Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Jófogás tapasztalatok

Hozzászólások

(#651) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Sziasztok,

Nem értem miért tartják egyesek jó szórakozásnak azt, hogy megbeszéljük a helyet és az időpontot, majd nem jönnek el.
Ez 1 héten belül már a második "vevő", aki a megbeszélt időpontban nem jön el, és onnantól kezdve el sem lehet érni.
Ez a mai Váradi Attila néven van a jófogáson. Nem találtam lehetőséget felhasználó jelentésére.

Motorola Edge 20 Pro

(#652) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

fp utánvétes adávétellel mik a tapasztalatok?
Nemrég kaptam egy szállítási igényt, amit jóváhagytam és már jött is a lezsírozott fp fuvarlevél. By default óckodok az utánvéttől, gondolom itt is hoppon tud maradni az eladó, ha esetleg nem veszi át az ellenoldal a csomagot, ugye?

Illetve nem értem, hogy miért nincs lehetőségem írni az nbernek jófogáson kereszütl. Csak a nevét, mail címét és telszámát adja meg a rendszer.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#653) nebancsa válasza TheProb (#652) üzenetére


nebancsa
senior tag

Ez a része teljesen jó működik a jófogáson. Ha nem veszi át a vevő, visszahozza a futár, neked nincs plusz költséged (semmi nincs). Viszont időbe telik míg visszaér, kb. 2 hét. Rendesen csomagold be az árut, ne tudjon sérülni.

(#654) ferenck válasza TheProb (#652) üzenetére


ferenck
senior tag

Foxpost esetén ha nem veszi át a vevő akkor, mivel előre kellett fizetned a postaköltséget ezért azt bukod, ráadásul a Foxpost 550 Ft-ot kér a visszaszállításért, tehát még ezt is bukod. Egyedül a GLS háztól házig szállításnál nincs semmi rizikó, ott nem kell fizetned semmit előre.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#655) simonjoe


simonjoe
senior tag

Sziasztok!!

A napokban sikerült alászaladnom egy ostoba dolognak. Előre utaltam, de kiderült, h egy kamu hirdető. Amint a pénzt elutaltam, azonnal törölte a profilját, azóta már a negyedikkel megy, mindig más-más nevet használ. Mit lehet ilyenkor tenni? Azt látom, h a jófogás nem nagyon monitorozza ezeket, és hiába jelentettem be, xarnak rá. Azon gondolkodtam, h rendőrségen kellene feljelenteni, de a kicsalt összeg nem olyan nagy (42eHUF), szerintem elhajtanának vele. Semmit nem tudok a csalóról csak a számlaszámát. :W

Joe

(#656) [w] válasza simonjoe (#655) üzenetére


[w]
őstag

42ezernél te azon gondolkodtam, hogy mit kéne tenni? :F :Y nem tudom a rendőrségi feljelentés miért nem magától értetődő dolog??? nincs olyan, hogy nem olyan nagy összeg vagy ha neked 42ezer semmi, akkor nyeld le :U :D

cmdr PETER W. VOLKOV

(#657) simonjoe válasza [w] (#656) üzenetére


simonjoe
senior tag

Lenyelni Te is lenyelhetnél valamit! ...azt hiszem félreértesz! Vannak értékhatárok ami alatt nem foglalkozik a rendőrség. Majd holnap megkérdezem.

Joe

(#658) LanyUs


LanyUs
senior tag

Mostanában a magyartalan, rossz megfogalmazást felváltotta a szép beszéd :) Micsoda fejlődés :) Mikor küldöm postával? Semmikor, csak személyes átvétel, oké főnök úgyis kell és többet nincs jelentkezés. Pár nap múlva már törölt felhasználó ( biztos amíg benyalja valaki ). Ennek az oldalnak lőttek...

(#659) Pityu. válasza simonjoe (#655) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Egyszer nekem is volt egy ilyen ügyem sajnos kb már 3 éve,hogy tudtam nem kéne csak boldogságot akartam venni egy laptopot és 45EFt-vel szaladtam bele.Szóval ment a rendőrségi feljelentés de elsőnek be akarták szüntetni mert kicsi pénz meg ilyesmi de aztán a rendszerben meg látta több sértettet is és egyből komolyabb ügy lett belőle.Viszont 3 éve megy az ügy és már vagy 1 éve hallottam utoljára az egészről.

#[w]

Egyenlőre pl nálam semmit se jelent a rendőrségi feljelentés...

#LanyUs

A csalóknak jól megy az oldal én pl alig birok becsületesen eladni rajta valamit is.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#660) simonjoe válasza Pityu. (#659) üzenetére


simonjoe
senior tag

Egyszerű lenne a tökére lépni, hisz van egy számlaszáma, arra utaltak, annak kellene lennie ellentételezésnek. Szóval borulhatna valahol a dolog, és nem is lenne bonyolult elejét venni. Mivel ezek nem történnek meg, így felbátorodva lopják az emberek pénzét. Rohadt régóta vagyok a virtuális térben, itt is. Mindig szívesen utaltam előre, megbízva az emberekben, és utaltak nekem is. Semmi baj nem volt. Most meg volt egy pillanatnyi rövidzár, pedig voltak egyértelmű jelek, és lehúztak. Nagyon xar ezt elviselni, főleg úgy, h eddigi életemben megbízva, hitelt adva az emberek szavának, törvényt tisztelve éltem. Igyekszem minden erőmmel azon lenni, h revansot vegyek. Figyelem, már a negyedik regisztrációja pár nap alatt, és nyomja tovább, gátlástalanul, pofátlanul, hisz tudja, ő ezt megteheti büntetlenül.

#661herion:
Oh, hát ez ment egy időben nálam nagyon. Egy barátom miatt telepítettem a WhatsApp-ot, ott ostromoltak folyamatosan ezzel a majomsággal, h küldenek futárt mert csak nyugodtan adjam meg az adataimat etc. Le is töröltem az alkalmazást, azóta csend van.

[ Szerkesztve ]

Joe

(#661) herion


herion
tag

A mai nap termése mindössze 2 óra alatt:

Kb. fél éve nyomják ezt, javarész ukránok lehetnek. Párszor levelezgettem velük poénból, aztán kiderült hogy az oldal ahonnan vagy bankkártya adatokat, vagy pénzt szeretnének lenyúlni, az ukrán.

Who Let The Dogs Out?

(#662) TheProb válasza nebancsa (#653) üzenetére


TheProb
veterán

Én is úgy tudom, ahogy #654ferenck írja. Egyfelől nem olvastam semmit arra vonatkozóan, hogy mitől ne kellene benyelnem a feladás díját. Illetve csak akkor hozzák elvileg vissza,ha külön fizetek...

Közben írt az ember mailben, hogy mégsem kell neki... Viszont sehol sem látom, hogy le tudnám mondani a fp-ot és újra aktívvá tudnám tenni a hirdetést... Ez most így akkor cumipumpa?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#663) herion válasza simonjoe (#660) üzenetére


herion
tag

Nálam nincs telefonszám megjelenítve, szóval csak üzenetben tudnak kommunikálni. Illetve telefonszámot is egy eldobhatót használok, egy nyomógombos mobilon, ha valamiért meg kellene adnom. Így én viszonylag védve vagyok ezek ellen. Viszont üzenetben azonnal bombáznak, ha egy új hirdetés kikerül. És kizárólag csak frissen, pár perce megjelent hirdetésekre írtak eddig (szerintem már 60-80 üzenetet biztos, mióta van ez az őrület Jófogáson)

Fentebb láttam írta valaki, hogy "feltörték a Jófogás adatbázisát" - ez mondjuk azért elég Mission Impossible lenne.
Olyan viszont velem is előfordult már, hogy felhívtak annak ellenére, hogy a telefonszámom lassan 10 éve rejtve van, mióta a Jófogást használom.
Egy idős hölgy hívott, érdeklődött, hogy megvan e még az áru. Mondom neki persze, de úgy mellékesen tessen már elmondani honnan tudja a számom? :DD
Hát..a hirdetésből aranyom!
És basszus tényleg ott volt a tel.szám, megnéztem inkognitóban hogy néz ki a hirdetésem, és ott fityegett a telefonszámom.
Valamiért a Jófogás úgy gondolta, hogy megjeleníti annak ellenére, hogy én erre a hirdetés feladásakor nem adtam engedélyt.

Jeleztem az ügyfélszolgálaton az esetet, de azóta se írtak vissza. Mondjuk nem meglepő, mert eddig még soha semmire nem írtak vissza.

Sajnos a Jófogás olyan monopolhelyzetben van az országban (főleg miután felvásárolta a konkurenciát) hogy megtehetik, hogy leszarják ezt az egészet.
Már akkor sokkal biztonságosabb lenne az oldal, ha legalább telefonszámhoz kötnék a regisztrációt. Vagy üzeneteket/felhasználót lehessen jelenteni.
Így gyakorlatilag tonna szám gyárthatják az accokat, mert szabad kezet ad nekik a rendszer.

Who Let The Dogs Out?

(#664) [w] válasza simonjoe (#657) üzenetére


[w]
őstag

csigavér, fogd vissza magad, ne rám haragudj amiért beszoptad az átverést! nincs már értékhatára a csalásnak, minden esetben nyomoznak is, ha rendelkezésre áll elég információ és több károsult esetén összevonják az ügyeket, nagyobb az esély felderíteni az elkövetőt! csak ehhez feljelentést kell tenni. a jófogás tény, hogy szarik az egészre, de hatósági megkeresésre kötelesek kiadni minden elérhető adatot, még ha az kevésnek tűnik is!

[ Szerkesztve ]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#665) simonjoe válasza [w] (#664) üzenetére


simonjoe
senior tag

..akkor várj tisztelettudó, kulturált választ, ha Te magad is aképp reagálsz!!

[ Szerkesztve ]

Joe

(#666) [w] válasza simonjoe (#665) üzenetére


[w]
őstag

megértem a felindultságodat, ilyenkor nehéz higgadtnak maradni! csak arra világítottam rá, hogy nem kell annyiban hagyni, ha ez a szopás érzékelhető veszteség számodra!

[ Szerkesztve ]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#667) simonjoe válasza [w] (#666) üzenetére


simonjoe
senior tag

Rávilágíthattál volna szofisztikáltabban is! :P
Nem haragszom és sem rád, sem másra! Mint írtad, magamra.

Joe

(#668) nebancsa válasza TheProb (#662) üzenetére


nebancsa
senior tag

ferenck fogalmazta meg pontosabban, gls- nèl nincs rizikó

(#669) Qtya123 válasza herion (#661) üzenetére


Qtya123
őstag

Vettem észre...

Jó ideje nem hirdettem semmit a jófogáson, ma felraktam pár cuccot és elkezdtek özönleni ezek az üzenetek.

Amúgy mi a tököt tudna kezdeni az email címemmel? Azon kívül, hogy esetleg megpróbálja feltörni.

Vagy az a cél, hogy kamu fizetésre felhívó emaileket küldjenek a megadott címre?

[ Szerkesztve ]

(#670) Oldman2 válasza Qtya123 (#669) üzenetére


Oldman2
veterán

Küld neked egy emailt, amiben átverős infók szerepelnek:

A "Fogd a pénzt" gomb, egy link, ez a lényeg: hátétépé:// wklej.to / dhxl

Gondolom ott bekéri a bankkártyaadataidat és ha ezt megadod, lenyúl róla egy kisebb/nagyobb összeget.

(#671) Ronaldohun válasza simonjoe (#660) üzenetére


Ronaldohun
tag

Én azért kiírnám itt a fórumban a számlaszámot és csaló adatait, hogy más ne fusson bele, vagy a kereső alapján egymásra találjon a többi károsult is és így talán több lesz a feljelentés is.

"Egyszerű lenne a tökére lépni, hisz van egy számlaszáma, arra utaltak, annak kellene lennie ellentételezésnek. "

Sajnos ez nem ilyen egyszerű. A mi emberünk kezdettől fogva megvan (a hülyéje még csak nem is álnéven ügyködött), több milliót csalt ki több tucat embertől, aztán másfél éve semmi előrelépés nem történt a rendőrség részéről. De hát látjuk a tévében is, pl. a celebek kapcsán, hogy milyen sok év múlva jutnak el ügyek a vádemelésig, amiben még konkrétan nyomozni sem kell, mert nem ismeretlen elkövető.
Jó, ez most némileg ellentmond annak, hogy az első mondatban meg feljelentésre biztatlak, de ettől függetlenül mégsem szabad annyiban hagyni.

(#672) simonjoe válasza Ronaldohun (#671) üzenetére


simonjoe
senior tag

Parancsoljatok:
12100011-18837294-00000000
Ezeken a neveken hirdetett, és az ország több ponjáról. Jellemzően aznapi regisztrációval, telefonszám nélkül. Alapvetően műszaki cikkekek, barkácsgépeket a hozzá tartozó akkumulátorokat hirdet:
Domján Attila
Tóth János
Láng Tibor
Sápi József
Most nem található a hirdetők között, mert folyamatosan monitorozom. A feljelentést megtettem, nem biztatak semmivel. Ennek ellenére megpróbálom még a számlaszámhoz tartozó adatokat megszerezni két vonalon. Most ebben bízom. Regisztráltam egy "megfoglak@..." mail címmel, a készenléti rendőrség logójával címével. Amint valahol megtalálom, csak kedvencnek jelölöm ezzel a címmel, és kérem, h értesítsék a bejelölésről az eladót, azonnal töröl mindent. Most két napja csend van.

Joe

(#673) simonjoe


simonjoe
senior tag

Na, ismét fent van a "barátom" Molnár Tamás néven Rajkáról. :(((

Joe

(#674) TheProb válasza nebancsa (#668) üzenetére


TheProb
veterán

De ez valami + szolgáltatással van a GLS-nél? Mert az ecsomag.hu-n szintén azt írja, hogy előre kell kifizetni a szállítást.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#675) garga01


garga01
senior tag

Sziasztok!
Elnézést ha már előjött a kérdés..
Szóval levelezek egy eladóval, viszont pár napja "eltűnt", nem írt vissza, de az utolsó üzenetnél azt írja ha megnyitom, hogy "Látta", de ha megnyitom az eladó profilját ott 12.30 az utolsó belépés ideje. (Én az üzentet 01.02-án küldtem), hogy van ez? Vagy ez a "látta" funkció hibásan működik? :W

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#676) csaba17 válasza garga01 (#675) üzenetére


csaba17
senior tag

ha nem lép ki és emiatt vissza addig nem frissül a belépés dátuma, én is árulok 2 karórát, ha a termékekre lépek akkor nekem is sokkal régebbi dátumot ír ki mint a tényleges "belépés".
a látta rész sztem jól műkszik, csak nem ír vissza.

(#677) garga01 válasza csaba17 (#676) üzenetére


garga01
senior tag

Így már értem, köszi! :R

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#678) #82860288


#82860288
törölt tag

Sziasztok,

Jófogáson találtam egy terméket, klikkelek a nagy zöld gombra, hogy szállítással kérem, be is hozza a címválasztó oldalt, bár 2x áron, mint előzőleg jelezve volt.
A nevemet valamiért még egyszer meg kell adnom, bár már benne van a címzésben, de nem tudok a tovább gombra kattintani.
Se FF, se Edge alól nem működik.
Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#679) b4lukapitany


b4lukapitany
tag

Sziasztok!
GLS háztól-házig szolgáltatással feladtam egy tv-t. A vevő felhívott azzal, hogy a tv összetört. Állítása szerint a doboz sarka sérült és sáros volt. Kérdezte a futárt, hogy mi van, ha baja van a készüléknek? Erre ő lerázta azzal, hogy hát ezt majd akkor a vevővel beszélje meg, de nem hiszi, hogy baja lenne. Nyilván a vevőnek ki kellett volna bontania és megvizsgálni, hogy rendben van-e, de szerintetek mennyi esély van rá, hogy a GLS megtéríti a kárt így, hogy nyilvánvalóan nem lett jegyzőkönyv készítve a dologról? Nem szeretnék a vevő hülyesége miatt bukni 50 ezret (kártérítés), de azért őt is sajnálom, és a beszélgetésünk alapján vélelmezem, hogy nem túl okos és tehetős figura.

(#680) herion válasza b4lukapitany (#679) üzenetére


herion
tag

Ilyenkor minden esetben helyszíni jegyzőkönyv és fényképek kellenének. Különben utólag már nem fogod tudni bizonyítani a kárt.
Pont ezért írja kb. minden webshop, hogyha sérülést tapasztal a csomagoláson a vevő, akkor lehetőleg ne vegye át, hanem inkább vetessen fel jegyzőkönyvet a futárral az esetről.
A helyszíni csomagkinyitás a futár előtt ilyen esetben szinte kötelező lenne, hisz ezért van a jegyzőkönyv. Utólag már mindenki azt mond amit akar.
Vedd fel a kapcsolatot a GLS-el, aztán kiderül mi lesz. Viszont én ebben az esetben szinte 0% esélyt látok a kártérítésre. És ez elsősorban a vevő hibája, nem a tiéd.

Who Let The Dogs Out?

(#681) b4lukapitany válasza herion (#680) üzenetére


b4lukapitany
tag

Kitöltöttem egy kárbejelentőt, leírtam az esetet + küldtem képet a sérülésről. Meglátjuk mit reagálnak.

(#682) fairi válasza Oldman2 (#670) üzenetére


fairi
addikt

Jaja,én végigmentem ezen míg biztonságos.
kattintasz párszor és végül ki kell választani a bankodat, amire rákattintasz azt szeretné lépj be a bankodba. Vagyis a online banking regisztrációs neve és jelszava érdekli.
Én itt álltam meg.

Jofogásból kezd elegem lenni, minden feladott hirdetés után pár idióta ír, szövegek egyre jobbak.
Legújabb duma
"Jól van! Köszönöm szépen, jelenleg messze vagyok! Fizethetek a Jofogason keresztül?"

(#683) simonjoe


simonjoe
senior tag

Erre a szszámra se utaljatok!
10700024-74030161-51100005

Joe

(#684) csabyka666


csabyka666
addikt

Sohasem tűnnek már el ezek? Amint feltöltök valamit, hamarosan írnak, vagy itt, vagy e-mailben...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#685) fairi válasza csabyka666 (#684) üzenetére


fairi
addikt

Sajnos nem, bármit feltöltesz jönnek. Volt mikor egyszerre három, mindig kissé másként. Ritkán még kérdeznek is: működik stb. Majd mondják, kérik az email címet.
A magyarság is egyre jobb, nem rosszabb sokszor mint sok honfitársunké.
Accountot is lopnak, olyan is akinek csillagja is volt már!
Jofogás rosszabb, mint a facebook Marketplace.

(#686) csabyka666 válasza fairi (#685) üzenetére


csabyka666
addikt

Ott is vannak érdekességek. :)

Vatera a legjobb még mindig, de a friss regesekkel jobb vigyázni!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#687) fairi válasza csabyka666 (#686) üzenetére


fairi
addikt

Csalók mindenhol vannak, de nem kapok minden hirdetés feltevés után 3-4 üzenetet csalóktól. Inkább csaló hirdet és várja áldozatát az Fb-n.
ha személyes nem megy akkor vakon kell bízni ott, mert pontozás nem működik, régen volt arra opció h csillagot adj. 2020 előtt összeszedtem párat, így gyakran utalnak előre már nekem ott is.

Vatera kb kincskereső, tele törzseladó aki szemetét árulja fix áron. Ritkán pár kincs. Aki drága szemetet árul az hamar megtalálod, mert fizet elősorolásért.

(#688) Pityu. válasza csabyka666 (#684) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Cikk is született már róla egyre több helyen előfordulnak külfüldi csalók még kis akármilyen noname oldalakon is.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#689) fairi válasza Pityu. (#688) üzenetére


fairi
addikt

A deepL egyre jobb, és teljesen értelmes mondatokat készít. Kissé fura ritkán, de sajnos sok magyar is borzalmasan kommunikál.

(#690) Pityu. válasza fairi (#689) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én leginkább telefonon vocre fordítót használok és egész jó.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#691) fairi válasza Pityu. (#690) üzenetére


fairi
addikt

deepL főleg szövegfordító, ám tényleg jó.
vocre nem tudom mit használ adatbázisnak, de eléggé le van pontozva.

(#692) Pityu. válasza fairi (#691) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Azért pontozzák lehet mert az újabb verzió nem indul csak a 2.0 de nagyon jól fordít levelet is írtam már vele meg sokminden. Elméletileg anno anyanyelvi szintűnek mondták,én szeretem használni és ingyen van.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#693) Gaboo007


Gaboo007
aktív tag

Sziasztok!
Feltörték ma a profilomat. A neveben pár óra alatt több száz üzenetet küldtek szét amiben vásárláshoz email címet kértek. Azonnal töröltem a fiókot. Mit tudok még tenni ilyenkor?

[ Szerkesztve ]

(#694) eboostr válasza Gaboo007 (#693) üzenetére


eboostr
aktív tag

Semmit, akik megkapták az üzenetet azt fogják látni hogy amit hirdettél az már nem elérhető.

Bocs benéztem, semmit úgy sem.

[ Szerkesztve ]

(#695) John Rose


John Rose
aktív tag

Most bukott egy csaló a jófogáson, hosszú a sztorim. A lényeg, hogy sokan érintettek mint én is 5k bukóval. Felhívott ma a rendőrségtől egy úriember hogy be kellene menjek személyesen kb. 45perc egyeztetésre. Viszont az utazás is kiadás, plusz nem érzem hogy ebből lesz is valami pénz vissza. Kérdés, ha tényleg sokan bemennek az egyeztetésre vajon mire lehet számítani? Valakinek volt hasonló esete?

(#696) csabyka666 válasza John Rose (#695) üzenetére


csabyka666
addikt

Én elengedném. Engen 28.5k-val húztak le, bementem, egy délelőttöt elszórakoztam vele, aztán a srác egy béna magyarázattal lerázta a rendőrséget, akik "tehetetlenek" így.
Az idő alatt, amíg ott bohóckodok, kereshettem volna legalább ennyit...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#697) Myers válasza John Rose (#695) üzenetére


Myers
senior tag

Szerintem menj be, így sosem fogynak el és sosem állnak le. Nem biztos, hogy lesz pénzed, de megteszed amit kell.
Én egyszer bementem, magamtól, és lett pénzem, igaz volt vagy 2 év. :)

http://www.muszaj.hu/

(#698) Myers


Myers
senior tag

Jófosáson már jó rég adtam fel hirdetést, most fel akartam egyet. Töltöm ki az adatokat, majd rákérdez, hogy magán/céges? Magán, majd a tovább gombra kattintok, de semmi. Aztán variálok még ezzel az adattal, de sehogy sem tudok továbbmenni.

Gondoltam, akkor feladom mobilon. Ott ugyaneddig jutottam, de már kinyögte mi a baja: "Érvénytelen adószámot adtál meg", pedig magánszemély van kiválasztva. Hiába kattintgatok, a céges és magán között, nem lehet továbbmenni. Ez tényleg egy fos.

Nektek működik?

http://www.muszaj.hu/

(#699) csabyka666 válasza Myers (#698) üzenetére


csabyka666
addikt

Próbáld meg a profilod beállításainál átállítani. Úgy rémlik, valamikor jött egy üzenet, hogy ott be kell fixálni. Az én fiókom céges, de az előbb feltöltöttem egy személyes tárgyat, azt is cégesként tette fel (meg se kérdezte, akarom-e máshogyan...). Szerintem ezt már át se lehet állítani. Jó hülyeség, mi értelme ennek?

Btw már várom, mikor akarják megvenni a terméket "jófogásos szállítással". ;]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#700) csabyka666 válasza simonjoe (#660) üzenetére


csabyka666
addikt

Azt mondod, a számla alapján egyszerű lenne...? Hát nem. Én (is?) végigjártam, felnyomtam a rendőrségen, le is zároltak a számlájáról akkora összeget, amekkorával engem megkárosított.
Aztán egy olyan dumával, hogy a csomagot nem ő adta fel, hanem a barátnője, a rendőrség megszüntette a nyomozást, hiszen akit én feljelentettem, valójában nem ő követte el a szabálysértést.

Ezek után nem csoda, hogy a rendőrség megítélése olyan, amilyen, leköpik a rendőrt, stb...megint az van, mint ebben az országban oly sokszor, annak kell csendben maradnia, akit megkárosítottak.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Jófogás tapasztalatok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.