Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#201) sbazsi válasza GP-Sz (#198) üzenetére


sbazsi
veterán

60g 5. gen.

(#202) GP-Sz válasza sbazsi (#201) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Itt [link] egy bót, ahol van fekete raktáron 409 euroért és 19ért elhozzák Magyarországra. Már csak az átutalást kell valahogy megoldanod.

(#203) Razor1 válasza GP-Sz (#200) üzenetére


Razor1
aktív tag

azt vágom, de az eu-s boltok alig olcsóbbak a hazaiaknál és akkor még ott a postaköltség. lehet vele trükközni de nem tudsz nagyságrendileg sokat spórolni. 430 EUR az durván 110 ropi, itthon boltban 125k



[Szerkesztve]

(#204) GP-Sz válasza Razor1 (#203) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Hát az fix, hogy annyit nem lehet spórolni, mint ha az usaból rendeled. De azért lehet. Ha mutatsz egy itthoni boltot, ahol számlásan (merthogy szvsz ha nincs számlád, akkor a világgar sem ér semmit, mert nem tudod igazolni a vásárlás időpontját...) kapok ipod nanot 59ért, akkor meg fogok lepődni. Merthogy én annyiért vettem Németországban. Igaz, hogy egy haverom hozta el, de itthonra is csak plusz 10 euro lett volna.

[Szerkesztve]

(#205) GP-Sz válasza Razor1 (#203) üzenetére


GP-Sz
senior tag

És ha 15ezret spórolsz, az miért szar :F

(#206) sbazsi


sbazsi
veterán

és ha usaban / canadaban veszem, a gari akkor is jó?

(#207) Razor1 válasza GP-Sz (#205) üzenetére


Razor1
aktív tag

ki mondta h szar? csak én az usából becsempészős módszerrel nem 15k-t spóroltam hanem 50-et, ami azért fincsibb dolog. arra próbáltam rávilágítani h ha van lehetőség, megy ki ismerős vagy mittomén akkor ez a tuti megoldás.

(#208) Razor1 válasza sbazsi (#206) üzenetére


Razor1
aktív tag

(#209) Razor1 válasza GP-Sz (#205) üzenetére


Razor1
aktív tag

amúgy jó a nyanyo?

(#210) sbazsi válasza Razor1 (#207) üzenetére


sbazsi
veterán

mert ha minden igaz, jön egy rokon... :D
és ahogy nézem, 400 USD az kb 86 ropi.
ingyenes gravírozással.
:D
és a kiegészítőkkel, annyiba lenne, mint itthon a netto ár.
nem mind1

[Szerkesztve]

(#211) Razor1 válasza sbazsi (#210) üzenetére


Razor1
aktív tag

még azt kalkuláld bele h kint is van áfa, államonként változó mennyi, de kb 5-8%. nekem olyan mákom volt h a ''beszerzőm'' kinti rokonának volt kedvezménye az apple boltban, így nettó ár alatt, 390$-ért sikerült szerválni.

(#212) GP-Sz válasza Razor1 (#207) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Jóvanna, csak olyan lesajnálva mondtad a 15ezres különbséget, pedig annyiból már egy jó fülest lehet venni.

Persze biztos jobb amerikából, csak nekem pl nem volt olyan ismerősöm, aki elhozhatta volna, úgyhogy maradt az EU boldogabbik fele.

[Szerkesztve]

(#213) GP-Sz válasza Razor1 (#209) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Ja, szerintem király.

(#214) sbazsi válasza Razor1 (#211) üzenetére


sbazsi
veterán

na igen, ez kimaradt, ugyhogy lehet mégsem onnan jön a drágám.

(#215) Gordiann


Gordiann
őstag

MediaM-ban kézbe vettem a videós ipodot, és hát teljesen lenyűgözött...:R

Hát az a kép, meg a lapossága, meg minden....30/60Gb...stb..
TÖKÉLETES. pont.

De sajnos nincs rá pénzem :O

(#216) sbazsi válasza Gordiann (#215) üzenetére


sbazsi
veterán

mennyi is? :B

(#217) ellington


ellington
tag

hol lehet pesten apple fülhallgatót venni? gonodlom az apple boltokban. de hol vannak ezek? és kábé mennyibe kerül?

(#218) Razor1 válasza ellington (#217) üzenetére


Razor1
aktív tag

http://www.applecenter.hu oldalt sasold meg, + a www.macbolt.hu -t

(#219) Gordiann válasza sbazsi (#216) üzenetére


Gordiann
őstag

Hát a 30Gb-os 79.000Ft. körül van ugyebár... :U
De azt mondom megéri ennyiért.
De komolyan valami hihetetlen az a kijelző, meg a kezelése is pont el van találva.
A nano is nagyon jó, meg minden, de a kezelése nem jött be, mert elég labilis a picisége miatt. Miniatűr kézimunka :D

(#220) Gordiann válasza Gordiann (#219) üzenetére


Gordiann
őstag

öööö.. +áfa :B :D

De külföldön 300Euro. :B

(#221) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Dec. 18.-án érkezik, Fekete iPod Videom-m gravirral, 30Gb-osan. USA-ból 317$ Összesen...:U

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#222) Razor1 válasza Papa-Georgo (#221) üzenetére


Razor1
aktív tag

:C fekete rulez. komolyan mondom ebben az új modellfrissítésben ez a legjobb h végre nem csak fehéret árulnak :)

(#223) sbazsi válasza Papa-Georgo (#221) üzenetére


sbazsi
veterán

nem tudsz hozatni mellé egy 60 gigást is?! ;] :D

(#224) sbazsi válasza Razor1 (#222) üzenetére


sbazsi
veterán

jaja, és is a feketével szemezgetek. :D

(#225) sbazsi válasza sbazsi (#224) üzenetére


sbazsi
veterán

és helyett én :B

(#226) Papa-Georgo válasza sbazsi (#223) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

ejj bazz...ha elöbb szóltál vlona...az a gond, h mostmár enyém megjött csávóhoz...és mégegyet berendelni márnehézkes lenne, meg ígyis már túl sokat kértem tőle, tök rendes volt.

De ha gondolod, keresd meg Bash-t itt PH-n, mert ő tud sehgíteni benne, h küldjön iPodot....csak akkor ok. jön még rá....

De most azt nézzük, h enyém átsázmolva 68-ba van...erre max. utalás + pk-val 7-8e jön rá...

max. 78-ból tudsz hozatni 30-ast, illetve értelem szerűen 60as anyival több 100$...mert az ugye 399$.... :U

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#227) Deluxe00 válasza Razor1 (#222) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Eddig se csak fehéret árultak...nekem pl U2 van:) ha jól tom az sem fehér :P

(#228) Razor1 válasza Deluxe00 (#227) üzenetére


Razor1
aktív tag

jah, de az special edition kis extrával több pénzért. most meg ugyanannyiba kerül, csak épp megvan a választás lehetősége. arról nem is beszélve h csak a kisebb kapacitású volt u2 kiadásban, a 60as nem.

(#229) Deluxe00 válasza Razor1 (#228) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Nem tom 5 gbnál több még nem volt rajta igazábol...szal nekem böven elég!De sztem a legtöbb embernek elég a 20!Ezért jók az uj iPodok, mert 30 gb, holott a 20-at sem használják ki de ez igy még imponálóbb, viszonylag(eléggé :) ) slim-re sikeredett nagyobb kijelzö...Aki iPodot vesz az ne nanot vegyen, hanem 30 gbos feketét sztem :U

(#230) GP-Sz válasza Deluxe00 (#229) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Szerintem meg nanot vegyen és fehéret :) A fehér nem karcolódik annyira és ha vkinek elég 5G akkor inkább egy 4Gs nanot vegyen, mint feleslegesen egy féltéglát. A nano már annyira kicsi, hogy ennél kisebb nem is kellene.

(#231) Deluxe00 válasza GP-Sz (#230) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Milyen féltégla? itt nem a 4g colorrol beszélünk hanem az uj 5g-röl:) nem tom ismered e a méreteit:)
Ami nekem van U2 az még a normális vastagságu, és féltéglához közel nincs, nemhogy az uj iPod, a 30 gbos...

(#232) GP-Sz válasza Deluxe00 (#231) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Ismerem. A nanomhoz képest féltégla. Rakjál már mondjuk ingzsebbe egy 136/157 grammos lejátszót.

(#233) Deluxe00 válasza GP-Sz (#232) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Ingzsebbe hordassz egy iPodot?Az erős :U
Nem gondolod h azért mert a nano az flashes?:) Lehet h kisebb a flash mint egy merevlemez?

(#234) GP-Sz válasza Deluxe00 (#233) üzenetére


GP-Sz
senior tag

De, meg azért is, mert gyengébb akku van benne. Meg kisebb a kijelzője. De zenehallgatásra tökéletes. Két oka lehet, ha valaki sima ipodot vesz és nem nanot:
-videozni akar
-több kell neki, mint 4G

Ha a kettő közül egyik sem áll fenn, akkor minek cipeljen egy 3-4x akkora lejátszót?

[Szerkesztve]

(#235) Deluxe00 válasza GP-Sz (#234) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Persze igazad van, nem is vitatkozom ezzel!Nagyon jó dolog a nano én is tudom, csak (legalábbis számomra) nyújt többet a rendes iPod ;)

(#236) sbazsi válasza GP-Sz (#234) üzenetére


sbazsi
veterán

arra még nem gondoltál, hogy kocsiba is lehet használni?
vagy nyaralásnál nagyon jó szolgálatot tehet, képek feltöltésére, zenehallgatásra, stb...
és az autóban baromira mindegy, hogy mekkora...
akinek a 60 gb-os nagy, az miért nem vesz olyan telefont, ami jól játsza az mp3-at, és hozzáa egy nagyobbacska memóriakártyát? még ennyit sem kell cipelnie...

:R

(#237) sbazsi válasza Razor1 (#228) üzenetére


sbazsi
veterán

3 féle méret van.
u2-20gb
30gb
60gb

(#238) GP-Sz válasza sbazsi (#236) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Én nem mondtam, hogy nem jó az ipod. Azt se mondtam, hogy senkinek nincs rá szüksége. Szerintem elég világosan fogalmaztam. Akinek nem kell 4Gnél nagyobb kapacitás és nem akar videózni, az ne vegyen. Nem értem, mi a probléma?

A telefon meg nem rossz ötlet egyébként, hosszú távon értelmes is, de jelenleg még nem. A telefonom + nano együtt sincs annyi, mint egy mai okostelefon, se árban (főleg, ha még egy nagyméretű microsd kártyát is veszek, ami ráadásul jelenleg még nincs is 512M-nél nagyobb), se tömegben, úgyhogy ez nem volt alternatíva.

(#239) gti16v


gti16v
őstag

sziasztok,légyszi segitsetek,mert nem szeretném ezt az ipod ot a földhöz vágni..........tehát vettem egy ipod od közép kategoria lehet (4gb).nem kaptam hozzá szoftware lemezt igy letöltöttem hozzá az eph pod ot,minden tök jó nak tünt ...látja az xp....de bármit felmásolok rá(mp3 at)azt nem látja az ipod illetve ha a pl notes fájlba másoltam ott végülis látja de nem játszja le.....a kérdésem hogyan ekll rá a legegyszerübben mp3 rá másolni amit lát is+le is játszja ,és mondjuk a helyén van a music mappába(ilyet nem is találtam abban amikor a pc-n keresztül turkáltam az ipod mappái közt.....elöre iskösz a segitséget

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#240) Razor1 válasza gti16v (#239) üzenetére


Razor1
aktív tag

csak úgy tudsz rá zenét rakni ha letöltöd az apple oldaláról az itunest és avval másolod rá a számokat. másképp nem megy

(#241) hehehehe válasza Razor1 (#240) üzenetére


hehehehe
tag

dehogynem.winamppal is lehet ha leszeded hozza a plugint(~100kb). ipod.lap.hu-n megtalalod valahol a bal oldalon.marha jo es ahogy eszrevettem gyorsabb is mint az iTunes,meg nem akar allandoan frissiteni meg ilyenek.nekem jobban bejon:)

(#242) Razor1 válasza hehehehe (#241) üzenetére


Razor1
aktív tag

elment mellettem a technika... :B

(#243) asimov


asimov
aktív tag

Felteszem itt is, mert isten tudja mióta megy így szegény ipodom...
Szóval, az ipodom ma reggel megmiccelt, és bejött valami diagnostics menü...
Annyit kéne megtudnom ebből hogy lehet kilépni.
Elöre is köszönöm!

Asimov

''Two intelligent species live on Earth: Humans and Hungarians.'' (Isaac Asimov); -=SoG=-Khabbas

(#244) asimov


asimov
aktív tag

Megoldódott!

''Two intelligent species live on Earth: Humans and Hungarians.'' (Isaac Asimov); -=SoG=-Khabbas

(#245) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Megvan az új Ipod videom..gyönyörű darab :)) most barátkozunk...

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#246) Deluxe00


Deluxe00
senior tag

Májusban vásárolt iPod U2 Special Edition(Nem színes kijelzös változat) 20Gbos, elvileg ez limitált széria, a szines már nem.
Mennyiért kellhet el? :U

(#247) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Hello!

Nos, nagy iPod guruk...kis segítségre lenne szükségem. Zenéket már feltoltam, meg videot is, konvertálgathatom dögibe őket...

Viszont, képet még nem sikerült :O azokat mien formátumban és hogyan tudom feljuttatni rá? :F

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#248) Papa-Georgo válasza Deluxe00 (#246) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Ha jól emléxem, már járt itt egy u2 edition, az olyan 50 körül volt. sztem próbáld meg ilyen áron, ha az jó neked, de én mindenképp apronatre raknám fel, enyémet is kb. 2nap alatta nno elvitték.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#249) GP-Sz válasza Papa-Georgo (#247) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Nem tudom, ha úgy van megoldva, ahogy a nanonál, akkor elég béna :) (és hogy lenne másképp, amikor ugyanaz az iTunes :D ) Bár engem nem foglalkoztatott különösebben a téma, de azért egyszer megnéztem. Alapból én sem jöttem rá, úgyhogy megnéztem valami manualt. Valahogy úgy megy, hogy az iTunesban az ipod optionsben van egy képek fül és ott kell a képeket feltenni.

(#250) Deluxe00 válasza Papa-Georgo (#248) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Énis 50-re gondoltam:)
De amúgy lehet nem fogok megválni töle mert azért ez eléggé ritkaság számba megy :(
Viszont új 30 gbos feketét gravírral szeretnék:)

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.