Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#251) Papa-Georgo válasza Deluxe00 (#250) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Csakhogy irigykedhess...nekem már van ;]

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#252) Deluxe00 válasza Papa-Georgo (#251) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Irigykedni csak akkor irigykednék ha elérhetetlen lenne számomra:D
De szerencsére nem az:D Mindenképpen lesz, csak azon gondolkodtam h megtartsam-e a U2-t mert nem használnám:( Viszont nagyon ritka és nincs szivem megválni töle.Föleg nem 50ért :(

(#253) Papa-Georgo válasza Deluxe00 (#252) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Solution...Go Apronet. :R

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#254) Razor1 válasza Deluxe00 (#246) üzenetére


Razor1
aktív tag

sztem is 50 körül

[Szerkesztve]

(#255) Razor1 válasza Deluxe00 (#252) üzenetére


Razor1
aktív tag

akkor kirakod a vitrinbe a porcelánok mellé? :DD

(#256) Deluxe00 válasza Razor1 (#255) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Nem, csak mivel ez egy exkluzív termék, megtartom ha 50 felett nem lehet eladni:)
Annál azért többet érne:) 125ért vettem még Osztrákba, itthon kapni se lehetett emlékszem:D

(#257) Papa-Georgo válasza Deluxe00 (#256) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

''se lehetett'' jól mondod, de mostmár lehet...

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#258) hehehehe


hehehehe
tag

hali
nekem van egy icipici problemam az ipodommal...nemtom talalkozott e mar valaki ilyennel.szal fenn van a gepen itunes manualis frissites van belove mer a gepen nem tarolom a zeneket csak az ipodon.fenn van mellette winamp es inkabb azon birizgalom az ipodom mer gyorsabb kenyelmesebb meg ilyenek...na tortent hogy hallgattam a zenet hazafele..idertem radugtam a gepre es lass csodat winamp nem latja...hmm...itunes sem latta...leveszem nezem mi lehet es azt jelzi hogy nincsenek rajta zenek.semmi.kicsit megijedtem hogy ugy 12 giga zenet elszort ugyhogy visszadugtam megneztem windows intezoben de ott siman fenn voltak a zenek...restart nem segitett le kellett szednem manualisan a zeneket, ujrainstallalni a szoftvert es visszatolteni a zeneket...
na ez tortent 3-4 honapja, 2 honapja es most.most volt a 3. :(((
mitol lehet ilyen hiba?van valakienk valami otlete?
jah ez egy 30 gigas ipod photo...es altalaban tele van...nem a legjobb esti program 30 gigat ide oda masolgatni usbvel...

[Szerkesztve]

(#259) szpedro84


szpedro84
csendes tag

Sziasztok!

A múlt héten Londonban jártam, és valahogy annyira megkapott a sok fehér fülhallgatós ember látványa, hogy vettem magamnak egy nanot. Én egyáltalán nem vagyok ilyen divatcuccos gyerek, de vhogy mégis sikerült megvetetni velem azt a sz**t. Szóval előtte egy Samsung YP-T7-em volt, tudjátok a ''nagggyon kiccsii'', tökre elégedett voltam vele: szép dizájn, tökéletes hangzás, rengeteg extra, jó tok, ergo nem sérülékeny. Mindegy. Most már nano van... :(( Csalódva tapasztalom, hogy a hangzás meg sem közelíti a samsung kütyüjét, borzalmasam sérülékeny, úgyhogy vettem mellé egy marhadrága tokot, hátha így nem megy gajra egy hét alatt. A külalak valóban elképesztő, nade az hogyan lehetséges, hogy egy ilyen luxus bigyó, egyszerűen sz*rul szól?!! Higyjétek el volt már a fülemben rengeteg féle lejátszó, és az iPod nemhogy nem a legjobb, de messze elmarad a minőségi hangzástól. Szerintem ez felháborító. Most nézegettem ezeket az in-ear fülhallgatókat, amit persze 12000ért vágnak utánad... Ha esetleg van valakinek olyanja, legyen szíves írjon a tapasztalatairól. Abban bízom, hogy attól jobb lesz a hangélmény. Összehasonlítottam pár fülhallgatót, és közülök az iPod gyári volt a legalja, a 3000 ftos Sony odavágja 2x :((((( Sajnos.

Üdv! :(

szpedro84

(#260) leewi válasza szpedro84 (#259) üzenetére


leewi
aktív tag

hmm..
fura vélemény..:DDD De akkor egy kicsit kontra is, hogy ne csak negatív dolgok legyenek..
Az hogy mi mennyire dárga talán a mi kis hazánknak köszönhetjük..mert, hogy nyugaton majdhogy minden feleannyiba..de ha nem is akkor is olcsóbb valamivel ez számomra érthetetlen ill. nagyon is érthető..
sok példám van de elég egy is..egy egyszerű gumi tok a nano-hoz nálunk nagyon sok ideig nem is volt kapható..így kicsit kutakodtam (eBay) és pottom 1.800 Ft-ért KÍNÁból házhozjött egy jó kis tok + fóliák (elő és hátlap) ja és még egy kis törlő kendő is..innentől lehet azon gondolkodni hol is tartunk..?:B
Nekem speciel nem tetszik a ''nagggyon'' kicsi..valahogy nem az igazi formára..a kijelző se nagyon meggyőző..de hangzásügyileg nem ismerem..
iPod hangzásáról pedíg én csak pozitívat tudok mondani..elötte egy iAudio-m de hangügyileg egy szinten vannak..
Fülhallgató:
A gyári valahogy nem az igazi..szép fehér meg mindenki tudja mid van de kicsit alul teljesít..amivel én használtam a minit az egy SONY MDR-EX71-es volt..ég és föld..
Most nano birtokos lettem..ehhez már az apple in ear fülest kaptam s örültem is mert gondoltam ha már a sony olyan jól sikeredett akkor ez is..DE..
Attól eltekintve, hogy hangzásban kicsit jobban tetszik mint a sony (nem olyan mély)..azok a gumik amit hozzáadnak ISZONYAT POCSÉK darabok..nem tudom, hogy csak a gumi anyaga vagy maga a formája is de nekem valahogy mindíg kiesett a fülemből..meg mostanság hidegben még rosszabbul viselkedik..
s ekkor jött a ''villanykörte'' fogtam és ráraktam a sony gumiját az apple in ear-ra..eredmény: egy Nagyon jól szóló és most már ergonomiailag is TÖCKÉLETES fülhallgató (legalábbis számomra)..

de egy sorban a lényeget összefoglalva: vegyél egy sony mdr-ex51-est és HAppY leszel:DD

kOrÁn kELtEm, hOL aZ aRaNy?

(#261) szpedro84 válasza leewi (#260) üzenetére


szpedro84
csendes tag

Nagyon köszönöm a fülhallgató tippet, megfogom venni azt a SONYt amit tanácsoltál. Hehh, ez tényleg hasznos infó volt :)

Mindenkinek Boldog Karácsonyt! Sok-sok drága Apple cuccot a fa alá!! :)

Üdv!

szpedro84

(#262) leewi válasza szpedro84 (#261) üzenetére


leewi
aktív tag

csak majd vigyázz rá..kényes egy darab..nagyon vékony a kábel..s ebből kifolyólag sérülékeny is..

kOrÁn kELtEm, hOL aZ aRaNy?

(#263) ellington


ellington
tag

és az ilyen cuccokra nincs garancia, ugye? :(

(#264) Bikerman


Bikerman
aktív tag

Nekem egy problémám lenne vele...
Az lenne, hogy egy fél órát ment a Video iPod és utána megállt a menüsorban. Hiába görgetem semmi... Ki se tudom kapcsolni. A töltő hűromnegyeden van. Nem tudom mi a baj? :(

ragazzi della curva...

(#265) Cobain


Cobain
tag

Helló!
Úgy néz ki elromlott az ipodom:(
4. generációs, nem színes. Fogalmam sincs hogy mi baja van és hogy mitől. Egyszerűen nem érzékeli a számokat, amik rajta vannak, és amikor rádugom gépre, az itunes nem ismeri fel...ilyenkor mit lehet tenni? Szervizben tudnak vele kezdeni valamit? Garancia már nicns rá..:(

(#266) Deluxe00 válasza Cobain (#265) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Restore, Update ezeket probáld meg!Kettö közül vmelyiknek jonak kell lennie

(#267) Cobain válasza Deluxe00 (#266) üzenetére


Cobain
tag

oké, de ezt én nem nagyon értem:)
el tudnád magyarázni, h ezt hogyan kell? nagyon fontos lenne! köszi!

(#268) Deluxe00 válasza Cobain (#267) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Hát egyrészt a software-t is tudod frissiteni windowsbol ha felkötöd ez az update, másrészt meg vissza tudod állitani magát az iPodot eredeti állapotába az a restore.
A kettö közül vmelyik biztos h müködik.ú
iPod Updaterben lehet ezt megtenni

(#269) skeet


skeet
csendes tag

Hi van eladó iPod Photo 40 GB-os vadonatúj, bontatlan doboz, minden tartozék, 1 év világgari!

Kikiáltási ára 75000 Ft (nyitottam ilyren topicot Bolhapiacon akit érdekel, oda is lehet írni)

(#270) Cobain válasza Deluxe00 (#268) üzenetére


Cobain
tag

értem, csak az a baj, h a windows nem ismeri fel, mint ipod, csak mint egy cserélhető meghajtó, amit ráadásul meg se lehet nyitni, mert kiírja, h a lemez nincs formázva. a restore-t is próbáltam már, és még mindig semmi:(
nincs valakinek valami ötlete?
ui.: amikor megnézem a menüjében az about-ot, ott azt írja ki, h capacity: 91,1 mb, available 173 mb...ja és songs: 0 (pedig rajta van elvileg 8 gigányi zene)

(#271) ellington


ellington
tag

szpedro: mikor veszed meg a sony-t?

(#272) divot válasza Cobain (#265) üzenetére


divot
veterán

Lehet az egészet resetelni, de már nem emlékszem a billentyűkombinációra. A kézikönyvben megtalálod, hogy mit kell rajta nyomni és milyen sorrendben.

(#273) Cobain válasza divot (#272) üzenetére


Cobain
tag

Már próbáltam, és semmi változás...egyébként amikor tölt (apple logó), akkor ilyen fura kattogó hangot ad ki...

(#274) divot válasza Cobain (#273) üzenetére


divot
veterán

Az rossz jel, mert valamiféle mechanikai hibára enged következtetni. Mindenesetre vidd el szervízbe, mert drága mulatság lenne csak úgy kidobni. (Nekem is ez a generáció van.)

(#275) leewi válasza Cobain (#273) üzenetére


leewi
aktív tag

GARANCIA...:D sztem wincs. hiba lesz..kapsz majd szép újjat..ha mázlid van akkor már nem lesz készleten FF s akkor megajándékoznak egy színessel..:C

kOrÁn kELtEm, hOL aZ aRaNy?

(#276) leewi


leewi
aktív tag

elnézést hátha valaki csak ezt olvasgatja

ORIDZSINÁL iPod TÖLTŐ ELADÓ..7.000 huF

kOrÁn kELtEm, hOL aZ aRaNy?

(#277) Cobain válasza leewi (#275) üzenetére


Cobain
tag

hát örülnék ha ilyen egyszerű lenne:) de sajnos asszem már lejárt a garancia...nem garanciás ipodot nem javítanak?

(#278) duracell89


duracell89
senior tag

Hát a 4 hónapos minim halott...
Pár napja lemerülgetett folyamatosan, hiába töltöttem, akár töltés közben is képes volt lemerülni, és most már be sem kapcsol. Irany a szerviz.
Köszönjük apple a kibírhatatlanul szar minőségű termékeket (nano kijelzo, 1,2gen akksi, ipod füles szeriahiba stbstbstb), magas áron.
Amint kijött a szervízből eladom. :(((
Ha most visszaemléxem, milyen lelkes meg boldog voltam mikor meg tudtam venni. Az árát ötszörösen visszafizette az Isten fejfájásokban, és idegeskedésekben.

Nem akarok általánosítani, lehet hogy egyedi eset, meg hogy a többi apple termék nem ilyen, hát nekem ez jutott. :(((

Nem mérges vagyok, szomorú.

Szerk.: Azt kifelejtettem az elejéről, hogy ez már a 3. szervízlátogatásom lesz vele kevesebb mint 4 hónap alatt. :U


[Szerkesztve]

(#279) Bady Endre


Bady Endre
csendes tag

Hello

Kérdéseim lennének az új video ipodról, méghozzá a fekete változatról.

1. A fekete ipodhoz fekete dock-ot adnak?
2. A feket ipodhoz fekete fülest adnak?
Jó ezek csak esztétikai dolgok , de azért érdekelne, mert sehol nem találtam erre vonatkozó infot. Előre is köszi:)

Life is too important to be taken seriously:)

(#280) leewi válasza Cobain (#277) üzenetére


leewi
aktív tag

de javítanak..de ha wincs. hibás akkor nem fogod megjavíttatni az tuti..:B

kOrÁn kELtEm, hOL aZ aRaNy?

(#281) leewi válasza duracell89 (#278) üzenetére


leewi
aktív tag

sztem csak egyedileg rosszul jártál..
ebblől nem szabad nagy általánosítani..
a sok hibáról meg annyit, hogy nagyon rövid idő alatt kellett nagy mennyiséget elállítaniuk..namármost itt jön a nagyszámok törvénye vagyishogy akármennyire is figyelnek lesz hibás..a fülhallgató egyedi eset, ott egy szériát b@sztak el..de azt cserélik is normális helyen..(kivév A4:((()

sztem nincs gond csak annyi mint más esetben..:))

kOrÁn kELtEm, hOL aZ aRaNy?

(#282) leewi válasza Bady Endre (#279) üzenetére


leewi
aktív tag

1. NEM :D
2. NEM :D

fekete egyelőre csak 3 lejátszó van..apple koncepció a fehér..csak viszonylag nagy igény van a fekete változatokra..
majd talán idővel..

kOrÁn kELtEm, hOL aZ aRaNy?

(#283) Cobain válasza leewi (#280) üzenetére


Cobain
tag

miért, ha winchester hibás, akkor mi van? :F

(#284) leewi válasza Cobain (#283) üzenetére


leewi
aktív tag

a minihez a 4GB-os microdrive kb. 40-50e huff..
a tiedbe sztem még drágább..annyiért meg kapsz újjat..mármint iPod-ot:))

kOrÁn kELtEm, hOL aZ aRaNy?

(#285) Dean


Dean
tag

Sziasztok!

IPOD videora camera connector-ral probálom csatlakoztatni a fényképezőt mire kiderül, hogy a gép nem támogatott (igen régi modell).

Van-e valakinek tapasztalata USB kártyaolvasóval.
Azzal megy? Vagy annál sem mindegy milyen?

Az Apple oldal szerint a támogatott protokolok:

PTP
Type 4 (or Normal)
Mass Storage

Általában a kártyaolvasó specifikációk nem tartalmazzák ezt az infót. Vagy mégis?

Köszi!

(#286) szpedro84


szpedro84
csendes tag

Hali!

Hallottam utángyártott iPod hálózati töltőről. Tud valaki valamit róla? Van? Nincs? Mennyi? Hol? Milyen? :)

üdv!

szpedro84

(#287) Cobain válasza leewi (#284) üzenetére


Cobain
tag

Micsoda? ezt nem mondod komolyan! 40-50 ezer forint? mi kerül azon annyiba?

(#288) Razor1 válasza szpedro84 (#286) üzenetére


Razor1
aktív tag

van, hogy milyen azt nem tudom, de sztem egy töltőnél nem lehetnek olyan nagy trükkök. www.speedshop.hu itt van elég sok utángyártott cucc ipod-hoz, érdemes körülnézni.

(#289) Loader


Loader
tag

Hali!

Nem tudjátok, hogy miért csak 6-700k/s -el tudok commanderben az iPodomra írni? Az olvasással nincs baj (3-6 MB/s). Ez a 4 gigás (nem mini). Az iTunse-al pikk-pakk felmegy többszáz mega. Ha 1.1-es USB-re dugom, akkor ott hozza a max.-ot (~1MB/s).

5let?

''Te! Hogyis van ez?''

(#290) Loader válasza Loader (#289) üzenetére


Loader
tag

De mégis mini. Nanot akartam írni :) bocs

''Te! Hogyis van ez?''

(#291) Deluxe00


Deluxe00
senior tag

Mi lehet az a dolog, amit enable disk use állapot mellett nem tudsz feltenni az iPodra, és ehhez commander kell? :U

(#292) Loader válasza Deluxe00 (#291) üzenetére


Loader
tag

? Ha pendrive -nak használom, akkor miért ne?

''Te! Hogyis van ez?''

(#293) Deluxe00 válasza Loader (#292) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Kérdésem azzal egyenértékű, hogy: ''Ha sajátgépben mész rá iPodra, és ugy töltessz rá dolgokat akkor is ilyen lassu?'' :)

(#294) Batman


Batman
őstag

Hellosztok csináltam egy butaságot.
Szükségem volt a helyre az ipod-on , és azon a gépen nem volt itunes, ezért csak ugy simán töröltem róla minden zenét.
Ráraktam a gépemre és az intunes a köv hibaüzenetet adja: [link]

Reseteltem az ipodom , minden adat tőrlődött, frissítettem a softverét és még mindig.

Valakinek valami ötlet?

köszi

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#295) divot válasza Batman (#294) üzenetére


divot
veterán

Ha tudod frissíteni a szoftverét, akkor nem lehet olyan nagy a hiba, de inkább itt kérdezd meg: [link]

(#296) Razor1 válasza Batman (#294) üzenetére


Razor1
aktív tag

és ettől kipurcant? azért van még mit fejleszteni almáéknál...

(#297) neongorack


neongorack
senior tag

Végre megkaptam az iPod shuffle-et és nemtom használni...bazz!
Ráraktam a zenét, egyszerűen csak bemásoltam TC-vel a főkönyvtárba, de nemjó! Van valami olyan amit tudnom kéne, ahoz, hogy beindítsam, aku fel van tölte az nem baj!
Meg gondolom úgy kell bekapcsolni, hogy egyszer megnyomom a playt!

(#298) neongorack válasza neongorack (#297) üzenetére


neongorack
senior tag

Megoldódott a problem, csak kicsid lámoid voltam az elején és ezért nem sikerült felmásolnom a cuccokat!:)

(#299) divot


divot
veterán

Sürgős segítséget kérek!

A lényeg: eltűntettem az 50GB-nyi mp3 gyűjteményemet. Az a 20gb maradt, ami az ipodon van. Na most van rá mód, hogy visszamásoljam a vinyóra?

(#300) divot válasza divot (#299) üzenetére


divot
veterán

Tehát?

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.