Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1651) Razor1 válasza Topiccsendőr (#1649) üzenetére


Razor1
aktív tag

reset: középső gomb és menü gomb együttes nyomva tartása hosszan

(#1652) Elrond


Elrond
senior tag

Most jöttek Classic 80Gigások jóóárasítva, ha valakit érdekel nézzen be: hozzám

[ Szerkesztve ]

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#1653) Topiccsendőr válasza Razor1 (#1651) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Köszi, próbáltam, de semmi.
Egyszerűen semmit nem tudok vele ilyenkor tenni.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1654) Topiccsendőr válasza rumos14 (#1650) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

4gigás, igen

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1655) Greg. válasza Topiccsendőr (#1654) üzenetére


Greg.
csendes tag

Először: Hold -> ki-be és utána a középső+menü gombot nyomva tartani, amíg a logó meg nem jelenik...

(#1656) Topiccsendőr válasza Greg. (#1655) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Köszi srácok!
Következő fagyásnál megpróbálom, kb egy hét múlva:)
tenksz a lot

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1657) Skynet258 válasza Topiccsendőr (#1656) üzenetére


Skynet258
veterán

Szerintem inkább érdemes lenne megnézetni, nekem is ilyenem van (hála a T-nek :DDD ), de még csak hasonló gondom se volt vele soha. ;)

https://geekpulse.hu

(#1658) Topiccsendőr válasza Skynet258 (#1657) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Na, ezt nem szeretném átélni ezzel a 3g nano-val. Azt mondják, hogy Mac-könnyebb. Persze én melózok Mac-en, meg PC-n is, nekem mindegyikkel ugyanannyi gondom van. Ezt nem vagyok hajlandó még szervizbe is vinni :D De a Hold-os módszer bejött. Éppen ma fagyott megint. Azóta legalább resetelni tudom. Szóval könyebbé tettétek az életemet.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1659) Skynet258 válasza Topiccsendőr (#1658) üzenetére


Skynet258
veterán

Hát, ez félmegoldás, és a normális működéstől messze van. De mindenkinek máshol van a határ, ha nekem ilyeneket csinálna, vagy földhöz b*sznám, vagy szervíz :D

https://geekpulse.hu

(#1660) Topiccsendőr válasza Skynet258 (#1659) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

El kellett számolnom vagy 10-ig, mert ha gép ilyet csinál azt én nem kímelem, de ez ahhoz drága vót nagyon :D
Kezdem megszokni.. Meg szervizes mit csinál (látom magam előtt a párbeszédet):
-ööö. hát updételtem a szoftvert, most már jónak kell lennie, semmilyen mechanikus, elektronikus hibát nem látok rajta...

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1661) Mui


Mui
tag

Sziasztok!
Találtam egy ilyet!
Valaki ismeri, milyen cucc?
Érdemes megvenni?

üdv mui

(#1662) rumos14 válasza Mui (#1661) üzenetére


rumos14
nagyúr

kedves Mui,
ez egy iPod topik, a képen látható termék pedig nem iPod, hanem vmi más noname gagyi.

(#1663) Razor1 válasza rumos14 (#1662) üzenetére


Razor1
aktív tag

"más noname gagyi", vagy "más, noname gagyi?" :))

(#1664) Mui


Mui
tag

Bocsi....

(#1665) rumos14 válasza Razor1 (#1663) üzenetére


rumos14
nagyúr

ki akarod forgatni a szavaimat? ;)
sok rosszat lehet mondnai az iPod-ról, de azt, hogy noname/gagyi, pont nem :)

(#1666) ohway


ohway
tag

1.1 re szeretném updatelni az ipodom, itunes fel is kinálja minden inditásnál, de előtte emg szeretném krédezni hogy mi válzotik ha updatelem? és updateljem-e egyáltalán?

Asus ROG STRIX B450-F GAMING II, AMD Ryzen™ 5 5600X + bequiet! Dark Rock 4, Kingston FURY 32GB DDR4 3600MHz CL16 Renegade Black , EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA, Corsair RM750x, Fractal Design Meshify, Samsung 970 EVO Plus NVMe 500GB + 1TB WD

(#1667) Razor1 válasza ohway (#1666) üzenetére


Razor1
aktív tag

hát lehet én vagyok béna, de nem találok az apple.com-on olyan leírást, ami részletezi pontosan mit javítottak a régi szoftverhez képest. én ipod classic-nál nem vettem észre különbséget, ártani biztos nem árt.

(#1668) TuTa86


TuTa86
tag

sziasztok! Pár napja adtam el a 3rd. Ipod Nanom, mert nem igazán jött be a hangja.Jó volt-jó volt, de ott volt a DE LEHETNE JOBB IS érzés.(sennheiser cx300-al hallgattam, itthon logitech z-5500 stereoban)Most gondolkodom egy 80Gb-os Classicon állítólag jobban szól valamivel.Kérdésem az volna, hogy ez valósan kihallható vagy csekély külnbség van?

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#1669) TuTa86


TuTa86
tag

ennyire kemény kérdést tettem fel?agyonvágtam szegény topicot?!!!! :O

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#1670) Topiccsendőr válasza TuTa86 (#1668) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Szerintem egy kicsit költészet amit mondsz. Ráraksz egy nagyobb fülest és máris más a hangzás. Én nem tudom, hogyan hallod a különbséget ezek között. :F

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1671) rumos14 válasza Topiccsendőr (#1670) üzenetére


rumos14
nagyúr

sztem tök jogos hogy ha nem elégedett a hangzással. maradjunk annyiban, hogy nem a hangzás az iPod legerősebb része... a kollégának lehet pl. hogy egy szabadon variálható eq is sokat segített volna.

(#1672) Topiccsendőr válasza rumos14 (#1671) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nah ezt kérlek fejtsd ki, bővebben. Hardveres, vagy szoftveres a dolog? MErt azt megértem, hogy a kukac fejes nem képes olyan széles hangtartományt kiadni. De szoftveresen meg nagyon befolyásolja a felrakott anyag minősége, tömörítése. És ezek szerint nem ugyanaz a szoftver lenne a két terméken? Úgy értem az egyiken jobb, mint a másik? Vagy miben tud jobb lenni?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1673) rumos14 válasza Topiccsendőr (#1672) üzenetére


rumos14
nagyúr

a nano és a classic közt simán lehet, sőt feltételezem hogy van is hardveres különbség, pl. más hangdekódoló csip van benne.

(#1674) TuTa86 válasza Topiccsendőr (#1670) üzenetére


TuTa86
tag

próbáltam egy [ilyen] fejhallgatóval is.ezzel egy bajom volt, h maximum hangerőn sem tudta meghajtani rendesen az ipod(nagyon halk volt), ha itunesban állítottam a zenék hangerején akkor már jobb volt a dolog.

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#1675) TuTa86


TuTa86
tag

olvastam már valahol, hogy van hangzásbeli különbség a kettő között, gondoltam hátha van valakinek mind a kettő és eltudná regélni, hogy valóban van-e nagy különbség.amúgy HDD-nek is szeretném használni szóval valószínűleg benevezek rá.Aztán majd leírom a tapasztalatokat.Köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#1676) InFRaReD


InFRaReD
tag

Hi!

Eladó, legutolsó szériás 8gb-os ipod nano-t keresek. Nincs valakinek ilyen elfekvőbe, vagy vki aki ezzel "foglalkozik"? A bolti ára kicsit húzós

(#1677) TuTa86 válasza InFRaReD (#1676) üzenetére


TuTa86
tag

(remélem ez nem reklám)nézd meg BandiT-nál it PH nagyon jó árai vannak és nagyon korrekt.

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#1678) lumiukko válasza TuTa86 (#1675) üzenetére


lumiukko
tag

Szia! Összehosonlítottam egy utolsó előtti generációs 30GB-os iPoddal a nano-t, és a nagyobb kicsit jobbnak tűnik hangzásban.

(#1679) TuTa86 válasza lumiukko (#1678) üzenetére


TuTa86
tag

Igazán kedves vagy köszi szépen.Még annyi kérdésem volna, hogy mennyire lehet hallani a vinyót benne? :R

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#1680) DamonBounce válasza TuTa86 (#1679) üzenetére


DamonBounce
tag

kézben tartva érezni kicsit
de lehet csak nano után furcsa.
hangzásban tényleg több.

(#1681) TuTa86


TuTa86
tag

köszi szépen mindenkinek a válaszokat.asszem meggyőztetek veszek egy classicot.
már csak a lóvéra kell várni, hogy összejöjjön.

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#1682) dmon


dmon
aktív tag

ÚJ ipod tokok jóárasítva : :K

[link]

[link]

[link]

(#1683) Mathias-2120


Mathias-2120
tag

Sziasztok!

Most készülök venni egy iPod Nano-t. Szerintetek jó választás? Semmi extra igényem nincs, csak hogy legyen megbízható, a hangminősége sem utolsó szempont!
És ha már veszek hol vegyem? (Bp) Van árban eltérés boltok között? Jah, természetesen újat szeretnék venni!

Üdv!

Segíts magadon, Isten is megsegít!

(#1684) Blamazs válasza Mathias-2120 (#1683) üzenetére


Blamazs
senior tag

vedd meg nyugodtan:macbolt.hu vagy xms.

(#1685) Marty8 válasza Mathias-2120 (#1683) üzenetére


Marty8
tag

én semmikép nem venném boltba!
az enyém is vaterás cucc.
15 ezrekkel olcsóbban kapod meg... ha figyelsz még bloggosat is kifoghatsz.

M a t y a s

(#1686) Mathias-2120


Mathias-2120
tag

És mit szóltok BandiT planar. hu boltjához? Ott az iPod nano 3rd 8GB 47895 Ft.- jóval olcsóbb mint máshol, meg nem is zsákbamacska mint a vatera...
Vagy tudtok olcsóbbat?

Segíts magadon, Isten is megsegít!

(#1687) Gabor90 válasza Mathias-2120 (#1686) üzenetére


Gabor90
csendes tag

Hol találtad meg ott a nanot? Mert én semmilyen ipodot nem találtam

(#1688) Mathias-2120 válasza Gabor90 (#1687) üzenetére


Mathias-2120
tag

Még amikor multkor néztem a planar.hu -t akkor még a régi oldal jött be: [link]és ott van egy többek közt iPod nano is az mp3 lejátszóknál.

Segíts magadon, Isten is megsegít!

(#1689) nesh20


nesh20
aktív tag

Sziasztok.

Nem tudtok egy olyan webshop-ot ahol vehetnék a 30GB-os Video Ipod-ra szilikon tokot?
Sehol nem találok csak nano-ra valót.
Pü-ben is jöhet.

Előre is köszönöm.

By - Nesh

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#1690) TuTa86


TuTa86
tag

sziasztok
Vettem egy 80gb-os classicot és amikor elindítom az itunes-t mindig lecsatlakozik magától, ha csak be van dugva az usb és töltődik akkor semmi baja.Mi lehet a baj, mit csinálok rosszul?A nanommal eddig semmi bajom nem volt, ment minden, mint a karikacsapás.előre is köszi

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#1691) TuTa86


TuTa86
tag

Megoldódott! :DDD

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#1692) valdimir2


valdimir2
tag

üdv
a gondm az volna hogy az xp nem láthaaz ipod mat vetem egy 60 gb 1 generációs jószágot szereztem hozzá egy utángyártot kábelt szépen tölti is de mikor csatlakoztatni akarom közli hogy hiba láépet fel a csatlakozáskor a frisitést nem lehet elvégezni. Szoval segitségeteket kérem mi lehet a gond, Az ipod szar, vagy az xp vacakol esetleg le kéne töltenem valami progit, Előre is köszi a segitséget.

Nem Nem Soha Nem

(#1693) TuTa86 válasza valdimir2 (#1692) üzenetére


TuTa86
tag

szia!nekem is kicsit hasonló problémám volt.én úgy oldottam meg, elindítottam az itunes-t, utánna csatlakoztattam az ipodot és nekem rögtön kiírta, hogy mehet a lecsatolás ezzel nem foglalkoztam és gyorsan ráböktem a restore-ra ekkor olyan volt mintha nem volna csatlakoztatva de hagytam és akkor elkezdett leszedni hozzá egy update-t holott azt írta, hogy a legfrissebb firmware van rajta lejött újra bootolt teljsen az ipod(nem csak reset)azóta tökéletesen múködik.kopp-kopp-kopp.bocsi, hogy hosszú voltam

Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

(#1694) ATish0


ATish0
tag

Sziasztok!

Tud valaki 6th gen. iPod Classic 80Gb-hoz minnél vékonyabb bőr tokot? Amibe csak bele kell csúsztatni.ilyesmire gondoltam, de persze Classic-hoz.
Az Apple zokniktól mennyire lesz vastag az iPod? Még ők is szóba jöhetnének, de kicsit vastagnak tűnnek, meg elég sokan írták a US Store-ban, hogy karcolódott az iPod-juk.

(#1695) Razor1 válasza ATish0 (#1694) üzenetére


Razor1
aktív tag

húzd bele egy közepes vastagságú zokniba, és megkapod a választ.

(#1696) Salak válasza nesh20 (#1689) üzenetére


Salak
tag

Hali,

Talán még időben: [link] Speedshop :)

Nekem is lenne egy kérdésem: iTunes-al lehet valahogy itthon vásárolni?

[ Szerkesztve ]

"Winners never quit and quitters never win."

(#1697) ATish0 válasza Razor1 (#1695) üzenetére


ATish0
tag

Okés, köszi, akkor szerintem iPod zokni lesz. Ilyen bőr tokot elég nehéz beszerezni, én még sehol sem találtam, olyat amelyiet kerestem.

(#1698) Zomby8


Zomby8
tag

Sziasztok!

iTunes-t használok Windows alatt. A kérdésem az lenne, hogy szeretném a Podcast foldert valahova máshova rakni a vinyón, de csak és kizárólag ezt az egy mappát, a többi maradna az eredeti helyén. Meg lehet ezt oldani valahogyan? Azért lenne erre szükség mert rendszeresen biztonsági mentést csinálok a zenéimről a netre (Mozy), de a podcastokat nem szeretném feltölteni, mert sok helyet foglal és fölösleges.

Előre is köszi!

(#1699) ATish0


ATish0
tag

Tudja valaki, hogy miért lehet az, hogy az egyik albumomhoz hozzárendelt képet a Cover Flow módban még megjeleníti, de, amikor lejátszok egy számot az albumról, már nem?
A többi albumnál nincs ilyen kond.

(#1700) whited


whited
addikt

Hello
Ipod nano-ra hogy kell videót rakni???
mert az itunes-el sehogysem sikerül :O

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.