Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3651) csaszi72 válasza tomee007007 (#3638) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Semmi ilyet nem tapasztalok.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#3652) tomee007007 válasza csaszi72 (#3651) üzenetére


tomee007007
őstag

Azóta nekem is beállt már :)

(#3653) whited


whited
addikt

Sziasztok
ez buta kérdés, de zenét hallgatni és videót nézni mivel járok jobban?
Egy 5.gen iPod video 30gb vagy egy i4 32gb-al? :F :D

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#3654) tomee007007 válasza whited (#3653) üzenetére


tomee007007
őstag

Ha nem fontos a telefonálás, a 3/4G és a GPS, akkor az Touch 5-el.
Sokkal vékonyabb, könnyebb, a proci erősebb, a kijelző is nagyobb, ami videó lejátszásnál azért nem hátrány, ráadásul a felbontás is nagyobb, bár a ppi azonos.

(#3655) zekk007


zekk007
aktív tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne és már nagyon idegesítő hogy adott egy Ipod touch 5 32gb és ha csatlakozok az otthoni wifis routeren megosztott internethez kb fél percig van net majd elmegy úgy hogy az összes többi csatlakozott otthoni eszközről sem lehet addig netezni míg újra nem indítom a router!Többször próbáltam már ugyanezt csinálja.... Csak akkor megy el a net ha az Ipod-al csatlakozom a nethez a többi kb 5 telefonnál ezt nem csinálja s a munkahelyemen szintén routeres megosztott wifis netnél meg nincs ilyen probléma.... Valakinek valami tippje mert már nagyon idegtépő dolog hogy nem tudok itthon netezni s csak az Ipod-al... :W :( Nembeszélve hogy kilöví a routerem is...

(#3656) tomee007007 válasza zekk007 (#3655) üzenetére


tomee007007
őstag

Ott valamilyen probléma lesz a router és az ipod kompatibilitása között...
Milyen routert használsz és milyen beállításokkal?

(#3657) zekk007 válasza tomee007007 (#3656) üzenetére


zekk007
aktív tag

http://www.ds-link.com.hk/products/wireless-router/ds-wr150n-150m-wireless-router

(#3658) gege71.hu


gege71.hu
addikt

Sziasztok!

Ipod nano 16 GB. 2014es modell (a genereciószámot már a fene se tudja. 6 vagy 7?)

A lényeg:
Dzsekizsebben mosógépbe került és ahogy illik ki is lett mosva.
Kb 1 éve már megtörtént ugyanez, de akkor a legnagyobb meglepetésemre semmi baja nem lett. a kijelzőjén belül látszott egy kis folt, de ahogy fokozatosan kiszáradt az is eltűnt.

Na már most ennél a második esetnél nem ilyen rózsás a helyzet. Ugyanígy kisebb szárítgatás után próbáltam elindítani..kisebb fényjelenségek a kijelzőn, halványan látszódott pár ikon de elég "ködösen" aztán kikapcsolás után már többé nem jelenik meg semmi a képernyőjén.
Állt vagy 24 órát száraz rizsben, hogy a nedvességet felvegye belőle.

A jó jel, hogy pc-re kötve iTunes lát rajta mindent, aksija is feltöltöttnek van jelezve, zenét is játszik a gépre kitéve, csak épp ugye képe az eszközön nincs :)

Érdemes foglalkozni ezzel? Kijelzőcsere miben fáj egy ilyennek? lehet, hogy egy szakszerű szétszedés és kipucolás még fő alkatrész csere nélkül is megoldaná?

Mit javasoltok? Engedjem el vagy még van értelme vele küszködni? :)

Köszi!
gege

(#3659) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok,

Adott egy ipod touch 5Gen amit 3 éve használtan vettem. sajnos nem tudok hozzá csatlakozni azaz a régi zenéket ne tudom újabbakra cserélni.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Itunest ha installálni akarom azt írja ki hogy már létező fiók és nem fut végig az installálás... Win7 prof

Win 10 alatt fent van az Itunes de ott nem is látja a számítógép

Win7 alatt látom az ipodot....de nem minden zenét lát

segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#3660) tomee007007 válasza padi68 (#3659) üzenetére


tomee007007
őstag

Nekem is volt hasonló problémám, nálam csak egy gyári visszaállítás oldotta meg a dolgot...

(#3661) padi68 válasza tomee007007 (#3660) üzenetére


padi68
senior tag

Szia, és kösz

azt hogyan tudom megcsinálni?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#3662) tomee007007 válasza padi68 (#3661) üzenetére


tomee007007
őstag

Beállítások - Általános - Visszaállítás
Így minden adat törlődni fog az iPod-ról,előtt mindenképp csinálj egy biztonsági mentést!

(#3663) padi68 válasza tomee007007 (#3662) üzenetére


padi68
senior tag

:R

És utána akár más felhasználóként is tudok rá feltölteni zenéket? Sajnos a régi gépemen voltak a kódok, amiket elfelejtettem...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#3664) tomee007007 válasza padi68 (#3663) üzenetére


tomee007007
őstag

Persze, tudsz, de ha új profilt készítesz, akkor a régi mentéseidet nem tudod vissza varázsolni, illetve a megvett appokat/zenéket sem.

(#3665) r4z


r4z
nagyúr

iPod (Classic) 6th frissíthető valamilyen praktikával a 7th szoftverére? Ha már a logic board tök ugyanaz... :)

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#3666) padi68 válasza tomee007007 (#3664) üzenetére


padi68
senior tag

Szia, még1x köszönöm a segítségedet! :R

Sikerült megoldanom így újra élvezhetem.... :-Ö

Üdv Á.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#3667) tomee007007 válasza padi68 (#3666) üzenetére


tomee007007
őstag

Szívesen, örülök, hogy jól működik! :)
Amióta felugrottunk a 9-es iOS-re, nem tapasztaltál lassulást?

(#3668) padi68 válasza tomee007007 (#3667) üzenetére


padi68
senior tag

ipod classikon is van olyan?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#3669) tomee007007 válasza padi68 (#3668) üzenetére


tomee007007
őstag

Nekem is Touch 5 van, de kizártnak tartom h a Classic megkapta volna.

(#3670) padi68 válasza tomee007007 (#3669) üzenetére


padi68
senior tag

nekem úgy jó ahogy van: szól teszi a dolgát... :-)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#3671) tomee007007 válasza padi68 (#3670) üzenetére


tomee007007
őstag

Mondjuk lehet nekem kellene csinálnom egy gyári visszaállítást...van rajta kb 150 program :D

(#3672) csaszi72 válasza tomee007007 (#3671) üzenetére


csaszi72
aktív tag

:Y :Y
az dúúúúrva
csoda hogy bekapcsol :D

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#3673) tomee007007 válasza csaszi72 (#3672) üzenetére


tomee007007
őstag

A régi hardverhez képest azért meglepően jól bírja :D

(#3674) SidCorky


SidCorky
senior tag

Hello!

iPod Nano-n (az újon) tudok valahogy Spotify-t használni? Gondolom appot nem nagyon lehet rá varázsolni, de a Spotify-n elmentett zenéimet rá tudom syncelni az iPodra offline hallgatásra?

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#3675) jeromosi válasza SidCorky (#3674) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Szia!
Én úgytudom nem.

(#3676) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Nem tudom él-e még ez a topik, mondjuk nem is sürget a dolog. :D:
Van egy ipod classic-om, amit elejtettem még jó pár éve, és a vinyó megadta magát benne. Most turkáltam a fiókban és elgondolkoztam hogy érdemes lenne feltámasztani. Szerintetek megérné ez árban (új vinyó,stb.) vagy hagyjam a francba mert annyiért kapni bármit? :R

(#3677) sgergi válasza motoflug (#3676) üzenetére


sgergi
veterán

Ahogy nézem 8-9k környékén lehet kapni 80 GB-os vinyót bele. Én a mai napig használom az ipod classic-omat, nagyon szeretem. Jó az aksiideje, nem a telót merítem és nyomkorászom, én biztosan megjavítanám.

(#3678) motoflug válasza sgergi (#3677) üzenetére


motoflug
őstag

Közben elgondolkoztam egy sd kártyás megoldáson is, de az nagyon húzós lenne. Vannak már ilyen megoldások: SD olvasó/CF olvaső a vinyó helyére.

(#3679) Technocool


Technocool
csendes tag

Sziasztok,

Én most akarok venni egy 5 generációs ipod Tocuh-ot. 6hoz képest azért érződik a lassúsága. De attól mennyire birkózik meg a mostani alkalmazásokkal?

Köszi mindenki :)

(#3680) tomee007007 válasza Technocool (#3679) üzenetére


tomee007007
őstag

Elég jól! A csúcs játékok közül is mondjuk 10-ből 2 ami nem fut. Minden más szépen fut.

(#3681) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok! Megmondom őszintén fogalmam sincs melyik topikba kellene írnom, iTunesal kapcsolatban van kérdésem, de a topikja halott.

Szóval a kérdés adott. Ha veszek ituneson zenét, akkor hogy tudom letölteni lossless formátumban? ALAC, flac, wav mindegy. Sofia Karlbergtől vettem pár számot és csak 256kbit m4a-ban szedi le nekem ez a vacak, hót ideg vagyok :U

[ Szerkesztve ]

(#3682) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,
shuffle adatkábelt, gyárit merre tudok jó áron venni?
köszi

(#3683) westlake


westlake
félisten

Lehet azzal valamit kezdeni, ha egy Gen7-es iPod nem ismer fel egy Bluetooth fülhallgatót (Skullcandy Smokin' Buds 2). Az iPhone 6s simán felismeri. :(

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#3684) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Üdv Urak.

Soha nem volt még ilyesmi kütyüm, így előre is elnézést kérek a hozzá nem értő kérdéseimért.
Edzéshez keresek lejátszót. Sok jót hallottam ezekröl az Ipodokrol. Ráadásul lenne kéznél pár db Ipod dokkoló amit így semmire nem tudok használni. Strapabíró, aránylag jó hangminőségű lejátszó kellene ami bírja a futást. Régi Sony Ericsonn fülessel használnám vagy esetleg JBL T300 fejest nézegettem még. Mivel használtan szeretnék venni, melyiket érdemes nézegetnem és mire kell odafigyeljek vásárláskor? Ugye ezek 3,5 Jack dugósak? :) Köszönöm válaszotokat.

Ui: nem fontos semmi csicsamicsa kijelző stbstb, csak bírja a kiképzést, jó hangja legyen stb. :)

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#3685) csaszi72 válasza Adonimus (#3684) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Igen, 3,5-ös, és tenyleg szepen szólnak. Sőt vannak márkák, amik iOS-el szebben szólnak mint másik rendszerrel(HarmaKardon Onyx tuti) :K

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#3686) tomee007007 válasza csaszi72 (#3685) üzenetére


tomee007007
őstag

Nem is csak az oprendszer hanem a zene chip is szerepet játszik. Azt én is alá tudom támasztani hogy Apple készüléken majdnem minden füles jobban szól.

(#3687) solarix45


solarix45
senior tag

Sziasztok!

Úgy látom, ez egy 100 kérdés - 1 válasz topic, de azért megpróbálom :).

Adott egy iPod Color (vagy mi a bánat ez, A1099). Egy ideje a következőt mutatja:

A merevlemez benne folyamatosan pörög. A jel alapján arra gondoltam, hogy töltést kér és esetleg nem jó a töltő kábel. Vettem másikat, de nem segített. Következő lépésként vettem új akksit, de ez sem segített.

Nem nagyon találtam semmi okosat ezzel kapcsolatban. Mi lehet ez és hogy lehet rendbe hozni?

Köszi!

(#3688) sgergi válasza solarix45 (#3687) üzenetére


sgergi
veterán

Én ezeket találtam: egyik, másik, harmadik.

[ Szerkesztve ]

(#3689) solarix45 válasza sgergi (#3688) üzenetére


solarix45
senior tag

102 - 2 :)
Köszönöm! Azt már elfelejtettem, hogy olyasmit találtam, hogy nem ad le elég naftát a töltő, de egy 2A-ssel is megpróbáltam. Elolvasva a linkelteket, lehet, hogy egy gyárival kéne megnéznem. Szerencsére a munkahelyemen láttam egyet, megnézem, azzal mit ad elő...

(#3690) DJosef


DJosef
őstag

Udv Urak!

Az lenne a kerdesem, hogy melyik a legregebbi ipod touch sorozat amin meg tudom hasznalni a Google Play Zene alkalmazast?

Thx elore is.

Forget about it

(#3691) solarix45 válasza sgergi (#3688) üzenetére


solarix45
senior tag

És nyert! Eredeti Apple töltőre kellett kötni a kütyüt és azzal beindult!

Álmomban nem gondoltam volna, hogy 10+ éve is meg voltak csippelve a töltők....

(#3692) sgergi válasza solarix45 (#3691) üzenetére


sgergi
veterán

Kösz a visszajelzést, én sem gondoltam volna.

(#3693) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Üdv urak.Hátha valaki járt már igy.VAn egy ipod classic 6th 120gb cuccom.Mostanában azt csinálja hogy csak resettel kapcsol be. De akkor onnantól amig ki nem kapcsolom tökéletes. Aztán pár percig feléled még a normál indításra de 1 óra nyugalom után csak a reset és működik.Már visszaállítottam stb de nem oldotta meg..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#3694) Kis Joe válasza domperke (#3693) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

"csak resettel kapcsol be. "

Ezt hogy érted pontosan? Amikor nem kapcsol be, akkor semmi életjel? Apple logóig eljut?

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#3695) domperke válasza Kis Joe (#3694) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Nem hanem semmi eletjel.Viszont ha a resettel kapcsolom elindul.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#3696) Kis Joe válasza domperke (#3695) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Próbáld meg 2 amperos töltővel. Ha az nem segít, akkor valószínűleg akku probléma lesz.

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#3697) DiVaD válasza Kis Joe (#3696) üzenetére


DiVaD
senior tag

Sziasztok!
Kaptam ajándékba egy iPod nano-t (2nd gen, 8GB). A gond az, hogy az akku halott. Onnan gondolom, hogy ha gépre csatlakoztatom, akkor van háttérvilágítása a kijelzőnek, de ha már simán töltőre rakom, akkor nincs háttérvilágítása. Viszont ha lehúzom bármelyikről, akkor annyi neki. A kérdésem az lenne, hogy ezt itthon van ahol még megjavítják? Nem a nyitás a problémám, hanem a forrasztás. :(

(#3698) sgergi válasza DiVaD (#3697) üzenetére


sgergi
veterán

Keress valami szakit, az akkor is be tudja forrasztani, ha az eszközhöz magához nem ért. Pl: TV szerelő, műszerész, akár számítógép szervíz/bontó.

(#3699) DiVaD válasza sgergi (#3698) üzenetére


DiVaD
senior tag

Köszi a tippet. :K

Almás bolt esetleg nincs, ahol foglalkoznak még vele? Csak mert akkor nem rendelném meg külön az akkumulátort. :U

(#3700) Kis Joe válasza DiVaD (#3699) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Közel nem biztos, hogy akku probléma, bár esélye nagy.
Én nem bíznám egy átlag műszerészre, laptop esetleg mobil javítóra. Általában annak szokott csúnya vége lenni. Mondom ezt úgy, hogy én csináltam régebben párat mikor volt még időm rá.

Almárium-ot tudom ajánlani, bár csak garanciális ügyben kerestem őket eddig.

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#3701) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Egy Ipod Shuffle 4 Mp3 playerem van,amit sporthoz használok. Hosszabb mixekben való tekerésnél egy idő után nem reagál a gombra és onnantól kezdve már sem hangot nem lehet változtatni,se léptetni nem lehet (narancssárga a visszajelző led) . Voice over szerint "akumulátor teljesen feltöltve". Ilyenkor mi van, megfeküdt az aksija? :U Ki ls bekapcsolás után ismét jó lesz.

Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#3702) Kis Joe válasza GoTReX (#3701) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Gombokat zárolni tudod a play hosszú nyomásával. Ugyan így tudod feloldani is.

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#3703) GoTReX válasza Kis Joe (#3702) üzenetére


GoTReX
őstag

Akkor valószinüleg a tekeréssel zároltam a gombokat véletlen? :U Szilikontok miatt lehet azt nyomtam akkor....

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#3704) Livius


Livius
őstag

Hello!
Szerintetek egy használt Apple iPod nano 3rd generation 8GB (A1236) mennyit ér mostanában, minden eredeti dolgával együtt?

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#3705) Kis Joe válasza Livius (#3704) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Erre én inkább nem válaszolnék, számomra a 3. és a 6. gen Nano nem igazi iPod :)
Ezért nem is nagyon követem milyen érték. Nézz körbe mások milyen áron hirdetik, de a hirdetési és eladhatósági ár nem ugyan az értelem szerűen :)

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#3706) civicfan


civicfan
tag

Üdv! Volna 1 poblémám, most van előszőr életemben Ipod (a1367) és eddig tudtam zenét rátölteni itunessel, de már nem ismeri fel az ipodot a pc. Már nagyon elegem van belőle, kivágom az ablakon! Vagy hogyan lehet wifin átküldeni a zenét, vagy valami hasonló...
Köszi!

(#3707) Kis Joe válasza civicfan (#3706) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

A hasonló esetek többségében Windows driver hiba okoz ilyen problémát.
Próbáltad már az iTunes újratelepítését?

[ Szerkesztve ]

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#3708) civicfan válasza Kis Joe (#3707) üzenetére


civicfan
tag

Köszi a segítséget, igen a windows okozza, de még nem tudom hogy orvosoljam!

(#3709) Kis Joe válasza civicfan (#3708) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Próbáld meg az iTunes újratelepítésével.
Elötte pedig az eszközkezelőben távolítsd el a meglévő driver-t.
Az eszközt csatlakoztatva, jobb klikk rá, tulajdonságok, illesztőprogram, eltávolítás.

Majd legközelebb az iTunes eltávolítása és újratelepítése után csatlakoztasd.
Ez a Windows élmény része :DDD :))

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#3710) civicfan


civicfan
tag

Bejött! Köszi :R :R :R :R :R :R :R :R :DD :DD :DD :DD :DD :DD

(#3711) Szab02


Szab02
aktív tag

Sziasztok!

meg tudná valaki mondani, hogy tudom Amazon Prime Musicrol egy iPod Shufflera varázsolni a zenéket?
(nem megvásárolt albumokra gondolok)
Már eléggé frusztrál, hogy sehogy nem jövök rá.. :(((

http://www.panoramio.com/user/szab02

(#3712) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Ipod Shufflet Windows 10 alatt sehogy sem tudom működésre bírni. Nem detektálja, ráadásul úgy vettem észre hogy hiába van USB-re kötve ha nem fut az Itunes akkor nem tölti. Van valami tippetek mit lehetne vele kezdeni? Youtuben nézelődtem, eszközkezelő frisstés nem jött be.

Köszönöm:)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#3713) peterszky


peterszky
őstag

Elszántam magam, hogy lecseréljem a régi iPod Mini készülékemet (6GB, 2005 decemberében vásárolt) - ennek kapcsán keresgéltem itthon, hogy miket találok hozzá és úgy jött ki, hogy gyakorlatilag mindenét megleltem... :) Az eredeti doboz, eredeti kábel, számla (EDigital), jótállási jegy, szóval tényleg minden, a legapróbb részletekig, kivétel az Apple fülhallgató, mert az tönkrement anno (de hozzá a csere fedők még ott vannak).

Tartozékok:
- Griffin iTrip (FM jeltovábbító - az adáshoz szükséges playlistek és kézikönyv az interneten elérhető - igény szerint én is biztosítani tudom)
- hálózati töltő
- autós töltő
- ruhára csíptethető tartó
- két USB kábel (az egyik az eredeti)
- felhasználói kézikönyv, CD a gyári szoftverekkel

A lejátszó tökéletesen működik, az akkumulátora is több órát ki tud szolgálni (saját használati stílusomban - munkába menet/jövet, elalvásnál - két-három napot legalább tudtam használni). Az állapota _szerintem_ a korához képest jobb, mint amit várna az ember, karcolások vannak rajta, minimális külsérelmi nyom látható a tetején és az alján, "home office" végeztem el rajta az akksicserét, a képen látható a kínai szervizcsomag, benne az eredeti gyári akksi, ami egy napot se nagyon bírt már a végén.

Nem tudom, hogy van-e esetleg tipp arra, hogy érdemes-e valamilyen nagyobb Apple közösség felé próbálkozni, nem ritkaság persze, de így szinte minden gyári dologgal együtt azért talán nem mindennapos, lehet valaki vadászik az ilyesmikre.

What else you gonna do on a Saturday?

(#3714) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Nem tudjátok esetleg, hogy hol tudnék vásárolni ipod shuffle-t? :) Tudom, hogy már nem gyártják, csak reménykedem, hátha van beragadt raktárkészlet. :R

(#3715) daniele


daniele
aktív tag

Sziasztok!

A birtokomba került egy első generációs iPod. Használt állapotban, de működik aksiról is.
Nem tudja valaki, hogy mennyiért lehet itthon eladni? :U


(#3716) choco01


choco01
addikt

Hali.

Adott egy iPad Mini 2 16GB A1489.

Kérdés hogy érdemes-e leszedni rá az ios12-t?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#3717) 1stvan


1stvan
csendes tag

Sziasztok! Hozzám került egy Classic 7th 2.01-es fw-el (ez az alaplap által támogatott legmagasabb). Át van alakítva Hdd helyett CF Sd-re. Most egy 128 Gb-os Sd kártya van benne és 110 gigányi zenét szinkronizáltam rá.

Elvileg minden rendesen működik, viszont elég gyakran előfordul, hogy lejátszás közben egyszer csak végiglépked a számokon (pl egy album első 6 száma hibátlanul lemegy és utána a 7. már nem), de nem játssza tovább egyiket sem. 0:00-nál áll a számláló.

Lehet lépkedni a menüben bárhova, de a lejtászást hiába indítom el, nem játszik le utána semmit. Sima altatás után sem megy a lejátszás Csak ha resetelem, akkor működik utána rendesen. Aztán zenehallgatás közben véletlenszerűen újra ugyanez történik.

Mi lehet a baja és merre keressem a hiba okát?
CF-SD átalakítás? Kábel? Alaplap? Van akinél ugyanez történik és még HDD-vel használja?

Köszi a választ előre is!

(#3718) 1stvan válasza 1stvan (#3717) üzenetére


1stvan
csendes tag

Rájöttem közben. A 128Gb-os kártya sok volt neki, mert ebben a modellben 120 gb-os korlát van.

(#3719) Sylver001


Sylver001
csendes tag

Tönkrement az 1. gen iPod Touch készüléktöltő foglalata.
Szökőévenként vesz fel áramot, így nem tudom feltölteni a töltőjével.
Régi már, ezért nem találtam hozzá alkatrészt.
Nagy segítség lenne - tudtok segíteni, honnan érdemes beszerezni a töltő foglalatot?

[ Szerkesztve ]

(#3720) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Sziasztok!

Van egy régi iPod Touch-om 3. generációs, 64 GB-s. A1318. Mai napig teljesen hibátlanul működött a kocsiban, mígnem kitaláltam, hogy legyalulom ami van rajta és újra megtöltöm nótával, meg hátha frissül is.

Lefrissítettem az iPod fröccsöt és az első visszaállítás után még ment az érintő aktiváláskor, majd pár óra töltés után már nem. Restartoltam párszor de nem javult meg. Ötlet?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#3721) dudu98


dudu98
tag

Üdv mindenkinek! Keresek iPod Classic 5 Gen 60GB verzióhoz hátlapot és fedlapot, lehetőleg fekete színben, úgy hogy a hátlapon nem szükséges a tárhely gravírozás csak a logo és iPod felirat. Esetleg hol érdemes rendelni?

“Felix, qui potuit rerum cognoscere causas”

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.