Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Jófogás tapasztalatok

Hozzászólások

(#351) TIT válasza C64 (#349) üzenetére


TIT
veterán

Sejtettem,köszi.
Adblock van,akkor ez új,mert eddig beengedett,de akkor szólna legalább.
Pityu: Köszi ez bejött,túl lehet járni az eszükön,nincs nekik sok,csak kötekedni tud az egyik modi,de éjjel nem melózik.

(#352) Pityu. válasza TIT (#351) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én a helyedben az adblockot lecserélném ublock orginra.Kötekednek?Nekem anno még csak válaszolni se nagyon válaszoltak.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#353) TIT válasza Pityu. (#352) üzenetére


TIT
veterán

Nekem szoktak,van egy modi ami nem engedi ki a hírdetést amíg az archiválva van.
ublock volt de valamikor nem fogta meg a reklámot.

(#354) Pityu. válasza TIT (#353) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem mindig megfogja a reklámot,nincs vele gondom.Már ha archiváltad és ugyan olyat vissza akarsz rakni?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#355) TIT válasza Pityu. (#354) üzenetére


TIT
veterán

Igen,mert lejárt a 90 nap.

(#356) TooFoonX


TooFoonX
újonc

Egy csalóval kevesebb!: [link]

(#357) TooFoonX válasza alias_bobo (#207) üzenetére


TooFoonX
újonc

Talán hűvösre került a csaló: [link]

(#358) proper


proper
őstag

Üdv
kérdésem lenne ami a következő
szeretnék venni valamit jófogáson, az eladó megemelte az árát 2700-al és bekapcsolta a háztól házig dolgot
el is indítottuk a háztól házig folyamatot de felhívott az eladó, hogy mikor elkezdte kitölteni a csomag adatait már lassan 4000 költségnél jár a 2700 helyett
ez csak a GLS oldala miatt van és ténylegesen csak a 2700 lesz levonva neki? Mert ez így érdekes kicsit meg fél hogy bukik a dolgon ezért vissza is vonta egyenlőre

(#359) TooFoonX


TooFoonX
újonc

Én most fizettem a négyezres cuccért utánvéttel 7335 Ft-ot... De ez a Jófogást kihagyva, a Magyar Posta csomagszállítás volt. Az nem tudom, hogy a feladó bevitte a csomagot a postára, vagy háznál vették fel. Ettől is függ a díj, meg az összegtől, meg attól, hogy a Posta számlaszámra küldi a beszedett össszeget, vagy kiviszik házhoz kp-ban. Fizesd ki és örülj, hogy az eladó egyáltalán hajlandó így küldeni a cuccot...

(#360) proper válasza TooFoonX (#359) üzenetére


proper
őstag

A kérdés nem lett megválaszolva csak nyomatod mit mennyiért vettél meg :U
tőlem jöhet akármennyiért is de ha az eladó “fogyatékos”
és nekem vevőként kell nyomoznom, kérdéseket feltennem
akkor a jelenlegi válaszod az minden csak nem segítség

de a helyzet az hogy még azóta sem kaptam terméket mert nem tudta feladni
hol ezért hol azért
a jelen állás az hogy szerintem ha leütök egy terméket a jófogáson akkor én megadom az adataimat a jófogás oldalon
az eladó elfogadja és megadja ő is az adatait és indulhat a futár
Ezzel szemben emberünk el keveredik a GLS oldalára és elkezd futárt rendelni elvileg el utalta a futár költséget a glsnek 3300ft
akkor nézzük azt hogy jófogás oldalán 2700ft amit az utánvétes fizetés után vonnak le a vételárból 40kg ig és baromi nagy terjedelem melett
és ezért tettem fel itt kérdést hogy miért lesz már újra csomagolva hogy kisebb legyen 3300 mert előtte 4000 felett járt már egy 3kg csomag
eléggé ellentétes dolgok történnek vagy valaki csak szórakozik velem
pénzembe még nem került így jelenleg jót szórakozok rajta

(#361) ferenck válasza proper (#360) üzenetére


ferenck
senior tag

Jófogás GLS szállítás két féle módon működik:
1. Vevő igényli a szállítást a Megrendelem házhozszállítással gombra kattintva: megrendeli a terméket, a GLS felveszi a csomagot az eladótól és a vevő a szállítási díjjal növelt összeget fizeti a GLS futárnak a csomag kiszállításakor.
2. Eladó állítja be a szállítást. Ekkor egy Megrendelem ingyenes házhozszállítással gomb lesz. Ez az eladónak 2695 Ft-ba kerül, ha így egyeztek meg, akkor ennyivel megemelheti a termék árát. GLS felveszi a csomagot az eladótól és a vevőnek csak annyit kell kifizetnie ami a megrendelem gombra kattintás pillanatában ki volt írva.

Sem az eladónak, sem a vevőnek nem kell sehová pénzt utalnia. Az eladó a GLS-től fogja utalással megkapni a pénzét a vevő pedig minden esetben a GLS futárnak fizet.

Ha bárki mással próbálkozna el kell felejteni.

Múltkor nálam is bepróbálkozott valaki. Viberen vette fel velem a kapcsolatot és próbált megvezetni, de nem jött össze neki. Ez volt a próbálkozása:

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#362) proper válasza ferenck (#361) üzenetére


proper
őstag

Én vágom hogy hogyan is működik
pénzt tőlem nem kért De nem is kapna
jelenleg azt mondja hogy GLS oldalán rendelt de ott 3300 és el kellett utalnia előre, igaz a GLS nyomkövetésen, mert az oldalon megkapom a számot 2x nem sikerült felvenni a csomagot
Én szóltam neki hogy valami nem jó és nem lehet 2700-nál több ha jól csinálja
jelenleg a mese hogy kedden fog menni a futár mert ő nem dolgozik ezért otthon fogják találni :DDD :DDD :DDD Itt mosolyogtam egy nagyot március 15. megy a futár. Azért szóltam neki hogy biztos nem fog menni
szép kis történet lesz ebből úgy látom

(#363) TooFoonX válasza ferenck (#361) üzenetére


TooFoonX
újonc

"Eladó állítja be a szállítást"...Szerintem meg sokan nem is tudnak róla, hogy fiókjukban be van állítva a "háztól-házig szállítás". Talán ez az alapbeállítás...
Ugyanis többször is megrendeltem így valamit és jött a válasz, hogy az eladó elutasította, nem hagyta jóvá.
Aztán a hirdetés lejárt anélkül, hogy eladta volna...

(#364) andrisbandi válasza TooFoonX (#363) üzenetére


andrisbandi
őstag

"háztól-házig"-nál tényleg érthetetlen miért nem felel meg az eladónak.

A foxpost automatás szállítással viszont úgy tudom rá lehet szaladi a cicire. Az eladónak fizetnie kell feladáskor az automatánál. Ha nem veszik át, az eladó költségére hozzák csak vissza....

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#365) ferenck válasza TooFoonX (#363) üzenetére


ferenck
senior tag

Igen, alapból van egy olyan checkbox, hogy 'Erre a termékre nem szeretnék szállítási igényléseket kapni.' Ezt biztos sokan észre sem veszik.

Ha bepipálja az ember, akkor se GLS se Foxpost szállítási igény sem érkezhet. Viszont ha így hagyjuk, akkor mindkettőre jöhet és nem lehet külön beállítani, hogy csak a GLS lehessen. Ez így sajnos nem jó, már amikor belekerült írtam a jófogásnak emiatt, de nem igazán érdekli őket. Foxpostnál bele lehet futni, hogy a vevő nem veszi át a terméket és mivel ennél előre kell fizetni a postázási díjat, így 1500 Ft-ot könnyel lehet bukni. GLS-nél nincs ilyen, mert ott átvételkor fizeti a vásárló a GLS-nek a szállítási díjat.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#366) Czimby


Czimby
addikt

Eladtam egy terméket jófogáson, foxposton keresztül.

Jófogástól jött is levél a csomagszámmal és a vevő adataival.
De a feladáshoz szükséges kód nincs benne.

Azt írják, a továbbiakról a foxpost tájékoztat levélben.
Hát sajnos ez nem történt meg...

Hogyan tudhatom meg a feladási kódot?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#367) andrisbandi válasza Czimby (#366) üzenetére


andrisbandi
őstag

https://foxpost.hu/csomagjaim

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#368) salieri29


salieri29
csendes tag

[ Szerkesztve ]

(#369) salieri29


salieri29
csendes tag

+36207896875
Az "én " emberem még mindíg aktív , ennyit a rendörségről .....
6 hónapja van feljelentve ....
eddíg semmi , hirdet tovább ......
és él mint marci hevesen ....

[ Szerkesztve ]

(#370) Pityu. válasza salieri29 (#369) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én mondjuk az enyémet nem követtem nyomon de már simán 2 éve feljelentettem aki átvert egy laptoppal,mások is feljelentették rendes ügy lett belőle de semmi hír azóta sem a rendőrségtől.Undorító ami ebben az országban folyik de tükrözi az irányítókat...

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#371) Ronaldohun válasza salieri29 (#369) üzenetére


Ronaldohun
tag

A mi emberünk meg vagy 7-8 hónapja lett feljelentve. Több tucat károsultról tudok, akiktől kb. 4-5 millió Ft-os csalt ki 3 hónap alatt. Ezek csak azok az emberek akiket én megtaláltam. Nyilván sokkal többen vannak.
A legszebb az egészben, hogy kezdettől fogva megvan az ember (név, lakcím stb.) - persze nem a rendőrségnek köszönhetően - és így sem látok semmi előrelépést !!!!
Bele se merek gondolni, hogy azokkal az ügyekkel mi van, ahol ismetetlen az elkövető.
Úgy tűnik nem érdemes becsületesnek lenni. Itt 10-20 milliót is nyugodtan lehet lopni, úgysincs következménye.

[ Szerkesztve ]

(#372) salieri29


salieri29
csendes tag

Különösebben nem követem , beállítottam a jófogáson ezt : "3 új hirdetés jelent meg, ami megfelel a pro néven mentett keresésednek"
azóta mindig értesít a kedves jófogás , mindíg ugyanaz , friss reg , ugyanaz a termék , jó ár .
nem fiatal , nagyon meggyőző kulturált hang , még a rendőrségről amikor felhívta a nyomozó azt is elaltatta 25 másodperc alatt (gondolom utána tiltja a számot , hogy többet ne kelljen felvenni ) .......
Mindíg ragaszkodik adásvételihez , de ha valami nem úgy megy ahogy szeretné , akkor sértődik hárit azonnal , de látjátok , kb 1 napig hirdet , közben minimum 15 balekot talál (szerintem többet nem képes összekordinálni , igy utóleg sokat hibázott ) akivel rábeszélteti magát (mondom nagyon profi ) hogy utaljál neki és azonnal csakis DPD-vel küldi .....na , ez van , havonta 1 napot dolgozik bezsebel kb 1.5 - 2 millót ,(a bankok persze őt védik ezerrel ) próbáltam az elején ezt azt én is , de lehet hirdet VGA-at is hébe hóba :) , és nem tudják elkapni . volt olyan gondolatom , olyan lehet mint egy nyugdíjas nyomozó vagy rendör pl , nagyon ismeri a dolgok menetét , lehetetlen elkapni . ha én tudnám hogy ki , mint Ti ott alul , megkeresném 1x az biztos . kicsi ez az ország . de mint később kiderült semmit sem tudunk róla . minden hazugság . amúgy csak azért irom le ezeket , hátha valaki tanul belőle .....ha már ilyen hülye voltam .
Pl .ki gondolná azt , hogy a szemétláda bank , még a nevet se nézi , beirhatod a sajátodat is , csak a számlaszámot és már suhan is az átutalás , ennyit a biztonságról .....leveszi a jattot és boldogság van .

(#373) salieri29 válasza salieri29 (#372) üzenetére


salieri29
csendes tag

(#374) salieri29 válasza salieri29 (#373) üzenetére


salieri29
csendes tag

(#375) salieri29 válasza salieri29 (#374) üzenetére


salieri29
csendes tag

újra ...

(#376) salieri29


salieri29
csendes tag

(#377) salieri29


salieri29
csendes tag

(#378) salieri29


salieri29
csendes tag

(#379) salieri29


salieri29
csendes tag

(#380) salieri29


salieri29
csendes tag

És tovább pörög a biznisz . tudom tudom ne utalj előre , ne vedd be az adásvételi mesét stb , de 100 emberből 1 -nél bejön :Y

(#381) eboostr válasza salieri29 (#380) üzenetére


eboostr
aktív tag

Van az több is, ha csak egy lenne nem csinálnák annyira kib. lusták..

(#382) Pityu. válasza salieri29 (#380) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Majd most lecsap minden csalóra az új miniszterelnök :DD

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#383) C64 válasza Pityu. (#382) üzenetére


C64
őstag

Mármint a régi mini szter diktátorbán?? :(

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#384) Pityu. válasza C64 (#383) üzenetére


Pityu.
nagyúr

A régi új vagy az új régi

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#385) salieri29


salieri29
csendes tag

(#386) salieri29


salieri29
csendes tag

(#387) salieri29


salieri29
csendes tag

Akció van :)
azért ilyen nagy a hajtás , mert a hajléktalan bankszámlaszáma nem sokáig fog élni .....de addíg kiaknázza 1000-rel ! :W

[ Szerkesztve ]

(#388) Ronaldohun


Ronaldohun
tag

Ismét megfogtak egy nyomorultat.
[link]
Bárcsak az itt említett gazemberekről is végre megjelenne egy ilyen cikk.

(#389) salieri29 válasza Ronaldohun (#388) üzenetére


salieri29
csendes tag

(#390) salieri29


salieri29
csendes tag

(#391) salieri29


salieri29
csendes tag

(#392) salieri29


salieri29
csendes tag

Ha ezt látjuk nyert , újra és ujra ......most nagyon aktív ! kell a pénz nagyon .

(#393) salieri29


salieri29
csendes tag

(#394) salieri29


salieri29
csendes tag

(#395) salieri29


salieri29
csendes tag

(#396) salieri29


salieri29
csendes tag

és újra ......csakis adásvételivel!

(#397) salieri29


salieri29
csendes tag

(#398) salieri29


salieri29
csendes tag

(#399) salieri29


salieri29
csendes tag

(#400) salieri29


salieri29
csendes tag

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Jófogás tapasztalatok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.