Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Jófogás tapasztalatok

Hozzászólások

(#301) salieri29


salieri29
csendes tag

(#302) salieri29


salieri29
csendes tag

(#303) salieri29


salieri29
csendes tag

és hónapok óta csinálja , kitudja már kit csapott be azóta ........

(#304) salieri29


salieri29
csendes tag

https://www.jofogas.hu/fejer/iphone_12_Pro_Max_256GB_123922884.htm

ha nincs fenn már el is adta kb 3 embernek ........

(#305) Pityu. válasza salieri29 (#303) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én már parázok a jófogástól,még amit én néztem múltkor telefon is fent van pedig akkor azt mondta a fickó siessek mert lehet holnap viszik na azóta kis idő már eltelt.Két hirdetés volt fent ugyan arról a telefonról egyik képpel másik kép nélkül most csak a kép nélküli van fent.Mondjuk azt nem merem száz százalékig állítani,hogy csaló de túl jónak ítélem az árat vagyis gyanúsnak.
Ja és a törvények ha azt nézzük bűnözők alkotják a törvényeket és azokat védi a rendőrség is.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#306) salieri29 válasza Pityu. (#305) üzenetére


salieri29
csendes tag

Az én emberemnél mindíg új hirdetés , friss új reg , más bankszámlaszám , más email cím volt .....csak a telefonszám volt ugyanaz , de gondolom az is csak egy darabig amig újra kell ellenőrizni a tulajt ......aztán cseréli . (másik hajléktalannak kell venni 1 üveg kannás bort ) kb .

(#307) salieri29 válasza salieri29 (#306) üzenetére


salieri29
csendes tag

[ Szerkesztve ]

(#308) salieri29 válasza salieri29 (#307) üzenetére


salieri29
csendes tag

[link] Hihetetlen , mai napig megy ...sőt bővűl a " termékek köre " .
ennyit a törvényekről .........

[ Szerkesztve ]

(#309) salieri29


salieri29
csendes tag

(#310) Pityu. válasza salieri29 (#308) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Azért mert a jófogás is leszarja az egészet,na mag bűnözők vezetik az országot.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#312) carl18


carl18
addikt

Üdv! :) Gondolom leírom a saját tapasztalatom.
Utána néztem, és sajnos a jofogás/vatera sokszor tele van hamísitott termékekel. A fotók amit feltöltenek szándékosan rossz minőségűek hogy még csak az eredetiségét se lehesen elenőrozni.

A Canada Goose hatalmas Kanadai márka, akik prémium árért cserébe csinálnak kíváló minőségű kabátokat.
Mondjuk úgy én kicsit foglalkoztam a témával, és a jofogás/vatera nagy részt ennek a prémium kabátnak a hamísitott verzióit forgalmazzák.
Szerintem azért 50/70E forintért valóban gyanusan jó az ár.
Mikor egy fél milliós kabátról beszélünk "Új ára"
Gondoltam írok ide, hogy mindenki fen tartásokkal vásároljon ilyen oldalakról. Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy a jofogás szó szerint a csalás és átverés meleg ágya.


Gondoltam megosztom a tapasztalatom. :) Főleg itt magyarországon nem sok ember engedhetné ezt meg magának.
Pár napja nekem is felcsillant a szemem, és valóban azt hittem eredeti. De már most letettem róla, én nem veszek hamísitott szemetett. :R

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#313) Pityu. válasza carl18 (#312) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ki az a hülye aki fél millióért vesz kabátot :F

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#314) Pityu. válasza eboostr (#311) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Gatyába kéne rázni kicsit őket

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#315) salieri29


salieri29
csendes tag

A jófogás üzenete :

Kedves ..............!

Köszönjük értékes visszajelzését! A küldött információt eljuttatjuk illetékes kollégáink felé, nagy segítség a beazonosításhoz.
Őszintén sajnáljuk, az Önt ért kellemetlenséget!
Munkatársainkkal minden erőnkkel azon dolgozunk, hogy kiszűrjük azon hirdetőket, akik nem megfelelően intézik eladásaikat, azonban sajnos vannak esetek, amikor mégsem látható előre a probléma, az eladó/vevő valódi szándékaira sajnos nincs minden esetben rálátásunk.
Szeretnénk biztosítani, hogy amennyiben a feljelentése alapján a hatóság megkeresi társaságunkat, minden rendelkezésünkre álló adattal segítjük munkájukat.

Köszönjük, hogy visszajelzésével segíti munkánkat, további észrevétel esetén forduljon bizalommal Ügyfélszolgálatunkhoz!
Őszintén reméljük hogy ezentúl csak pozitív tapasztalatok érik oldalunk használata során.

Üdvözlettel:

Betti,
A jófogás.hu ügyfélszolgálatáról

(#316) Pityu. válasza salieri29 (#315) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na befenyítették őket? Anno az én levelemre pl szartak soha választ nem kaptam.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#317) Pityu. válasza salieri29 (#315) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Amúgy pozitív tapasztalat csak akkor lenne hogyha elkezdenénk átnézni az oldalukat hogy mennyi csaló van rajta aztán megpróbálnák őket kifelé szanálni.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#318) salieri29 válasza Pityu. (#317) üzenetére


salieri29
csendes tag

Úgykéne csinálni mint itt , láthatók lennének az értékelések ...pl. mindenki hamar eldönthetné a friss reg 0 értékelés ....mit takarhat .

(#319) Overdaze válasza salieri29 (#285) üzenetére


Overdaze
újonc

Az illetőnek le kell vennie a kártyáról a pénzt egyszer, mert elektronikusan lekövethető bárhova is menjen, bármilyen formában, és nyilván egy nagyobb összeget nyomon fognak követni, és hibázni fognak mert minél nagyobb ez az összeg annál nehezebb.

És ha leveszi a kártyáról azt is tudják melyik automatából veszi le, ahogy a te bankod is megtudná mondani melyik automatából vettél le pénzt, automatákon mindegyiken van kamera, vagy térfigyelőkamera az oda vezető utakon, vagy ami rá lát.

Vagy akár ha ráveszed adja fel a csomagot, és feladja valamilyen formában is megvan az illető, hisz ha feladja a feladási hely szerint már le lehet nyomozni, ugyan úgy a postákon, csomagpontokon is van kamera, a feladási idő minden rögzítve van, igazából ezért is kell nekik az előre utalás, hogy ne kelljen feladni semmit, mert bukna.

Üdvözlettel, Overdaze !

(#320) Overdaze


Overdaze
újonc

Csalók azok nem a filmekben látott szuperhősök akik mindent eltudnak intézni a kódok beírásával, a legügyesebb csalókat is elfogják már manapság, mármint az ilyen Jófogás szökevényeket biztosan, de azokat is akik másba utaztak, azért párszáz millió forint mozgatásánál már mindig elhasalnak, de olyat is tudok akik milliárdokat is szedtek össze ilyesféle biznisszel és nagyon tudták mit csinálnak mert évekig a hatóságok előtt jártak, de ők is hibáztak, és ez elkerülhetetlen a részükről.

Üdvözlettel, Overdaze !

(#321) Pityu. válasza Overdaze (#320) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem a napokban meg most jött levelem a rendőrségtől,hogy az én csalóm felé megszűnt az egyik eljárás ami csak szabálysértés azt megszüntetik és most már rendes bűncselekményként kezelik az ügyet.Mázlim annyi,hogy az első feljelentésemet megszüntették banki szarságok miatt de a központi rendszerbe az adatokat beírva kiderült a csalóm ellen már több feljelentés is történt így most össze vonják az összeset.Kérdés mikorra lehet belőle valami az én ügyem már egy éves az előttem lévő egyik feljelentő meg elméletileg még 2020 6. hóban tet feljelentést szóval neki meg több mint 1 éves az ügy.

#salieri29

Úgy kéne de semmi hajlandóságuk nincs efelé.Pedig jó lenne megbízhatóbb eladók.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#322) salieri29 válasza Overdaze (#319) üzenetére


salieri29
csendes tag

Beszélgettem erről a nyomozóval , általában ott bukik meg minden , hogy egy hajléktalan nyit számlát , aztán amikor ott a pénz , a hajléktalant oda küldi vegyeki a pénz (Őt veszi a a kamera )persze 5 méterre ott ál :) elneszökjön , aztán 6-12 hónap múlva ha egyáltalán feljelentik .........,ha megtalálják , beidézik ......folytassam ? ne viccelj , mit kezdenél vele a nyomozó helyében ? :W :W :W
aztán az ügyet lezárják . :R mivel nem kap nagy nyilvánosságot , hogy kb 95-99% ban nem oldódik meg az ügy ,
így mindíg van aki utal , és abból tanul .
addíg ők meg kaszálnak . természetesen semmilyen csomagot nem fog feladni soha .

[ Szerkesztve ]

(#323) Overdaze válasza salieri29 (#322) üzenetére


Overdaze
újonc

Én is velük beszéltem meg privát kapcsolaton keresztül meg egy vezetővel is erről, és sokszor megoldják főleg ha sok - sok milliókról van szó, a menetet az lassítja vagy sürgeti, hogy mennyi kárt okoz, mert nagyon sok a bejelentés és az erőforrás nem, tehát ha az ügy kinövi magát elkapják, ha nem akkor áll a sorban, egy idő után ha elég figyel.et kap az ügy bármilyen messze állhat a hajléktalantól .. :U Engem 350.000FT.-al károsítottak meg, elvből mentem be nem azért mert hiányzik a zsebemből ez a pénz, nem is érdekel annyira, csak van akinek hiányzik vagy ennyit keres egy hét vagy hónap alatt egy kis bíztatást akartam adni.. :C

Üdvözlettel, Overdaze !

(#324) Pityu. válasza Overdaze (#323) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát nekem még a 46EFt-om is számít...

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#325) Ronaldohun válasza salieri29 (#322) üzenetére


Ronaldohun
tag

Ez csak az átlagembernek tűnik nehéz ügynek. Ha mondjuk Orbán rokona lenne a feljelentő (most ezt politikai felhangtól mentesen mondom), napokon belül megtalálnák a csalót, hiába trükközik hajléktalanokkal.

(#326) carl18 válasza Pityu. (#313) üzenetére


carl18
addikt

Inkább Kanadába vásárolják ezeket ahol valóban hideg van, és nyilván ez a árcédulás kabát nem 2 évig jó hanem egy életre.
Nem is a magyar piacra szánják ezeket, Kanadába gyártják és annak környékén is forgalmazzák őket nagy részt. :)

Inkább azzal van a gond hogy itthon a hamísitványt árulják nagy részt. Egerben tegnap láttam egy "Canada "Goose kabátost fazont.
De nyilván itthon nincs valódi kabát ebből a márkából...

Nekem a fő gondom hogy a jofogásos eladók előadják hogy amit ők árulnak egy "Ismerős" vette amerikából. És hogy ez amennyiért ők adják 1/8 ára mint amennyiért eredetileg megy.
De nem kell nagy szakértők lenni, pár kép és fél óra online keresés után még a hülyének is feltűnik hamisítvány.

2 Eladóra írtam hogy eredeti? és kérek egy QR kódot, az egyik egyből letiltott. ;]
Nem rossz arány xd :R
De mind kettő váltig állitota "ez valódi". Nyilván el kell adni, csak nem mindenkit lehet átverni.

A Canada Goose kabátokat QR kóddal lehet azonosítani hogy eredeti.
De valahogy ezek a részletek mindig lemaradnak.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#327) flurider


flurider
aktív tag

Sziasztok,
Az a kérdésem, hogy az eladói oldalt mi védi azzal kapcsolatban, ha elküldi a terméket, a vevő a másik oldalon átveszi, kifizeti utánvéttel, majd 1 nap múlva azt mondja, hogy sorry mégsem (mert meggondolja magát, vagy azt mondja, hogy átverés) és visszaküldi. De közben mondjuk szétszedi a telefont és kiszedi az alaplapját mittomén, akkor a visszavételnél ez hogy megy?
Egy telefont akarok eladni és van rá szállításos vevő, de kicsit parázok. Van miért?

köszi

Csillagkörü Litér

(#328) Overdaze válasza flurider (#327) üzenetére


Overdaze
újonc

Semmi, nem kell átvenni, meg írd bele hírdetésbe nincs garancia részedről, se visszavétel éa ennek tudatába vagye meg, ha nem tetszik neki adja el, nekem volt ilyen, nem nagyon foglalkoztam vele mert ugyan ezt leírtam... :R ha nem vágtad át, csak mondjuk csalódott mert az se tudta mit rendel az nem a te sarad

Üdvözlettel, Overdaze !

(#329) eboostr válasza Ronaldohun (#325) üzenetére


eboostr
aktív tag

Így van, ha fentről leszólnak akkor elég hatékony lesz hirtelen a nyomozás...

(#330) Janos742 válasza voci (#260) üzenetére


Janos742
friss újonc

Én xbox one-t vettem volna tőle.. Vidéken volt
Azt mondta hogy posta költségét utaljam aztán felteszi. Azóta semmi. Bokodi Péter Szabolcs néven. Számla szám ugyanaz.

(#331) klujo


klujo
csendes tag

55000Ft. Ennyit buktam egy videókártya hirdetésen, mert nem ismertem ezt a fórumot, meg a többi károsult bejegyzéseit. :W

[ Szerkesztve ]

lujó

(#332) Ronaldohun


Ronaldohun
tag

Na, azért szerencsére van akit úgy is elkapnak, hogy más nevére nyitja a számlát:

[link]

(#333) nebancsa válasza Ronaldohun (#332) üzenetére


nebancsa
senior tag

Hát én úgy értelmezem, csak a palimadarat fogták el, és azt is megússza felfüggesztettel...

(#334) Ronaldohun válasza nebancsa (#333) üzenetére


Ronaldohun
tag

Ez igaz, nekem elsőre nem jött le egyértelműen. De itt legalább láthatóan nyomozás is történt és remélhetőleg a csalókat is elkapják.

(#335) mickemoto


mickemoto
őstag

Valamiért windows alól firefox-ból nem tudok belépni már egy ideje a jofogásra. Mobilról gond nélkül belép. Másnál is van ilyen?

(#336) dokee78 válasza mickemoto (#335) üzenetére


dokee78
félisten

Kiskutyát szeretnék meg hirdetni jófogáson,de tegnap óta 3-szor dobta vissza,hogy nem felel meg a szabályzatnak.
Pedig volt,hogy más szövege alapján írtam meg.
Azt is vissza dobta.

Az a fura van olyan hogy csak 1 mondatot írt egy hirdető,az meg meg jelent.

(#337) mickemoto válasza dokee78 (#336) üzenetére


mickemoto
őstag

Egy időben semmilyen elérhetőséget, mint email cím vagy telefonszám, de még internet linket sem engedett beletenni a hirdetésbe a jófogás. Mostanában nem tudom hogy megy mert én már ezekre alapból figyelek. Ileetve a feltöltött képeket is ellenőrzi. Ha máshonnan lett letöltve akkor abba is beleköt.

(#338) dokee78 válasza mickemoto (#337) üzenetére


dokee78
félisten

Saját kép. Leírásban nem adok meg elérhetőséget.

(#339) mickemoto válasza dokee78 (#338) üzenetére


mickemoto
őstag

Fiókod típusa magánszemély vagy üzleti? bár ez nem tudom mennyiben befolyásol bármit is? Esetleg ha van feladható hirdetés limit, akár kategóriánként vagy összesen.
Mindíg is utáltam a jófogást, az olx még elment de az igazi a régi expressz vagy apronet volt. Ott nem volt semmi megkötés, gáncsoskodás.

[ Szerkesztve ]

(#340) Veleczki77


Veleczki77
csendes tag

Sziasztok! Volt valakinek egy robocsenko nicknevű illetőhöz balszerencséje Jófogáson? 20\4225588 a szám amit megad elérhetőségként
Öreg fószer,de a jelek szerint a szélhámosság manapság kortalan :/

[ Szerkesztve ]

(#341) Veleczki77


Veleczki77
csendes tag

Egy biztos! 10-ből 8 alkalommal csalóba futottam bele az oldalon. Először kedves,segítőkész majd mikor kibököm hogy személyesen megyek a cuccért hirtelen eltűnik a sunyiba. A Marketplace se jobb,mert ott meg minden kamasz átveréssel próbál egy kis zsebpénzhez jutni....

(#342) salieri29 válasza Veleczki77 (#341) üzenetére


salieri29
csendes tag

Új telefonszám , de atöbbi ugyanaz ...... [link]

(#343) salieri29 válasza salieri29 (#342) üzenetére


salieri29
csendes tag

nem tudják elkapni ......

(#344) totharpad


totharpad
friss újonc

Az alábbi számlaszámokkal károsítja az embereket Kolozsvári Imre Dávid:

Kolozsvári Imre László - 11773384-02878931
Kolozsvári Imre Dávid - 10101243-12898200-01006007

Jófogásos kamu fiókokból, facebook marketplacen videókártyákat árul, pénzt átutalod neki aztán se kártya, se pénz.. Heteken keresztül csak kifogások, hazudozások, aztán rájössz, hogy palira vett, kéred vissza a pénzed, amit megint csak ígérgetések öveznek, zaklatod sokáig, de pénzt nem látsz, csak 3 hónapba 1x a kicsalt pénzed egy töredék részét, azt is csak azért, hogy rendőrségen ne tudd feljelenteni.

Ha átejtett, küldj egy emailt a totharpad9110@gmail.com email címre, hátha tudjuk egymást segíteni.

(#345) eboostr válasza totharpad (#344) üzenetére


eboostr
aktív tag

Mennyivel vert át? Ha 50 felett akkor már rég fel kellett volna jelentened

(#346) salieri29 válasza eboostr (#345) üzenetére


salieri29
csendes tag

Régen felvan jelentve , kb 4 hónbapja ....azóta semmi . Igen bőncselekmény . többrendbeli , és ? mit tudnak tenni ? jelek szerint semmit !
Igen én vagyok a hülye utaltam , pedig nem ma kezdtem , nagyon profi volt ....
dehát csata után bölcs a magyar .

A nyomózó azt mondta 3 havonta megtudja újítani a nyomozás időtartamát , mivel elég szövevényes az ügy , az már biztos megtörtént , de látom az emberem azóta is aktiv ,(más telószám de a sallang ugyanaz , meghát kitudja mire állt még rá ..... lehetetlen elkapni . szerintem .
lehet egy volt besokalt nyomozó ;] , és pontosan tudja hogy mennek a dolgok ? nincs esélyünk . nem szabad utalni , ha annyira kihagyhatatlannak is érzed elkell engedni ....... :R

(#347) salieri29 válasza salieri29 (#346) üzenetére


salieri29
csendes tag

Persze ha ráengednének egy pegazust 10 perc múlva meglenne , de az csak piti ujságíróknak jár :C , ez van .

(#348) TIT


TIT
veterán

Mozillával nem tudok belépni,hiába nyomok a belépésre meg se mozdul.

(#349) C64 válasza TIT (#348) üzenetére


C64
őstag

Engedélyezni kell a cookie-kat.
Ha használsz I don't care about cookies, akkor whitelistre kell tenni.

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#350) Pityu. válasza TIT (#348) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én úgy szoktam ha nem léptet be az oldalon rányomok valami hirdetésre át ugrik arra az oldalra aztán már be is tudsz lépni.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Jófogás tapasztalatok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.