Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1451) Razor1 válasza Mat00 (#1450) üzenetére


Razor1
aktív tag

iriver h széria, iaudio x5 hangzásban jobb, de ipodéval sincs baj, csak kell hozzá egy jó füles.

ha ennyire megfogott a tárhely, akkor sztem most a 80as classicnak nincs alternatívája, nagyon jó áron adják + vadiúj model. nekem is ilyen van, nem fogod megbánni :))

[ Szerkesztve ]

(#1452) rumos14 válasza Razor1 (#1451) üzenetére


rumos14
nagyúr

... és még nem is karcolódik úgy mint az 5G-s ...

(#1453) Razor1 válasza rumos14 (#1452) üzenetére


Razor1
aktív tag

fene tudja, mindkettőt szilikon tokban használtam/használom, szal nekem8.

ami még vicces a classic-nál: 1 perc után bekacsol a képernyőkímélő és csak a pontosidőt és az aksi állapotát mutatja. sztem kb ennek köszönhető a megnövelt üzemidő, hatalmas technikai fejlesztés :U

(#1454) Mat00 válasza Razor1 (#1451) üzenetére


Mat00
tag

Nemis az, h ennyire megfogott a tárhely, de ugyan annyi pénzért kapok 10x annyit, azért az nem mind1 (sztem). És valaki tud ajánlani 1 megbízható helyet, ahonnan megvásárolhatom (netshop)? És a MM-ben mennyi $?

(#1455) Razor1 válasza Mat00 (#1454) üzenetére


Razor1
aktív tag

MM-ben mintha 70ért láttam volna, de lehet h saturn volt.

(#1456) Razor1 válasza Mat00 (#1454) üzenetére


Razor1
aktív tag

sorry de kétszer ment el a hozzászólás, légyszi egy mod törölje h erre jár, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1457) csab2


csab2
veterán

Bocsánat, de nem vagyok járatos ipod témában. Azt valaki meg tudja magyarázni, hogy miért nem tudott az Apple a 6. generációs ipodjába sem beletenni egy kb. 10 forintos alkatrészt? Konkrétan a rádióra gondolok. Milyen köcsög üzletpolitika az ilyen? (Ti. hogy nem akar az itunes-nak konkurenciát)
Az új classic-hoz kapható valami külön rádió?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#1458) Mat00 válasza csab2 (#1457) üzenetére


Mat00
tag

http://www.macbolt.hu/ipodradioremote/

Gúgli ;)

(#1459) lumiukko válasza csab2 (#1457) üzenetére


lumiukko
tag

[link] Itt van a Radio Remote jobb alul. Ezzel tudsz rádiót hallgatni. Shuffle-t kivéve mindegyik iPodhoz jó.

Lassú voltam :)

[ Szerkesztve ]

(#1460) csab2 válasza Mat00 (#1458) üzenetére


csab2
veterán

Köszi. Ezt az oldalt én is megtaláltam, ennyire azért nem vagyok láma. :) Csak itt nem írják hogy a Classichoz jó-e. Akkor is pofátlanság hogy nincs alapból rádió benne. Külön még 15 rúgó. Az oldal szövege meg elég idegesítő. Pl. mennyire nyomatják ezt a JBL fülhallgatót.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#1461) ohway


ohway
tag

vki tud vmi kiraly egyszerű videó konvertálót 3g nanora? ne videora, mert az nekem hibaüzit dob ki... :((( :(((

Asus ROG STRIX B450-F GAMING II, AMD Ryzen™ 5 5600X + bequiet! Dark Rock 4, Kingston FURY 32GB DDR4 3600MHz CL16 Renegade Black , EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA, Corsair RM750x, Fractal Design Meshify, Samsung 970 EVO Plus NVMe 500GB + 1TB WD

(#1462) lumiukko válasza ohway (#1461) üzenetére


lumiukko
tag

Sorry, én is csak videora-t ismerem. Nekem szerencsére működik rendesen. Amúgy mi a hibaüzenet? (Nem mintha nagyon értenék hozzá, de hátha rájövünk a hibára.)

(#1463) TuTa86 válasza ohway (#1461) üzenetére


TuTa86
tag

szia én ezt használom: [link]

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#1464) ohway válasza TuTa86 (#1463) üzenetére


ohway
tag

innenn nem tom letölteni :(( tudnál vhogy a fájlhoz egy linket dobni?

[ Szerkesztve ]

Asus ROG STRIX B450-F GAMING II, AMD Ryzen™ 5 5600X + bequiet! Dark Rock 4, Kingston FURY 32GB DDR4 3600MHz CL16 Renegade Black , EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA, Corsair RM750x, Fractal Design Meshify, Samsung 970 EVO Plus NVMe 500GB + 1TB WD

(#1465) TuTa86 válasza ohway (#1464) üzenetére


TuTa86
tag

innen már tőltheted: [link]
de ha beírtad volna a proginak a gugliba, hogy "super donwload" az első link segített volna :C

[ Szerkesztve ]

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#1466) TuTa86


TuTa86
tag

(majd megtanulok fogalmazni)régen volt már a hajnali 4-es wake up

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#1467) ohway válasza TuTa86 (#1465) üzenetére


ohway
tag

kössz :) :C

Asus ROG STRIX B450-F GAMING II, AMD Ryzen™ 5 5600X + bequiet! Dark Rock 4, Kingston FURY 32GB DDR4 3600MHz CL16 Renegade Black , EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA, Corsair RM750x, Fractal Design Meshify, Samsung 970 EVO Plus NVMe 500GB + 1TB WD

(#1468) Digitalboy


Digitalboy
senior tag

Egy kis segitségre volna szükségem. Van egy 8Gb-os nano nálam, vettem hozzá egy firewire kábelt de ha a Pc-hez csatlakoztatom nem látja az Itunes, viszont tölteni tölti az aksiját! A resetet próbáltam, de semmi változás! :(

Valaki azt mondta hogy Win alatt nem biztos hogy a firewire látja?!
Az itunes diagnosztika progija pedig azt irja hogy Usb ok, Firewire ok, no Ipod found. Tényleg a firewire lenne a baja? Más valakinek volt már ilyen tapasztalata, mert akkor visszaviszem kicseréltetni a kábelt.

Előre is köszi!

www.momogsm.hu

(#1469) Marty8


Marty8
tag

terjed az új nano, sikerüt valakinek már az Linux alatt etetni?

M a t y a s

(#1470) n-tek


n-tek
aktív tag

hali.
melyik a legjobb ipod converter progi? köcce

Escape is Just the Begining

(#1471) burzum válasza Juhtúró (#1424) üzenetére


burzum
tag

Nem tudod esetleg 80GB-os Ipod Classic-hoz hol lehet venni ilyen iClear tokot? Mindket helyen csak nano-hoz van ha jol latom.

(#1472) zLk válasza n-tek (#1470) üzenetére


zLk
csendes tag

Hali.
Nekem mondjuk egy 8GB-s Touch-om van, gondolom mp4-be akarsz konvertálni, igaz?
Én többet használok egyszerre.

1., Xilisoft iPhone Video Converter (szép képe van, jó gyors, viszont kevés beállitási lehetőség.)

2., Free iPod Video Converter (www.jodix.com) (ingyenes, elmegy ez is...)

3., Ultra Mobile 3GP Video Converter. (Egy kicsit szaggatott képű mp4-eket csinál, leginkáb sorozatokat kodolok át vele, mert van benne beépítet "feliratráégető"-> rárakja a képre a feliratot)

(#1473) nesh20 válasza n-tek (#1470) üzenetére


nesh20
aktív tag

Szia.

Próbáld meg ezt a konvertáló progit.

[iPod Movie Converter]

Elég sok fájlt tud kezelni, sok beállítási lehetőséggel. Én ezt használom. Semmi bajom vele. Elégedett vagyok a minőségével mind kép mind hang téren. Gyors! Vistát használok, semmi gondja a programmal.
Annyira bejött ez a gyártó ( Imtoo ) hogy én az ő programjukkal pakolom a cuccokat az Ipodra. Így szerencsére elfelejthettem az iTunes-t.

üdv

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#1474) Digitalboy válasza Digitalboy (#1468) üzenetére


Digitalboy
senior tag

És tényleg a firewire volt a baja. Kicseréltettem Usb-re a kábelt és megy mint a kisangyal! :K

www.momogsm.hu

(#1475) Juhtúró válasza n-tek (#1470) üzenetére


Juhtúró
tag

Szia,
itt van még egy konverter, sok beállítási lehetőség, sok formátumot ismer.
Power MP4 iPod PSP Video Converter
[link]

http://linuxtutorialok.blogspot.com/

(#1476) Greg.


Greg.
csendes tag

Tudnátok nekem ajánlani valami jó tesztet Ipod Nano 3rd-ről?

Egyébként hol lehet most a legkedvezőbben 3g-s Ipod Nano-hoz jutni (persze tisztán, normális garanciával)?

(#1477) n-tek


n-tek
aktív tag

lényeg h jó minőségben és gyorsan konvertáljon. most van egy magic konverterem és az van amikor 12 órán át konvertál. igaz a minőség jó, de csak van olyan ami gyorsabb és jó a minősége

Escape is Just the Begining

(#1478) Marty8 válasza Greg. (#1476) üzenetére


Marty8
tag

ha egyáltalán nem bízol az ilyen kéz alatti dolgokba, akkor marad a bolt ott: 46 és 59 azt hiszem. Én 45 ér vettem lassan 2 hónapja a 8 gigásomat, egy srác a (vaterán keresztül találtam) hozatta amerikábol, így amcsi blokkal világgari van rá! Most meg 2 órája fiixáltam le egy csajjal egy bontatlan, magyar garis, 4 gigásat 35 ér.... :P továbbadás céljából

M a t y a s

(#1479) ohway


ohway
tag

leszedtem az imtoo ipod movie convertert. és nemtom milyen zoomot állitsak be hogy ne húzza szét a képet és lehetőleg teljes képrneyős legyen..
itt egy kép:

[ Szerkesztve ]

Asus ROG STRIX B450-F GAMING II, AMD Ryzen™ 5 5600X + bequiet! Dark Rock 4, Kingston FURY 32GB DDR4 3600MHz CL16 Renegade Black , EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA, Corsair RM750x, Fractal Design Meshify, Samsung 970 EVO Plus NVMe 500GB + 1TB WD

(#1480) InFRaReD


InFRaReD
tag

Sziasztok!

Ma végre boldog tulajdonosa lettem első iPodomnak. Egy 6.generációs classicról van szó. Nekiugrottam, feltelepítettem, iTunes meg minden, műkszik. És ami zavar: az album artworkoket nem tolja rá. Jobban mondva (ahogy én észrevettem) amcsi iTunes Store-os account kéne hozzá. Van már rá valami rafkó, hogy nekem azért meglegyenek az album képek??

Előre is köszi válaszotokat!

(#1481) zLk


zLk
csendes tag

mateka05: A letterbox-on hagyd, akkor nem húzza szét, mivel a kimaradó részek helyére fekete szint rak be. Bénán magyaráztam el de tulképp. ez a letterbox.

InFRaReD: Igen, sajna mi magyarok megszivjuk ilyen téren, nincs magyar shop.
Én ugy szoktam hogy miután beraktam a zenéket a librarybe -nyűgös meló, tudom, de - utána egyenként minden számhoz hozzárendelem az artworköt. Google-n rákeresel az albumra, leszeded, (300x300px felbontás fölöttiek szépen mutatnak) és azután jobklikk a zenére az iTunes-on belül, get info és az uccsó fül az "Artwork". Browse - kiválaszt - OK, és kész is.
És ezt kb minden zenénél. TUdom, pepecs munka de csak egyszer kell megcsinálni, és minden szép lesz.
Igényeseknek való meló... :U

(#1482) ohway válasza zLk (#1481) üzenetére


ohway
tag

kösszi, azon hagytam és szép minőségű lett. Én is ugy csinálom az artwork-öt ahogy te. :DD
bár még az ipod nano 3g-m nincsen meg.

Asus ROG STRIX B450-F GAMING II, AMD Ryzen™ 5 5600X + bequiet! Dark Rock 4, Kingston FURY 32GB DDR4 3600MHz CL16 Renegade Black , EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA, Corsair RM750x, Fractal Design Meshify, Samsung 970 EVO Plus NVMe 500GB + 1TB WD

(#1483) InFRaReD válasza zLk (#1481) üzenetére


InFRaReD
tag

köszi! közben rájöttem én is... már az "I" betűnél vagyok :))))))
Dehát: lényeg h igényes és ultraszép lesz!

(#1484) Razor1 válasza zLk (#1481) üzenetére


Razor1
aktív tag

nem kell vele ennyit pepecselni: ha itunesban bal alul ott van az artwork ablak, akkor csak a böngészőből simán áthúzod arra a képet, nem kell letöltögetni meg browse-olni. Ja és ha több szám ki van jelölve és úgy húzod, akkor mindegyikhez hozzáadja, szal albumoknál egy katt az egész.

+ aki használ yahoo widgetet: van olyan lejátszó widget, ami netről megkeresi a számhoz az artwork-öt, és be lehet állítani, hogy az automatikusan adja hozzá az ituneshoz az album összes számához. persze nem tökéletes, de azért használható

[ Szerkesztve ]

(#1485) ohway válasza Razor1 (#1484) üzenetére


ohway
tag

és mire ezt megcsinálod, addigra kész vagy az egyenkéti hozzáadással, és az tuti biztos jó, és nem cseszed el.. :DD

Asus ROG STRIX B450-F GAMING II, AMD Ryzen™ 5 5600X + bequiet! Dark Rock 4, Kingston FURY 32GB DDR4 3600MHz CL16 Renegade Black , EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA, Corsair RM750x, Fractal Design Meshify, Samsung 970 EVO Plus NVMe 500GB + 1TB WD

(#1486) Razor1 válasza ohway (#1485) üzenetére


Razor1
aktív tag

jó, de az áthúzogatós verzió akkóis egyszerűbb :))

mondjuk attól is függ mennyi zenéd van, nekem azért 35 gigánál nagy segítség volt a widget-es módszer

(#1487) ohway válasza Razor1 (#1486) üzenetére


ohway
tag

ez igaz, nekem max amit egyszerre ráteszek, és használok az 1-2giga
u.i.:na elvileg holnap jön az ipod nano 3g-m (8gbos) :C :R :K

[ Szerkesztve ]

Asus ROG STRIX B450-F GAMING II, AMD Ryzen™ 5 5600X + bequiet! Dark Rock 4, Kingston FURY 32GB DDR4 3600MHz CL16 Renegade Black , EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA, Corsair RM750x, Fractal Design Meshify, Samsung 970 EVO Plus NVMe 500GB + 1TB WD

(#1488) Mat00 válasza Razor1 (#1451) üzenetére


Mat00
tag

De a hangereje az rendben van nemde? :) Már szinte biztos h veszek, csak $ kérdése hogy mikor. :DDD

(#1489) Razor1 válasza Mat00 (#1488) üzenetére


Razor1
aktív tag

ja, az újaknál már jó a hangerő

(#1490) Mat00 válasza Razor1 (#1489) üzenetére


Mat00
tag

Az hogy "jó" mit jelent? Mert én konkrétan arra gondoltam, hogyha kényelmesen akarom hallgatni, akkor max 80%on legyen a hang, mert azt nem szeretem, ha 100%-on szól, és még akkor is elviselném hangosabban, de nem lehet. Remélem érthető volt. ;) És amúgy valahol nem lehet kipróbálni? Mert 1 ismerősömnek sincs, és azért jó lenne hallani is mielőtt ennyi pénzt fizetek valamiért vakon. :F

(#1491) lumiukko válasza Mat00 (#1490) üzenetére


lumiukko
tag

Az Andrássy úti boltban ki vannak rakva, szerintem biztos, hogy ki is lehet próbálni őket. Rendesek az eladók, legalábbis velem azok voltak. De hangerővel nemhiszem, hogy gond lenne. Nekem bőven hangos, alapból is, de ahogy láttam iTunes-ban lehet még hangosítani a számokat is.

(#1492) Mat00 válasza lumiukko (#1491) üzenetére


Mat00
tag

Köszi! Az a próbléma, hogy még a közelében sem lakok Budapestnek. :) Inkább arra gondoltam, hogy milyen boltban lehetne, mondjuk MM-ban.

(#1493) csab2 válasza Mat00 (#1492) üzenetére


csab2
veterán

MM-ban szerintem ki lehet próbálni. Legalábbis Szegeden ki vannak téve és nyomogatni lehet őket. Szerintem hallgatni is meg lehet.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#1494) lumiukko válasza csab2 (#1493) üzenetére


lumiukko
tag

Szerintem nincs rajtuk zene, anélkül meg nemsokat hallani. De azért meglehet próbálni, hátha mégis...

[ Szerkesztve ]

(#1495) ohway válasza lumiukko (#1494) üzenetére


ohway
tag

nálunk (szolnoki mm-ba) van rajtuk zene, és füles is van hozzá ott és ki lehet próbálni őket... :))

Asus ROG STRIX B450-F GAMING II, AMD Ryzen™ 5 5600X + bequiet! Dark Rock 4, Kingston FURY 32GB DDR4 3600MHz CL16 Renegade Black , EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA, Corsair RM750x, Fractal Design Meshify, Samsung 970 EVO Plus NVMe 500GB + 1TB WD

(#1496) eddie17


eddie17
addikt

Rájöttem egy okosságra. Egy 2. generációs iPod fülesre, ha felrakunk párnákat, sokkal szebben fog szólni:) De komolyan, sokkal szebben hangzanak a mélyek. Bár lehet csak beképzelem, de így elég korrekt füles lett.

(#1497) ohway válasza eddie17 (#1496) üzenetére


ohway
tag

nekem párnával együtt már nem férne be a fülembe :DDD

Asus ROG STRIX B450-F GAMING II, AMD Ryzen™ 5 5600X + bequiet! Dark Rock 4, Kingston FURY 32GB DDR4 3600MHz CL16 Renegade Black , EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA, Corsair RM750x, Fractal Design Meshify, Samsung 970 EVO Plus NVMe 500GB + 1TB WD

(#1498) eddie17 válasza ohway (#1497) üzenetére


eddie17
addikt

Nekem pont úgy tökéletes, mert amikor nem volt rajta kiesett:)
Nagy fülön élek:D

(#1499) csab2 válasza lumiukko (#1494) üzenetére


csab2
veterán

Szegeden is van rajtuk 2-3 szám és egy videó (egy animációs film trailer-je).

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#1500) Marty8 válasza csab2 (#1499) üzenetére


Marty8
tag

BP-Örs-Árkád-MM: Van rajta zene....

M a t y a s

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.