 (#6931) üzenetére


csabi63
senior tag

(#6933) Bjorngolf válasza Gubek-Einste (#6929) üzenetére


Bjorngolf
tag

így jobb? :) bocsi h az előző nem volt jó :/

(#6934) akos_ur válasza Bjorngolf (#6933) üzenetére


akos_ur
aktív tag

KMSpico... khmm biztos, hogy ezt kene itt reklamoznod a gepedbol?

(#6935) Bjorngolf válasza akos_ur (#6934) üzenetére


Bjorngolf
tag

nem az én gépem, én csak közvetítek... ti kértétek h mutassam meg h mit ír ki teljesen a Kaspersky.... amúgy meg magyarázd már el hogy a kommented mennyire segítette elő az eredeti kérdést? semmenyire...

[ Szerkesztve ]

(#6936) akos_ur válasza Bjorngolf (#6935) üzenetére


akos_ur
aktív tag

bocsi, csak gondoltam nem szerencsés ilyen képernyőképet beszúrni ide :)

amúgy nekem sem egyértelmű, szerintem a hozzáadás a kizárásokhoz, akkor többet nem fog szólni érte

(#6937) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

érdemes feltenni a 2018-as KIS-t vagy maradhat a 2017-es(semmi bajom vele)??
1 hónapon belül lejár és megveszem megint majd

köszi

(#6938) old-dog válasza petya2012 (#6937) üzenetére


old-dog
aktív tag

Nyugodtan frissítheted, hasonlóan jó lesz ez is.

(#6939) ph2012


ph2012
senior tag

Kaptam egy levelet az Avangate csapattól, hogy 30 nap múlva lejár a licencem és kedvezményesen hosszabbítsam meg. Megnéztem a programot és ott még 71 nap van hátra. Melyiknek lehet hinni?

Úgy emlékszem, hogy ettől az Avangate-tól vettem két éve is a licenc hosszabbítást.

(#6940) old-dog válasza ph2012 (#6939) üzenetére


old-dog
aktív tag

Várd meg a 71 napot és csak utána vedd meg az új licenc hosszabbítást.

(#6941) akos_ur


akos_ur
aktív tag

Aki esetleg használja a Password Managert, frissült a PC-s és az Androidos app is, utóbbiba már ujjlenyomattal is be lehet lépni

(#6942) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

tudom nemrég kérdeztem :)

a 2018-as KIS jobb,mint a 2017-es??most 2017-es van és meg vagyok vele elégedve,de azért gondoltam megkérdezem,meg már be van állítva ,stb

köszi a választ

[ Szerkesztve ]

(#6943) csaba1203 válasza petya2012 (#6942) üzenetére


csaba1203
addikt

:K

(#6944) Mikulásbá válasza petya2012 (#6942) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Még várj egy kicsit aztán mehet fel a 2019-es is.

(#6945) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

i3-2100 inteles gépre mehet-e a KIS (4GB RAM)?
Vagy inkább Eset IS?

(#6946) csaba1203 válasza GEPESZ66 (#6945) üzenetére


csaba1203
addikt

Nyugodtan felteheted. :K

(#6947) ph2012


ph2012
senior tag

Az Avangate-tól rendeltem meg a Kaspersky meghosszabbítást. Hétfőn utaltam át nekik a pénzt. Hány nap múlva érkezik meg a termékkulcs?

(#6948) Szellem. válasza ph2012 (#6947) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Az gáz!
Meg kéne érkezni azonnal!Pontosabban max talán egy-két óra.
Én is vettem ott kulcsot és amikor elutaltam rá 10-15 percre megjött az igazoló levél és a kulcs!

(#6949) akos_ur válasza ph2012 (#6947) üzenetére


akos_ur
aktív tag

Az "utaltam át" az mit jelent? Kártyával fizettél vagy átutalás volt?

Mert ha utóbbi, akkor szerintem még időben vagy, mire lekönyvelik a beérkezett pénzt és küldik a termékkulcsot...

(#6950) ph2012 válasza akos_ur (#6949) üzenetére


ph2012
senior tag

Otthonról e-bankon keresztül utaltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.